مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

دسته گل عروس bride flower bouquet

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
دسته گل عروس مدل 29
دسته گل عروس مدل 29
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 24
دسته گل عروس مدل 24
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 30
دسته گل عروس مدل 30
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 28
دسته گل عروس مدل 28
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 27
دسته گل عروس مدل 27
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 22
دسته گل عروس مدل 22
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 36
دسته گل عروس مدل 36
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 35
دسته گل عروس مدل 35
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 34
دسته گل عروس مدل 34
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 33
دسته گل عروس مدل 33
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 32
دسته گل عروس مدل 32
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 31
دسته گل عروس مدل 31
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 26
دسته گل عروس مدل 26
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 25
دسته گل عروس مدل 25
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 23
دسته گل عروس مدل 23
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 21
دسته گل عروس مدل 21
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل عروس مدل 20
دسته گل عروس مدل 20
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

دسته گل عروس

دختربچه ها با رویای عروسی بزرگ می‌شوند. در جشن‌های عروسی با لباس عروس‌های بچگانه دور و اطراف عروس می‌چرخند و شادی می‌کنند و حتما با دقت زیادی به تمام جزئیاتی که یک عروس دارد دقت می­‌کنند؛ از لباس و آرایش و مو گرفته تا شکل و شمایل و دسته گل عروس لاکچری که خودنمایی می‌­کند. در هر صورت از قدیم و ندیم دسته گل عروس طبیعی یا مصنوعی از جاذبه‌های مراسم عروسی بوده و هست، منتها هر دوره‌ای با طراحی‌های متفاوت.

دسته گل عروس

یک دوره­‌ای بزرگ، یک دوره‌ای دسته گل عروس کوچک، یک وقت دور مچ می‌بستند و جدیدا هم روی سر می‌گذارند. هر چه هست طراحی و سفارش دسته گل عروس و رنگ و لعاب آن کاملا سلیقه‌ای است. بنابراین اگر قصد سفارش و خرید دسته گل عروس آنلاین، را دارید با ما در ادامه‌ی این متن همراه باشید تا با انواع مدل دسته گل عروس، قیمت دسته گل عروس طبیعی، باکس دسته گل عروس و دیگر موارد آشنا شوید.

(برای آشنایی با انواع گل عروسی از این صفحه بازدید کنید.)

انواع مختلف گل در دسته گل عروس

قیمت دسته گل عروس طبیعی

هر خانمی عاشق و شیفته‌ی گل است؛ نه تنها هدیه گرفتن گل، بلکه تزیین خانه با گل، یا پوشیدن لباس گل گلی و فراتر از اینها دسته گلی برای یکی از بهترین و به یاد ماندنی‌ترین روزهای زندگی خود. فرقی نمی‌کند مراسم شما بزرگ و باشکوه باشد یا یک مراسم مختصر و کوچک خانوادگی در خانه، در هر صورت دسته گل عروس باید باشد.

چون عروسی یک مناسبت خیلی مهم است، طبیعتاً قیمت دسته گل عروس طبیعی هم ارزان نیست. قیمت دسته گل عروس اروپایی با توجه به نوع گلی که شما می‌خواهید در آن به کار ببرید یا گل‌های دیگر می‌تواند متنوع باشد. شاید بعضی‌ها فقط دلشان بخواهد که از یک گل استفاده کنند و شاید هم بعضی‌ها بخواهند از چند نوع گل برای دسته گلشان استفاده کنند. تعداد نوع گل‌ها و البته نوع گل آرایی دسته گل و حجم همه آن‌ها می‌تواند روی قیمت دسته گل عروس اروپایی شما تأثیر بگذارد.

جام گل عروس برای زیباتر و مهیج کردن مراسم عروسی در کنار جایگاه عروس و داماد می‌تواند جالب باشد.

گل رز دسته گل عروس ایده آل

تاریخچه دسته گل عروس اروپایی

شاید برای شما جالب باشد بدانید که حمل کردن دسته گل عروس یک سنت قدیمی است که ریشه در روم باستان دارد. در روم باستان عروس‌ها دسته گل یا تاج گل همراه خود داشتند و معتقد بودند گل عروس و داماد نماد آغاز جدید، وفاداری، امید و باروری است.

