مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

جام گل نامزدی engagement flower cup

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
جام گل بزرگ رز هلندی اوریانتال
جام گل بزرگ رز هلندی اوریانتال
4,430,000 تومان
جام گل بزرگ رز آلسترومریا
جام گل بزرگ رز آلسترومریا
6,560,000 تومان
جام گل رز داوودی آنتوریوم بنفش
جام گل رز داوودی آنتوریوم بنفش
2,670,000 تومان
جام گل لاکچری ارکیده سفید رز مینیاتور صورتی
جام گل لاکچری ارکیده سفید رز مینیاتور صورتی
2,980,000 تومان
جام گل بلند آنتوریوم قرمز لیلیوم
جام گل بلند آنتوریوم قرمز لیلیوم
تماس بگیرید
09120284787
جام گل متوسط ارکیده آنتوریوم
جام گل متوسط ارکیده آنتوریوم
تماس بگیرید
09120284787
جام گل ارکیده لیلیوم کوتاه
جام گل ارکیده لیلیوم کوتاه
تماس بگیرید
09120284787
جام گل کوتاه رز ارکیده سفید بنفش
جام گل کوتاه رز ارکیده سفید بنفش
تماس بگیرید
09120284787
جام گل کوتاه رز ارکیده اوریانتال
جام گل کوتاه رز ارکیده اوریانتال
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

جام گل نامزدی

در مراسم‌هایی مثل عروسی، عقد، نامزدی و بله‌برون شاید یکی از اولین جزئیاتی که در سالن آن مراسم متوجه شده باشید تزیینات گل‌ها است. تزیینات گل‌ها می‌توانند بر روی دیوارها و دکوراسیون یا انواع جام گل باشند که در آن سالن قرار دارند.

جام گل نامزدی

هدیه دادن انواع جام گل در چنین مراسم‌هایی یا سفارش آن‌ها توسط خود عروس و داماد باعث می‌شود که آن مراسم جلوه زیبا و خاصی داشته باشد. اگر هم گل‌هایی که در جام گل نامزدی بله‌برون و عروسی استفاده می‌شوند بوی معطری داشته باشند که چه بهتر. (از صفحه جام گل لاکچری دیدن کنید.)

گل های رنگارنگ و متنوع در جام گل نامزدی

هدیه دادن گل راهی خارق العاده برای نشان دادن احساسات ما است

گل‌ها در هر جایی‌که باشند ما را جذب ظاهر و بوی خوش خود می‌کنند. برای همین، هدیه دادن گل از زمان‌های قدیم یک رسم خیلی زیبا و محبوب در بین انسان‌ها بوده‌است. ما با گل می‌توانیم احساساتی را بیان کنیم که به‌غیر از آن با کلمات خود از بیان آن‌ها قاصر هستیم.

شما برای مراسم‌هایی مثل نامزدی هم می‌توانید جام گل نامزدی را هدیه بدهید. اگر هم خودتان قرار است با کس دیگری نامزد کنید می‌توانید انواع جام گل را برای این مراسم سفارش دهید. ما در این مقاله انواع گل‌هایی که شما می‌توانید برای خرید جام گل برای مراسم‌هایی مثل نامزدی انتخاب کنید را مثال می‌زنیم و کمی در مورد معنی و نماد آن‌ها صحبت خواهیم کرد. (از صفحه جام گل رز دیدن کنید.)

گل‌های رز قرمز در جام گل نامزدی

انتخاب گل برای خرید جام گل مراسم نامزدی: جام گل رز

گل رز آن‌قدر محبوب و پرطرف‌دار است که تقریباً احتیاج به هیچ معرفی و توضیحی ندارد. این گل از گذشته‌های دور به‌عنوان نمادی از زیبایی و عشق و علاقه ابدی بین افراد شناخته شده‌است. خیلی از نویسندگان و شاعران از گل رز برای داستان‌سرایی و گفتن داستان‌های رمانتیک و عاشقانه خودشان استفاده می‌کنند.

