مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

باکس گل تولد birthday flower box

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل استوانه ای رز طلایی
باکس گل استوانه ای رز طلایی
1,944,000 تومان
باکس گل رنگی ارکیده رز
باکس گل رنگی ارکیده رز
1,478,000 تومان
باکس گل چوبی متوسط رز سفید آنتوریوم بنفش
باکس گل چوبی متوسط رز سفید آنتوریوم بنفش
1,231,000 تومان
باکس گل استوانه ای متوسط رز قرمز عروس هلندی
باکس گل استوانه ای متوسط رز قرمز عروس هلندی
1,120,000 تومان
باکس گل مستطیلی بزرگ رز مینیاتور ارکیده بنفش
باکس گل مستطیلی بزرگ رز مینیاتور ارکیده بنفش
2,536,000 تومان
باکس گل مستطیلی متوسط رز یاسی
باکس گل مستطیلی متوسط رز یاسی
1,089,000 تومان
باکس گل مستطیلی رز نباتی صورتی
باکس گل مستطیلی رز نباتی صورتی
1,299,000 تومان
باکس گل قلبی ارکیده سفید رز بنفش
باکس گل قلبی ارکیده سفید رز بنفش
2,198,000 تومان
باکس گل قلبی رز ارکیده سفید بنفش
باکس گل قلبی رز ارکیده سفید بنفش
2,198,000 تومان
باکس گل هفت رنگ متوسط
باکس گل هفت رنگ متوسط
1,121,000 تومان
باکس گل استوانه ای رز قرمز صورتی
باکس گل استوانه ای رز قرمز صورتی
1,962,000 تومان
باکس گل داوودی رز سفید صورتی
باکس گل داوودی رز سفید صورتی
1,117,000 تومان
باکس گل رز صورتی ارکیده بنفش
باکس گل رز صورتی ارکیده بنفش
1,511,000 تومان
باکس چوبی لیسیانتوس رز بنفش
باکس چوبی لیسیانتوس رز بنفش
1,624,000 تومان
سطل گل رز قرمز داوودی سفید
سطل گل رز قرمز داوودی سفید
1,486,000 تومان
باکس گل چوبی سفید میکس ارکیده اوریانتال
باکس گل چوبی سفید میکس ارکیده اوریانتال
1,050,000 تومان
باکس گل چوبی رز قرمز داوودی سفید
باکس گل چوبی رز قرمز داوودی سفید
652,000 تومان
باکس گل چوبی ارکیده داوودی سفید
باکس گل چوبی ارکیده داوودی سفید
1,004,000 تومان
باکس گل رز قرمز صندوقچه‌ای
باکس گل رز قرمز صندوقچه‌ای
1,123,000 تومان
باکس گل رز هلندی مشکی بزرگ
باکس گل رز هلندی مشکی بزرگ
1,251,000 تومان
باکس گل رز آفتابگردون
باکس گل رز آفتابگردون
1,067,000 تومان
باکس گل قلبی شکل قرمز
باکس گل قلبی شکل قرمز
1,045,000 تومان
باکس گل رز سورپرایز مکعبی
باکس گل رز سورپرایز مکعبی
1,058,000 تومان
باکس گل رز سورپرایزی استوانه ای
باکس گل رز سورپرایزی استوانه ای
1,013,000 تومان
باکس گل رز مربعی سورپرایزی
باکس گل رز مربعی سورپرایزی
958,000 تومان
باکس گل رز سطلی
باکس گل رز سطلی
798,000 تومان
باکس مخروطی گل رز
باکس مخروطی گل رز
942,000 تومان
باکس گل خوابیده رز
باکس گل خوابیده رز
931,000 تومان
باکس گل دایره ای چرمی
باکس گل دایره ای چرمی
1,342,000 تومان
باکس گل رز هلندی سفید صورتی
باکس گل رز هلندی سفید صورتی
2,023,000 تومان
باکس گل رز هلندی شیپوری سفید صورتی
باکس گل رز هلندی شیپوری سفید صورتی
1,968,000 تومان
باکس گل رز هلندی قرمز طرح قلب
باکس گل رز هلندی قرمز طرح قلب
1,700,000 تومان
گل باما

باکس گل تولد

زمانی که نوبت جشن گرفتن تولد فرد خاصی در زندگی ما می‌شود، گزینه‌های مختلفی برای هدیه دادن به او داریم. افراد در این مناسبت ممکن است هدایایی مثل ساعت مچی، ادکلن یا عطر، لباس و غیره بدهند. خیلی‌ها هم ممکن است به سراغ یک انتخاب سنتی دیگر مثل باکس گل تولد بروند. دادن هدیه باکس گل تولد در چنین مناسبت‌هایی می‌تواند گزینه جالبی باشد.

