مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

گل روز پدر father's day flower

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
گلدان ارکیده بنفش
گلدان ارکیده بنفش
1,100,000 تومان
زاموفیلیا غول پیکر
زاموفیلیا غول پیکر
5,500,000 تومان
آنتوریوم گلدان سرامیکی
آنتوریوم گلدان سرامیکی
490,000 تومان
ارکیده 5 شاخه با گلدان سرامیکی
ارکیده 5 شاخه با گلدان سرامیکی
4,950,000 تومان
ارکیده تک شاخه با گلدان پلیمری پایه دار
ارکیده تک شاخه با گلدان پلیمری پایه دار
1,300,000 تومان
آنتوریوم با گلدان میکا پایه چوبی
آنتوریوم با گلدان میکا پایه چوبی
600,000 تومان
جام گل آلستر لیسیانتوس سفید صورتی و آنتریوم
جام گل آلستر لیسیانتوس سفید صورتی و آنتریوم
1,528,000 تومان
باکس گل رز قرمز 4 شاخه
باکس گل رز قرمز 4 شاخه
334,000 تومان
باکس گل استوانه ای رز قرمز صورتی
باکس گل استوانه ای رز قرمز صورتی
1,962,000 تومان
باکس گل چوبی سفید میکس ارکیده اوریانتال
باکس گل چوبی سفید میکس ارکیده اوریانتال
1,051,000 تومان
بونسای جنسینگ کوچک
بونسای جنسینگ کوچک
550,000 تومان
دیفن باخیا
دیفن باخیا
400,000 تومان
کروتون
کروتون
360,000 تومان
باکس گل رز قرمز صندوقچه‌ای
باکس گل رز قرمز صندوقچه‌ای
1,123,000 تومان
باکس گل رز هلندی مشکی بزرگ
باکس گل رز هلندی مشکی بزرگ
1,251,000 تومان
باکس گل رز آفتابگردون
باکس گل رز آفتابگردون
1,067,000 تومان
باکس گل رز هلندی مشکی کوچک
باکس گل رز هلندی مشکی کوچک
523,000 تومان
باکس گل رز سورپرایز مکعبی
باکس گل رز سورپرایز مکعبی
1,058,000 تومان
باکس گل خوابیده رز
باکس گل خوابیده رز
931,000 تومان
سبد گل شماره 15
سبد گل شماره 15
969,000 تومان
سبد گل شماره 7
سبد گل شماره 7
2,430,000 تومان
جام گل رز مینیاتوری و ارکیده
جام گل رز مینیاتوری و ارکیده
تماس بگیرید
09120284787
آنتریوم
آنتریوم
تماس بگیرید
09120284787
پپرومیا چروک
پپرومیا چروک
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

برای بیان احساسات، گل‌ها بهترین انتخاب هستند. شما می‌توانید برای تبریک روز مادر یک دسته گل زیبا بخرید و یا برای تبریک تولد نوزاد یک سبد گل هدیه با خود به همراه داشته باشید. اما انگار گل خریدن برای پدرها کار عجیبی است! ولی اینطور نیست. خرید گل روز پدر می‌تواند یک ایده‌ی خوب برای شما باشد.

خرید گل برای روز پدر

روز پدر نزدیک است و بهترین زمان برای اینکه به مردان مهم زندگی خود نشان دهیم چقدر قدردان آنها هستیم. اگرچه خرید گل روز مادر رواج بیشتری دارد اما خرید گل برای روز پدر نیز انتخاب خوب و منحصربفردی است. احتمالا هنگام خرید گل روز پدر مبارک به دنبال گل‌های متفاوت و کمی مردانه بگردید اما خب مطمئنا انتخاب شما هر چه که باشد باعث خوشحالی پدر یا همسر شما می‌شود.

نکته‌ی جالب این است که زنان معمولا بیشتر گل دریافت می‌کنند و بنابراین اکثر آنها می‌دانند چطور از این هدیه مراقبت کنند. اما این مساله در مورد مردان صادق نیست و شاید کمتر کسی تصمیم بگیرد گل روز پدر بخرد. به طور کلی مردان نگرش عملی‌تری دارند و ترجیح می‌دهند دسته گلی داشته باشند که بتوانند بدون دردسر از آن لذت ببرند و یا حتی زحمت نگهداری از آن را واگذار کنند!

