مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل عروس bride flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل شماره 24
سبد گل شماره 24
4,032,000 تومان
گل باما

سبد گل عروس

عروسی مهم‌ترین شب در زندگی هر دختر و پسری است. برای دخترانی که می‌خواهند مراسم عروسی بگیرند مهم است که مراسم عروسی‌شان شکل و جلوه زیبایی داشته باشد. برای تزیین دکوراسیون مراسم عروسی راه‌های زیادی وجود دارد. تزیین کردن دکوراسیون سالن عروسی با گل‌های زیبا می‌تواند به آن مراسم جلوه‌ای رؤیایی بدهد و آن را تبدیل به یک شب ماندگار کند.

سبد گل عروس

تهیه سبد گل عروس در چنین مراسمی یک روش مبتکرانه و زیبا است که شما می‌توانید برای تزیین دکوراسیون مراسم عروسی‌تان از آن استفاده کنید. علاوه‌براین، اگر شما مهمانی هستید که می‌خواهید به مراسم عروسی بروید و برای تبریک به عروس برای او گل ببرید، سبد گل عروس هم انتخاب خوبی برای شما محسوب می‌شود. ما در این مقاله گل‌هایی که برای سبد گل برای تبریک در مراسم عروسی یا به‌طورکلی سبد گل عروسی مناسب هستند را برای شما توضیح خواهیم داد. (از صفحه دسته گل عروس دیدن کنید.)

گل‌های بزرگ و خوش رنگ در سبد گل عروس

انتخاب گل برای سبد گل عروسی: گل رز

گل رز انتخاب اول برای مراسم‌هایی مثل عروسی است. این گل نماد عشق ابدی است و خیلی از عروس‌ها در دسته گل‌شان از گل رز هم استفاده می‌کنند. گل‌های رز ۳ نوع دارند. شما می‌توانید از بین انواع رز ایرانی، رز مینیاتوری و رز هلندی برای سبد گل عروسی یکی را انتخاب کنید. البته قیمت گل رز باغی و رز مینیاتوری از رز استاندارد بیشتر است،

چون رز باغی یک رز معطر است. خوبی دیگر گل رز برای تزیین سبد گل عروس این است که گل‌های رز طیف رنگ‌های بسیار متنوعی دارند و شما می‌توانید هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید. البته پیشنهاد ما برای تزیین سبد گل عروس با گل رز این است که شما بیشتر از گل‌های قرمز و سفید یا صورتی برای این کار استفاده کنید. (از صفحه سبد گل رز دیدن کنید.)

با گل رز سبد گل عروسی

انتخاب سبد گل ساقدوش عروس: گل لاله

در برخی از مراسم‌های عروسی برخی از عروس‌ها ساقدوش دارند و مهم است که آن‌ها هم گل دستشان بگیرند. یکی از گل‌هایی که برای سبد گل ساقدوش عروس می‌تواند مناسب باشد گل لاله است.

گل لاله معنایی شبیه به معنای گل رز دارد که آن هم عشق و علاقه عمیق است. گل لاله طیف رنگ‌های متنوعی مثل سفید، کرمی رنگ، صورتی، هلویی، قرمز، نارنجی و بنفش دارد. خیلی‌ها از گل لاله برای تزیین دکوراسیون عروسی خودشان هم استفاده می‌کنند. گل لاله هم انواع مختلف دارد. گل‌های لاله هلندی گل‌هایی هستند که شما معمولاً در گل‌فروشی‌ها می‌بینید.

گل‌های لاله فرانسوی گل‌های گران‌تر هستند که ساقه آن‌ها طولانی‌تر از گل‌های هلندی است و گل‌های لاله پر طوطی که گلبرگ‌های آن‌ها جمع شده‌است. برای تزیین سبد گل عروس شما می‌توانید هر کدام از رنگ‌های گل‌های لاله را که می‌خواهید انتخاب کنید. گل لاله قرمز برای سبد گل ساقدوش عروس انتخاب خوبی است زیرا با رنگی که دارد بیانگر احساسات رمانتیک و عاشقانه است. (از صفحه سبد گل هدیه دیدن کنید.)

 با گل لاله سبد گل ساقدوش عروس

انتخاب گل برای سبد گل برای عروسی: گل شیپوری

سر گل شیپوری شبیه شیپور است و این گل در طیف رنگ‌های مختلفی می‌روید. معنی این گل می‌تواند زیبایی و شروعی تازه باشد و یکی از زیباترین گل‌ها برای سبد گل برای عروسی است.

