مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

باکس گل و بادکنک flower box with balloon

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل تولد دخترونه
باکس گل تولد دخترونه
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل مستطیلی بادکنکی لیسین توس زنبق بنفش
باکس گل مستطیلی بادکنکی لیسین توس زنبق بنفش
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل مستطیلی بادکنکی رز آبی آنتوریوم
باکس گل مستطیلی بادکنکی رز آبی آنتوریوم
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل مستطیلی بادکنکی رز آبی داوودی
باکس گل مستطیلی بادکنکی رز آبی داوودی
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

باکس گل و بادکنک

فرض کنید که به مراسمی مثل تولد دعوت شده‌اید یا می‌خواهید در روز ولنتاین نامزد یا همسر خود را غافل‌گیر کنید. در این مناسبت‌ها یکی از بهترین هدیه‌هایی که می‌توانید به طرف مقابل خود بدهید و او را سوپرایز کنید یک باکس گل و بادکنک است. تصور کنید که گل‌های زیبا را در یک باکس قرار می‌دهید و در در درون آن باکس با تزیینات مختلف یک بادکنک را هم می‌گذارید. باکس شما جلوه خیلی زیبایی پیدا خواهد کرد.

باکس گل و بادکنک

به این صورت، شما با دادن یک باکس گل و بادکنک در چنین مناسبت‌هایی می‌توانید طرف مقابلتان را خیلی شاد و خوشحال کنید. برای انتخاب گل برای باکس گل و بادکنک شما گزینه‌های مختلفی دارید که ما در این مطلب چند تا از آن‌ها را توضیح خواهیم داد. 

باکس گل بادکنک

انتخاب گل برای باکس گل بادکنک دار: گل رز

گل‌های رز یکی از انتخاب‌های محبوب و پرطرف‌دار برای باکس گل بادکنک دار هستند. البته این گل‌ها پیش از این در باکس گل ولنتاین یا باکس گل رز هم خودی نشان داده بودند. برای مثال، فرض کنید که می‌خواهید در روز ولنتاین عشق خود را سوپرایز کنید. شما چند گل رز قرمز که نماد عشق و علاقه هستند را در یک سبد یا باکس قرار می‌دهید و یک بادکنک قرمز را هم در سبد می‌گذرید.

به این صورت، باکس گل و بادکنک دار شما ظاهر خیلی زیبایی خواهد داشت که رنگ قرمز آن عشق و علاقه شما را ابراز می‌کند. گل‌ها رز از زمان‌های دور نشان‌دهنده عشق و علاقه و قدردانی بوده‌اند. برای همین، اگر شما بخواهید باکس گل بادکنکی را در مناسبت‌هایی مثل روز ولنتاین و روز تولد بدهید می‌توانید آن‌ها را همراه با رز به‌طرف مقابلتان هدیه بدهید. 

باکس گل بادکنک دار با گل رز

انتخاب گل برای باکس گل بادکنکی: گل ۱۰۰ تومانی

گل‌های ۱۰۰ تومانی یک انتخاب خیلی‌خوب برای باکس گل بادکنکی و مخصوصاً برای مراسم‌هایی مثل مراسم‌های تولد محسوب می‌شوند. دلیل آن می‌تواند این باشد که گل ۱۰۰ تومانی به‌طورکلی نشان‌دهنده عشق، افتخار، شادی، ثروت و فراوانی و زیبایی است. این گل‌ها رنگ‌های بسیار زیبایی دارند. رنگ‌های اصلی که برای گل ۱۰۰ تومانی در تولدها استفاده می‌شود رنگ‌های قرمز و صورتی هستند. بااین‌وجود، شما می‌توانید از رنگ‌های زرد و سفید هم برای هدیه دادن باکس گل و بادکنک استفاده کنید. 

