مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

جام گل خواستگاری matchmaking flower cup

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
جام گل بزرگ رز هلندی اوریانتال
جام گل بزرگ رز هلندی اوریانتال
4,430,000 تومان
جام گل بزرگ رز آلسترومریا
جام گل بزرگ رز آلسترومریا
6,560,000 تومان
جام گل کوتاه ارکیده بنفش سفید
جام گل کوتاه ارکیده بنفش سفید
2,700,000 تومان
جام گل رز داوودی آنتوریوم بنفش
جام گل رز داوودی آنتوریوم بنفش
2,670,000 تومان
جام گل لاکچری ارکیده سفید رز مینیاتور صورتی
جام گل لاکچری ارکیده سفید رز مینیاتور صورتی
2,980,000 تومان
جام گل بلند آنتوریوم قرمز لیلیوم
جام گل بلند آنتوریوم قرمز لیلیوم
تماس بگیرید
09120284787
جام گل ارکیده لیلیوم کوتاه
جام گل ارکیده لیلیوم کوتاه
تماس بگیرید
09120284787
جام گل کوتاه رز ارکیده سفید بنفش
جام گل کوتاه رز ارکیده سفید بنفش
تماس بگیرید
09120284787
جام گل کوتاه رز ارکیده اوریانتال
جام گل کوتاه رز ارکیده اوریانتال
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

جام گل خواستگاری

در رفتن به یکی از مهم‌ترین مراسم‌های زندگی مثل خواستگاری بردن گل‌هایی که نشان‌دهنده شخصیت و علاقه و احترام شما به عشقتان و خانواده او هستند مسئله خیلی مهمی است. اگر شما می‌خواهید به خواستگاری دختر مورد علاقه‌تان بروید بردن گل‌های زیبا به این مراسم می‌تواند عامل خیلی مهمی در تحت تأثیر قرار دادن خانواده طرف مقابل باشد.

جام گل خواستگاری

یکی از گزینه‌هایی که شما برای بردن گل در مراسم خواستگاری دارید تهیه کردن جام گل خواستگاری خیلی زیبا و شیک است. شما با آوردن یک جام گل خواستگاری زیبا و لوکس می‌توانید تعهد و جدیت خود برای به اشتراک گذاشتن زندگی‌تان با طرف مقابل را به خانواده او نشان دهید. برای گرفتن یک جام گل خواستگاری زیبا شما می‌توانید گل‌های زیبا و متنوعی را انتخاب کنید. ما در این مقاله، چند گل زیبا که شما می‌توانید برای جام گل برای خواستگاری انتخاب کنید را مثال می‌زنیم و کمی در مورد آن‌ها توضیح خواهیم داد. (از صفحه جام گل نامزدی دیدن کنید.)

گل‌های متنوع و زیبا در جام گل خواستگاری

انتخاب گل برای جام گل برای خواستگاری: گل‌های لاله

انتخاب بیشتر افراد برای مدل جام گل خواستگاری گل رز است و این مسئله هیچ اشکالی ندارد. شما می‌توانید از این گل برای مدل جام گل خواستگاری خود استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید به سراغ یک انتخاب متفاوت بروید می‌توانید گل لاله را برای جام گل برای خواستگاری انتخاب کنید. گل‌های لاله رنگ‌های مختلفی دارند و بسته به رنگشان می‌توانند بیانگر چیز متفاوتی باشند.

البته اصلی‌ترین معنی گل لاله عشق و علاقه عمیق است. شما می‌توانید در مدل جام گل خواستگاری خود از لاله قرمز استفاده کنید. لاله قرمز بیانگر عشق است. یک انتخاب لاکچری جام گل خواستگاری شما هم می‌تواند این باشد که شما از گل لاله در کنار گل‌های دیگری مثل گل رز استفاده کنید و آن را به جام گل زیبا تبدیل کنید. (از صفحه جام گل لاکچری دیدن کنید.)

