مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

دسته گل پول paper money flower bouquet

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

دسته گل پول

وقتی‌که نوبت هدیه دادن به دوستمان می‌شود ممکن است برای ما دادن ایده‌های قدیمی و کلاسیک در ذهنمان دیگر آن‌قدر جذاب به‌نظر نیایند. در این‌جا بهتر است که ما به سراغ ایده‌هایی برویم که قبلاً نرفته‌ایم و شاید آن‌ها را بخواهیم امتحان کنیم. یکی از کارهایی که شما می‌توانید در تولد افراد دیگر انجام دهید این است که به‌جای خریدن یک هدیه به آن‌ها پول دهید و اجازه دهید که خود آن‌ها با این پول هر کاری که دلشان می‌خواهند بکنند. اما شما مثلاً به جای این‌که فقط به آن‌ها یک دسته اسکناس یا کارت هدیه بدهید می‌توانید مقدار پولی که به آن‌ها هدیه می‌خواهید هدیه دهید را در یک دسته گل پول قرار داده و با تزیینات زیبای دسته گل پول یک هدیه لاکچری زیبا را به دوستتان تقدیم کنید. ( از صفحه دسته گل رز دیدن کنید.)

دسته گل پول

گل‌های متنوع و انتخاب‌های گوناگون برای دسته گل پول

 برای تزیین دسته گل با پول ساده شما می‌توانید گل‌های مختلف زیبایی را انتخاب کنید و به گل‌فروشی سفارش دهید که چگونه این گل‌ها را در دسته گل با پول ساده قرار دهد و چطور آن‌ها را تزیین کند. ما در این مقاله چند گلی که شما می‌توانید برای انتخاب دسته گل پول از آن‌ها استفاده کنید را توضیح خواهیم داد. (از صفحه دسته گل تولد دیدن کنید.) 

دسته گل پول با گل‌های متنوع

چه گل‌هایی برای دسته گل پول عروس مناسب هستند؟

اگر به‌مناسبت عروسی دوستی می‌روید و می‌خواهید دسته گل پول عروس را برای او ببرید شما گزینه‌های مختلفی دارید. از بین گل‌هایی که شما می‌توانید برای دسته گل پول عروس استفاده کنید معمولاً گل‌های رز قرمز که نشان‌دهنده عشق و علاقه هستند و گل‌های ۱۰۰ تومانی که بیانگر ازدواج خوشبختانه و رفاه و شادی هستند، می‌توانند انتخاب‌های بسیار مناسبی برای هدیه دادن دسته گل پول برای عروس باشند. علاوه‌براین، انتخاب‌های دیگر برای دسته گل پول برای عروس می‌تواند گل آماریلیس (گلی است که بیانگر عشق و اراده است) باشد. شما می‌توانید آن را در کنار گل‌ رز و گل پیونی در دسته گل پول برای عروس قرار دهید. همچنین، برای دسته گل پول ساده برای مراسم عروسی شما می‌توانید از گل‌های شیپوری و گل‌های ادریسی هم استفاده کنید. (از صفحه دسته گل لاکچری دیدن کنید.)

هدیه مناسب: گل‌های رنگارنگ برای دسته گل پول

بهترین گل‌ها برای دسته گل پول برای شاباش چه هستند؟

 اگر شما می‌خواهید به مراسم شاباش بروید و یک دسته گل پول را تهیه کنید می‌توانید اسکناس‌هایی که می‌خواهید برایشاباش بدهید را به‌صورت لوله‌ای در دسته گل پول برای شاباش خود قرار دهید. همان‌طور که گفتیم گل رز یک گل خوب برای دسته گل عروس محسوب می‌شود. خوبی گل رز این است که رنگ‌های مختلفی دارد. شما می‌توانید از گل رز قرمز برای دسته گل پول برای شاباش استفاده کنید. رز یک انتخاب کلاسیک است. اگر هم دوست دارید می‌توانید آن را با گل رز سفید برای دسته گل پول شاباش استفاده کنید. گل‌های رز صورتی و گل‌های پامچال هم که به معنی تحسین، عشق و آغاز کردن مرحله جدیدی در زندگی هستند هم می‌توانند انتخاب خوبی برای دسته گل پول شاباش باشند. (از صفحه دسته گل خواستگاری دیدن کنید.)

