مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

گل هدیه gift flower

باکس گل هدیه

flower box

جام گل هدیه

flower cup

تاج گل هدیه

flower stand

 

گل‌ها قرن‌هاست که زبان عشق و علاقه هستند و جای تعجب نیست که گل همچنان یکی از محبوب‌ترین هدایا در دنیا است. اما چه چیزی در مورد گل‌ها وجود دارد که آنها را خاص می‌کند؟ در ادامه این مطلب تصمیم داریم در خصوص خرید گل هدیه، شاخه گل هدیه، دسته گل هدیه، باکس گل هدیه، قیمت گل هدیه و غیره صحبت کنیم. بعلاوه اینکه برای سفارش آنلاین گل ارزان در تهران می‌توانید سری به گلفروشی اینترنتی گل باما بزنید.

خرید گل هدیه

گل یکی از محبوب‌ترین هدایا در سراسر دنیاست و برای مراسم‌های مختلف می‌توان گل را اولین و بی‌رقیب‌ترین هدیه‌ها دانست؛ از خرید گل ولنتاین گرفته تا گل روز مادر، خرید گل روز پدر، گل تولد، خرید گل خواستگاری و حتی خرید گل عرض تسلیت.

گل‌ها از نظر بصری زیبا هستند و رنگ‌های زنده و شاداب و گلبرگ‌های زیبا، آنها را برای هر محیطی زیبا می‌سازد. در مورد عطر گل‌ها هم که می‌دانید؛ عطر گلی مانند نرگس یا رز می‌تواند اتاقی را پر کند و حس شادابی و آرامش را منتقل کند. مهم‌تر از همه اینکه گل‌ها قدرت ویژه‌ای برای روشن کردن روز افراد دارند.

برای خرید گل هدیه و اطلاع از قیمت گل هدیه حتما به گلفروشی گل باما سر بزنید و در ادامه هم بخوانید که چرا گل‌ها هدیه‌های خوبی برای دوستان و اشنایان هستند!

خرید گل هدیه

گل هدیه و احساس دوست داشته شدن

گل‌ها اغلب به عنوان یک نماد در نظر گرفته می‌شوند؛ نمادی از عشق و محبت و احترام. وقتی به کسی گل هدیه ای می‌دهید، به او نشان می‌دهید که او را دوست دارید و از او قدردانی می‌کنید. گل‌ها باعث ایجاد حس گرما و عشق در قلب می‌شوند و بهترین راه برای نشان دادن اینکه به کسی اهمیت می‌دهید، خرید گل هدیه است.

با خرید دسته گل هدیه ساده برای دوست، همسر، مادر یا هرکس دیگری نشان می‌دهید که چقدر او را دوست دارید و چقدر برای حضور او ارزش قائل هستید.

گل هدیه و احساس دوست داشته شدن

گل هدیه و حس خوشبختی از دریافت یک دسته گل هدیه

گل‌ها راهی عالی برای بالا بردن روحیه‌ی افراد و ایجاد حس شادی در آنها هستند. ظاهر زیبا، رنگ‌های شاداب و عطر دل‌انگیز گل‌ها باعث ایجاد شادمانی در هر فردی می‌شود که گل هدیه دریافت می‌کند. اگر به دنبال راهی برای خوشحال کردن کسی هستید و می‌خواهید حس خوشبختی را در عزیزی زنده کنید، خرید گل هدیه حتی بی‌مناسبت را فراموش نکنید!

قیمت گل هدیه بسته به نوع و تعداد گل‌هایی که انتخاب می‌کنید می‌تواند متفاوت باشد. با این حال برای خوشحال کردن یک فرد شاخه گل هدیه دادن هم می‌تواند کافی باشد.

گل هدیه و حس خوشبختی از دریافت یک دسته گل هدیه

حس خاص بودن با دریافت گل هدیه

گل‌ها معمولا نمادی از قدردانی و تشکر نیز هستند. به همین خاطر است که گل هدیه دادن باعث می‌شود فرد گیرنده حس خاص بودن را تجربه کند. گل‌ها می‌توانند باعث شوند فرد حس قدردانی و ارزشمندی داشته باشد و البته خانم‌ها معمولا با دریافت گل هدیه احساس خاص بودن می‌کنند.