در قرون وسطی اعتقاد بر این بود که گل‌ها و گیاهان خوشبو روح‌های شیطانی، بدشانسی و بیماری را دور می‌کند. بنابراین از دوره‌ی ویکتوریا استفاده از دسته گل عروس بعنوان زینت عروس باب شد و این سنت تا امروز هم باقی مانده است. و احتمالا از همان دوران بازار خرید دسته گل عروس مصنوعی و طبیعی و دیزاین‌های متفاوت آن هم داغ شده است!

در این دوره کسانی که به یکدیگر علاقه داشتند گلهای مختلفی به هم هدیه می‌دادند و هر گلی هم معنای خاصی داشت. از همین زمان بود که دسته گل عروس جزء لاینفک همه‌ی عروس‌ها و جشن‌های عروسی شد و آنها با دقت و مطابق احساس و سلیقه گل‌های مراسم خود را انتخاب و دیزاین می‌کردند.

با پیونی دسته گل عروس لاکچری

خرید دسته گل عروس

دسته گل عروسی مهم ترین و نمادین ترین زیورآلات عروس در این روز بزرگ است. چیدمان دسته گل عروس باید با لباس و آرایش عروس هماهنگی‌ داشته باشد تا زیبایی عروس را دوچندان کند. طراحان گل یا به اصلاح فلوریست‌ها ترکیبات مختلفی از گل ها را از گل‌های خاص و کوچک گرفته تا شکوفه‌های رنگارنگ به همراه انواع پر کننده‌ها را بعنوان دسته گل خاص عروس ارائه می‌دهند. ما در ادامه قصد داریم انواع گل ها و پرکننده هایی که در دسته گل برای عروسی می‌توانند استفاده شوند را معرفی کنیم.

امروزه طراحان گل برای خلق آثار جدید و نو بسیار تلاش می‌کنند چرا که میدان رقابتی دیگری به نام رسانه های اجتماعی وجود دارد که همه‌ی افراد با مشاغل و حرف مختلف در تلاش‌اند که از رقیبان خود جلو زده و مخاطبان بیشتری را به سمت خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهند جذب کنند. برای فردی که به گل آرایی مشغول است خلاقیت و ترکیب عناصر منحصر به فرد با یکدیگر که کمتر کسی سراغشان می‌رود، یک شرط اساسی است. این خلاقیت می‌تواند گنجاندن گیاهانی مثل نعناع، رزماری، لوندر همراه با گل آنتوریوم، رز پرورشی و گل خربق در یک دسته گل خاص عروس باشد.

مدل اروپایی دسته گل عروس

قیمت دسته گل عروس رز

شاید گل رز اولین انتخابی باشد که به ذهن اکثر افراد برای مدل دسته گل عروس بیاید. خیلی‌ها از گل رز برای دسته گل عروس لاکچری استفاده می‌کنند. شما می‌توانید این گل‌ها را به‌تنهایی یا با ترکیب گل‌های دیگر برای مدل دسته گل عروس خودتان انتخاب کنید. گل‌های رز رنگ‌های مختلفی دارند و شما می‌توانید از گل رز قرمز، گل رز سفید یا صورتی با توجه به نوع لباس عروسی‌تان استفاده کنید. ترکیب گل رز با انواع شکوفه‌ها مخصوصا شکوفه گل لاله یک ترکیب ابدی و ماندگار بعنوان دسته گل عروس طبیعی است.

گونه‌های مختلف رز به طور دلپذیری خوشبو و معطر هستند و به زیبایی می‌توانند در سفارش دسته گل عروسی شما بکار برده شوند. انتخاب دسته گل عروس رز قرمز یا دسته گل عروس صورتی می‌تواند انتخابی جالب باشد. رنگ گل رز هم از اهمیت زیادی برخوردار است. گل سرخ یکی از محبوب‌ترین انواع گل رز و نشانه‌ی عشق واقعی است. سالهاست گل سرخ محبوب افراد زیادی است و همچنین بیانگر پیام عشق و محبت است. در عین حال گل رز زرد، نمادی از دوستی، گل رز سفید نماد خلوص و معصومیت و گل رز صورتی نمادی از عشق و قدردانی است.