دسته گل پول برای شاباش

دسته گل پول ساده برای هر مناسبتی

فرض کنید که شما می‌خواهید ارتقاء گرفتن دوست یا همکارتان را در محل کارش جشن بگیرید. چه چیزی بهتر از این‌که یک دسته گل پول ساده را برای او بگیرید؟ برای گرفتن یک دسته گل پول ساده شما گزینه‌های مختلفی دارید و از گل‌های متنوعی می‌توانید برای مناسبت‌های خاص استفاده کنید. برای مثال، شما می‌توانید گل کاملیا را برای یک دسته گل پول کوچک انتخاب کنید. این گل به‌معنای برتری و ظرافت است که البته بسته به رنگ‌های مختلفش می‌تواند معانی متفاوتی هم داشته باشد. شما می‌توانید از نرگس زرد در یک دسته گل پول کوچک برای نشان‌دادن حقیقت و بخشیدن استفاده کنید. اگر هم می‌خواهید یک دسته گل پول کوچک زیبا و جذاب داشته باشید، می‌توانید از گل‌های ارکیده استفاده کنید که این گل‌ها نشان‌دهنده عشق، لوکس بودن، زیبایی، جذابیت و قوت هستند. (از صفحه دسته گل هدیه دیدن کنید.)

گل های رنگارنگ و پول: دسته گل پول ساده

چه گل‌هایی برای دسته گل پول برای تولد ایده‌آل هستند؟

در رفتن به جشن تولد دوستتان یکی از گزینه‌های جالب که شما می‌توانید برای هدیه دادن به او در نظر بگیرید دادن دسته گل پول برای تولد است. شما با آرایش پول‌ها در یک دسته گل با پول برای تولد انتخاب جدید و جذابی را برای هدیه دادن تولد در اختیار دارید. برای انتخاب کردن دسته گل پول برای تولد شما می‌توانید بسته به شخصیت دوستتان یا کسی که می‌خواهید به تولد او بروید نوع گل و رنگ آن را انتخاب کنید. یک گزینه برای دسته گل با پول برای تولد رزهای زرد است. این به این خاطر است که رزهای زرد با رنگی که دارند نشان‌دهنده دوستی و علاقه شما به‌طرف مقابل هستند. علاوه‌بر رز زرد شما می‌توانید از آن گل‌های میخک صورتی، گل‌های داوودی قرمز، گل‌های فراموشم مکن، گل شمعدانی و یاس در دسته گل پول برای تولد استفاده کنید. (از صفحه دسته گل نامزدی دیدن کنید.)

دسته گل پول برای تولد با گل‌های رنگی

از گل‌های متنوع و رنگارنگ برای دسته گل پول برای تولد استفاده کنید

برای تهیه دسته گل پول تولد شما می‌توانید هر یک از این گل‌هایی را که گفتیم به‌تنهایی یا با ترکیب گل‌های دیگر مثل رز استفاده کنید. از بین این گل‌ها گل‌های شمعدانی به‌معنای دوستی واقعی، گل‌های یاسمن به‌معنای زیبایی و شیک بودن و گل‌های فراموشم‌مکن به‌معنای یاد و خاطره ابدی هستند که برای دسته گل تولد با پول انتخاب خوبی محسوب می‌شوند. همچنین، گل‌های داوودی قرمز رنگ شکل بسیار زیبایی دارند و بیانگر عشق و حس دوستت دارم هستند. برای همین، برای دسته گل پول تولد گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. (از صفحه سبد گل پول دیدن کنید.)