اگر به فکر خرید دسته گل برای روز پدر هستید، به سراغ گل‌های زیبا و ماندگار بروید و یا یک گیاه آپارتمانی برای او بخرید.

انتخاب گل برای روز پدر

اگرچه همه‌ی گل‌ها زیبا هستند و هدیه دادن و هدیه گرفتن گل می‌تواند همیشه خاص و پرطرفدار باشد اما بعضی گل‌ها با بعضی روزها گره خورده‌اند. برای مثال گل‌های رز قرمز معمولا بخش جدایی ناپذیر از گل روز ولنتاین هستند. در هر صورت در برخی فرهنگ‌ها گل میخک به عنوان گل نمادین و سنتی روز مادر در نظر گرفته می‌شود و در مقابل، گل رز زیبا که پادشاه گل‌ها است، به عنوان گل رسمی روز پدر شناخته می‌شود.

برای انتخاب گل برای روز پدر به سراغ گل‌های مورد علاقه‌ی او بروید و اگر نمی‌دانید گل مورد علاقه‌ی او چیست، گل رز می‌تواند انتخاب خوبی به عنوان گل روز پدر باشد.

نکات انتخاب گل برای روز پدر

انتخاب گل برای روز پدر و یک چینش مناسب از گل‌ها تقریبا کار دشواری است! مخصوصا اگر برای اولین بار است که تصمیم گرفته‌اید گل روز پدر بخرید. معمولا سبک‌های زنانه و رنگ‌های پاستلی مانند گل‌های لیلیوم، گل مینا یا سایر گل‌های پاستلی به چشم می‌آیند. با این حال گزینه‌های مردانه‌ی زیادی نیز وجود دارد که هنگام انتخاب گل برای روز پدر به آنها می‌رسید.

شما می‌توانید گیاه آپارتمانی برای پدر خود بخرید و یا به سراغ خرید دسته گل برای روز پدر و گل‌های شاخه‌ای بروید.

خرید گیاه آپارتمانی برای روز پدر

یکی از انتخاب‌های جذاب و منحصربفرد برای گل روز پدر، خرید یک گلدان گل برای محل کار او است. شما می‌توانید با خرید گیاه آپارتمانی برای روز پدر او را حسابی هیجان‌زده کنید؛ گیاهی که آن را بتواند در اتاق محل کار خود قرار دهد، نگهداری و مراقبت کمی نیاز داشته باشد و البته یک گیاه مقاوم باشد.

خرید درختچه آپارتمانی، گیاه زامیفولیا، درخت پول یا حتی پتوس زیبا می‌تواند انتخاب خاصی به عنوان گل روز پدر باشد که با عوض کردن حال و هوای فضای کار، باعث شادابی او شود.

خرید دسته گل روز پدر

همانطور که گفتیم گل رز، گل نمادین برای روز پدر است اما خب این تنها انتخاب برای شما نیست. سری به گلفروشی‌های سطح شهر یا بهتر از آن، گلفروشی آنلاین گل باما که بزنید، با گل‌های متنوع و زیبایی مواجه می‌شوید که همگی می‌توانند برای ساخت دسته گل روز پدر مناسب باشند.

یک چیدمان آراسته و مرتبط از گل ارکیده و زنبق یا یک دسته گل گرمسیری می‌تواند انتخاب خوبی به عنوان گل روز پدر باشد.

گل‌ها و گیاهان گرمسیری

گل‌های گرمسیری از رایج‌ترین شکوفه‌هایی هستند که می‌توان به عنوان گل روز پدر تهیه کرده و به آنها هدیه داد. گل‌ها و گیاهان گرمسیری از نظر سبک، مردانه‌تر از شکوفه‌های ظریفی هستند که گل‌های کوچکتر و شاخ و برگ‌های همیشه سبز دارند. این نوع گل‌ها هم چشم‌نواز و زیبا هستند و هم کمی شیک‌تر و مردانه‌تر به نظر می‌رسند.

