مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل رز rose flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل رز متوسط
سبد گل رز متوسط
1,750,000 تومان
سبد گل شماره 28
سبد گل شماره 28
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 27
سبد گل شماره 27
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 25
سبد گل شماره 25
3,296,000 تومان
سبد گل شماره 24
سبد گل شماره 24
4,032,000 تومان
سبد گل شماره 29
سبد گل شماره 29
5,832,000 تومان
سبد گل شماره 22
سبد گل شماره 22
2,954,000 تومان
سبد گل شماره 19
سبد گل شماره 19
2,018,000 تومان
سبد گل شماره 18
سبد گل شماره 18
2,180,000 تومان
سبد گل شماره 16
سبد گل شماره 16
1,784,000 تومان
سبد گل شماره 13
سبد گل شماره 13
4,139,000 تومان
سبد گل شماره 12
سبد گل شماره 12
2,232,000 تومان
سبد گل شماره 9
سبد گل شماره 9
2,201,000 تومان
سبد گل شماره 7
سبد گل شماره 7
2,430,000 تومان
سبد گل شماره 1
سبد گل شماره 1
1,778,000 تومان
سبد گل رز قرمز لیلیوم بنفش
سبد گل رز قرمز لیلیوم بنفش
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل بزرگ مناسبتی
سبد گل بزرگ مناسبتی
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل بادکنکی رز ارکیده سفید
سبد گل بادکنکی رز ارکیده سفید
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل شماره 23
سبد گل شماره 23
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

سبد گل رز

چه خوب است که کسی با هدیه گل رز ما را غافل‌گیر کند. فرض کنید که شما در خانه‌تان هستید و انتظار مهمان یا کسی را ندارید. ممکن است کسی زنگ در شما را بزند و شما آن را باز کنید و یک سبد گل رز را در دم خانه‌تان مشاهده کنید. شاید بر روی آن سبد گل رز کارتی از از سوی دوست یا عشق شما قرار داده شده باشد که به شما اعلام می‌کند که این سبد گل از طرف او بوده است.

سبد گل رز

دادن گل رز خیلی می‌تواند در بیان احساسات ما مؤثر باشد. موقع‌هایی که ما نمی‌دانیم که چطور با کلمات و حرف‌های خود احساساتمان را بیان کنیم، دادن یک سبد گل رز در این مواقع می‌تواند برای ما خیلی مؤثر باشد. اگر شما هم مایل به دادن سبد گل رز هستید و می‌خواهید دوستی یا عشقتان را غافل‌گیر کنید، انواع سبد گل رز با رنگ‌های مختلف وجود دارند. ما در این‌جا در مورد انواع سبد گل رز با رنگ‌های مختلف و این‌که آن‌ها برای چه مناسبت‌هایی برای هدیه دادن مناسب هستند صحبت خواهیم کرد. (از سبد گل لاکچری دیدن کنید.)

گل های رز قرمز سبد گل رز لاکچری

سبد گل رز قرمز

رزهای قرمز با رنگی که دارند در ذهن ما به‌عنوان نماد عشق و مناسبت‌های رمانتیک جاودانی شده‌اند. حقیقت هم این است که رز قرمز واقعاً نماد احساسات شورانگیز و عشق است. برای همین، شما با هدیه دادن سبد گل رز قرمز به نامزدتان در روز ولنتاین یا به همسرتان در سالگرد ازدواجتان به‌خوبی می‌توانید عشق و علاقه زیادی که به او دارید را ابراز کنید. همچنین، دادن یک سبد گل رز قرمز در روز مادر هم می‌تواند مادر شما را سورپرایز کند. (از صفحه سبد گل خواستگاری دیدن کنید.)

گل رز قرمز و تدارک سبد گل رز قرمز

سبد گل رز صورتی

اگر به گزینه‌ای به‌غیر از سبد گل رز قرمز فکر می‌کنید و می‌خواهید با آن قدردانی و صمیمیت خود را برسانید، می‌توانید سبد گل رز صورتی را انتخاب کنید. رز صورتی رنگ احساسات پر شور رز قرمز را ندارد، اما نمادی از تحسین و زیبایی است.

اگر شما فردی را می‌شناسید که رابطه خودتان با او کمی رسمی‌تر است و آن‌قدر با او صمیمی نیستید (مثل یک همکار یا رئیس در محل کار)، برای این‌که بخواهید مناسبتی را به او تبریک بگویید، می‌توانید با یک سبد گل رز صورتی این کار را انجام دهید. همچنین، هدیه دادن سبد گل رز صورتی در تولد دختر عمو، پسر عمو یا فامیل یا آشنایتان هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد. (از صفحه سبد گل هدیه دیدن کنید.)

