محصولات all products

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

باکس گل حروف

دلتان می‌خواهد دوست یا عزیزی در خانواده‌تان را سوپرایز کنید؟ دوست دارید به دختر مورد علاقه‌تان ابراز علاقه کنید، اما نمی‌دانید چطور با کلمات عشق خود را بیان کنید؟ نگران نباشید راه‌های دیگری هم وجود دارند که شما می‌توانید دوستتان را سوپرایز کنید یا به دختری که دوست دارید ابراز علاقه کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای نشان‌دادن علاقه و ارادت شما به انسان دیگر دادن گل است. گل دادن به‌عنوان هدیه رسمی است که از قرن‌ها پیش در بین انسان‌ها وجود داشته‌است. علاوه‌براین، شما در مناسبت‌های مختلف هم می‌توانید گل را هدیه دهید. برای مثال، یکی از کارهایی که شما می‌توانید برای گل دادن در مناسبت‌هایی مثل تولد، روز ولنتاین یا حتی روز مادر انجام دهید. 

باکس گل حروف

با هدیه باکس گل حروف عزیزان خود را سورپرایز کنید

هدیه دادن یک باکس گل حروف است. شما با باکس گل حروف می‌توانید گل‌ها را به شکل یک باکس گل حروف انگلیسی که اولین حرف لاتین نام دوست یا عزیزتان است آرایش و تزیین کنید. هدیه دادن باکس گل حروف انگلیسی به فرد دیگر در روز تولد، روز ولنتاین  یا سالگرد ازدواج می‌تواند هدیه بسیار زیبایی باشد. ما در این مقاله در مورد گل‌هایی که شما می‌توانید برای باکس گل حروف انگلیسی متنوع انتخاب کنید کمی توضیح خواهیم داد. 

باکس گل حروف را هدیه دهید

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف m: گل ارکیده

گل‌های ارکید گل‌های نواحی گرمسیری و گل‌های بسیار زیبایی هستند. شما با اضافه کردن آن‌ها برای تزیین باکس گل حروف m می‌توانید هدیهٔ بسیار زیبایی را به فرد مورد نظرتان بدهید. گل‌های ارکید نمادی از زیبایی، دل‌فریبی، لوکس بودن و عشق هستند و زمانی‌که شما گل ارکید را به‌عنوان باکس گل حروف m هدیه می‌دهید، به‌طرف مقابل نشان می‌دهید که آرزوی خوش‌شانسی در  در زندگی‌اش را دارید. گل ارکید رنگ‌های مختلفی دارد و هر کدام از این رنگ‌ها معانی مختلفی دارند. برای مثال، ارکید سفید بیانگر خلوص نیت، معصومیت و پاکیزگی است. ارکید صورتی بیانگر مشخصات زنانه، زیبایی و لذت و ارکید زرد بیانگر دوستی و آغاز فصل جدیدی در زندگی است. 

تزیین باکس گل حروف m با گل ارکیده

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف f: گل رز

همه ما گل رز را دوست داریم. این گل انتخاب خسته‌کننده‌ای نخواهد بود و خیلی‌ها در مناسبت‌های مختلف و مخصوصاً مناسبت‌های عاشقانه، مثل روز ولنتاین از این گل برای هدیه دادن به طرف دیگر استفاده می‌کنند. گل‌های رز انتخاب خوبی برای تزیین باکس گل حروف f هستند. این گل‌ها رنگ‌های متنوعی دارند و انواع آن‌ها هم متفاوت است. برای مثال، شما می‌توانید از گل‌های رز که فقط رنگ قرمز دارند برای تزیین باکس گل حروف f استفاده کنید. یک گزینه دیگر این است که شما می‌توانید به سراغ گل‌هایی بروید که در انتهای گلبرگ آن‌ها رنگ‌ها پررنگ‌تر هستند و بقیه گلبرگ رنگ‌های کم‌رنگ‌تری دارد. همه رزها معطر نیستند و از بین انواع رزها رزهای باغی هستند که بوی خوبی دارند. شما علاوه‌بر این رزها می‌توانید رزهای مینیاتوری یا رزهای دورگه را هم برای هدیه دادن انتخاب کنید. 

