باکس گل نامزدی engagement-flower-box

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
گل باما

باکس گل نامزدی

نامزدی یکی از مهم‌ترین مناسبت‌های فرد در زندگی است. مراسم نامزدی نشان‌دهنده قول و وعده دو نفر برای سپری کردن زندگی‌شان در کنار همدیگر است. برای همین، اگر شما می‌خواهید به مراسم نامزدی دوست یا آشنایتان بروید و می‌خواهید که شادی و خوشحالی خود را برای آن فرد نشان دهید فرستادن یک باکس گل نامزدی زیبا و شیک برای آن فرد می‌تواند انتخاب خیلی خوبی باشد. ما در این مقاله چند نوع گل که شما می‌توانید برای باکس گل نامزدی انتخاب کنید را توضیح خواهیم داد. 

باکس گل نامزدی

انواع باکس گل نامزدی: گل نرگس

گل نرگس نمادهای مختلفی دارد. گل نرگس می‌تواند نشان‌دهنده تجدید زندگی، آغاز جدید و آغاز یک زندگی با همدیگر باشد. همچنین، گل نرگس می‌تواند نشان‌دهنده شادی و لذت هم باشد. برای همین، انتخاب گل نرگس برای باکس گل حلقه نامزدی از طرف شما به فرد دیگر می‌تواند بیانگر این باشد که «من برای تو خوشحال هستم که داری این مرحله جدید از زندگی خودت را آغاز می‌کنی و بهترین آرزوها را برای تو دارم.» فرستادن این نوع گل می‌تواند شما علاقه و قدردانی شما از آن فرد در زندگی‌تان را نشان دهد و این‌که شما کاملاً برای او شاد هستید و بهترین‌ها را برای او آرزو دارید. 

باکس گل نامزدی با گل نرگس

انواع باکس گل نامزدی: گل رز 

گل رز انتخاب سنتی برای خیلی از افرادی است که در مناسبت‌هایی مثل نامزدی یا حتی عروسی این نوع گل‌ها را انتخاب می‌کنند. گل رز گلی است که از قدیم نشان‌دهنده ابراز علاقه افراد بوده و یک گل عاشقانه در نظر گرفته می‌شود. شما می‌توانید برای باکس گل برای نامزدی فقط گل لاله را در باکس بگذارید یا می‌توانید آن را با گل‌های رز با رنگ‌های سفید یا صورتی قاطی کنید. این گل می‌تواند گل ایده‌آل و مناسبی برای تبریک گفتن به زوجی باشد که قرار است نامزد شوند. 

باکس گل نامزدی با گل رز

انواع باکس گل برای نامزدی: گل زنبق

گل زنبق یکی از انتخاب‌های کلاسیک برای باکس گل برای نامزدی است. این گل نماد عشق، شانس و یک ازدواج شاد و موفق است. گل زنبق گلبرگ‌های ظریف و خیلی نرمی دارد که می‌توانند بیانگر لطافت، عشق ورزی و تواضع افراد باشند. از این گل‌ها خیلی در مراسم‌هایی مثل نامزدی و حتی مراسم‌های عروسی برای تزئین و دکور این مراسم‌ها استفاده می‌شود، چون خیلی رنگ‌های متنوعی دارند. شما می‌توانید این گل‌ها را برای باکس گل نامزدی زوجی که می‌خواهید به آن‌ها تبریک بگویید قرار دهید و یک یادداشت برای آن‌ها بگذارید که این مراسم را به آن‌ها تبریک می‌گویید.

باکس گل نامزدی با گل زنبق

ثبت سفارش از واتس اپ