باکس گل تولد

شما در زمان دادن باکس گل تولد می‌توانید هدیه‌ای که گرفته‌اید را در آن باکس بگذارید. همچنین، شما می‌توانید باکس گل تولد با پول را هم به شخص مورد علاقه‌تان هدیه دهید. برای تبریک تولد خرید یک باکس گل و عروسک یا خرید باکس گل و شکلات هم ایده‌ی جذابی است و بی‌شک طرف مقابلتان را حسابی سورپرایز می‌کند. 

باکس گل تولد

عوامل مهم در هدیه دادن باکس گل برای تولد

در هدیه دادن باکس گل لاکچری برای تولد شما چند عامل را باید در نظر بگیرید که تعیین می‌کند که اصلاً شما باید باکس گل هدیه ای لاکچری برای تولد بخرید یا نه. اگر فرد مورد نظر شما آلرژی داشته باشد یا به گل‌ها حساسیت داشته باشد، شاید بهتر است که از دادن چنین هدیه‌ای به او صرف‌نظر کنید. شاید هم سن آن فرد خیلی کم باشد. برای مثال، اگر فرد مورد نظر شما یک کودک باشد که می‌خواهد تولدش را جشن بگیرد شاید او هدیه دیگری به‌جز گل را بپسندد.

این عوامل می‌توانند به شما کمک کنند که تعیین کنید که آیا می‌خواهید باکس گل لاکچری برای تولد هدیه دهید یا خیر. در ادامه ما گزینه‌های باکس گل تولد لاکچری که شما می‌توانید برای مناسبت‌های مختلف آن را به افراد مختلف هدیه دهید را بررسی خواهیم کرد. 

هدیه دادن باکس گل برای تولد

انتخاب گل برای باکس گل تولد مردانه: گل آنتوریوم

انتخاب و خرید باکس گل مردانه تقریبا یک کار سخت است و همیشه وسواس برای انتخاب گل مناسب وجود دارد. اما  گل آنتوریوم برای باکس گل تولد مردانه انتخاب خوبی است، زیرا رنگ‌های آن تند و گرم هستند و برگ‌های سبز رنگ و براق و صیقلی آن باعث می‌شوند که این گل انتخاب مناسبی برای هدیه دادن هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها باشد. معمولاً برای مردان بهتر است گل‌هایی را انتخاب کنید که رنگ‌های گرمی دارند. برای همین، انتخاب گل آنتوریوم برای باکس گل تولد مردانه می‌تواند گزینه مناسبی باشد. 

باکس گل تولد مردانه با گل آنتوریوم

انتخاب گل برای باکس گل تولد دخترانه: گل رز

گل‌های رز یکی از بهترین انتخاب‌ها برای هدیه دادن به‌عنوان باکس گل تولد دخترانه هستند. رز از قدیم نمادی از عشق و علاقه بوده است. برای همین، شما با دادن هدیه باکس گل تولد می‌توانید به دختر مورد علاقه‌تان در روز تولد او نشان دهید که چقدر به او اهمیت می‌دهید. گل‌های رز رنگ‌های مختلفی دارند. رنگ‌های مختلف گل‌های رز معانی مختلفی می‌توانند داشته باشند.

برای مثال، رز قرمز نشان‌دهنده عشق و علاقه است. گل رز زرد نشان‌دهنده دوستی و گل رز صورتی نشان‌دهنده قدردانی و اهمیت دادن است. شما می‌توانید از بین هرکدام از این رنگ گل‌های رز یکی را انتخاب کرده و آن را به‌عنوان باکس گل تولد دخترانه هدیه دهید. البته گل رز برای خرید باکس گل ولنتاین نیز همیشه یک انتخاب خوب است. 