برای دسته گل پول از گل‌های متفاوت استفاده کنید

چه نوع گلهایی برای دسته گل پول آرایی برای روز مادر مناسب هستند؟

انتخاب کردن دسته گل پول آرایی برای روز مادر می‌تواند به این بستگی داشته باشد که مادر شما چه گلی را دوست دارد. اما اگر شما نمی‌دانید سلیقه مادرتان در انتخاب گل چه است، می‌توانید یک دسته گل پول رز یا گل‌های دیگر مثل گل زنبق و ارکیده را برای دسته گل پول آرایی برای مادرتان انتخاب کنید. اگر هم مادرتان این نوع گل‌ها را دوست دارد، می‌توانید یک دسته گل پول رز با دو نوع گل دیگر که ذکر کردیم را برای او تهیه کنید. به‌غیر از دسته گل پول رز شما انتخاب‌های دیگری مثل گل‌های ژربرا، یاس سفید، سوسن یک‌روز، لاله قرمز یا لاله زرد هم برای دادن هدیه در روز مادر دارید. (از باکس گل رز دیدن کنید.)

 دسته گل پول آرایی برای روز مادر

انتخاب گل برای دسته گل با دلار

شما برای دادن دسته گل با دلار می‌توانید هر گلی را که می‌خواهید انتخاب کنید. خیلی‌ها از گل‌های رز و گل‌های ۱۰۰ تومانی یا بیشتر گل‌هایی که در این فهرست گفتیم استفاده می‌کنند. اگر شما می‌خواهید به دوستی که مرحله جدیدی از زندگیش آغاز کرده یک دسته گل با دلار را هدیه بدهید و به‌دنبال گل مناسبی می‌گردید، گل نرگس برای این مناسبت انتخاب مناسبی است. گل نرگس نشان‌دهنده آغاز جدیدی در زندگی است و برای هدیه دادن به دوستتان انتخاب خیلی خوبی است. معمولاً گل نرگس در رنگ زرد موجود است. اگر شما به‌دنبال یک انتخاب عاشقانه‌تر گل برای دسته گل با دلار می‌گردید می‌توانید از رزهای قرمز و رزهای صورتی استفاده کنید. رزهای صورتی هم انتخاب خوبی هستند، زیرا آن‌ها هم نشان‌دهنده احساسات رمانتیک و عاشقانه هستند. برای مثال، شما می‌توانید این گل‌ها را در سالگرد ازدواج به همسرتان بدهید. (از صفحه باکس گل حروف دیدن کنید.)

گلهای رنگارنگ و با دلار، دسته گل پول

انتخاب گل برای دسته گل با پول و شکلات

موقع انتخاب کردن دسته گل با پول و شکلات که می‌رسد ممکن است ذهن ما به‌سرعت به سمت مناسبت‌های عاشقانه مثل ولنتاین و مناسبت‌های تولد برود. برای چنین مناسبت‌هایی شما انتخاب‌های متنوعی دارید. مسلماٌ یک انتخاب خیلی محبوب برای دسته گل با پول شکلات انتخاب کردن گل رز قرمز، صورتی یا سفید است. علاوه‌بر گل رز، شما یک انتخاب دیگر دارید و آن گل لاله است. گل لاله هم مثل گل رز به‌معنای عشق و علاقه است. شما می‌توانید از گل‌های لاله قرمز یا رنگ‌های دیگر آن مثل نارنجی برای چنین دسته گلی استفاده کنید. (از باکس گل ولنتاین دیدن کنید.)

 پول و شکلات و تدارک دسته گل لاکچری

قیمت دسته گل پولی

حالا که شما درمورد گل‌های مناسب برای دسته گل پول خواندید شاید با خودتان فکر بکنید قیمت دسته گل پولی چقدر است؟ آیا قیمت آن به دسته گلی که من دریافت می‌کنم می‌ارزد یا خیر؟ پاسخ این است که قیمت دسته گل پولی به نوع و تعداد گل، نوع آرایش پول شما و تزئیناتی که شما در آن قرار می‌دهید بستگی دارد. گاهی اوقات افراد فقط می‌خواهند از یک نوع گل برای دسته گل پول خودشان استفاده کنند. بنابراین، اگر به‌دنبال قیمت ارزان برای دسته گل پول خود می‌گردید بهتر است بیشتر به سراغ بیش‌از یک نوع گل نروید و تزئینات ساده‌ای هم برای دسته گلتان داشته باشید. (از صفحه باکس گل لاکچری دیدن کنید.)

دسته گل پول با قیمت مناسب

ثبت سفارش تلفنی