با یک دسته گل هدیه به همسر، حس خاص بودن را به همسر خود بدهید و رنگ و عطر تازه‌ای به زندگی خود ببخشید. برای خرید گل هدیه و بررسی قیمت گل هدیه حتما به گل باما سر بزنید.

حس خاص بودن با دریافت گل هدیه

حس ارتباط و نزدیکی با دریافت گل هدیه

وقتی کسی گل هدیه دریافت می‌کند، حس ارتباط و نزدیکی به او دست می‌دهد. گل‌ها در واقع راهی عالی برای ارتباط با دیگران و ابراز همدردی و همراهی هستند. گاهی اوقات استفاده از کلمات برای بیان احساسات می‌تواند بسیار دشوار باشد؛ به ویژه زمانی که فرد مقابل عزادار است. در این مواقع می‌توان با هدیه دادن گل، به خوبی احساسات را بیان کرد. خرید سبد گل ترحیم یا خرید تاج گل ترحیم در این مواقع بسیار کاربردی است.

بهترین انواع گل برای هدیه

وقتی همسر، دوست یا خانواده احساس ناراحتی می‌کند، یا روز خاصی را می‌خواهید به او تبریک بگویید یا می‌خواهید بی‌بهانه بر لب‌هایشان خنده بنشانید، گل‌ها همیشه بهترین انتخاب هستند. گل‌ها هدایایی منحصربفرد هستند و با تنوع رنگ، شکل و عطر می‌توانند حسابی فرد دریافت کننده گل هدیه را غافلگیر کنند.

در ادامه می‌توانید راهنمای خرید گل هدیه برای دوستان و آشنایان را بخوانید و بهترین گل طبیعی برای هدیه را انتخاب کنید. برای خرید گل هدیه و اطلاع از قیمت گل هدیه حتما به گل باما سر بزنید.

بهترین گل برای هدیه: گل رز

گل رز به عنوان محبوب‌ترین گل در جهان شناخته می‌شود و همیشه هدیه‌ای خاص است. البته همراهی گل رز با معنای عشق یکی از عوامل اصلی جذابیت آن است که باعث شده سبد گل رز هدیه یا دسته گل و باکس گل رز هدیه‌ای مناسب برای روز ولنتاین یا روز عشق باشد. به ویژه رز قرمز نماد جهانی عشق است اما برای هدیه دادن در مناسبت‌های دیگر هم می‌تواند هدیه‌ی فوق‌العاده‌ای باشد.

گل رز در طیف وسیعی از رنگ‌ها، اندازه‌ها و اشکال وجود دارد و هر کدام با معنای خاصی مرتبط هستند. برای مثال گل رز قرمز نماد عشق است و گل رز زرد نیز نماد آغازی جدید و پاکی است.

با یک شاخه گل رز هدیه می‌توانید در هر زمان که می‌خواهید به کسی بگویید که دوستش دارید. برای اطلاع از قیمت گل هدیه رز حتما به گل باما سر بزنید.

بهترین گل برای هدیه: گل رز

بهترین گل برای هدیه: گل لاله

باورنکردنی است که گل‌های لاله با ظاهر و رنگ‌های زیبای خود بهار را نوید می‌دهند. گل لاله یکی از 10 گل محبوبی است که به خاطر سادگی و جنبه‌های لذت‌بخش و رنگارنگ آن به عنوان گل هدیه خریداری می‌شود. این گل‌های چندساله با گرم شدن زمین شروع به شکوفا شدن می‌کنند. کوه‌های تین شان محل پیدایش این گل‌هاست و امپراطوری عثمانی در قرن پانزدهم شروع به پرورش این گل‌ها کرد.

گل لاله به عنوان یکی از 10 گل محبوب جهان به عنوان گل هدیه، معنای عشق کامل و عمیق را با خود به همراه دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید گل هدیه و بهترین گل برای هدیه به عشق هستید، گل لاله بهترین انتخاب خواهد بود.

گل لاله برای نشان دادن عشق عمیق و بی‌قید و شرط به همسر، فرزندان، والدین، خواهر و برادر یا دوست، یک گل ایده‌آل است. قیمت گل هدیه از جمله گل لاله را در گلفروشی آنلاین گل باما بررسی کنید.