باکس گل تولد دخترانه با گل رز

انتخاب گل برای باکس گل تولد نوزاد: گل ۱۰۰ تومانی

فرض کنید یکی از دوستان یا حتی یکی از فامیل‌های نزدیک شما نوزاد جدیدی در خانواده‌اش بدنیا آمده است و شما می‌خواهید تولد این نوزاد را با خرید گل تبریک به او تبریک بگویید. برای تولد نوزاد شما می‌توانید یک باکس گل ۱۰۰ تومانی را ارسال کنید. گل‌های ۱۰۰ تومانی انتخاب خوبی برای باکس گل تولد نوزاد محسوب می‌شوند، زیرا شکل آن‌ها زیبا است و رنگ‌های متنوعی دارند.

گل ۱۰۰ تومانی نشان‌دهنده به وجود آمدن ثروت و فراوانی در خانواده است و شما می‌توانید با هدیه دادن این گل آرزوی غنا و ثروت بیشتر برای آن خانواده را کنید. محبوب‌ترین رنگ گل ۱۰۰ تومانی برای باکس گل تولد نوزاد می‌تواند قرمز و صورتی باشد. بااین‌وجود، شما می‌توانید گل‌های ۱۰۰ تومانی که رنگ زرد و سفید را هم دارند برای این باکس گل تولد نوزاد در نظر بگیرید. همچنین خرید باکس گل و عروسک برای نوزاد هم ایده‌ی جالبی است. 

باکس گل تولد نوزاد با گل 100 تومانی

باکس گل تولد پسرانه: گل آفتاب‌گردان

گل آفتاب‌گردان با رنگ زردی که دارد و شکل زیبایش می‌تواند انتخاب خوبی برای باکس گل تولد پسرانه باشد. شما با دادن گل آفتابگردان به‌عنوان باکس گل تولد پسرانه می‌توانید به او ابراز علاقه کنید. گل‌های آفتاب‌گردان گل‌های خیلی بادوام و مقاومی هستند و شما می‌توانید آن‌ها را در هر گلدانی بکارید و با استفاده از نور خورشید آن‌ها را پرورش دهید. این گل‌ها با مقاومتی که دارند و رنگ زیبایشان می‌توانند انتخاب خوبی برای باکس گل تولد پسرانه باشند. 

باکس گل تولد پسرانه با گل آفتاب گردان

انتخاب گل برای باکس گل تولد زنانه: گل میخک صد پر

گل‌های میخک صد پر ظاهری ظریف و زیبا دارند و دارای رنگ‌های متنوعی هستند. گل میخک صد پر زمانی طولانی است که به عنوان نماد عشق، دوستی و قدردانی از فرد دیگر شناخته شده است. برای همین برای باکس گل تولد زنانه و یا گل روز مادر می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

بهترین گزینه‌هایی که شما می‌توانید برای رنگ باکس گل تولد زنانه گل میخک صد پر انتخاب کنید، می‌تواند قرمز تیره باشد که نشان‌دهنده عشق است. همچنین، شما می‌توانید گل میخک صد پر صورتی را برای دوستتان انتخاب کنید. یک رنگ دیگر برای باکس گل تولد زنانه برای میخک صد پر رنگ سفید است که می‌تواند نشان‌دهندهٔ خوش‌شانسی باشد. 

باکس گل تولد زنانه با گل میخک صد پر

انتخاب گل برای باکس گل تولد نوزاد دختر: گل لاله

گل‌های لاله رنگ‌های متنوعی دارند. شما با انتخاب یکی از رنگ‌های لاله می‌توانید یک باکس گل تولد نوزاد دختر را تهیه کنید و آن را به فردی دهید که نوزاد دختری برای او به دنیا آمده است. گل‌های لاله نشان‌دهنده عشق و ایده‌آل بودن علاقه هستند. برای همین، با دادن چنین هدایایی شما به طرف مقابل نشان می‌دهید که چقدر به او اهمیت می‌دهید. برای انتخاب رنگ باکس گل تولد نوزاد دختر برای گل لاله شما انتخاب‌های متنوعی دارید.

برای تولد نوزاد شما می‌توانید رنگ زرد را انتخاب کنید که نشان‌دهنده خوشبختی و خوشحالی و شادی است. از طرف دیگر، شما می‌توانید گل لاله نارنجی را انتخاب کنید که نشان‌دهنده قدردانی است. دراین‌صورت، شما می‌توانید نشان دهید که چقدر از بدنیا آمدن نوزاد جدید خوشحال هستید. گل لاله در یک جام گل تبریک نیز می‌تواند به خوبی بدرخشد و روش خوبی برای تبریک تولد نوزاد باشد. 

