مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

دسته گل تولد birthday flower bouquet

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
دسته گل رز گلبهی 20 شاخه
دسته گل رز گلبهی 20 شاخه
1,848,000 تومان
دسته گل رز مینیاتوری سرخابی
دسته گل رز مینیاتوری سرخابی
1,464,000 تومان
دسته گل رز آبی 20 شاخه
دسته گل رز آبی 20 شاخه
1,764,000 تومان
دسته گل قلبی شکل ژیپسوفیلا
دسته گل قلبی شکل ژیپسوفیلا
2,438,000 تومان
دسته گل بزرگ رز قرمز عروس کاغذ مشکی
دسته گل بزرگ رز قرمز عروس کاغذ مشکی
2,808,000 تومان
دسته گل غول پیکر رز
دسته گل غول پیکر رز
10,784,000 تومان
دسته گل 100 شاخه رز با کاغذ
دسته گل 100 شاخه رز با کاغذ
5,448,000 تومان
دسته گل رز هلندی قرمز
دسته گل رز هلندی قرمز
925,000 تومان
دسته گل رز صورتی و آلسترمریا سفید
دسته گل رز صورتی و آلسترمریا سفید
1,037,000 تومان
دسته گل رز لب ماتیکی
دسته گل رز لب ماتیکی
875,000 تومان
دسته گل رز آلسترومریا سفید صورتی
دسته گل رز آلسترومریا سفید صورتی
1,325,000 تومان
دسته گل 20 شاخه ای رز بنفش
دسته گل 20 شاخه ای رز بنفش
972,000 تومان
دسته گل 120 شاخه ای رز قرمز
دسته گل 120 شاخه ای رز قرمز
5,832,000 تومان
دسته گل 140 شاخه ای رز سفید صورنی
دسته گل 140 شاخه ای رز سفید صورنی
6,804,000 تومان
دسته گل 140 شاخه ای رز قرمز سفید
دسته گل 140 شاخه ای رز قرمز سفید
6,804,000 تومان
دسته گل بزرگ شماره 5
دسته گل بزرگ شماره 5
6,804,000 تومان
دسته گل بزرگ شماره 4
دسته گل بزرگ شماره 4
6,804,000 تومان
دسته گل 160 شاخه ای رز سفید قرمز
دسته گل 160 شاخه ای رز سفید قرمز
7,776,000 تومان
دسته گل 40 شاخه رز سفید
دسته گل 40 شاخه رز سفید
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل بزرگ رز همراه پول
دسته گل بزرگ رز همراه پول
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل رز سفید بزرگ
دسته گل رز سفید بزرگ
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل 30 رز با کاغذ سفید مشکی
دسته گل 30 رز با کاغذ سفید مشکی
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل 25 تایی رز هلندی
دسته گل 25 تایی رز هلندی
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل بزرگ عروس هلندی
دسته گل بزرگ عروس هلندی
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل بزرگ رز قرمز کاغذ سفید
دسته گل بزرگ رز قرمز کاغذ سفید
تماس بگیرید
09120284787
دسته گل 20 شاخه ای رز صورتی
دسته گل 20 شاخه ای رز صورتی
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

دسته گل تولد

هدیه دادن در روز تولد یک نفر دیگر در زندگی شما که خیلی دوستش دارید و می‌خواهید یک هدیه خوب برای او بگیرید می‌تواند مشغله ذهنی مهمی برای شما باشد. مخصوصاً اگر آن فرد چندین سال است که در زندگی شما وجود دارد و شما با او رابطه عمیقی دارید. شاید شما با خودتان فکر کنید که چه کادویی برای او بگیرم که با کادوهای سال‌های قبل متفاوت باشد و از طرف دیگر بتواند او را غافل‌گیر کند؟ اگر به ذهن شما نرسیده که چه کادویی بگیرید یا کادویی گرفتید و می‌خواهید یک چیز دیگر هم در کنار آن کادو به دوست یا عزیزتان هدیه دهید پیشنهادی که ما به شما می‌کنیم این است که یک دسته گل تولد بسیار زیبا و شیک را به دوست و عزیزتان هدیه دهید. علاوه بر دسته گل می‌توان بر روی باکس گل هدیه و سبد گل تولد نیز فکر کرد!