بهترین گل برای هدیه: گل لاله

بهترین گل برای هدیه: گل ژربرا

مصریان باستان در مورد گل ژربرا اینطور اعتقاد داشتند که ژربرا نمادی از نزدیکی به طبیعت و دلبستگی به خورشید است؛ این گل در فرهنگ‌های دیگر به عنوان کاهش دهنده‌ی غم و اندوه و استرس روزمره‌ی زندگی شناخته می‌شده است.

به طور کلی ژربرا نمادی از بی‌گناهی، خلوص، نشاط و عشقی وفادار است. ژربرا گل محبوبی است، البته نه به اندازه‌ی گل رز. اما همچنان یک سبد گل هدیه با گل‌های زیبای ژربرا می‌تواند یک انتخاب خاص و دوست‌داشتنی باشد.

بهترین گل برای هدیه: گل ژربرا

بهترین گل برای هدیه: گل لیلیوم

یکی از گل‌های زیبا به عنوان گل هدیه، لیلیوم است. این گل معمولا نماد خلوص و باروری در نظر گرفته می‌شود اما به دلیل زیبایی لطیف و معصومی که دارد، با زندگی جدید و تولد دوباره نیز مرتبط است. اگر می‌خواهید به کسی سبد گل برای هدیه بدهید که بسیار خاص و منحصربفرد باشد، لیلیوم‌ها می‌توانند بهترین انتخاب باشند. قیمت سبد گل هدیه با لیلیوم و سایر گل‌ها را در گلفروشی گل باما بررسی کنید و برای خرید گل هدیه با بهترین قیمت اقدام کنید.

بهترین گل برای هدیه: گل لیلیوم

بهترین گل برای هدیه: گل ارکیده

گل ارکیده نمادی از تفکر، ظرافت، باروری، زیبایی، جذابیت و عشق است و شکوفه‌ای عالی برای جشن گرفتن تمام لحظات ارزشمند زندگی می‌تواند باشد. ارکیده نیز یکی از 10 گل محبوب در جهان به عنوان گل هدیه است. البته تصور می‌شود ارکیده‌ها رشد و پرورش دشواری دارند و همین مساله نیز باعث افزایش جذابیت این گل شده است.

بهترین گل برای هدیه: گل ارکیده

بهترین گل برای هدیه: گل زنبق

گل زنبق، گلی زیبا و چشم‌نواز که با نگاه کردن به آن می‌توان غرق زیبایی بی‌نهایت آن شد. زنبق، خانواده‌ای از 300 گونه‌ی گیاهی مختلف است که شامل برخی از گونه‌های شناخته شده و متنوع در سراسر جهان است. گل‌های زنبق معنای نجابت، جوانمردی، خرد، ایمان و پاکی را با خود به همراه دارند و به عنوان گل هدیه می‌توانند انتخاب فوق‌العاده‌ای باشند.

زنبق آبی رایج‌ترین نوع زنبق است اما این گل زیبا به رنگ‌های دیگری مانند بنفش، زرد، صورتی یا نارنجی نیز موجود است. برای خرید گل هدیه از جمله زنبق و اطلاع از قیمت گل هدیه حتما به گل باما سر بزنید.

بهترین گل برای هدیه: گل میخک

یکی دیگر از گل‌های محبوب برای هدیه دادن، گل میخک زیبا و جذاب است. گل میخک به عنوان گل هدیه نمادی از شیفتگی، تمایز و عشق است. طبق یک افسانه‌ی مسیحی، میخک‌ها از اشک‌های مریم مقدس رشد کرده است زمانی که عیسی مسیح را روی صلیب دید. به همین خاطر است که این گل با معنای عشق مادری نیز گره خورده است.

محبوبیت گل میخک به خاطر ظاهر ظریف آن است. این گل معمولی‌ترین گل روز مادر است و از آغاز قرن بیستم به این مناسبت مرتبط شده است. میخک سفید به ویژه نشان‌دهنده‌ی عشق بی‌پایان مادر است. برای خرید گل روز مادر و خرید گل هدیه حتما به گل باما سر بزنید.