باکس گل تولد نوزاد دختر با گل لاله

انتخاب گل برای باکس گل تولد برای تولد شوهر: ارکیده سفید

ارکیده سفید گلی است که می‌توان هم آن را به خانم‌ها و هم به آقایان هدیه داد. گل ارکیده سفید با رنگ زیبایی که دارد می‌تواند گزینه مناسبی برای باکس گل تولد برای تولد همسر باشد. با خرید این باکس گل تولد و گل‌های ارکیده برای شوهرتان شما می‌توانید به اتاق او نمای زیباتری بدهید. برای مثال، اگر شوهر شما در محل کار خودش دچار استرس شده باشد و بخواهد کمی احساس آرامش کند، رنگ ارکیده سفید می‌تواند این حس آرامش را به او بدهد. برای همین، گل ارکیده سفید می‌تواند انتخاب خوبی برای باکس گل برای تولد شوهر شما باشد. 

باکس گل تولد برای تولد شوهر با گل ارکیده سفید

انتخاب گل برای باکس گل تولد با پول: گل کوکب

فرض کنید که شما می‌خواهید به‌عنوان هدیه تولد مقداری پول را به طرف مقابل به عنوان هدیه بدهید. یکی از انتخاب‌هایی که دارید می‌توانید باکس گل تولد با پول را به طرف مقابلتان دهید. خرید باکس گل و پول ایده‌آل است اما چه گلی را برای چنین مناسبتی می‌توانید انتخاب کنید؟ یکی از انتخاب‌های مناسب شما برای باکس گل تولد با پول می‌تواند گل کوکب باشد.

گل کوکب یک گل خیلی شاد و خوش‌رنگ و زیبا است که نشان‌دهنده ثروت، قوت و عشق و علاقه بادوام است. شما با خرید باکس گل تولد مملو از گل زیبای کوکب می‌توانید چنین آرزوهایی را برای طرف مقابلتان داشته باشید. بهترین رنگ گل‌هایی که برای گل کوکب وجود دارند رنگ‌های قرمز، صورتی و بنفش هستند که شما از بین آن‌ها هر کدام را می‌توانید برای باکس گل تولد لاکچری انتخاب کنید. 

باکس گل تولد و پول با گل کوکب

انتخاب گل برای باکس گل تولد با بادکنک: گل زنبق

گاهی وقت‌ها ما می‌خواهیم که در کنار باکس گلی که برای تولد هدیه می‌دهیم یک هدیه کوچک دیگر مثل بادکنک یا پول را هم قرار دهیم. اما برای خرید باکس گل و بادکنک از چه گلی استفاده کنیم زیباتر است؟ برای انتخاب گل برای باکس گل تولد با بادکنک شما می‌توانید گل زنبق را انتخاب کنید. گل‌های زنبق گل‌های بسیار زیبا و ظریفی برای هدیه دادن در روز تولد هستند. این گل نشان دهنده امید، حکمت و ایمان و باور است.

بهترین رنگی که برای گل‌های زنبق وجود دارد رنگ‌های آبی و بنفش هستند. گل‌های زنبق آبی نشان‌دهندهٔ وقار و سلطنت و گل‌های زنبق بنفش نشان‌دهنده حکمت هستند. اگر شما دلتان می‌خواهد تا انتخاب شادتری برای باکس گل تولد با بادکنک داشته باشید می‌توانید گل زنبق زرد را انتخاب کنید که این گل نشان دهنده امید و انرژی شادی است 

باکس گل تولد و بادکنک با گل زنبق

باکس گل تولد ارزان 

اگر با توجه به بودجه‌ای که دارید تصمیم گرفته‌اید یک باکس گل تولد ارزان تهیه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از یک نوع گل بیشتر استفاده نکنید. گزینه دیگری که دارید این است که می‌توانید به سراغ گل‌هایی بروید که معمولاً در آن از فصلی که شما در آن هستید رایج هستند. هرچقدر که گل‌ها در فصل خارج از خودشان پرورش داده شوند کمیاب‌تر هستند و مسلماً قیمتشان هم بیشتر خواهد شد.

در تهیه باکس گل تولد ارزان باید به سایز باکس و نوع گل که در آن می‌گذارید، توجه داشته باشید. طبیعتاً هر چقدر که سایز باکس گل تولد شما بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد شد. همچنین می‌توانید خرید سبد گل تولد یا خرید دسته گل تولد را نیز در نظر داشته باشید. 

باکس گل تولد ارزان

ثبت سفارش تلفنی