باکس گل بادکنکی با گل 100 تومانی

انتخاب گل برای باکس گل و بادکنک: گل میخک صد پر

گل‌های میخک صد پر گل‌های بسیار زیبایی با گلبرگ‌های جدا از هم دیگر و خیلی لطیف و ظریف هستند. رنگ این گل بسیار زیبا است و گاهی اوقات، گلبرگ‌های آن دو رنگ هستند. شما برای هدیه دادن باکس گل و بادکنک برای گل میخک صد پر بسته به نوع شخصیت طرف مقابلتان می‌توانید هرکدام از این رنگ‌ها را انتخاب کنید.  معنی اصلی و نمادی که گل میخک صد پر دارد این است که عشق و دوستی و حس قدردانی و تحسین شما نسبت به طرف مقابل را در زندگی‌تان نشان می‌دهد.

این باعث می‌شود که گل میخک صد پر گزینه‌ای بسیار مناسب برای باکس گل و بادکنک باشد. اگر شما می‌خواهید باکس گل با بادکنک را به عشقتان هدیه دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم که رنگ قرمز گل میخک صد پر را انتخاب کنید یا اگر می‌خواهید این هدیه را به دوست خود بدهید می‌توانید از رنگ صورتی یا قرمز روشن استفاده کنید. 

باکس گل و بادکنک با گل میخک صد پر

انتخاب گل برای باکس گل با بادکنک: گل لاله

گل‌های لاله هم مثل گل‌های رز خیلی پرطرف‌دار هستند و نماد آن‌ها عشق عمیق است. برای همین، اگر شما می‌خواهید باکس گل با بادکنک را به فردی در زندگی‌تان بدهید که به او عشق و علاقه عمیق و بی‌قید و شرطی دارید می‌توانید این گل را انتخاب کنید. گل‌های لاله طیف رنگ‌های متنوعی دارند. شما در انتخاب گل برای تزیین باکس گل با بادکنک برای گل لاله می‌توانید هر کدام از این رنگ‌ها را انتخاب کنید. اگر به فکر خرید باکس گل تولد هستید و یا می‌خواهید رنگ مناسب گل لاله برای باکس گل و بادکنک تولد انتخاب کنید، می‌توانید رنگ‌های قرمز، زرد یا نارنجی را انتخاب کنید. 

باکس گل با بادکنک با گل لاله

انتخاب گل برای باکس گل و بادکنک تولد: گل کوکب

گل‌های کوکب گل‌های بسیار زیبا با گلبرگ‌های کوچک، فراوان و دارای برآمدگی هستند. این نوع گل‌ها گل‌های همه‌ساله و همیشگی هستند و رنگ‌های مختلفی مثل زرد، سفید، قرمز یا بنفش دارند. گل‌های کوکب نشان‌دهنده زیبایی، تعهد و مهربانی به افراد دیگر هستند. همچنین، این گل‌ها با دوام و قوت هم ارتباط معنایی دارند، زیرا بعد از این‌که خیلی از گل‌ها پژمرده شده‌اند هنوز هم می‌توانند گل بدهند.

اگر شما به‌دنبال تزیین باکس گل و بادکنک تولد خود می‌گردید گل کوکب انتخاب خوبی است. گل‌های کوکب قرمز نشان‌دهنده عشق و علاقه هستند و برای مناسبت‌های رمانتیک انتخاب خوبی هستند. گل‌های کوکب صورتی و بنفش هم نشان‌دهنده مهربانی هستند و برای هدیه دادن به دوستان و اعضای خانواده انتخاب مناسبی محسوب می‌شوند. 