بهترین گل برای هدیه: گل میخک

بهترین گل برای هدیه: گل آفتابگردان یکی از محبوب‌ترین گل‌های هدیه

گل آفتابگردان نیز یکی از 10 گل محبوب در جهان است و اگر به فکر دسته گل هدیه دادن هستید، با تزیین گل‌های آفتابگردان می‌توانید یک دسته گل هدیه منحصربفرد داشته باشید. آفتابگردان گیاه بزرگ و رنگارنگ مظهر خوشبختی است. این گیاه به خاطر قد بلند و رنگ متمایز زرد و سیاه خود شناخته می‌شود و همانطور که از نام آن پیداست، به خورشید و نور درخشان آفتاب مرتبط است.

علاوه بر این، گل آفتابگردان نماد ستایش، وفاداری و طول عمر است. این گل به عنوان گلی شاد شناخته می‌شود و هدیه‌ای عالی برای شاد کردن عزیزانتان است. اگر به فکر خرید گل هدیه هستید، گل آفتابگردان را فراموش نکنید.

بهترین گل برای هدیه: گل آفتابگردان یکی از محبوب‌ترین گل‌های هدیه

بهترین گل برای هدیه: گل ادریسی

گل ادریسی با ظاهر گرد و شکوفه‌های کوچک آن شناخته می‌شود و یکی از گل‌های محبوب برای هدیه دادن است. گل ادریسی در ابتدا به رنگ آبی یا سفید وجود داشت اما امروزه انواع ادریسی با رنگ‌های متنوع و ترکیبی وجود دارد که آن را برای خرید گل هدیه ایده‌آل می‌سازد.

این گل زیبا نمادی از احساسات قلبی، قدردانی و تشکر و همینطور عذرخواهی در نظر گرفته می‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید با خرید گل هدیه از کسی عذرخواهی کنید، می‌توانید از گل ادریسی استفاده کنید.

بهترین گل برای هدیه: گل ادریسی

بهترین گل برای هدیه: گل شیپوری

گل شیپوری یک گل عروسی بسیار محبوب است. این محبوبیت بیشتر به خاطر رنگ سفید و خالص آن است که باعث می‌شود در یک دسته گل هدیه عروسی حسابی بدرخشد. گل شیپوری به خاطر ظاهر منحصربفرد آن، برای نشان داده آیین‌های عبور از زندگی مورد استفاده قرار می‌گیرد و البته با معانی دیگری مانند پاکی، تقدس و وفاداری نیز همراه است.

بهترین گل برای هدیه: گل شیپوری

بهترین گل برای هدیه: گل داوودی

گل داوودی نمادی از شادی، اعتماد و امید به آینده است و به همین خاطر می‌تواند بهترین گل برای هدیه به دوست باشد. گل‌های داوودی زرد ارتباط بیشتری با جشن دارند، شکوفه‌های سبز داوودی نیز نشانه‌ی خوش‌شانسی و سلامتی هستند. شکوفه‌های نارنجی گل داوودی نیز نمادی از شادی و شعف است.

با خرید دسته گل هدیه به دوست آراسته با گل‌های داوودی بنفش می‌توانید بهترین آرزوها را برای او بفرستید و برای دوستی که بیمار است یا ناراحتی خاصی دارد، می‌تواند مناسب باشد.

بهترین گل برای هدیه: گل داوودی

بهترین گل برای هدیه: گل نرگس

گل نرگس یکی از گل‌های بهاری محبوب به عنوان گل هدیه است. با خرید گل هدیه نرگس، پیامی از شادی و شروع تازه را منتقل می‌کنید و بعلاوه این گل نشان می‌دهد که چقدر برای دریافت‌کننده‌ی آن احترام قائل هستید. اگر به فکر شاخه گل زیبا برای هدیه هستید، یک دسته‌ی نرگس می‌تواند انتخاب زیبا و منحصربفردی باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید آنلاین گل هدیه و بررسی قیمت گل هدیه، حتما به گل باما سر بزنید.