گل رز با انواع طیف رنگ‌های متنوع و انواع مختلفی که دارد هیچ‌وقت انتخاب خسته‌کننده‌ای نمی‌شود. شما برای جام گل نامزدی می‌توانید یک جام گل رز قرمز را سفارش بدهید که نشان‌دهنده عشق و علاقه است. اگر به‌دنبال یک انتخاب متفاوت‌تر می‌گردید می‌توانید به سراغ جام گل رز سفید بروید. (از صفحه جام گل خواستگاری دیدن کنید.)

غنجه گل‌های رز قرمز و آنتوریوم در جام گل مراسم نامزدی

انتخاب گل برای جام گل لاکچری نامزدی: گل لاله

گل لاله یک گل بهاری است و مثل گل رز ظاهر بسیار زیبایی دارد. نماد گل لاله عشق عمیق و خوشبختی و شادی است. در کشور خودمان هم گل‌های لاله وحشی در ارتفاعات می‌رویند. البته بیشتر گل‌های لاله‌ای که شما در دسته‌گل‌ها مشاهده می‌کنید لاله‌های وارداتی از هلند هستند.

برای سفارش دادن یک جام گل لاکچری برای مراسم نامزدی شما می‌توانید از رنگ‌های متنوع گل لاله که به رنگ‌های صورتی، زرد، هلویی و بنفش وجود دارند استفاده کنید. البته برای مراسم‌هایی مثل نامزدی پیشنهاد ما این است که شما به سراغ گل لاله قرمز بروید. بااین‌حال، برای خرید یک جام گل لاکچری شما می‌توانید به‌تنهایی از گل لاله استفاده کنید یا آن را در ترکیب با گل‌های دیگر هم در یک جام گل شیشه ای قرار دهید. (از صفحه جام گل هدیه دیدن کنید.)

 با گل لاله در رنگ‌های پاستلی جام گل لاکچری نامزدی

انتخاب گل برای جام گل شیشه ای: گل شیپوری

گل شیپوری یک انتخاب خاص و منحصربه‌فرد برای جام گل شیشه ای در مراسم نامزدی است. سر این گل‌ها به شکل شیپور است و ساقه یک نوع از گل شیپوری بلند است. زادگاه گل شیپوری کشورهای آفریقایی و نماد این گل زیبایی و تجمل است.

رنگ‌های این گل بسیار زیبا هستند. گل شیپوری رنگ‌های عاجی، زرد، نارنجی، صورتی و یک‌رنگ خیلی زیبا مثل بنفش تیره دارد. شما برای خرید جام گل نامزدی می‌توانید به‌تنهایی از این گل استفاده کنید یا آن را در کنار گل‌های دیگر در جام گل نامزدی‌تان قرار دهید. (از صفحه باکس گل و بادکنک دیدن کنید.)

ترکیبی از گل‌های شاد  گل شیپوری در جام گل شیشه ای

انتخاب گل برای مراسم نامزدی: جام گل ارکیده

گل‌های ارکیده و مخصوصاً گل‌های ارکیده سفید در دسته‌گل‌های مراسم‌هایی مثل عروسی و نامزدی جلوه زیبا و خاصی دارند. معنی این گل هم عشق، زیبایی، لوکس بودن و دوام و مقاومت است. شما برای مراسمی مثل نامزدی می‌توانید یک جام گل ارکیده سفید را سفارش دهید

یا همراه با گل‌های دیگر آن را در جام گل خود قرار دهید. ارکیده به غیر از رنگ سفید در رنگ‌های دیگری مثل رنگ زرد و بنفش موجود است. برای همین، اگر شما می‌خواهید جام گل ارکیده را برای مراسم نامزدی سفارش دهید می‌توانید به سراغ هر یک از این رنگ‌ها بروید یا آن‌ها را به‌تنهایی انتخاب کرده یا در کنار گل‌های دیگر از آن‌ها استفاده کنید. (از صفحه باکس گل و پول  دیدن کنید.)