رز صورتی یک سبد گل رمانتیک و عاشقانه

سبد گل رز سفید

رنگ سفید در رز سفید به‌معنای تجدید زندگی، تجدید قوا یا آغازی دوباره است. برای همین، دادن سبد گل رز سفید عرض به‌عنوان هدیه می‌تواند در مراسم‌هایی مثل عروسی‌ها یا مراسم‌های عقد نشان دهد که شما برای زوجی که می‌خواهند ازدواج کنند آرزوی خوشبختی و شادی دارید.

همچنین، شما می‌توانید برای سبد گل رز خواستگاری هم از سبد گل رز سفید استفاده کنید، چون رز سفید با رنگی که دارد بیانگر خلوص و پاکیزگی است و شما با این کار می‌توانید خلوص نیت خود برای خواستگاری را نشان دهید. اگر هم کسی را می‌شناسید که مریض است یا در بیمارستان بستری است و می‌خواهید به عیادت او بروید دادن یک سبد گل رز سفید می‌تواند روحیه او را تقویت کند. (از صفحه سبد گل تولد دیدن کنید.)

گل رز سفید سبد گل برای آرزوی خوشبختی

سبد گل رز آبی

دادن سبد گل رز آبی می‌تواند هدیه منحصربه‌فردی باشد، چون خود رز آبی گلی نیست که به‌طور طبیعی بتوان آن را پرورش داد و اکثر رزهای آبی رنگ می‌شوند. برای همین، قیمت گل رز آبی معمولاً گران است و به‌همین خاطر، شما می‌توانید سبد گل رز آبی را به کسی هدیه دهید که جایگاه خاصی در زندگی شما دارد. با این کار می‌توانید ویژه بودن آن فرد را در قلبتان نشان دهید. علاوه‌براین، یک معنی دیگر گل رز آبی می‌تواند اعتماد، تعهد و آرامش و همدلی بین یک زوج در رابطه باشد. برای همین، شما با هدیه دادن یک سبد گل رز آبی به عشقتان می‌توانید به او این‌طور ابراز علاقه کنید. (از صفحه سبد گل عروس دیدن کنید.)

گل رز آبی و تدارک سبد گل رؤیایی

سبد گل رز خواستگاری

داشتن یک سبد گل رز خواستگاری که شما می‌خواهید با آن به خواستگاری دختر مورد علاقه‌تان بروید می‌تواند خیلی تأثیر مثبتی بر روی خانواده طرف مقابل داشته باشد. برای سبد گل رز خواستگاری شاید اولین انتخابی که به ذهن شما برسد سبد گل رز قرمز باشد. مسلماً شما می‌توانید از این گل‌ها برای سبد گل رز خواستگاری استفاده کنید.

علاوه‌براین، یک انتخاب خوب دیگر سبد گل رز سفید است. ما قبلاً هم گفتیم که رز سفید نماد پاکی و خلوص نیت و خود گل رز هم نماد عشق است. برای همین، شما با این سبد گل رز خواستگاری هم می‌توانید عشق و هم پاکی و خلوص نیت خود را به این صورت نشان دهید. (از صفحه سبد گل پول دیدن کنید.)

گل رز و تدارک سبد گل خواستگاری

قیمت سبد گل رز

قیمت سبد گل رز بستگی به نوع گل رز، تعداد آن‌ها یا تعداد انواع گل‌های ترکیبی دیگر که در کنار آن می‌گذارید دارد. معمولاً گل‌های رز قرمز معمول‌ترین انواع گل رز هستند. از بین این گل‌های رز، گل‌های رز باغی و گل‌های رز مینیاتوری و گل‌های رز استاندارد وجود دارند که گل‌های رز استاندارد قیمتشان مقرون‌به‌صرفه‌تر است. 

البته اگر شما بخواهید گلتان رایحه خوبی داشته باشد می‌توانید به‌سرعت سراغ گل رز باغی بروید. اما این مسئله باعث می‌شود که قیمت سبد گل رز شما بالا رود، چون گل باغی قیمتش کمی بالا است. علاوه‌براین، شما می‌توانید از گل‌های دیگر هم در ترکیب سبد گل رز خود استفاده کنید که این مسئله با توجه به قیمت رزهای دیگر می‌تواند قیمت سبد گل رز شما را هم بیشتر کند. (از صفحه سبد گل ترحیم دیدن کنید.)

گل های رز و سبد گل لاکچری

ثبت سفارش تلفنی