تزیین باکس گل حروف f با گل رز

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف h: گل لاله

گل لاله بعد از گل رز یکی از زیباترین و پرطرف‌دارترین گل‌هایی است که شما می‌توانید برای تزیین باکس گل حروف h از آن استفاده کنید. گل لاله معانی مختلفی دارد، اما شاید اصلی‌ترین معنی آن می‌تواند عشق ایده‌آل و عمیق باشد. شما می‌توانید این گل را به کسی بدهید که به او عشق و علاقه و ارادت خیلی زیادی دارید. گل‌های لاله در اکثر اوقات و فصل‌های سال و موجود هستند و معمول‌ترین نوع آن‌ها قیمت خیلی مناسبی دارد. البته انواع نادرتر و کمیاب‌تر آن ممکن است کمی گران باشند. گل‌های لاله رنگ‌های متفاوتی دارند و شما می‌توانید از بین هرکدام از رنگ‌های زیبای این گل برای تزیین باکس گل حروف h استفاده کنید. 

تزیین باکس گل حروف h با گل لاله

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف n: گل شیپوری

گل‌های شیپوری زادگاه اصلی‌شان آفریقا است و همان‌طور که از اسمشان پیدا است سرشان شبیه سر شیپور است. این گل‌ها بسته به رنگی که دارند معانی مختلفی دارند. اصلی‌ترین معنی آن‌ها زیبایی باشکوه و مجلل است. شکل زیبای این گل‌ها باعث می‌شود که آن‌ها انتخاب خوبی برای تزیین باکس گل حروف n باشند. گل‌های شیپوری رنگ‌های سفید، زرد، صورتی، بنفش، مشکی و قرمز دارند که هرکدام از این رنگ‌ها معانی متفاوتی هم دارند. شما می‌توانید هر یک از این رنگ‌ها را برای گل شیپوری انتخاب و از آن‌ها برای تزیین باکس گل حروف n استفاده کنید. 

تزیین باکس گل حروف n با گل شیپوری

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف r: گل ادریسی

گل ادریسی گلی است که پر از گل‌های کوچک و انبوه است. گلبرگ‌های این گل ظریف و لطیف هستند و برگ‌های آن پهن. گل ادریسی با نماد قدردانی و زیبایی که دارد می‌تواند انتخاب خوبی برای باکس گل حروف r باشد. گل ادریسی رنگ‌های متنوعی مثل صورتی و آبی، قرمز بورگاندی و بنفش دارد. قیمت این گل مناسب است و بوی خاصی ندارد. شما برای تزیین باکس گل حروف r می‌توانید از یکی از رنگ‌های متنوع گل ادریسی را انتخاب کنید. 

تزیین باکس گل حروف r با گل ادریسی

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف s: گل ۱۰۰ تومانی

گل ۱۰۰ تومانی با زیبایی منحصربه‌فرد و گلبرگ‌های ظریف و فراوان بر روی سر گردش یکی از محبوب‌ترین گل‌ها و یک انتخاب منحصربه‌فرد برای باکس گل حروف s محسوب می‌شود. گل‌های ۱۰۰ تومانی بوی خیلی معطری دارند و با رنگ زیبایی که دارند می‌توانند روحیه شما را تقویت کنند. اما به‌غیر از ظاهر زیبای آن‌ها این گل‌ها بیانگر عشق و شادی، فراوانی و ثروت و زیبایی هستند. از لحاظ قیمتی هزینه گل ۱۰۰ تومانی کمی گران است. فصل اصلی این گل از اواخر بهار تا اوایل تابستان است، اما شما می‌توانید آن را در پاییز هم تهیه کنید. اما ممکن است قیمتان در پاییز کمی گران باشد. گل ۱۰۰ تومانی انواع رنگ‌های زیبا و متنوعی دارد و شما می‌توانید هرکدام را برای تزیین باکس گل حروف s انتخاب کنید. 

تزیین باکس گل حروف s با گل 100 تومانی

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف z: گل آلاله

گل‌های آلاله یکی از زیباترین گل‌هایی هستند که شما می‌توانید در بازار گل‌وگیاه پیدا کنید. این گل‌ها از لحاظ ظاهری کمی شبیه گل‌های رزی هستند که کاملاً شکوفه آن‌ها باز شده‌است. سر گل آلاله گرد است و گلبرگ‌های آن به صورت لایه لایه و حالت گرد روی هم قرار گرفته‌اند. گل آلاله علاوه‌بر زیبایی و بوی ملایمی که دارد نمادها و معانی مختلفی دارد که باعث می‌شود برای باکس گل حروف z انتخاب مناسبی باشد. یکی از معانی اصلی گل آلاله جذابیت است و شما با هدیه دادن این گل به طرف مقابل می‌توانید بگویید که چقدر او جذابیت دارد و شما جذب او شده‌اید. گل آلاله رنگ‌های مختلفی دارد که هر کدام از این رنگ‌ها معانی متفاوتی دارند. شما برای تزیین باکس گل حروف z می‌توانید از بین رنگ‌های زرد، قرمز، صورتی و بنفش این گل یکی را انتخاب کنید. 