بهترین گل برای هدیه: گل نرگس

بهترین گل برای هدیه: آلسترومریا

شکوفه‌های زیبای آلسترومریا با معنای قدرت و فداکاری همراه هستند و البته خرید این گل به عنوان گل هدیه نیز به خوبی نشان می‌دهد چقدر فرد مقابل برای شما مهم است و چقدر به او وفادار هستید. این گل‌های چشم‌نواز به لطف شکوفه‌های صاف و رنگ‌های روشنی که دارند، حس مثبتی را منتقل می‌کنند و البته دوام خوبی هم در دسته گل هدیه دارند.

آلسترومریای نارنجی برای ارسال پیام شادی و هیجان، صورتی برای نشان دادن عشق افلاطونی، سفید برای احترام، سبز برای قدردانی و زرد را برای گرما و امید انتخاب کنید.

بهترین گل برای هدیه: گل پیونی

گل پیونی که با نام گل صد تومانی هم شناخته می‌شود، نمادی از شادی، شفقت، رفاه و موفقیت است. این گل بومی آمریکای شمالی، اروپا و آسیا است و یکی از محبوب‌ترین گل‌هایی است که در سراسر دنیا پرورش داده می‌شود. گل صد تومنی زرد و همینطور صورتی به ویژه با معنای آرزوی خوشبختی همراه است. برای خرید گل هدیه آراسته با گل پیونی زیبا سری به گل باما بزنید.

بهترین گل برای هدیه: گل پیونی

بهترین گل برای هدیه: گل فریزیا

گل‌های فریزیا به خاطر رایحه‌ی شیرین، لذت‌بخش و مرکبات مانندش محبوب است. این گل بعلاوه پیامی از دوستی و شادی را ارسال می‌کند و می‌تواند یک دسته گل هدیه عالی برای کسی باشد که به او اهمیت می‌دهید. هر رنگ گل فریزیا نیز با معنای خاصی همراه است.

بنابراین هنگام خرید گل هدیه می‌توانید این تفاوت‌ها را در نظر بگیرید. برای مثال، گل فریزیای سفید نشان‌دهنده اعتماد است، فریزیای صورتی نشان‌دهنده‌ی عشق مادرانه و زنانگی است. شکوفه‌های زرد این گل نیز با دوستی، شادی و اعتماد مرتبط است.

بهترین گل برای هدیه: گل فریزیا

خرید گل هدیه تولد

ارسال یک سبد گل هدیه تولد یک ایده‌ی بسیار جذاب برای سورپرایز کردن دوستان یا خانواده است. با این کار به فرد مقابل نشان می‌دهید چقدر دوستش دارید و چقدر برای شما مهم است. اصلا چه هدیه‌ای مناسب‌تر از یک دسته گل هدیه تولد یا باکس گل هدیه تولد می‌توان پیدا کرد؟ البته سبد گل و هدیه هم یک ایده‌ی بی‌رقیب است. برای این کار می‌توانید سراغ باکس گل و عروسک یا باکس گل و بادکنک هم بروید.

با این حال انتخاب گل را می‌توانید با توجه به گل ماه تولد در نظر بگیرید. گزینه‌های زیادی برای خرید گل تولد وجود دارد که انتخاب از میان گل ماه تولد کار را آسان‌تر می‌سازد. برای خرید گل هدیه در هر مناسبتی با بهترین قیمت گل هدیه به گل باما رجوع کنید.

خرید گل هدیه تولد

خرید گل هدیه روز معلم

برای تبریک روز معلم هم می‌توانید به سراغ گل‌ها بروید. هنگام خرید گل هدیه به معلم شاید بهتر باشد ترجیحات شخصی او را در نظر بگیرید اما اگر نمی‌دانید معلم شما چه گلی را دوست دارد، می‌توانید به سراغ برخی از گل‌های محبوب روز معلم بروید. برای مثال برای دسته گل هدیه به معلم می‌توانید از گل‌های رز استفاده کنید که نماد قدردانی است. بعلاوه دسته گل هدیه روز معلم با گل‌های لیلیوم نیز نماد پاکی و بی‌گناهی است.

باکس گل هدیه روز معلم یا سبد و دسته گل هدیه روز معلم را با گل‌های زیبا تزیین کنید و در نهایت با قرار دادن یک یادداشت یا کارت دست‌نویس از معلم خود تشکر کنید.