گل ارکیده و تدارک یک جام گل نامزدی لاکچری

جام گل مصنوعی برای مراسم نامزدی

معمولاً جام گل مصنوعی اولین انتخابی نیست که افراد برای مراسم‌ها و کلاٌ برای هدیه دادن گل به سراغ آن می‌روند. هر چه باشد، هیچ‌چیز نمی‌تواند در برابر گل‌های طبیعی قابل‌مقایسه باشد. بااین‌وجود، گل‌های مصنوعی با کیفیت چند مزیت نسبت‌به گل‌های طبیعی دارند. مزیت اصلی آن‌ها این است که این گل‌های پژمرده نمی‌شوند و همیشه می‌توانند برای شما باقی بمانند.

یک مزیت دیگر جام گل مصنوعی هم این است که اگر طرفی که قرار است شما به آن جام گل هدیه دهید به گل‌های طبیعی آلرژی داشته باشد، شما با گل‌های مصنوعی دیگر لازم نیست نگران این باشید که این گل‌ها او را اذیت می‌کنند. برای همین، برخی از افراد ممکن است انتخابشان گل‌های مصنوعی باشد. (از صفحه باکس گل نامزدی دیدن کنید.)

ترکیبی از گل‌های داودی و آنتریوم برای جام گل نامزدی

قیمت جام گل مصنوعی

در بازار گل‌های مصنوعی که قیمت خیلی خوبی دارند پیدا می‌شوند. اگر شما به‌دنبال جام گل ارزان هستید می‌توانید این گل‌ها را پیدا کنید. بااین‌وجود، ممکن است این گل‌ها کیفیت خیلی جالبی نداشته باشند و کاملاً مشخص است در نگاه اول گل مصنوعی هستند. اما اگر قیمت جام گل مصنوعی برایتان مهم نیست و حتماً به‌دنبال جام گل ارزان می‌گردید، می‌توانید به سراغ گل‌های مصنوعی با کیفیت خیلی بهتر و از جنس ابریشمی بروید.

این گل‌ها خیلی حالت خیلی شبیه به گل طبیعی هستند و ممکن است تشخیص آن‌ها از گل طبیعی از دور مشکل باشد. البته غیر از قیمت گل‌ها قیمت جام گل مصنوعی هم به نوع جامی که شما در آن‌ها گل‌ها را قرار می‌دهید بستگی دارد. هر چقدر که جام شما لوکس‌تر باشد قیمت آن جام هم افزایش پیدا خواهد کرد. (از صفحه باکس گل مردانه دیدن کنید.)

گل رز سفید و آنتریوم سفید در جام گل نامزدی

قیمت جام گل شیشه ای

اگر شما تصمیم گرفته‌اید که گل طبیعی یا مصنوعی بگیرید، حالا باید نوع جام گل آن را انتخاب کنید. در تهیه جام گل برای مراسم نامزدی از بین جام‌ها شما می‌توانید جام گل پلاستیکی، فلزی یا شیشه ای را انتخاب کنید. اگر به سراغ جام گل ارزان می‌گردید بهتر است به سراغ جام گل‌های پلاستیکی بروید، زیرا جام گل‌های پلاستیکی نسبت‌به شیشه ای و فلزی ارزان‌تر هستند.

می‌توان گفت که قیمت جام گل شیشه ای بسته به نوع جام آن ممکن است حتی از جام گل فلزی هم بیشتر باشد. شاید این به‌خاطر نقش‌ها و طرح‌هایی است که ممکن است بر روی آن وجود داشته باشند. یک عامل دیگر تعیین‌کننده قیمت جام گل شیشه ای نوع و تعداد گل‌هایی است که در آن می‌گذارید. هرچقدر که انواع گل‌های که در آن می‌گذارید خاص‌تر و لاکچری باشند طبیعتاً قیمت جام گل شما هم افزایش پیدا خواهد کرد. (از صفحه سبد گل پول دیدن کنید.)

جام شیشه ای و گل‌هایی با رنگ‌های تند در جام گل نامزدی

ثبت سفارش تلفنی