تزیین باکس گل حروف z با گل آلاله

انواع گل برای تزیین باکس گل حروف b: گل استفانوتیس

گل استفانوتیس گلی است که زادگاه اصلی آن ماداگاسکار و جنوب شرقی آسیا است. این گل ظاهر بسیار زیبایی دارد و سر و گلبرگ‌های آن به شکل ستاره هستند. رنگ گل استفانوتیس سفید است. در ایران معمولاً به این گل یاسمن گفته می‌شود. با این وجود، این گل یک گل کاملاً جدا از گونه یاسمن است. گل استفانوتیس با ظاهر سفید رنگ و زیبایی که دارد گلی با نماد خلوص، پاکی معصومیت و خوش‌شانسی و ثروت و فراوانی است. بیشتر از این گل برای دسته‌گل‌های عروسی استفاده می‌شود، اما شما می‌توانید از آن برای تزیین باکس گل حروف b استفاده کنید. گل استفانوتیس رایحه خیلی ملایمی دارد و خیلی‌ها از این گل در این مناسبت‌های عاشقانه استفاده می‌کنند. برای مثال، شما می‌توانید از این گل برای تزیین باکس گل حروف b در مناسبت‌هایی مثل مناسبت روز ولنتاین استفاده کنید. 

تزیین باکس گل حروف b با گل استفانوتیس

باکس گل مصنوعی حروف

به‌غیراز گل‌های طبیعی شما می‌توانید از گل‌های مصنوعی برای باکس گل مصنوعی حروف استفاده کنید. شاید شما با خودتان فکر کنید که چرا باید این کار را بکنم؟ گل‌های طبیعی خیلی بهتر از گل‌های مصنوعی هستند. پاسخ این است که بله، خیلی مقایسه گل طبیعی و مصنوعی با همدیگر فایده‌ای ندارد، چون تقریباً بیشتر افراد گل طبیعی را به گل مصنوعی ترجیح می‌دهند. اما در برخی موارد هم وجود دارد که دادن گل مصنوعی بهتر از دادن گل طبیعی است. برای مثال، طرف مقابل شما می‌تواند به گل‌های طبیعی آلرژی داشته باشد. در این موارد، شما بهتر است که یک باکس گل مصنوعی حروف را به او هدیه دهید. با دادن باکس گل مصنوعی حروف به طرف مقابل دیگر شما مجبور نیست نگران این باشید که او ممکن است به گل‌ها حساسیت داشته باشد و این‌که این گل‌ها همیشه برای او باقی می‌مانند و مثل گل‌های طبیعی پژمرده نخواهند شد. 

باکس گل مصنوعی حروف

قیمت باکس گل مصنوعی حروف

اگر شما می‌خواهید گل‌های مصنوعی را برای باکس گل حروف انگلیسی خود تهیه کنید و به فکر قیمت آن هستید چند نکته را باید در نظر داشته باشید. قیمت باکس گل مصنوعی حروف به نوع کیفیت گل‌های مصنوعی و باکسی که شما انتخاب می‌کنید بستگی دارد. هرچقدر که کیفیت گل‌های مصنوعی بیشتر باشند این گل‌ها ظاهر زیباتری دارند و طبیعی‌تر به‌نظر می‌آیند. مسلماً گل‌های مصنوعی باکیفیت‌ترباعث افزایش قیمت باکس گل مصنوعی حروف شما هم خواهند شد. یک عامل دیگر در قیمت جعبه گل مصنوعی حروف نوع باکس آن است. جنس باکس می‌تواند پلاستیکی، چوبی یا هر نوع جنس دیگری باشد که همه این‌ها باعث افزایش و کاهش قیمت آن هم خواهند شد.

قیمت باکس گل مصنوعی حروف

ثبت سفارش از واتس اپ