خرید گل هدیه روز معلم

خرید سبد گل هدیه عروسی

تبریک جشن عقد با باکس گل هدیه عقد می‌تواند یک ایده‌ی فوق‌العاده باشد. البته خرید دسته گل هدیه برای عروسی نیز فکر خوبی است. اگر عروس از دوستان شماست و می‌خواهید جشن عروسی او را به شیوه‌ای متفاوت تبریک بگویید، می‌توانید از دسته گل هدیه به عروس یا شاید باکس گل هدیه به عروس استفاده کنید. گل‌هایی شاداب و رنگارنگ را انتخاب کنید که نماد زندگی و شادی هستند.

خرید سبد گل هدیه عروسی

گل هدیه زایمان

تبریک تولد نوزاد با خرید گل هدیه زایمان یک انتخاب همیشه محبوب است. گل تولد نوزاد را می‌توانید از رنگ‌های پاستلی و شاد انتخاب کنید و اگر مایل باشید می‌توانید تم گل هدیه زایمان را نیز بسته به جنسیت نوزاد از رنگ‌های صورتی یا آبی برگزینید.

در هر صورت خرید گل هدیه زایمان یک هدیه‌ی فوق‌العاده برای خانواده‌ای است که به تازگی نورسیده‌ای به جمع آنها پیوسته است. در مطلب ایده خرید گل برای تولد نوزاد می‌توانید بیشتر در این خصوص بخوانید.

گل هدیه زایمان

گل هدیه دادن به مرد

اگر از آن دسته افرادی هستید که هنگام خرید گل هدیه برای مردان به شک می‌افتید، سخت در اشتباهید. گل هدیه دادن به مرد نیز می‌تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. برای این کار می‌توانید یک باکس گل هدیه مردانه انتخاب کنید که طراحی و رنگ‌بندی مناسبی برای آقایان داشته باشد.

خرید یک شاخه گل هدیه به همسر نیز می‌تواند برای تازگی بخشیدن به عشق زن و شوهر موثر باشد. اگر به دنبال بهترین گل برای هدیه به خانم ها هستید، سعی کنید اولین انتخاب شما گل مورد علاقه‌ی او باشد!

گل هدیه دادن به مرد

خرید شاخه گل برای هدیه

یک دسته گل بزرگ می‌تواند هزینه‌ی زیادی را بر شما تحمیل کند. اما مساله قیمت نباید مانعی برای هدیه دادن گل در مناسبت‌های مختلف باشد. همیشه که قرار نیست همه چیز بزرگ و لاکچری باشد، خرید شاخه گل برای هدیه نیز می‌تواند حسابی طرف مقابل را سورپرایز کند. شاخه گل هدیه گرفتن از کسی که دوستش دارید، حس مثبتی منتقل می‌کند.

البته اگر می‌خواهید خیلی خاص باشید شاخه گل طلا هدیه هم انتخاب منحصربفردی است. برای خرید گل هدیه طبیعی و اطلاع از قیمت گل هدیه از سایت گل باما بازدید کنید.

خرید شاخه گل برای هدیه

خرید گل هدیه از گلفروشی اینترنتی گل باما

برای بیان احساسات چه چیزی بهتر از گل‌ها می‌توان پیدا کرد؟ وقتی حتی یک شاخه گل هدیه نیز می‌تواند در یک موقعیت خاص، باعث ایجاد حس فوق‌العاده‌ای در طرف مقابل شود. فرقی نمی‌کند به دنبال یک تک گل برای هدیه هستید یا ترجیح می‌دهید باکس گل هدیه کوچک تهیه کنید؛ در هر صورت گل برای هدیه رسمی یا غیررسمی بهترین انتخاب است.

انواع عکس سبد گل هدیه، باکس گل هدیه و غیره را می‌توانید در گل باما مشاهده کرده و برای خرید گل هدیه اقدام کنید. البته خرید گلدان گل طبیعی برای هدیه نیز فکر خوبی است که پیشنهاد می‌کنیم از صفحه خرید گل آپارتمانی بازدید کنید.

منبع

ثبت سفارش تلفنی