محصولات all products

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

دسته گل هدیه

دادن یک دسته گل هدیه به فرد دیگر در مواقعی که شما می‌خواهید حال کسی را بهتر کنید یا احساسات خود را به آن طرف ابراز کنید می‌تواند هدیه خیلی خوبی باشد. خیلی از ماها ممکن است به این فکر باشیم که چطور می‌توانیم اطرافیانمان را خوشحال کنیم یا لبخندی را بر لبان آن‌ها بگذاریم. دادن دسته گل هدیه می‌تواند راه خوبی برای ابراز احساسات شما و هدیه دادن به عزیزتان باشد. شما با دسته گل هدیه دادن می‌توانید باعث شادی عزیزتان شوید و این به این خاطر است که تقریباً همه از رنگ طبیعی گل‌ها و بوی خوشی که دارند شاد و خوشحال می‌شوند و روحیه‌شان تقویت می‌شود. 

دسته گل هدیه

با دادن دسته گل به عنوان هدیه روابط دوستی و عشق را بین خود و اطرافیانتان تقویت کنید

یک خوبی دیگری هم که دسته گل هدیه دادن دارد این است که شما با گل‌ها می‌توانید رابطه‌ای را که بین خودتان با افراد مختلف وجود دارد را تقویت کنید و به این صورت به آن‌ها نشان دهید که چطور از بودن آن‌ها در زندگی‌تان خوشحال هستید. برای همین، دسته گل هدیه دادن یک رسم خیلی زیبا و مفید در جوامع مختلف دنیا بوده است. ما در این مقاله می‌خواهیم چند نوع گل که شما می‌توانید برای دسته گل طبیعی به فرد دیگری هدیه دهید را مثال بزنیم و کمی درمورد آن‌ها توضیح می‌دهیم. 

با دادن دسته گل روابط دوستی و عشقی خود را تقویت کنید

انتخاب گل برای دسته گل هدیه به دوست: گل ۱۰۰ تومانی

یکی از بهترین گل‌هایی که شما می‌توانید برای دسته گل هدیه به دوست انتخاب کنید گل ۱۰۰ تومانی است. گل‌های ۱۰۰ تومانی ظاهر زیبا و بوی معطری دارند. علاوه‌براین، شما می‌توانید از بین رنگ‌های متنوع گل ۱۰۰ تومانی یک‌رنگ زیبا را برای دسته گل هدیه به دوستتان انتخاب کنید. گل‌های ۱۰۰ تومانی نمادی از آوردن فراوانی و ثروت و آرزوی خوب برای طرف مقابل هستند. برای همین، شما می‌توانید این گل را به‌عنوان آرزوی خوش و آوردن خوش‌شانسی و ثروت برای دوستتان هدیه دهید. بین گل‌های ۱۰۰ تومانی رنگ‌های قرمز، صورتی، زرد و سفید دارند که هرکدام معانی مختلفی دارند و شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را به‌عنوان دسته گل طبیعی به دوستتان هدیه دهید. 

دسته گل هدیه به دوست با گل 100 تومانی

انتخاب گل برای دسته گل هدیه تولد: گل میخک ۱۰۰ پر

اگر می‌خواهید به تولد دوست یا عزیزی بروید و در انتخاب هدیه غافل مانده‌اید یا می‌خواهید در کنار هدیه‌تان یک دسته گل طبیعی را هم هدیه دهید می‌توانید گل میخک ۱۰۰ پر را انتخاب کنید. گل میخک ۱۰۰ پر از قدیم با مفاهیمی مثل عشق، دوستی و قدردانی و تشکر از وجود فرد دیگری در زندگی ما ارتباط داشته‌است. برای همین، این گل برای هدیه دادن دسته گل هدیه تولد یک انتخاب خیلی خوب در نظر گرفته می‌شود. یک خوبی دیگری که گل میخک ۱۰۰ پر برای هدیه دادن دسته گل زیبا دارد این است که این گل رنگ‌های مختلفی دارد و شما با توجه به نوع شخصیت طرف مقابلتان می‌توانید هر یک از این رنگ‌ها را انتخاب کنید. برای دسته گل هدیه تولد برای گل میخک ۱۰۰ پر شما می‌توانید از بین رنگ‌های قرمز، صورتی یا قرمز روشن برای تولد دوستتان انتخاب کنید. همچنین، شما می‌توانید گل میخک ۱۰۰ پر را برای کسی که به او ارادت خاصی دارید هم هدیه دهید. 

دسته گل هدیه تولد با گل میخک 100 پر

انتخاب گل برای دسته گل هدیه به عروس: گل آلاله

دوست دارید به عروسی که ممکن است دوست یا فامیلتان باشد یک گل هدیه بدهید که شبیه رز است اما زیباتر؟ گل آلاله انتخاب خوبی برای دسته گل هدیه به عروس محسوب می‌شود. گل آلاله یک سر گرد با گلبرگ‌های ظریف دارد که به صورت چندین لایه بر روی همدیگر قرار گرفته‌اند. یک خوبی دیگر این گل هم این است که علاوه بر اینکه یک دسته گل زیبا است و بوی خوبی هم دارد گل آلاله به‌معنای زیبایی و جذابیت است و خیلی از عروس‌ها از این گل برای تزیین دسته گل عروس خودشان استفاده می‌کنند. شما می‌توانید از این گل به‌تنهایی برای دسته گل هدیه به عروس استفاده کنید یا می‌توانید گل‌های دیگر را هم در کنار آن برای ساختن یک دسته گل زیبا قرار دهید. 