ترکییی از گل‌های سفید و صورتی در جام گل خواستگاری

انتخاب گل برای خرید جام گل خواستگاری: جام گل رز قرمز

چه کسی هست که رزهای قرمز را ببیند و به این فکر نیفتد که این رزها بیانگر عشق و احساسات رمانتیک و عاشقانه هستند؟ رزها رنگ‌های متفاوتی دارند اما همه می‌دانند که رز قرمز رزی است که با احساسات عشق و رمانتیک ارتباط زیادی دارد. رزهای قرمز نشان‌دهنده عشق واقعی با شریک زندگی شما هستند.

بنابراین، اگر شما به فکر خرید جام گل خواستگاری رمانتیک و عاشقانه و یک انتخاب کلاسیک هستید می‌توانید جام گل رز قرمز را انتخاب کنید. علاوه‌براین، اگر شما به فکر یک انتخاب لاکچری جام گل خواستگاری هستید می‌توانید علاوه‌بر گل رز از گل‌های دیگر در جام گل رز استفاده کنید. بااینکه قیمت جام گل رز شما با شامل کردن گل‌های دیگر در آن کمی گران‌تر می‌شود اما شما یک جام گل رز خواستگاری زیبا و شیک را خواهید داشت. (از صفحه جام گل هدیه دیدن کنید.)

با گل رز قرمز جام گل خواستگاری

انتخاب گل رز مناسب برای جام گل رز خواستگاری

همان‌طور که گفتیم اصلی‌ترین و معمول‌ترین رنگ رزی که شما می‌توانید برای جام گل رز خواستگاری انتخاب بکنید رز قرمز است. اما علاوه‌بر رز قرمز شما می‌توانید از رز سفید هم برای تهیه جام گل لاکچری خواستگاری استفاده کنید. رنگ سفید به‌معنای خالص بودن و پاکی است. شما با هدیه دادن گل رز سفید در مناسبت خواستگاری می‌توانید به دختر مورد علاقه و خانوادهٔ او نشان دهید که از صمیم قلب مایل به شروع یک زندگی مشترک و آغاز جدیدی با او هستید. (از صفحه باکس گل خواستگاری دیدن کنید.)

ترکیب گل‌های آنتریوم و رز در جام گل خواستگاری

جام گل خواستگاری: قیمت خرید جام گل رز 

اگر شما به این فکر هستید که از دو نوع رز برای خرید جام گل خواستگاری‌تان استفاده کنید باید به این‌هم فکر کنید که قیمت جام گل رز شما می‌تواند بسته به نوع رزی که شما انتخاب می‌کنید بالاتر رود.

شما در بین رزها می‌توانید رز ایرانی، روزهای عادی و رز مینیاتوری یا رز هلندی را انتخاب کنید. از بین این سه نوع رز، رزهای باغی از همه گران‌تر هستند چون این روزها معطر هستند. از سوی دیگر، قیمت گل رز شما به نوع جامی که گل‌ها را در آن قرار می‌دهید بستگی خواهد داشت. (از صفحه سبد گل خواستگاری دیدن کنید.)

انتخاب گل‌های رز متنوع در جام گل خواستگاری رز

جام گل خواستگاری مصنوعی

معمولاً برای تهیه جام گل خواستگاری انتخاب اول افراد جام گل طبیعی است. این مسئله کاملاً قابل‌فهم است، زیرا گل‌های طبیعی هم تازه هستند، نمای ظاهری بسیار زیبایی دارند و هم برخی از آن‌ها معطر هستند. بنابراین، بیشتر افراد به سراغ جام گل طبیعی برای خواستگاری می‌روند.

