مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

باکس گل و پول paper money flower box

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل رز قرمز ارکیده همراه پول
باکس گل رز قرمز ارکیده همراه پول
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

باکس گل و پول

خرید هدیه برای تولد یا هر مناسبت دیگر یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست؛ گاهی اوقات انگار ایده‌هایمان ته کشیده باشد و هیچ چیز خاصی به ذهنمان نمی‌رسد. اینکه بخواهیم هر سال یک هدیه‌ی منحصربفرد به دوست یا همسر خود بدهیم و یا بخواهیم لاکچری و خاص به نظر برسیم، خیلی دشوار است. اما اگر به دنبال یک هدیه‌ی خلاقانه و متفاوت هستید، سراغ گزینه‌ای بروید که حتما تا حالا فکرش را نکرده‌اید! بله، چه چیزی بهتر از باکس گل و پول

باکس گل و پول

باکس گل و پول: یک هدیه جدید و خلاقانه

یکی از هدایایی که می‌تواند در روز تولد یا در مناسبت‌های دیگر هم جالب باشد دادن باکس گل و پول است. شما با قرار دادن هر مقداری پول در کنار یک باکس گل زیبا و معطر می‌توانید طرف مقابلتان را خیلی خوب غافل‌گیر کنید و محبت و علاقه خود را به او این‌طور نشان دهید. برای دادن باکس گل و پول شما گزینه‌های متنوعی دارید و می‌توانید باکس گل و پول خود را با گل‌های معطر پر کنید. ما در این مطلب انواع مدل باکس گل و پول و گل‌هایی که شما می‌توانید در آن‌ها قرار دهید را برایتان مثال خواهیم زد. 

باکس گل و پول هدیه جدید و خلاقانه

انتخاب گل برای باکس گل و پول و بادکنک: گل رز

گل‌های رز با رنگ‌های متنوعی که دارند و خرید یک باکس گل رز برای مناسبت‌های مختلف هیچ‌وقت قدیمی و تکراری نمی‌شود. بعلاوه معنی متفاوت هر کدام از رنگ‌های گل رز انتخاب خوبی برای هدیه دادن برای باکس گل و پول و بادکنک هستند. خرید باکس گل و بادکنک برای تولدها ایده‌ی خوبی است و شما حتی می‌توانید رنگ بادکنک و رنگ باکس خود را با رنگ رزی که در آن قرار می‌دهید ست کنید.

رزها انتخاب قدیمی و پرطرف‌دار برای هر مناسبتی هستند. نماد گل رز عشق و علاقه است و شما با قرار دادن این گل در باکس گل و پول و بادکنک می‌توانید به طرف مقابل به‌خوبی نشان دهید که چقدر او را دوست دارید. شما می‌توانید رز قرمز، سفید، رز صورتی یا رز زرد را برای مناسبت‌های مختلف انتخاب کنید. 

باکس گل و پول و بادکنک با گل رز

انتخاب گل برای باکس گل و پول کوچک: گل ۱۰۰ تومانی

یکی دیگر از گل‌هایی که برای هدیه دادن باکس گل و پول کوچک می‌تواند انتخاب خوبی باشد گل ۱۰۰ تومانی یا پیونی است. با توجه به معنایی که این گل دارد شما می‌توانید پول را در باکس گل و پول کوچک قرار دهید و آن‌ها را به طرف مقابلتان هدیه دهید. گل ۱۰۰ تومانی بیانگر آوردن ثروت و افتخار و شکوه برای یک نفر است. این گل ظاهر بسیار زیبایی دارد و رنگ‌های آن‌ها هم متنوع هستند. شما می‌توانید بین رنگ‌های قرمز، صورتی، زرد و سفید برای گل ۱۰۰ تومانی یکی را انتخاب کنید. بعلاوه این گل برای تزیین و خرید باکس گل حروف هم انتخاب مناسبی است. 

باکس گل و پول کوچک با گل 100 تومانی

انتخاب گل برای باکس گل و پول برای تولد:. گل میخک صد پر

موقع هدیه دادن باکس گل و پول برای تولد که می‌شود یکی از بهترین انتخاب‌هایی که شما دارید گل میخک صد پر است. این گل‌ها ظاهر ظریف و بسیار زیبایی دارند و مهم‌تر این است که رنگ‌هایشان شاد و متنوع است. شما با توجه به شخصیت طرفی که می‌خواهید باکس گل و پول برای تولد را به او هدیه بدهید می‌توانید از بین رنگ‌های متنوع گل میخک صد پر یکی را انتخاب کنید.

گل میخک صد پر از قدیم با مفاهیمی مثل عشق و دوستی ارتباط داشته است. برای همین، شما می‌توانید این گل را برای تولد یکی از دوستان یا عزیزتان هدیه دهید و البته به غیر از باکس گل و پول ایده‌ی خرید سبد گل پول یا خرید دسته گل پول را هم می‌توانید در نظر داشته باشید. 

باکس گل و پول تولد با گل میخک صد پر

انتخاب گل برای باکس گل و پول تولد: گل لاله

گل‌های لاله هم مثل گل‌های رز خیلی وقت است که با عشق و علاقه مرتبط هستند. یک خوبی گل‌های لاله این است که آن‌ها رنگ‌های متنوعی دارند و بسته به رنگ آن‌ها شما می‌توانید هر کدام را که خواستید برای باکس گل و پول تولد انتخاب کنید. رنگ گل لاله قرمز نشان‌دهنده عشق است و برای همین، شما می‌توانید از گل لاله قرمز برای باکس گل و پول تولد نامزدتان یا کسی که دوستش دارید استفاده کنید.