دسته گل تولد

هدیه دسته گل در روز تولد می‌تواند بهترین راه برای ابراز علاقه و ارادت شما به عزیزتان باشد

هدیه دادن دسته گل تولد در زادروز بدنیا آمدن فرد دیگر می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. گل‌ها از زمان‌های قدیم تا کنون در رسم‌های هدیه دادن نقش مهمی داشتند و شما با دادن یک دسته گل تولد زیبا و معطر به دوستتان می‌توانید با رنگ‌های زیبای گل و بوی خوش آن روحیه او را عوض کنید. ما در این مقاله درمورد انواع دسته گل و هدیه‌ای که شما می‌توانید در روز تولد برای دوستتان تهیه کنید و زیباترین دسته گل تولد را برای او بخرید کمی صحبت خواهیم کرد. برای مشاهده انواع باکس گل تولد به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

راه ابراز علاقه شما به عزیزتان: هدیه دسته گل در روز تولد

انتخاب گل برای دسته گل تولد همسر: گل رز

آیا وقت تولد همسرتان شده و دلتان می‌خواهد زیباترین دسته گل تولد را برای او بگیرید؟ یک گل خیلی مناسب برای دسته گل تولد همسر گل رز است. همان‌طور که می‌دانید گل‌ رز  نماد عشق و علاقه هستند. برای همین، این گل‌ها برای دسته گل تولد همسر انتخاب خوبی محسوب می‌شوند.

شما برای انتخاب گل‌ها برای دسته گل هدیه می‌توانید از رنگ‌های متنوع آن یکی را انتخاب کنید. معمولاً برای دسته گل خاص برای تولد همسرتان شما بهتر است به سراغ رز قرمز بروید که این رز بیانگر دوستی و بیانگر عشق رمانتیک است. اما اگر دوست داشتید رنگ دیگری را هم انتخاب کنید می‌توانید به سراغ رزهای صورتی یا سفید هم بروید یا ترکیبی از این رزها را در کنار رز قرمز برای تهیه زیباترین دسته گل تولد برای همسرتان انتخاب کنید. 

با گل رز دسته گل تولد همسر

انتخاب گل برای دسته گل تولد با پول: گل ۱۰۰ تومانی

گل ۱۰۰ تومانی یا همان گل پیونی یکی از زیباترین گل‌ها است. ظاهر این گل کمی شبیه گل محمدی است. گل‌های ۱۰۰ تومانی ظاهر زیبا و بوی معطری که دارند برای دسته گل پول انتخاب مناسبی هستند. گل‌های ۱۰۰ تومانی نماد عشق و شادی، زیبایی و وفور و نعمت محسوب می‌شوند.

برای همین، اگر شما می‌خواهید گل ۱۰۰ تومانی را به‌عنوان دسته گل تولد با پول هدیه دهید، به این صورت می‌توانید در تولد فرد دیگر آرزوهایی مثل شادی و آوردن ثروت و رفاه را برای او داشته باشید. گل ۱۰۰ تومانی رنگ‌های مختلفی مثل رنگ‌های قرمز، صورتی روشن و زرد دارد. رنگ‌های صورتی و قرمز نشان‌دهنده عشق و ازدواج و رنگ‌های سفید و زرد برای این گل نشان‌دهنده آغاز مرحله‌ای جدید در زندگی هستند. برای نمونه باکس گل و پول و سبد گل پول نیز زیبا و لاکچری هستند.

با گل 100 تومانی دسته گل تولد با پول

انتخاب گل برای دسته گل تولدت مبارک عشقم: گل‌های میخک صد پر

اگر به‌دنبال گل‌هایی می‌گردید که تنوع رنگی‌شان زیاد است و می‌خواهید چند رنگ را در یک دسته گل هدیه به عشقتان بدهید می‌توانید گل‌ میخک صد پر را انتخاب کنید. یک جنبه دیگر در مورد زیبایی گل‌های میخک صد پر این است که آن‌ها شکل متمایزی دارند و شکل گلبرگ‌های آن‌ها بسیار زیبا و لطیف است و یک نوع جذابیت را می‌رسانند. اما چیزی که باعث می‌شود که این گل‌ها برای دسته گل تولدت مبارک عشقم مناسب باشند این است که معنی اصلی آن‌ها عشق و تعهد به‌طرف مقابل است.

برای همین، شما می‌توانید از این گل برای تهیه دسته گل تولدت مبارک عشقم استفاده کنید و آن را به عشق یا نامزدتان در روز تولد یا روزهای عاشقانه مثل روز ولنتاین هم هدیه دهید. شما برای دادن دسته گل خاص برای تولد عشقتان می‌توانید از بین رنگ‌های قرمز، قرمز روشن یا صورتی برای میخک صد پر استفاده کنید. 