شما می‌توانید از بین دو نوع اصلی گل شیپوری استفاده کنید. یکی از انواع آن سر خیلی بزرگ و ساقهٔ بلندی دارد که بیشتر برای دسته گل مناسب است. دیگری نوع مینیاتوری است و بیشتر برای تزیینات ساده و کوچک‌تر مناسب‌تر است.

گل شیپوری عاجی رنگ یک انتخاب مناسب برای سبد گل برای عروسی محسوب می‌شود و با لباس سفید عروس هم می‌تواند تطابق داشته باشد. اما اگر دنبال چیز متفاوتی می‌گردید، می‌توانید به سراغ رنگ بنفش گل شیپوری بروید که رنگ زیبا و تندی است. (از صفحه سبد گل خواستگاری دیدن کنید.)

گل شیپوری و سبد گل عروس

انتخاب گل برای سبد گل تبریک عروسی: گل برف

گل برف یا زنبق الوادی گلی است که از ساقه‌های نازک آن گل‌های کوچک سفید رنگی با حالت زنگوله‌ای آویزان هستند. گل برف یک گل خیلی ظریف است و بوی معطری دارد. این گل بیشتر در طول فصل بهار می‌روید و تقریباً می‌توان در فصل‌های دیگر هم آن را پیدا کرد،

منتها قیمتش کمی گران است. شما می‌توانید از گل برف به‌تنهایی برای سبد گل تبریک عروسی استفاده کنید. بااین‌وجود، چون این گل کوچک است، می‌توانید آن را در کنار گل‌های دیگر هم در سبد گل تبریک عروسی قرار دهید. (از صفحه سبد گل نامزدی دیدن کنید.)

 با گل برف سبد گل تبریک عروس

انتخاب گل برای سبد گل برای عروسی: گل ادریسی

گل ادریسی گلبرگ‌های انبوهی دارد و در رنگ‌های زیبایی مثل رنگ‌های صورتی، آبی، قرمز و بنفش موجود است. از محبوب‌ترین رنگ‌های گل ادریسی و صورتی تا آبی آسمانی است و خیلی‌ها ممکن است از این رنگ‌ها برای سبد گل برای عروسی‌شان استفاده کنند.

علاوه‌براین، گل ادریسی در رنگ‌های سفید و سبز هم موجود است. برای تزیین سبد گل عروس شما می‌توانید به‌تنهایی از این گل استفاده کنید یا آن را در کنار گل‌های دیگر در سبدتان قرار دهید. (از صفحه سبد گل پول دیدن کنید.)

با گل ادریسی سبد گل عروسی شیک

انتخاب گل سبد گل عروس با پول: گل پیونی

گل پیونی گلبرگ‌های فراوان و لطیفی دارد و گل خیلی معطری است. معنا و نماد کلی گل پیونی عشق، افتخار، شادی، رفاه و ثروت و زیبایی است. بیشتر گل پیونی در مناسبت‌هایی داده می‌شود که شما می‌خواهید در آن‌ها آرزوی شادی و خوشبختی برای طرف مقابل داشته باشید.

برای همین، این گل انتخاب مناسبی برای سبد گل عروس با پول محسوب می‌شود. فصل رویش گل پیونی معمولاً از اواخر بهار تا اوایل تابستان است. شما می‌توانید به‌تنهایی از گل پیونی در سبد گل عروس با پول استفاده کنید یا آن را در کنار گل‌های دیگر قرار دهید. (از صفحه باکس گل رز دیدن کنید.)

با گل پیونی سبد گل عروس با پول

انتخاب گل سبد گل برای عروسی: گل آنمون

گل آنمون از لحاظ ظاهری خیلی شبیه گل‌های رز و گل‌های پیونی است و خوبی‌اش این است که از لحاظ قیمت نسبت به آن‌ها مقرون‌به‌صرفه‌تر است. گلبرگ‌های گل آنمون چند لایه‌ای هستند و جنس خیلی ظریف و لطیفی دارند. همچنین، این گل بوی ملایمی را از خود منتشر می‌کند.

معنای گل آنمون زیبایی و جذابیت است و خیلی‌ها از این گل برای دسته‌گل عروسی خودشان استفاده می‌کنند. برای همین، گل آنمون می‌تواند یک انتخاب خوب برای سبد گل زیبا برای عروسی باشد. (از صفحه باکس گل ولنتاین دیدن کنید.)