دسته گل هدیه به عروس با گل آلاله

انتخاب گل برای دسته گل هدیه به همسر: گل لاله

اگر شما می‌خواهید به همسرتان بگویید که چقدر او را دوست دارید و عشق و علاقه عمیق به همسرتان را ابراز کنید می‌توانید گل لاله را به‌عنوان دسته گل هدیه به همسر خود بدهید. گل لاله معانی مختلفی دارد اما اصلی‌ترین معنی آن عشق و علاقه بی‌قیدوشرط و عمیق است. برای همین، این گل برای تزیین دسته گل هدیه به همسر یک انتخاب ایده‌آل محسوب می‌شود. یک خوبی دیگر گل لاله این است که رنگ‌های متنوع و زیبایی دارد و شما می‌توانید از بین رنگ‌های مختلف آن یکی را برای همسر خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما برای هدیه دادن این گل است که شما به سراغ گل لاله قرمز بروید، زیرا لاله قرمز نمایانگر عشق واقعی است و برای همین، برای هدیه دادن به شریک زندگی‌تان انتخاب خوبی است. 

دسته گل هدیه به همسر با گل لاله

انتخاب گل برای دسته گل هدیه با پول: گل کوکب

فرض کنید که شما می‌خواهید به تولد کسی بروید و به‌عنوان هدیه تولد می‌خواهید مبلغی پول را به او بدهید. یکی از انتخاب‌هایی که دارید این است که این مبلغ پول را با یک دسته گل هدیه خیلی بزرگ به‌طرف مقابل بدهید. برای دادن دسته گل هدیه با پول گلی که می‌تواند برای این مناسبت یا مناسبت‌های دیگر مناسب باشد گل کوکب است. گل کوکب بیانگر ثروت و قوت و عشق پایدار است. شما با انتخاب گل کوکب برای دسته گل هدیه با پول می‌توانید این‌طور برای طرف مقابل آرزوی عشق، خوشبختی و ثروت و فراوانی کنید. اگر به تولد کسی می‌روید و این دسته گل خاص و زیبا را انتخاب می‌کنید، شما می‌توانید یک دسته گل صورتی یا یک دسته گل قرمز گل کوکب را انتخاب کنید. گل کوکب قرمز بیانگر عشق و علاقه و گل کوکب صورتی نشان‌دهنده مهربانی است. 

دسته گل هدیه با پول با گل کوکب

انتخاب گل برای دسته گل کوچک برای هدیه: گل زنبق

گل زنبق یک گل زیبا با سه گلبرگ و افتاده و سه گلبرگ قائم است. گل زنبق معمولاً نماد حکمت، اعتماد، امید و شجاعت است. شما می‌توانید از این گل‌های زیبا برای تزیین کردن دسته گل کوچک برای هدیه هم به‌تنهایی و هم با گل‌های دیگر استفاده کنید. اگر می‌خواهید از گل زنبق برای دادن یک دسته گل کوچک برای هدیه در تولد استفاده کنید می‌توانید به سراغ رنگ‌های آبی و بنفش برای این گل بروید. رنگ زنبق گل زنبق آبی نشان‌دهنده سلطنت و نجابت و گل زنبق بنفش نشان‌دهنده حکمت است. همچنین، برای داشتن یک دسته گل هدیه خاص برای تولد شما می‌توانید رنگ زنبق زرد را انتخاب کنید، رنگ زنبق زرد نشان‌دهنده امید و انرژی مثبت است. 

دسته گل کوچک برای هدیه با گل زنبق

انتخاب گل برای دسته گل تبریک: گل شمعدانی

اگر شما دنبال یک گل ایده‌آل برای دسته گل تبریک می‌گردید، گل شمعدانی می‌تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد. گل شمعدانی بیانگر آرزوی سلامت و شادی و خوشبختی است. یکی از مزیت‌های انتخاب گل شمعدانی برای دسته گل تبریک این است که شما در انتخاب رنگ گزینه‌های مختلفی دارید. شما می‌توانید از بین گل شمعدانی سفید، قرمز، زرد، صورتی، نارنجی و هلویی یکی را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید یک گل قشنگ برای دسته گل خاص برای تولد ببرید بهتر است رنگ قرمز، صورتی و سفید را برای گل شمعدانی انتخاب کنید. 