عروس خانم‌ها دقت کنید که دسته گل عروسی با دسته گل عروس برای عقد متفاوت است!

قیمت دسته گل عروس پیونی

گل پیونی برای دسته گل عروس لاکچری که در فصل‌های تابستان یا بهار تهیه می‌شود خیلی انتخاب خوبی هستند چون این گل از ماه آوریل تا ژوئن شکوفه می دهد و برای زوج‌هایی که قصد ازدواج در فصل بهار را دارند، گزینه‌ی مناسبی است. گلبرگ‌های گل ۱۰۰ تومانی بزرگ هستند و خیلی لطیف. شما می‌توانید از گل ۱۰۰ تومانی با ترکیب گل‌های دیگر به رنگ روشن یا کرم استفاده کنید. گل‌های ۱۰۰ تومانی طیف رنگ‌های مختلفی دارند و شما می‌توانید فقط از یک‌رنگ یا از انواع رنگ‌های مختلف استفاده کنید. سبد گل لاکچری بهترین تزئین برای میز عروس است.

قیمت دسته گل عروس ارکیده

اگر به دنبال دسته گل طبیعی عروسی هستید که حس سبکی و جریان زندگی را منتقل کند و با عطر لطیف و زیبایی خاص‌اش توجه همه را به خود جلب کند، گل نخود شیرین ژاپنی یک انتخاب متفاوت است. رایحه ملایم و گلبرگ های آن شکلی ملایم و زنانه دارد که از دسته گل شما یک دسته گل عروسی جاودانه و رمانتیک می‌سازد. استفاده از یک شاخه شقایق ساقه بلند به دسته گل ظاهری مدرن داده، و برای داشتن دسته گل عروس آبشاری، ترکیب گل نخود و ارکیده انتخابی درست است.

قیمت دسته گل عروس شیپوری

گل شیپوری با آن شکوفه های شیک و شیپوری مانندش به تنهایی می‌تواند با یک روبان زیبا یک دسته گل عروسی ساده و شیک را تشکیل دهد. اضافه کردن گل موگه به دسته گل عروسی شیپوری، آن را خاص تر می‌کند.

گل و برگ های پر کننده دسته گل عروس

هنگام گل آرایی دسته گل عروس، همه‌ی تمرکز به گل های اصلی اختصاص داده نمی‌شود، بخشی از زیبایی و افزودن بعد به دسته گل، به نحوه چیدمان و استفاده از انواع برگ‌ها و گل‌های پر کننده بستگی دارد. در مورد انواع پرکننده ها می توان به لیسیانتوس، سنبل، ژیپسوفیلیا و میخک اشاره کرد. ژیپسوفیلیا پیشتر تنها بعنوان گل پر کننده استفاده میشد اما امروزه حتی به تنهایی می‌تواند بعنوان دسته گل ساقدوش عروس استفاده شود. گل میخک نیز به خاطر اینکه در تمام ماه های سال موجود است و به نسبت گل بادوامی است.

گل رز مینیاتوری نیز از دیگر گزینه های محبوب بعنوان پرکننده دسته گل عروس است.

دسته گل عروس اروپایی

شاید خیلی‌ها که به دسته گل‌های عروس نگاه کنند چند گل را ببینند که با کمی تزیینات در کنار همدیگر قرار گرفته‌اند. اما اگر با شما به‌دقت بیشتری نگاه کنید تزیینات و آرایش این دسته گل‌ها با همدیگر متفاوت است و به یک طراحی خاص اشاره دارد.

طبیعتاً نقاط مختلف دنیا این مراسم را با رسوم خودشان برگزار می‌کنند. برای همین هم دسته گل‌ها با طراحی‌های مختلف شرقی و غربی و اروپایی هم وجود دارند. در بین این انواع دسته گل‌ها دسته گل عروس اروپایی طرف‌داران خود را دارد. تاج گل لاکچری برای تزئین سالن عروس انتخابی عالی است.

