مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

دسته گل نامزدی engagement flower bouquet

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
دسته گل بزرگ رز قرمز عروس کاغذ مشکی
دسته گل بزرگ رز قرمز عروس کاغذ مشکی
2,808,000 تومان
دسته گل رز لب ماتیکی
دسته گل رز لب ماتیکی
875,000 تومان
دسته گل 40 شاخه رز سفید
دسته گل 40 شاخه رز سفید
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل بزرگ رز همراه پول
دسته گل بزرگ رز همراه پول
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل 20 شاخه ای رز صورتی
دسته گل 20 شاخه ای رز صورتی
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

دسته گل نامزدی

مراسم‌هایی مثل نامزدی، عقد و عروسی یکی از به‌یادماندنی‌ترین مراسم‌ها در شب‌هایی هستند که هر زنی و هر مردی می‌تواند در زندگی خود داشته باشد. برای همین، مهم است که از لحاظ ظاهری هم عروس و هم داماد بهترین ظاهر خود را در این شب حفظ کنند. یکی از مواردی که برای خانم‌ها علاوه‌بر لباس نامزدی و ظاهر صورتشان و موهایشان مهم است، دسته گل نامزدی آن‌ها است.

دسته گل نامزدی

دسته گل نامزدی خانم‌ها با توجه به نوع لباسشان می‌تواند هم اعتمادبه‌نفس آن‌ها را در شب نامزدی بالا ببرد و هم این‌که باعث می‌شود زمانی‌که آن‌ها به عکس‌های آن شب نگاه می‌کنند خاطره خوبی از آن داشته باشند. برای همین، انتخاب مناسب دسته گل نامزدی یک مسئله مهم در شب نامزدی است. ما در این متن چند گلی که شما می‌توانید برای دسته گل نامزدی خود در این شب انتخاب کنید را برایتان توضیح خواهیم داد. برای تماشای مدل‌های مختلف از سبدگل نامزدی و باکس گل نامزدی  به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

انواع دسته گل نامزدی

انتخاب گل برای دسته گل نامزدی لاکچری: گل آلسترومریا

گل آلسترومریا می‌تواند یک گل خیلی خوب برای مراسم‌هایی مثل نامزدی و عروسی باشد. نماد این گل فراوانی و موفقیت، قدردانی و دوستی است. برای همین، شما با داشتن این دسته گل می‌توانید نشان دهید که به زندگی شاد و خوشبختی با همسر آینده‌تان امیدوار هستید. گل‌فروشی‌ها معمولاً این نوع گل را با دیگر گل‌ها در دسته گل ترکیب می‌کنند. به این صورت، گلبرگ‌های ظریف و لطیف گل‌های آلسترومریا نسبت‌به گلبرگ‌های دیگر در دسته گل رنگ واضح‌تری دارند می‌توانند نقطه تمرکز در دسته گل نامزدی لاکچری شما باشند. 

آلسترومریا و دسته گل نامزدی

انتخاب گل برای دسته گل نامزدی لاکچری: گل ادریس

خیلی از عروس‌ها از گل ادریس برای دسته گل عروسی خودشان استفاده می‌کنند. گل ادریس نمادی از عشق، آرامش، زیبایی، پاکیزگی و معصومیت است. برای همین، این گل‌ها می‌توانند یک انتخاب عالی برای دسته گل نامزدی لاکچری، دسته گل عروس، دسته گل عقد و مراسم‌های این‌طوری باشند. علاوه‌براین، از گل‌های ادریس برای تزیین میزها و دکوراسیون مراسم‌های عروسی و نامزدی استفاده می‌شود. 

 گل ادریس دسته گل عقد

انتخاب گل برای دسته گل نامزدی لاکچری: گل رز

گل رز و مخصوصاً گل رز قرمز می‌تواند یک انتخاب کلاسیک برای مراسمی مثل مراسم نامزدی باشد و این گل نمادی از عشق، علاقه و احساسات شورانگیز در انسان‌ها است. در مراسم نامزدی شما می‌توانید فقط از این گل برای دسته گل نامزدی خود استفاده کنید یا می‌توانید این گل را با ترکیب گل‌های دیگر در دسته گل نامزدی خودتان قرار دهید. بسته به لباس‌تان شما می‌توانید رز صورتی، سفید یا قرمز را انتخاب کنید. هر چه باشد، گل رز یک انتخاب سنتی برای چنین مراسم‌هایی است که و هیچ‌وقت چنین گلی از مد نمی‌افتد. 

 گل رز دسته گل عقد

قیمت دسته گل نامزدی

گل‌های متنوعی برای تهیه دسته گل نامزدی لاکچری وجود دارند که شما می‌توانید یکی از آن‌ها یا تعدادی از آن‌ها را برای دسته گل خود انتخاب کنید. این گل‌ها در فصل‌های مختلف رشد می‌کنند. برای همین، برخی از گل‌ها در برخی از فصل‌ها رشد نمی‌کنند و کمیاب هستند. قیمت دسته گل نامزدی عقد به نوع گلی که شما انتخاب می‌کنید و فصلی بودن آن بستگی دارد.

همچنین، برخی‌ها شاید بخواهند از یک نوع گل بیشتر در دسته گل‌شان استفاده نکنند. شاید این انتخاب برای قیمت دسته گل نامزدی خیلی مقرون به‌صرفه باشد، زیرا شما فقط پول یک نوع گل را می‌دهید. بعضی‌ها هم دوست دارند که دسته گل نامزدی‌شان پرحجم‌تر و گل‌های بیشتری درون آن باشد که مسلماً قیمت دسته گل نامزدی برای چنین گل‌هایی هم بالاتر می‌رود. به‌طورکلی، قیمت دسته گل نامزدی شما بسته به انتخاب، تعداد و نوع گل‌هایی که شما در دست خودتان قرار می‌دهید دارد. باکس گل رز به عنوان پیشکشی برای عروس خانم در روز نامزدی خیلی جذاب است. 

گل‌های متنوع و رنگارنگ برای تدارک دسته گل نامزدی

ثبت سفارش تلفنی