 با گل‌های میخک صد پر دسته گل تولدت مبارک عشقم

انتخاب گل برای دسته گل لاکچری برای تولد: گل لاله

دسته گل لاله هم به اندازهٔ دسته گل رز یک دسته گل خاص و زیبا برای تولد محسوب می‌شود. اگر شما می‌خواهید برای دسته گل لاکچری برای تولد گزینه‌ای به‌غیر از دسته گل رز را انتخاب کنید می‌توانید به سراغ گل‌های لاله بروید. بیشترین معنی که گل‌های لاله با آن ارتباط دارند عشق عمیق و آغاز جدید در زندگی است. بنابراین، شما می‌توانید از گل لاله برای دسته گل لاکچری برای تولد کسی استفاده کنید که با او ارتباط عمیق و عشق و ارادت خاصی دارید.

علاوه بر این شما می‌توانید این گل‌های لاله را برای دوستی ببرید که دارد وارد مرحله جدیدی از زندگی خود می‌شود و به این صورت، می‌توانید مرحله جدید زندگی آن‌ها را با او جشن بگیرید. گل‌های لاله مثل دسته گل رز دارای طیف رنگی متفاوتی هستند و شما می‌توانید هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر یک دسته گل زیبا برای تبریک به عشق یا نامزدتان می‌خواهید پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ گل‌های لاله قرمز بروید، زیرا این گل‌ها بیانگر عشق واقعی هستند. اگر می‌خواهید خیلی مدرن و شیک رفتار کنید باکس گل رز نیز بسیار چشمگیر است. 

 با گل لاله دسته گل لاکچری تولد

انتخاب گل برای دسته گل هدیه به دوست: گل کوکب

گل‌های کوکب می‌توانند انتخاب زیبا و منحصربه‌فردی برای دادن دسته گل هدیه به دوست باشند. سر این گل‌ها گرد است و گلبرگ‌های آن‌ها شکل لوله‌ای و خاصی دارند. کوکب گلی است که گلبرگ‌های آن به این گل شکل انبوهی می‌دهند. گل کوکب بسته به رنگ‌های آن می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد. برای مثال، گل کوکب قرمز نمادی از قدرت و توان درونی است.

برای همین، شما می‌توانید گل کوکب قرمز را به‌عنوان دسته گل هدیه به دوست خود بدهید و برای او آرزوی سلامتی و قوت در برابر چالش‌های زندگی‌اش را داشته باشید. از سوی دیگر، گل کوکب سفید نمایانگر پاکی و معصومی است و شما می‌توانید در مناسبت‌هایی که یک نوزاد یا یک بچه تازه بدنیا آمده است و زندگی جدیدی آغاز شده این گل را به‌عنوان دسته گل تولد نوزاد هدیه دهید. 

 با گل کوکب دسته گل هدیه به دوست

انتخاب گل برای دسته گل تولد: گل زنبق

گلبرگ‌های گل زنبق شکل جالبی دارند. سه‌تا از گلبرگ‌های این گل به‌صورت ایستاده بر روی ساقه آن قرار گرفته‌اند و سه‌تای دیگر در پایین این گلبرگ‌ها به‌صورت افتاده وجود دارند. گلبرگ‌های زنبق رنگ‌های متفاوتی دارند اما رنگ اصلی این گلبرگ‌ها معمولاً رنگ آبی است. این گل‌ها بسته به رنگی که دارند می‌توانند معانی متفاوتی داشته باشند.

برای مثال، گلبرگ‌های آبی زنبق نمادی از امید و ایمان هستند و در برخی از کشورها نماد نجابت و سلطنت. برای همین، گل زنبق آبی انتخاب خوبی است، زیرا باعث می‌شود به آن فرد حس خاص و منحصربه‌فرد بودن دست دهد. یک انتخاب خوب دیگر برای کیک و دسته گل تولد گل زنبق بنفش است. گل زنبق بنفش نشان‌دهنده حکمت و نجابت است. شما می‌توانید از گل زنبق نه‌تنها در مناسبت‌هایی مثل تولد بلکه هر مناسبت دیگری استفاده کنید. برای اینکه حسابی سنگ تمام بگذارید باکس گل و عروسک انتخاب جالبی است. 

با گل زنبق دسته گل تولد

انتخاب گل برای دسته گل تولد خواهر: گل شمعدانی

اگر شما خواهری دارید که می‌خواهید برای او آرزوی خوشبختی و سلامت و شادی کنید گل شمعدانی انتخاب مناسبی برای دسته گل تولد خواهر شما است. این گل بسته به رنگ‌های مختلف آن می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد اما معانی و نماد کلی این گل شادی، سلامت خوب، آرزوی موفقیت و دوستی است.