دسته گل عروس در قیمت های مختلف

دست گل عروس اروپایی سنتی و مدرن

در دسته گل اروپایی سنتی گل‌ها به شکل یک گنبد یا شکل تاج گل کنار همدیگر قرار می‌گیرند و ساقه آن‌ها توسط کاغذ یا برگ‌ها جمع می‌شود. یک نوع دیگر هم از دسته گل عروس اروپایی مدرن وجود دارد که گل‌فروشی‌ها عنصرهایی از دسته گل اروپایی سنتی را با نوع دسته گل عروس کشور دیگر مثل دسته گل ژاپنی ترکیب می‌کنند و یک مدل خاص را به وجود می‌آورند. این به سلیقه خود طرفی که می‌خواهد دسته گل عروس بگیرد و خلاقیت گل‌فروش‌ها بستگی دارد. شما برای مدل دسته گل عروس می‌توانید از گل‌فروش در مورد مدل دسته گل عروس لاکچری بپرسید.

نمونه ای ساده و شیک از دسته گل عروس

حالا چه دسته گلی برای گل عروس مناسب‌تر است؟

جدای از اینکه استایل شما چطور هست، دسته گلی را انتخاب کنید که شما را مجذوب می‌کند. دسته گلهایی که مطابق با فصل انتخاب و طراحی می‌شوند طرفداران زیادی دارند، مخصوصا در فصل بهار با گلهای بهاری زیبا و جذاب، یا دیزاین دسته گل عروسی پاییزی که می‌تواند انتخاب خوبی برای عاشقان فصل پاییز باشد. طراحی مدرن دسته گلِ عروس، طراحی روستایی و یا استوایی هم جای خود را در بین علاقمندان خود دارند.

حالا چه دسته گلی برای گل عروس مناسب‌تر است؟

نکاتی در مورد دسته گل عروس

در جشن عروسی، بعد از لباس مهمترین چیزی که به چشم می‌آ‌ید دسته گلِ عروس است. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب دسته گل باب سلیقه‌ی خود نهایت دقت را به کار ببندید. اگر نزدیک جشن عروسی شماست و دارید مثل سیر و سرکه می‌جوشید که دیزاین دسته گل‌تان چطور باشد بهتر است، از چه گل‌هایی استفاده کنید و کدام رنگ را انتخاب کنید ما اینجاییم تا شما را از استرس بیرون بیاوریم تا با هم بهترین طراحی دسته گل را انتخاب کنیم.

نکاتی در مورد دست گل عروس : دسته گل سنگین بلای جان عروس و داماد

اگر می‌خواهید در جشن عروسی خود راحت باشید و زحمت جا به جا کردن یک وزنه‌ی چند کیلویی را به خودتان ندهید  دسته گلِ عروس را طوری انتخاب کنید که سبک باشد. دسته گل عروسی سبک، مزیتی است که فردای عروسی بابت آن خوشحال خواهید بود!

نکاتی در مورد دسته گل عروس

نکاتی در مورد دست گل عروس : طراحی دسته گل متناسب با لباس و تم عروسی

انتخاب و طراحی دسته گلِ عروس بعد از انتخاب مدل لباس انجام می‌شود. وقتی لباسی ساده انتخاب می‌کنید بهتر است دسته گل شما هم متناسب با لباستان ساده و کوچک باشد. به طور کلی می‌توانید از تور، پارچه یا سنگ‌های لباستان برای طراحی دسته گل عروس خود استفاده کنید. پیشنهاد ما تهیه دسته گل عروسی طبیعی و در عین حال شیک و ساده است.

پنج ایده‌ی خلاقانه برای طراحی دسته گل عروس ارزان قیمت

نزدیک جشن عروسی‌تان شده و شما هنوز نمی‌دانید چه طراحی و دیزاینی برای دسته گل عروس انتخاب کنید؟ به شما پیشنهاد می­‌کنم با نکات اساسی شروع کنید.