گل‌ها و گیاهان گرمسیری که می‌توان به عنوان گل تبریک روز پدر تهیه کرد معمولا از ارکیده، گل آناناسی، بامبو و بونسای تشکیل می‌شوند. آنها در طیف وسیعی از رنگ‌های گرم هستند و شکوفه‌ها کاملا با سبزی بامبو و بونسای تکمیل می‌شود.

گیاهان گلدار

به دنبال چیزی هستید که دوام بیشتری داشته باشد؟ خرید گیاهان گلدار می‌تواند ایده‌ی خوبی برای خرید گل روز پدر باشد و همان حس و عطر و بو را منتقل کند. این یکی دیگر از گزینه‌های عالی دیگر برای گل تبریک روز پدر است و بعلاوه انتخاب خوب برای مردانی که عاشق نگهداری از گیاهان آپارتمانی هستند.

برای خرید گیاهان گلدار می‌توانید به سراغ رز، گاردنیای معطر، لی‌لی، رز نارنجی و ارکیده بروید. انواع بوته‌های گل برای کاشت در حیاط یا تراس وجود دارد که می‌توانید برای پدر خود تهیه کنید تا هم خانه زیباتر شود و هم حس خوبی به پدر القا شود.

بهترین گل‌ها برای تبریک روز پدر

اگرچه ممکن است خرید دسته گل برای تبریک روز پدر چندان برای مردها جالب نباشد اما می‌توانید یک سبد گل یا باکس گل را به همراه هدایای مورد علاقه‌ی او تهیه کنید و به او هدیه بدهید. مردها هم دل نرمی دارند و بهرحال از هدیه گرفتن خوشحال می‌شوند. برای ابراز عشق به پدر یا همسر خود یک دسته گل رز قرمز برای او بخرید و یا با یک دسته گل گرمسیری او را سورپرایز کنید. اما هدایای عالی دیگری در مجموعه‌ی گیاهان وجود دارد که می‌توانید به عنوان گل روز پدر تهیه کنید.

گل روز پدر: گل مینا یا بابونه (Daisies)

گل‌های بابونه که در فضای باز کاشته می‌شوند، ظاهر بسیار زیبایی دارند و همه از دیدن آنها لبخند بر لبشان می‌نشیند. گل‌های بابونه می‌توانند زیبایی‌بخش هر اتاقی باشند و این باعث می‌شود هدایای محبوبی برای مناسبت‌های مختلف بوده و نشان‌دهنده‌ی نشاط باشند. نگاه کردن به گل بابونه با مرکز خورشید مانند آن که توسط گلبرگ‌های سفید و ظریف احاطه شده، حس خوبی القا می‌کند.

خرید گل بابونه به عنوان گل روز پدر می‌تواند یک هدیه‌ی خاص و زیبا باشد. با خرید یک دسته گل ساده بابونه، خانه را روشن کنید.

گل روز پدر: گل ارکیده (Dendrobium Orchids)

خرید یک گلدان گل ارکیده می‌تواند یک انتخاب خوب برای هدیه روز پدر باشد. این گل نماد عشق، جذابیت، ظرافت، تفکر و باروری است و می‌تواند انتخاب خوبی به عنوان گل روز پدر باشد. انتخاب گل‌ها به روحیه و سلیقه‌ی پدرتان بستگی دارد. اگر پدر یا همسری دارید که از نگهداری از گیاهان لذت می‌برد، یک گلدان ارکیده می‌تواند برای او انرژی‌بخش باشد.

گل روز پدر: گل‌های آفتابگردان (Sunflowers)

اگر مطمئن نیستید چه گلی به پدر خود هدیه بدهید، گل آفتابگردان یک گزینه‌ی خاص است. این گل روشن و آفتابی، حس قدرت، مثبت بودن و وفاداری را منتقل می‌کند. البته گل آفتابگردان نماد خوش‌شانسی و شادی پایدار نیز هست. گل آفتابگردان چه به تنهایی و چه در کنار سایر گل‌ها می‌تواند یک سبد گل یا باکس گل منحصربفرد را بسازد.

گل روز پدر: گل‌های رز (Roses)

در برخی فرهنگ‌ها برای یادبود پدران و مادران درگذشته، گل رز سفید می‌خرند و برای نشان دادن عشق و محبت به والدین زنده نیز گل رز قرمز. گل رز گلی قوی، مردانه و خاص است و اگر به خوبی از آن نگهداری شود، می‌تواند برای مدتی طولانی شاداب و زیبا بماند.