اگر شما به‌دنبال یک دسته گل زیبا و شاد برای دسته گل تولد خواهر خود می‌گردید که بیانگر لذت و انرژی مثبت است می‌توانید گل شمعدانی زرد را انتخاب کنید. اگر هم می‌خواهید یک دسته گل زیبا برای تبریک را انتخاب کنید که نشان‌دهنده آرامش و نجابت و موفقیت است می‌توانید به سراغ گل‌های شمعدانی آبی و بنفش بروید. برای جذاب‌تر شدن هدیه باکس گل و بادکنک ایده‌ی جذابی است. 

با گل شمعدانی دسته گل تولد خواهر

انتخاب گل برای دسته گل تولد نوزاد: گل گاردنیا

اگر نوزاد جدیدی در خانواده یکی از دوستان یا آشنایانتان بدنیا آمده و شما می‌خواهید شادی خود را از این رویداد ابراز کنید و از سوی دیگر، می‌خواهید برای آن خانواده آرزوی شادی و خوشبختی کنید گل گاردنیا برای دسته گل تولد نوزاد یک انتخاب خوب محسوب می‌شود. گل گاردنیا علاوه‌بر نشان‌دادن شادی و لذت، نشان‌دهنده عشق و احترام به‌طرف مقابل هم است.

همچنین، این گل بیانگر آغاز کردن چیزی جدید و به عنوان ایده تجدید حیات هم در نظر گرفته می‌شود. معمول‌ترین نوع رنگ گل گاردنیا سفید است. شما می‌توانید از گاردنیای سفید برای دسته گل تولد نوزاد دختر یا پسر استفاده کنید یا می‌توانید به سراغ رنگ‌های دیگر گل گاردنیا بروید. اگر می‌خواهید خیلی شیک و مجلسی باشید خرید جام گل لاکچری هم خیلی جالب است. 

با گل گاردنیا دسته گل تولد نوزاد

انتخاب گل برای دسته گل تولد نوزاد دختر: گل مینا

گل مینا با گلبرگ‌های کوچک و ظریفی که دارد که مرکز طلایی گل را احاطه کرده‌اند خود یک گل خیلی زیبا و شاد برای مناسبتی مثل تولد نوزاد محسوب می‌شود. اما علاوه‌بر ظاهر زیبای آن، گل مینا بیانگر پاکی و معصومیت و آغاز جدید، امید و شادی و علاقه است. برای همین، این گل می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای دسته گل تولد نوزاد دختر محسوب شود.

معمول‌ترین نوع گل مینا گل مینای سفید است، اما شما می‌توانید از رنگ‌های دیگر این گل هم برای مناسبت تولد استفاده کنید. شما می‌توانید این گل‌ها را به‌تنهایی در دسته گل زیبا برای تبریک تولد نوزاد استفاده کنید یا آن را همراه با گل‌های دیگر در دسته گل قرار دهید. برای سورپرایز کردن باکس گل حروف نیز خیلی جذاب است.

با گل مینا دسته گل تولد نوزاد دختر

انتخاب گل برای دسته گل تولد دختر: گل کاملیا

گل‌های کاملیا ظاهر بسیار زیبایی دارند. شکل ظاهری این گل‌ها وقتی‌که غنچه آن‌ها کاملاً باز می‌شود کمی شبیه به گل محمدی است. نماد کلی گل‌های کاملیا عشق، علاقه و تحسین است و این گل‌ها در رنگ‌های سفید، صورتی و قرمز موجود هستند. اگر شما خواهری دارید و می‌خواهید که از وجود او در زندگی‌تان قدردانی و تشکر کنید می‌توانید دسته گل کاملیا را به‌عنوان دسته گل تولد دختر به او هدیه دهید. اگر هم شما نامزدی دارید و می‌خواهید عشق و علاقه خود را به او ابراز کنید گل کاملیای قرمز در دسته گل تولد دختر برای عشقتان انتخاب خیلی خوبی است، زیرا کاملیای قرمز بیانگر عشق و علاقه عمیق شما است. برای نمونه، به باکس گل نامزدی مراجعه کنید.

با گل کاملیا دسته گل تولد دختر

انتخاب گل برای دسته گل تولد دخترانه: گل همیشه بهار

اگر تولد دختری در فامیلتان پیش می‌آید یا اگر دوستی دارید که می‌خواهید دسته گل تولد دخترانه برای او بگیرید، گل همیشه بهار یک گل مناسب برای جشن گرفتن تولد دوستتان است. گل همیشه‌بهار معنای کلی شادی و احساسات مثبت و خوش‌شانسی را برمی‌انگیزد. گل همیشه‌بهار طیف رنگ متنوعی مثل طیف رنگ قرمز، قرمز - نارنجی، نارنجی و زرد دارد. برای همین، شما می‌توانید از رنگ‌های شاد این نوع گل برای تزیین دسته گل تولد دخترانه استفاده کنید. برایاینکه هدیه‌ی فوق جذاب تدارک ببینید،  جام گل رز انتخابی ایده‌آل است. 