وقتی می‌خواهید طراحی زیبایی برای دسته گل خود انتخاب کنید چند نکته‌ی مهم هست که باید در نظر بگیرید: رنگ لباس یا تم عروسی‌تان، بودجه‌ای که می‌خواهید صرف کنید و فصلی که در آن جشن خواهید گرفت! خب بحث بودجه بماند کنار اما فصل مهم است چون ممکن است گلی بخواهید که در آن فصل موجود نباشد، پس حتما با گل باما مشورت کنید!

دسته‌گلی پر از رنگ‌های پاستیلی

گاهی اوقات تمرکز کردن روی صرفا یک رنگ برای کسانی که عاشق رنک‌های پاستیلی و روشن هستند سخت‌ترین کار دنیاست. نگران نباشید، شما مجبور نیستید فقط یک رنگ را انتخاب کنید و می‌توانید یک جعبه مداد رنگی متحرک باشید!! فقط باید دل به دریا بزنید و همه را یک جا انتخاب کنید. زیبایی ترکیب و طراحی رنگ‌های روشن و جذابی مثل صورتی، زرد، نارنجی و بنفش بی‌شک شما و مهمانانتان را شعف‌زده خواهد کرد. البته ممکن است عده‌ای انتخاب گل عروس با این تنوع رنگ را نپسندند :)

دسته‌گلی پر از رنگ‌های پاستیلی

 به کار بردن طراحی‌های مدرن

شما ممکن است از آن دسته افرادی باشید که برای دیزاین دسته گلِ عروس عاشق سبک‌های مدرن هستند. دسته‌گلی نسبتا ساده با گل­های سفید ارکیده و برگ‌های سبز سرخس می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. یا اینکه متناسب با جدیدترین طراحی‌ها دسته گل مورد علاقه‌تان را سفارش دهید، البته اگر سبک لباس و آرایش شما هم مدرن باشد، دسته گل عروسی سفید انتخابی عالی خواهد بود.

 به کار بردن طراحی‌های مدرن

 طراحی کلاسیک دست گل عروس

بر خلاف کسانی که عاشق  مدرنیته هستند و در انتخاب طراحی دسته گل عروسی‌شان هم به دنبال به روزترین طراحی‌ها هستند، شما ممکن است عاشق طراحی‌های کلاسیک برای گل عروس باشید. خیلی هم عالی. طرح‌های ساده و به سبک قدیمی همچنان جذاب هستند و برای خیلی‌ها یادآور گذشته! شاید حتی شما عاشق دسته گل عروسی مادر یا مادربزرگ خود باشید و بخواهید که یکی مثل همان را سفارش بدهید. بهرحال انتخاب یک طرح کلاسیک خیلی هم سخت نیست. انتخاب ساده‌ی مینیمالیست‌ها!

مچ بندهای گلی یا دسته گل‌های مچی

یکی از سبک‌ها برای طراحی دسته گل، مچ بندهای گلی است. این نوع طراحی طرفداران خودش را دارد و خب از این جهت که روی مچ قرار می‌گیرد هم دست شما آزاد است و هم نسبت به سایر طراحی‌های دسته گل سبک‌تر است. انتخاب شما برای انواع گل و برگ آزاد است و با تزیین روبان جذابیت بیشتری خواهد داشت.

مچ بندهای گلی یا دسته گل‌های مچی

معرفی انواع مدل دسته گل عروس

به نظر می‌رسد سفارش دسته گل عروسی راحت‌ترین بخش کل مراسم عروسی است اما وقتی به چند گل فروشی بروید و گل‌ها را ببینید درحالی که سرتان را تکان می‌دهید از گل فروشی بیرون خواهید آمد! ما در این جا انواع مدل دسته گل عروس را به شما معرفی خواهیم کرد.