با گل آلاله سبد گل عروسی

انتخاب سبد گل بله‌برون عروس: گل استفانوتیس

ما در ایران بیشتر به این گل‌ گل یاسمن می‌گوییم. گل استفانوتیس با گلبرگ‌های ستاره‌ای شکل و رنگ سفیدی که دارد می‌تواند هم برای دسته‌گل عروس و هم برای سبد گل بله‌برون عروس انتخاب مناسبی باشد.

این گل معانی متفاوتی دارد اما یکی از معانی معروف آن خوشبختی در زندگی زناشویی است. برای همین، این گل می‌تواند برای سبد گل بله‌برون عروس و سبد گل طبیعی زیبا انتخاب خوبی باشد. (از صفحه باکس گل و شکلات دیدن کنید.)

با گل استفانوتیس سبد گل بله برون عروس

انتخاب گل برای سبد گل برای عروس: گل گاردنیا

گل گاردنیا سفید گلبرگ‌های لطیف و بسیار زیبایی دارد و برگ‌های آن به رنگ سبز تیره و هستند و جنسی براق دارند. گل گاردنیا بوی خیلی ملایمی دارد. معنای کلی گل گاردنیا می‌تواند امید، اعتماد، صلح و آرامش و آغاز جدید باشد و این گل با ظاهر زیبایی که دارد می‌تواند انتخاب خوبی برای سبد گل برای عروس باشد. معمول‌ترین نوع گل گاردنیا گاردنیا سفید است که شما می‌توانید آن را به‌تنهایی در سبد گل برای عروس قرار دهید. اما رنگ‌های دیگری هم مثل رنگ صورتی برای این گل وجود دارد. (از صفحه باکس گل لاکچری دیدن کنید.)

 با گل گاردنیا سبد گل عروس

انتخاب گل سبد گل برای تبریک در مراسم عروسی: گل مینا

گل مینا یک گل ظریف با گلبرگ‌های زیبا است که آن‌ها مرکز طلایی رنگ گل را احاطه می‌کنند. گل مینا به‌غیر از رنگ سفید رنگ‌های شاد دیگری هم دارد. البته بیشتر از رنگ سفید گل مینا برای سبد گل طبیعی مراسم عروسی استفاده می‌کنند.

خوبی گل‌های مینا این است که تقریباً در تمامی فصل‌های سال می‌توان آن‌ها را پیدا کرد و آن‌ها می‌توانند حس و حال شادی را به عروسی شما بدهند. شما برای انتخاب گل سبد گل تبریک  می‌توانید به‌تنهایی از گل مینا استفاده کنید و اگر دوست دارید می‌توانید از آن در ترکیب با گل‌های دیگر برای به وجود آوردن یک سبد گل زیبا در مراسم عروسی استفاده کنید. (از صفحه جام گل رز دیدن کنید.)

 با گل مینا سبد گل برای تبریک مراسم عروسی

انتخاب گل برای سبد گل خاص عروسی: گل میخک صد پر

گل‌های میخک صد پر گلبرگ‌های ظریف و با لطافتی دارند و سر این گل‌ها خیلی انبوه است. گل‌های میخک صد پر گل‌های بسیار زیبایی هستند که می‌توانند نماد عشق و علاقه و شادی و لذت باشند. شما برای داشتن یک سبد گل زیبا در مراسم عروسی می‌توانید از بین طیف رنگ‌های مختلف گل‌های صد پر یکی یا چند نوع را انتخاب کنید. (از صفحه جام گل خواستگاری دیدن کنید.) 

با گل میخک صد پر سبد گل خاص عروسی

انتخاب گل برای سبد گل خاص عروسی: گل‌های شقایق نعمانی

یک انتخاب دیگر برای سبد گل طبیعی عروسی می‌تواند گل‌های شقایق نعمانی باشد. این گل‌ها گلبرگ‌های ظریف با رنگ‌های متنوعی دارند و مرکزشان تیره‌رنگ است. محبوب‌ترین نوع گل شقایق نعمانی گل‌هایی هستند که گلبرگ‌های سفیدی دارند. گل نعمانی ظاهر زیبا، جذاب و خاصی دارد و می‌تواند انتخاب خوبی برای سبد گل خاص عروسی باشد. (از صفحه جام گل لاکچری دیدن کنید.)

 با گل شقایق نعمانی سبد گل خاص عروسی

ثبت سفارش تلفنی