 با گل همیشه بهار دسته گل تولد دخترانه

بهترین گل برای دسته گل تولد بچه: گل نرگس زرد

اگر به‌دنبال یک گل زیبا برای دسته گل تولد بچه می‌گردید که احساسات مثبت و خوشحالی را در دیگران بر می‌انگیزد می‌توانید به سراغ گل نرگس زرد بروید. گل نرگس شکل زیبا و جالبی دارد. گل‌های نرگس زرد دارای گلبرگ‌هایی هستند که شکل شیپور را دارند و بر روی ساقه قرار گرفته‌اند. گل‌های نرگس زرد در فصل بهار می‌رویند و برای همین، بیانگر آغاز جدید در زندگی و به دنیا آمدن زندگی جدید هستند. شما می‌توانید از گل‌های نرگس زرد به‌تنهایی در دسته گل تولد بچه استفاده کنید یا آن‌ها را در کنار گل‌های دیگر در دسته گل تولد قرار دهید. 

با گل نرگس زرد دسته گل تولد بچه

انتخاب گل برای دسته گل تولد مردانه: گل آنتوریوم

موقع انتخاب گل برای دسته گل تولد مردانه که می‌رسد بهتر است شما گل‌هایی را انتخاب کنید که رنگ‌های گرم و تند و شکل‌های جذابی دارند. یکی از گل‌هایی که می‌تواند برای دسته گل تولد مردانه ایده‌آل باشد گل آنتوریوم است. گل‌های آنتوریوم بیانگر شادی، وفور و ثروت و مهربانی هستند. شما می‌توانید برای هدیه دادن دسته گل در روز تولد شوهر یا پدرتان از گل آنتوریوم قرمز استفاده کنید. باکس گل مردانه انتخاب جالبی است. 

با گل آنتوریوم دسته گل تولد مردانه

انتخاب گل برای دسته گل تولد پسرانه: گل آفتاب‌گردان

اگر به‌دنبال گلی هستید که بتواند با رنگ زیبای خود احساسات شادی و مثبتی را در تولد پسر مورد علاقه یا برادرتان برانگیزد گل آفتاب‌گردان  انتخاب مناسبی برای دسته گل تولد پسرانه است. همان‌طور که می‌دانید گل‌های آفتاب‌گردان حرکت آفتاب را در طول آسمان دنبال می‌کنند و این گل‌ها به هر طرف که آفتاب می‌چرخد روی خود را می‌گردانند.

ازاین‌رو، این گل‌ها نمادی از وفاداری و تحسین و قدردانی هستند. گل‌های آفتاب‌گردان با رنگ زرد و شادی که دارند می‌توانند احساسات استرس و اضطراب را در افراد دیگر کاهش دهند و روحیه آن‌ها را باز کنند. زیباترین رنگ گل‌های آفتاب‌گردان همان رنگ زرد است که انتخاب خوبی برای دسته گل تولد پسرانه است. اما اگر شما به‌غیر از رنگ زرد می‌خواهید رنگ‌های دیگری هم انتخاب کنید می‌توانید به سراغ رنگ‌های قرمز یا نارنجی هم بروید. 

با گل آفتاب گردان دسته گل تولد پسرانه

بهترین گل برای دسته گل تولد مادر: گل ژربرا

گل‌های ژربرا یکی از بهترین و زیباترین گل‌ها برای جشن گرفتن روز مادر و تشکر از وجود او در زندگی‌تان هستند. شما برای تهیه دسته گل تولد مادر می‌توانید از رنگ‌های متنوع و گوناگون گل ژربرا یکی را انتخاب کنید. نماد کلی گل ژربرا بسته به رنگ آن می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال، شما برای دسته گل روز مادر می‌توانید از گل ژربرای صورتی استفاده کنید، زیرا این گل بیانگر قدردانی و تشکر شما است. علاوه‌براین، در دسته گل تبریک روز مادر شما می‌توانید از گل ژربرای زرد و نارنجی هم استفاده کنید، زیرا این دو گل بیانگر جشن گرفتن و اشتیاق احساسات شما هستند.

 با گل ژربرا دسته گل تولد مادر

ثبت سفارش تلفنی