انواع مدل دسته گل عروس :1. دسته گل مرکب (Composite bouquet)

دست گل عروس مرکب شبیه یک گل غول پیکر به نظر می‌رسد اما در واقع از مونتاژ بسیار جذاب و با دقت گلبرگ‌های مختلف ساخته می‌شود. در بسیاری از موارد یک گل یا شکوفه‌ی واقعی در مرکز این دسته گل قرار دارد. اگر می‌خواهید خاص و متفاوت به نظر برسید دسته گل مرکب انتخاب منحصر به فردی است.

انواع مدل دسته گل عروس :1. دسته گل مرکب (Composite bouquet)

قیمت مدل دسته گل طبیعی عروس اروپایی :2. دسته گل بایدر مایر (Biedermeier bouquet)

این اسم از یک نوع طراحی داخلی آلمانی گرفته شده است. دسته گل بایدرمایدر یک دسته گل گرد است که گل‌های مختلف با رنگ‌های متنوع به صورت طبقه طبقه قرار داده شده‌اند.

قیمت مدل دسته گل طبیعی عروس اروپایی :2. دسته گل بایدر مایر (Biedermeier bouquet)

مدل دسته گل عروس جدید :3. دسته گل فانتزی (Nosegay bouquet)

این دسته گل بسیار محبوب متشکل از یک یا چند شاخه گل بلند در مرکز و گل‌هایی در اطراف آن است. گل‌ها با بند، روبان یا سیم محکم بسته می‌شوند. رنگ گلی که در مرکز قرار می‌گیرد رنگ اصلی دسته گل محسوب می‌شود.

مدل دسته گل عروس جدید :3. دسته گل فانتزی (Nosegay bouquet)

مدل دسته گل عروس 2023 :4. دسته گل آبشاری (Cascade bouquet)

دسته گل‌های آبشاری همانند آبشاری زیبا از گل‌ها به نظر می‌رسند و بسیار زیبا هستند. استفاده از برگ‌های سبز و شکوفه‌های کوچک و رنگی دسته گل آبشاری شما را بسیار زیباتر از آنچه هست خواهد کرد.

مدل دسته گل عروس 2023 :4. دسته گل آبشاری (Cascade bouquet)

قیمت دست گل عروس طبیعی :5. پومِندر (Pomander)

این دسته گل گرد بسیار منحصر به فرد و زیبا است. پومندر یک مجموعه گل به شکل توپ است که از یک روبان آویزان می‌شوند و می‌توانید آنها را از مچ دست خود آویزان کنید. معمولا می‌توانید پومندر را با جواهرات رنگی هم تزیین کنید.

قیمت دست گل عروس طبیعی :5. پومِندر (Pomander)

انواع گل عروس :6. دسته گل بازویی (presentation)

این طراحی دسته گل را می‌توانید خیلی ساده یا خیلی شلوغ انتخاب کنید. در هر صورت این چیزی است که به سلیقه‌ی شما بستگی دارد. به هرحال باید طوری باشد که روی بازوی عروس جا شود و بتواند آن را به راحتی حمل کند.

انواع گل عروس :6. دسته گل بازویی (presentation)

انواع گل عروس :7. دسته گل ظریف (Posy)

دسته گل‌های پوزی یا ظریف انتخابی کلاسیک برای عروس‌ها است. این نوع دسته گل شامل دسته گلی ظریف و کوچک است که با روبان تزیین می‌شود و می‌توان آن را به راحتی و با یک دست حمل کرد.

انواع گل عروس :7. دسته گل ظریف (Posy)

باکس دسته گل عروس چیست؟

خیلی از خانم ها دوس دارند دسته گل عروسی خود را یادگار نگه دارند. یک راه قشنگ برای اینکه دسته گل عروسی سالم و مرتب باقی بماند این است که داخل یک قاب یا باکسی که رنگ آن هماهنگ با دکوراسیون خانه یا اتاق خواب شماست، گذاشته شود. قابی که سفارش می دهید، یا می‌تواند دقیقا سایز دسته گل شما باشد و یا بزرگتر باشد تا سایر یادگاری‌ها مثل بعضی از عکس‌ها، کارت عروسی، تاج و ... درون آن قرار بگیرد.

باکس دسته گل عروس چیست؟

ثبت سفارش تلفنی