باکس گل و بادکنک تولد با گل کوکب

انتخاب گل برای باکس گل تولد با بادکنک: گل شمعدانی

گل‌های شمعدانی گلبرگ‌های گوشتی و نرم و لطیفی دارند و طیف رنگ این گلبرگ‌ها بسیار متنوع است. چیزی که باعث می‌شود گل‌های شمعدانی برای باکس گل تولد با بادکنک انتخاب خوبی باشند این است که گل‌های شمعدانی نشان‌دهنده شادی و آرزو کردن سلامت خوب و زندگی خوب برای طرف مقابل هستند. برای همین، اگر شما می‌خواهید برای تولد کسی باکس گل تولد با بادکنک ببرید می‌توانید از بین رنگ‌های متنوع سفید، قرمز، زرد، صورتی، نارنجی و هلویی گل شمعدانی یکی را انتخاب کنید.

باکس گل تولد با بادکنک با گل شمعدانی

انتخاب گل برای تزیین باکس گل با بادکنک: گل گاردنیا

اگر می‌خواهید به تولد کسی بروید و می‌خواهید تزیین باکس گل با بادکنک را انجام دهید و به‌دنبال گل مناسب گردید گل گاردنیا می‌تواند انتخاب خوبی باشد، زیرا نماد این گل شادی و لذت در زندگی است. شما با انتخاب این گل برای سفارش باکس گل و بادکنک می‌توانید به‌طرف مقابل نشان دهید که از وجود او در زندگی خود شاد هستید و لذت می‌برید. برای سفارش باکس گل و بادکنک با گل گاردنیا شما می‌توانید رنگ‌های سفید، صورتی و قرمز را انتخاب کنید.

گل‌های گاردنیای سفید نشان‌دهنده خلوص عشق و روابط هستند. برای همین، شما می‌توانید از گل گاردنیا سفید برای هدیه دادن باکس گل و کیک و بادکنک به کسی استفاده کنید که با او ارتباط نزدیکی دارید. گاردنیای صورتی هم نشان‌دهنده حمایت عاطفی و اعتماد بین افراد است. برای همین، شما می‌توانید گاردنیا صورتی را به‌عنوان باکس گل و کیک و بادکنک به دوستان نزدیک یا آشنایانتان بدهید. 

تزیین باکس گل با بادکنک با گل گاردنیا

انتخاب گل برای باکس گل و بادکنک نوزاد: گل همیشه‌بهار

گل همیشه بهار سر گرد و گلبرگ‌های انبوهی دارد. گلبرگ‌های این گل در کنار همدیگر به‌صورت انبوه و جداگانه قرار گرفته‌اند. گل همیشه‌بهار برای باکس گل و بادکنک نوزاد و برای جشن گرفتن تولد او گل مناسبی است، زیرا نمایانگر شادی، قوت و خوش شانسی است. اگر زوجی نوزادی را تازه به دنیا آورده‌اند و به فکر خرید گل تبریک هستید، می‌توانید این گل را در باکس گل و بادکنک نوزاد آن‌ها قرار دهید و به این صورت، برای آن‌ها آرزوی خوش‌شانسی و خوشبختی بیشتر در زندگی‌شان کنید. برای سفارش باکس گل و بادکنک برای گل همیشه بهار شما می‌توانید از طیف رنگ‌های متنوع آن هر کدام را به سلیقه خود انتخاب کنید. 

باکس گل و بادکنک نوزاد با گل همیشه بهار

انتخاب گل برای باکس گل و کیک و بادکنک: گل ادریسی

گل ادریسی در کشور ژاپن که برخی آن را زادگاه این گل می‌دانند معنای خاصی دارد. بنا بر داستان‌های ژاپنی گل ادریسی با مفاهیمی مثل احساسات عمیق و درک و قدردانی ارتباط دارد. در کشور ژاپن خیلی از این گل برای عذرخواهی از فرد دیگری استفاده می‌کنند. شما می‌توانید از این گل در مناسبت‌های مختلف و برای دادن هدایای مختلف استفاده کنید. برای مثال، گل ادریسی صورتی نشان‌دهنده احساسات عمیق و گل ادریسی آبی نشان‌دهندهٔ عذرخواهی است.

باکس گل و کیک و بادکنک با گل ادریسی

ثبت سفارش تلفنی