گل رز زرشکی بدون شک نمادی از پرستش، اشتیاق و عشق است و می‌توانید قدردانی خود را از پدرتان با هدیه دادن یک دسته گل رز زرشکی به او نشان دهید و به او بگویید که دوستش دارید. اگر می‌خواهید عشق و محبت بی‌پایان خود را به کسی نشان بدهید، گل رز عاجی انتخاب خوبی است. رز سفید نیز همانطور که گفتیم برای یادبود پدران آسمانی است.

بدون شک یکی از محبوب‌ترین گل‌ها برای هر مناسبتی از جمله گل روز پدر، رز است که با زیبایی و رایجه‌ی خوش شناخته می‌شود.

گل روز پدر: گل لاله (Tulips)

لاله یک گل سنتی و نماد عشق است. لاله نیز در رنگ‌های متنوع و زیبایی وجود دارد که هر کدام از رنگ‌ها، معانی خاصی را نشان می‌دهند. لاله صورتی را برای نشان دادن مراقبت، گرمی و وفاداری نسبت به پدرتان به عنوان گل روز پدر تهیه کنید و یا گل لاله زرد که نشان‌دهنده‌ی افکار شاد و نور خورشید است. ارسال یک دسته گل لاله از رنگ‌های مختلف می‌تواند بسیار خاص باشد. البته لاله در کنار سایر گل‌ها نیز به خوبی جلوه می‌دهد.

گل روز پدر: گل میخک (Carnations)

اغلب میخک با عشق بدون شرط مادر پیوند داده می‌شود؛ اگرچه میخک رنگ‌های متفاوتی دارد که هرکدام معنای مختلفی دارند. میخک‌های آبی تیره نشان‌دهنده‌ی عشق و محبت هستند و میخک قرمز روشن نشان‌دهنده‌ی ستایش و تمجید است. شما ممکن است بخواهید برای تشکر از پدر و خرید گل روز پدر برای تقدیر از او، گل‌های میخک صورتی بخرید و یا گل میخک سفید که نشان‌دهنده‌ی عشق واقعی و خوش شانسی است.

ترکیب رنگ‌های مختلف گل میخک به همراه شکوفه‌های دیگری مانند ادریسی، گل داوودی، نیلوفر و غیره می‌تواند انتخاب خوبی برای گل روز پدر باشد.

کاردستی گل روز پدر

گل‌های شاداب و تازه حس خوبی منتقل می‌کنند و به عنوان یکی از پرطرفدارترین هدیه‌ها در دنیا هستند. با این حال افراد هنرمند یا کسانی که دوست دارند خودشان چیزی برای هدیه دادن و تبریک روز پدر درست کنند، می‌توانند با درست کردن کاردستی گل روز پدر، این کار را با روش خودشان انجام دهند.

به عنوان گل برای روز پدر کاردستی درست کنید. این کار را می‌توانید با کاغذهای رنگی یا خمیرهای گلسازی انجام دهید. مهم این است که شما این کار را از سر عشق و دوست داشتن انجام می‌دهید.

خرید گل روز پدر از گلفروشی آنلاین گل باما

در این مطلب در خصوص انواع گل‌ها و ایده‌های خرید گل برای روز پدر صحبت کردیم. ایده‌های سورپرایز روز پدر بسیار زیاد است و خرید گل یکی از آن ایده‌هایی است که کمتر کسی سراغ آنها می‌رود. بنابراین می‌توانید امسال برای تبریک روز پدر کمی متفاوت‌تر باشید و گل بخرید!

البته نگران خرید گل روز پدر نباشید. گلفروشی آنلاین گل باما با انواع گل‌های زیبا و متنوع در خدمت شماست تا خرید راحت و بدون دردسری را تجربه کنید. برای نشان دادن عشق خود به پدرتان در این روز، خرید گل روز پدر را انتخاب کنید. به ویژه اگر در بیان کلمات برای نشان دادن احساس خود به او ناتوان هستید. چرا که زبان گل‌ها به خوبی حس شما را منتقل خواهد کرد.

 

ثبت سفارش تلفنی