لاله‌های زرد نشان‌دهنده خوشحالی و شادی هستند و لاله‌های قرمز بیانگر قدردانی از فردی در زندگی شما هستند. به این صورت، شما می‌توانید از این نوع گل‌های لاله برای هدیه دادن در یک باکس گل تولد و برای تولد دوست یا آشنایتان استفاده کنید. 

باکس گل و پول تولد با گل لاله

انتخاب گل برای مدل باکس گل و پول: گل کوکب

گل کوکب نمادی از ثروت و عشق بادوام است. برای همین، این گل انتخاب خیلی مناسبی برای مدل باکس گل و پول محسوب می‌شود. گل‌های کوکب رنگ‌های متنوعی دارند. رنگ‌های گل‌های کوکب رنگ‌های قرمز، صورتی و بنفش هستند. رنگ قرمز گل کوکب نمایانگر عشق و علاقه است و رنگ صورتی و بنفش نمایانگر مهربانی است. برای همین، شما می‌توانید هر یک از این گل‌های کوکب را به‌عنوان هدیه در باکس گل خود قرار دهید. 

باکس گل و پول با گل کوکب

انتخاب گل برای باکس گل و پول رولی: گل زنبق

گل‌های زنبق گل‌هایی با ظاهر خیلی زیبا و شیک هستند. این گل‌ها رنگ‌های متنوع آبی، بنفش و زرد را دارند. گل‌های زنبق نمایانگر امید و دانش و حکمت در زندگی ما هستند. شما با هدیه دادن این گل در باکس گل و پول رولی به‌طرف مقابلتان می‌توانید این‌طور ابراز علاقه کنید. گل‌های زنبق بنفش و آبی نشان‌دهنده شکوه و وقار و حکمت هستند و گل‌های زنبق زرد نشان‌دهنده امید و انرژی شاد هستند. شما می‌توانید هر کدام از این رنگ گل‌ها را برای باکس گل و پول رولی انتخاب کنید. اگر به فکر خرید باکس گل نامزدی هستید می‌توانید پول‌های رولی را نیز به ان اضافه کرده و یک باکس گل و پول خاص داشته باشید.

باکس گل و پول رولی با گل زنبق

انتخاب گل برای باکس گل و پول آرایی: گل شمعدانی

انتخاب گل شمعدانی برای باکس گل و پول آرایی انتخاب خیلی خوبی است، زیرا این گل نشان‌دهنده شادی و خوشحالی و آرزوی سلامتی است. گل شمعدانی رنگ‌های خیلی متنوعی مثل رنگ‌های سفید، قرمز، زرد، صورتی، هلویی و نارنجی دارد. از بین بهترین رنگ‌های گل شمعدانی که شما می‌توانید برای باکس گل و پول آرایی انتخاب کنید رنگ‌های قرمز، صورتی و سفید هستند. رنگ‌های قرمز و صورتی برای نشان دادن عشق و علاقه شما به طرفی که دوستش دارید خوب هستند و رنگ سفید نشان‌دهنده پاکیزگی است و شما می‌توانید آن را به یک همکار یا دوست هدیه دهید. 

باکس گل و پول آرایی با گل شمعدانی

انتخاب گل برای باکس گل و پول مردانه: گل زنبق ستاره نگر

خرید یک باکس گل مردانه سختی‌های خاص خود را دارد اما موقع هدیه دادن باکس گل و پول مردانه که می‌شود، بهتر است شما به سراغ گل‌هایی بروید که شکل‌های خیلی جذاب و رنگ‌های گرم دارند. گل زنبق ستاره نگر انتخاب خوبی برای باکس گل و پول مردانه محسوب می‌شود. این گل شکل خیلی جالبی دارد اول و بیانگر ثروت و فراوانی و آرزوی سلامت است. برای همین، شما می‌توانید رنگ قرمز این گل را در باکس گل و پول مردانه قرار دهید. 

باکس گل و پول مردانه با گل زنبق شتاره نگر

قیمت باکس گل و پول

قیمت باکس گل و پول بسته به نوع و تعداد گل‌ها و نوع آرایش پول‌ها در آن باکس می‌تواند متنوع باشد. خیلی‌ها ممکن است ترجیح دهند که فقط در یک جعبه کوچک یا متوسط یک نوع گل را قرار دهند و پول را به صورت رولی در وسط آن جعبه بگذارند. هر چقدر که آرایش باکس ساده‌تر باشد، قیمت باکس گل و پول هم ارزان‌تر خواهد بود.

توجه داشته باشید که نوع گل هم در قیمت ترکیب گل و پول آرایی آن تأثیر دارد. هرچقدر که گلی که شما آن را انتخاب می‌کنید کمیاب‌تر باشد، قیمت باکس گل و پول هم بیشتر می‌شود. بنابراین، اگر می‌خواهید قیمت باکس گل و پول شما ارزان‌تر باشد بهتر است به سراغ گل‌های خیلی کمیاب و نادر نروید و آرایش ساده‌ای را برای پول آرایی خود در کنار گل‌ها انتخاب کنید. در هر صورت اگر به فکر خرید باکس گل لاکچری هستید، این گزینه را در نظر داشته باشید.

قیمت باکس گل و پول

ثبت سفارش تلفنی