بااین‌وجود، انتخاب بعضی‌ها ممکن است جام گل خواستگاری مصنوعی باشد. این مسئله می‌تواند عمدتاً به این دلیل باشد که شما ممکن است از سلیقه و حساسیت‌های طرف مقابلتان آگاه باشید. شاید طرف مقابل شما به گل طبیعی آلرژی داشته باشد. در این‌جا شما می‌توانید به سراغ گزینه جام گل خواستگاری مصنوعی بروید. گل‌های مصنوعی تقریباً برای هر مدلی از گل در کیفیت‌های و قیمت‌های متفاوت وجود دارند. (از صفحه گل خواستگاری دیدن کنید.)

گل‌های رنگارنگ و زیبا در جام گل خواستگاری مصنوعی

جام گل خواستگاری قیمت گل‌های مصنوعی

اگر شما تصمیم به گرفتن گل‌های مصنوعی برای جام گل خواستگاری گرفتید، طبیعتاً به فکر قیمت جام گل خواستگاری مصنوعی هم خواهید بود. در مورد قیمت جام گل مصنوعی باید این را گفت که معمولاً گل‌های مصنوعی معمولی نسبت‌به گل‌های طبیعی ارزان‌تر هستند.

اما اگر شما بخواهید گل‌های مصنوعی با کیفیت خیلی خوبی را بگیرید که از جنس الیاف ابریشمی هستند، قیمت جام گل خواستگاری مصنوعی شما هم خیلی گران‌تر خواهد بود. علاوه‌براین، تعداد گل‌ها در جام گل خواستگاری هم بر قیمت جام گل مصنوعی شما اثر خواهد گذاشت.

یک عامل دیگر که در قیمت جام گل خواستگاری مصنوعی مؤثر است نوع جامی است که شما از آن استفاده می‌کنید. برای مثال، قیمت جام گل شیشه‌ای می‌تواند از قیمت جام گل مصنوعی که از پلاستیک ساخته شده خیلی بیشتر باشد. برای همین، حتماً در خریدن گل‌های مصنوعی و جام گلتان این عوامل را در نظر داشته باشید. (از صفحه باکس گل لاکچری دیدن کنید.)

انتخاب گل طبیعی یا گل مصنوعی برای جام گل خواستگاری

جام گل خواستگاری قیمت ارزان برای خرید جام گل

ما در این مقاله کمی در مورد گل‌های طبیعی و گل‌های مصنوعی که شما می‌توانید برای جام گل خواستگاری‌تان تهیه کنید صحبت کردیم. اگر شما به دنبال قیمت جام گل خواستگاری ارزان برای گل‌های طبیعی هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که بیشتر از یک نوع گل در جام گلتان استفاده نکنید.

چیز دیگری هم که باید در تعیین قیمت جام گل خواستگاری ارزان در نظر بگیرید این است که جام گل شما نباید تزیینات زیادی داشته باشد. یک عامل دیگر هم تعداد گل‌های شما است. هرچقدر که تعداد گل‌هایتان زیادتر باشد قیمت جام گل شما گران‌تر می‌شود. 

پیشکش لاکچری و زیبا: جام گل خواستگاری قیمت ارزان

جام گل لاکچری، قیمت گرانتر

همان‌طور که قبلاً ذکر کردیم نوع جامی که شما برای جام گلتان انتخاب می‌کنید هم در قیمت جام گل خواستگاری ارزان تأثیر دارد. برای مثال، برخی‌ها از جام پلاستیکی استفاده می‌کنند و برای همین، قیمت جام گل‌شان ممکن است خیلی پایین‌تر بیاید.

بعضی‌ها هم به سراغ جام‌های لاکچری تر مثل جام گل شیشه‌ای خواهند رفت. قیمت جام گل شیشه‌ای هم به نوع طرح‌هایی که روی آن جام وجود دارد بستگی دارد. هر چه که جام گل شیشه‌ای طرح‌های ساده‌تری داشته باشد و ساختارش ساده‌تر باشد، طبیعتاً قیمت جام گل شیشه‌ای هم ارزان‌تر خواهد بود. (از صفحه باکس گل رز دیدن کنید.)

گل‌های شیک و مجلسی در جام گل لاکچری

ثبت سفارش تلفنی