دسته گل تبریک با گل شمعدانی

انتخاب گل برای دسته گل ساده و شیک: گل گاردنیا

بعضی‌ها در انتخاب دسته گل گلی را انتخاب می‌کنند که در عین سادگی هم شیک باشد و هم بتواند احساسات آن‌ها را به‌خوبی بیان کند. برای یک دسته گل ساده و شیک شما می‌توانید گل گاردنیا را انتخاب کنید. بیشترین رنگ گل گاردنیا که خیلی پرطرف‌دار است رنگ سفید است. بااین‌وجود این گل رنگ‌های دیگری مثل قرمز و صورتی هم دارد. گل گاردنیا با مفاهیمی مثل امید، اعتماد و تجدید حیات و محافظت مرتبط است. برای دادن یک دسته گل ساده و شیک شما می‌توانید گل سفید گاردنیا را انتخاب کنید. گل گاردنیا سفید بیانگر خلوص و آرامش و هارمونی است و شما می‌توانید این گل را به‌عنوان یک دسته گل خیلی بزرگ یا کوچک به طرف مقابلتان هدیه دهید. 

دسته گل ساده و شیک با گل گاردنیا

انتخاب گل برای دسته گل هدیه برای عروسی: دسته گل رز سفید

دسته گل رز سفید با نماد عشق و علاقه‌ای که دارد به‌عنوان دسته گل هدیه برای عروسی یک انتخاب خیلی خوب محسوب می‌شود. همچنین، خیلی‌ها از دسته گل رز برای خود مراسم عروسی‌شان استفاده می‌کنند. رزهای سفید علاوه‌بر نماد عشق، نشان‌دهنده خلوص و معصومیت عشق هستند. برای همین، شما می‌توانید برای دسته گل هدیه برای عروسی یک دسته گل خیلی بزرگ رز سفید هدیه دهید یا اگر دوست دارید رز قرمز را هم قاطی آن کنید و برای تبریک به دوست عروستان بدهید. 

دسته گل هدیه عروسی با گل رز سفید

انتخاب گل برای دسته گل هدیه عقد: کاملیای قرمز

در مراسم‌هایی که مربوط به ازدواج یک زوج هستند دسته گل قرمز کاملیا می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای دسته گل هدیه عقد باشد. گل کاملیا در فرهنگ‌های آسیای شرقی مخصوصاً چین و ژاپن به‌معنای عشق ابدی است. دلیل این باور به این خاطر است که زمانی‌که ساقه گل کاملیا کنده می‌شود، گلبرگ‌های آن از پایه آن جدا نخواهند شد. به این خاطر، در این فرهنگ‌ها این گل به‌معنای ارتباط و عشق ابدی در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، شما برای دادن دسته گل هدیه عقد می‌توانید به‌طرف مقابل یک دسته گل قرمز کاملیا که نشان‌دهنده عشق ابدی آن‌ها است را هدیه دهید. 

دسته گل هدیه عقد با گل کاملیای قرمز

دسته گل لاکچری

برای گرفتن دسته گل لاکچری شما می‌توانید از چند نوع گل با تزیینات مخصوص و سفارشی خود استفاده کنید. خیلی از گل‌فروشی‌ها فقط یک دسته گل ساده را برای شما تهیه می‌کنند یا می‌توانند به میل خودتان یک دسته گل لاکچری را درست کنند. بیشتر دسته گل‌های لاکچری دسته گل‌هایی هستند که با انواع مختلف گل و با تزئینات مختلف مثل پول یا عروسک یا چیزهای دیگر ساخته می‌شوند. باید گفت که دسته گل‌های لاکچری دسته گل ارزان نیستند و قیمت آن‌ها بسته به نوع و تعداد گل و تزئیناتی که بر روی آن‌ها انجام می‌شود می‌تواند خیلی گران‌تر از دسته گل هدیه عادی باشد. 

دسته گل لاکچری

انتخاب دسته گل هدیه ارزان قیمت: گل آلسترومریا

اگر شما از بین گل‌های این فهرست گلی را دیدید که قیمتش زیاد بود و به درد شما نمی‌خورد می‌توانید به سراغ دسته گل هدیه ارزان قیمت بروید. یکی از گل‌هایی که می‌تواند در فهرست دسته گل ارزان یا با قیمت مناسب قرار بگیرد گل آلسترومریا است. شما می‌توانید این گل را در طول تمام فصل‌های سال پیدا کنید. اگر شما دلتان بخواهد می‌توانید یک دسته گل صورتی آلسترومریا را از دسته گل‌های نارنجی، بنفش یا قرمز آن به‌صورت یک‌رنگ یا دورنگ تهیه کنید و به طرف مقابل خود بدهید. 

دسته گل هدیه ارزان با گل آلسترومریا

انتخاب گل برای دسته گل هدیه ارزان ‌قیمت: گل ژربرا

گل ژربرا یک انتخاب دیگر برای دسته گل ارزان است. معانی اصلی گل ژربرا معصومیت، پاکی، انرژی مثبت و عشق بادوام و وفادار هستند. گل ژربرا گلی است که ساق کوتاهی دارد و رنگ‌های آن شاد و متنوع هستند. شما می‌توانید با هدیه دادن یک دسته گل صورتی یا قرمز آتشین و نارنجی گل ژربرا این گل را به فرد مورد علاقه خود در زندگی‌تان هدیه دهید و روحیه او را عوض کنید.

دسته گل هدیه ارزان با گل ژربرا

ثبت سفارش از واتس اپ