مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

دسته گل عقد wedding flower bouquet

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

دسته گل عقد

عقد هم مثل مراسم عروسی مراسم مهمی در زندگی زنان است. در این مراسم شما خیلی باید ظاهر آراسته و زیبایی داشته باشید و دسته گل عقد که در دست شما است می‌تواند شما را در ذهن دیگران ماندگار کند. در انتخاب گل برای دسته گل عقد گزینه‌های فراوانی وجود دارد که شما با توجه به لباسی که در آن روز می‌پوشید می‌توانید نوع رنگ دسته گل عقد خود و تزئیناتی که در کنار آن می‌توانید داشته باشید را تعیین کنید.

دسته گل عقد

شاید هم دلتان می‌خواهد دسته گل عقد محضری شما ظاهر خیلی ساده‌ای داشته باشد و فقط رنگ آن با لباس‌تان هماهنگ باشد. بعضی ها ممکن است دسته گل آن‌چنانی و بزرگ بخواهند، ولی دیگران ممکن است دسته گل عقد کوچک و ساده را بپسندند. هرچه که باشد ما در این متن چند نوع گل که شما می‌توانید در روز عقدتان به‌عنوان دسته گل عقد محضری خود انتخاب کنید را معرفی خواهیم کرد. البته که خیلی ها عقد و عروسی را با یکدیگر می‌گیرند،  بنابراین از صفحه دسته گل عروس دیدن فرمایید. 

انواع گل های رنگارنگ برای تدارک دسته گل عقد محضری

انتخاب گل برای دسته گل عقد محضری: گل رز

چه کسی هست که از گل رز برای دسته گل عقد محضری خوشش نیاید. گل رز از قدیم در خیلی از افسانه‌ها و داستان‌ها نقش مهمی داشته‌است. دسته گل رز یکی از ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها است. خیلی از نویسندگان و شاعران هم از گل رز برای نماد احساسات زیبایی و عشق استفاده کرده‌اند. برای همین، تعجبی ندارد که این گل خیلی در مراسم‌هایی مثل عروسی، عقد و نامزدی محبوب است. این محبوبیت باعث شده که گل‌های رز و در طیف رنگ‌های خیلی متنوعی وجود داشته باشند. برای تزئین اتاق عقد و عروسی از دسته گل لاکچری دیدن کنید. 

گل رز و دسته گل عقد

دسته گل عقد با استفاده از انواع گل‌های رز

بیشتر از سه هزار نوع رنگ پرورش داده می‌شوند و قیمت آن‌ها نسبت‌به خیلی از گل‌های دیگر پایین‌تر است. سه نوع رز اصلی وجود دارند رز دورگه گل رز مینیاتوری و رز هلندی که گران تر است و بوی خیلی خوبی دارد. شما برای دسته گل عقد ساده می‌توانید فقط از گل رز استفاده کنید.

اما اگر می‌خواهید که دسته گل عقد روز شما ظاهری رنگارنگ‌تر داشته باشد، می‌توانید از دسته گل عقد عروس با ترکیب گل‌های دیگر استفاده کنید. اگر هم می‌خواهید که دسته گل عقد رز شما کوچک باشد، فقط می‌توانید از گل‌های رز با رنگی استفاده کنید که به لباس عقدتان بخورد. برای تزئین اتاق عقد از سبد گل رز انتخاب مناسبی است. 

 انواع رزهای رنگی دسته گل عقد

انتخاب گل برای دسته گل عقد عروس: گل لاله

گل لاله یک انتخاب خوب دیگر برای دسته گل ساده است که می‌تواند گل زیبایی برای مراسم شما باشد. امروز هلند کشور اصلی تولید کننده این گل است که خیلی آن را صادر می‌کند. اما زادگاه اصلی آن در کشور خودمان ایران است. گل لاله می‌تواند نماد عشق و سال‌های شادی و خوشبختی باشد. برای همین، این گل می‌تواند انتخاب خوبی برای دسته گل عقد ساده شما محسوب شود.

گل لاله طیف رنگ‌های متنوعی مثل رنگ‌های سفید، کرمی، رنگ صورتی، زرد رنگ و هلویی دارد. همچنین، شما در اکثر فصل‌های سال می‌توانید این گل را تهیه کنید. اکثر انواع گل لاله قیمت خوبی دارند، اما گونه‌های نادر آن هستند که می‌توانند خیلی گران‌قیمت باشند. گل لاله علاوه‌بر دسته گل عقد و عروسی برای آرایش تزیینات مراسم‌های عقد و عروسی هم استفاده می‌شود. (از دسته گل خواستگاری دیدن کنید.)

 با گل لاله دسته گل عقد

انتخاب گل برای دسته گل عقد کوچک: گل شیپوری

گل شیپوری که با عنوان لیلی شیپوری هم شناخته می‌شود گلی است که گلبرگ‌های آن به شکل شیپور هستند. زادگاه گل شیپوری در آفریقا است و نماد زیبایی باشکوه است. گل شیپوری دو نوع دارد. یک نوع آن دارای گلبرگ‌ها و سر بزرگی است که ساقه ای بلند و صاف دارد. بیشتر از این گل برای دسته گل ها استفاده می‌کنند. یک نوع دیگر گل شیپوری نوع مینیاتوری آن است که برای تزیینات کوچک مناسب است. گل شیپوری می‌تواند انتخاب خوبی برای دسته گل عقد کوچک و ساده عروس باشد و رنگ‌های متنوعی مثل رنگ سفید عاجی، زرد، نارنجی، صورتی و بنفش دارد. (از صفحه دسته گل هدیه دیدن کنید.)

با گل شیپوری دسته گل عقد

انتخاب گل برای دسته گل عقد عروس: گل زنبق

گل زنبق گل بسیار زیبایی است که از ساقه آن گل های کوچک زنبق آویزان هستند. گاهی اوقات به این گل «نردبان بهشت» هم می‌گویند. زنبق بوی خیلی ملیح و خوبی از گل‌های کوچک خود منتشر می‌کند. از این گل در دسته گل عروس سلطنتی کیت میدل‌تون در سال ۲۰۱۱ استفاده شد. گل زنبق بیشتر در فصل بهار خیلی گل می‌دهد. البته در فصل‌های دیگر می‌توان آن را تهیه کرد، اما قیمت آن می‌تواند کمی زیاد باشد.

بیشتر از گل زنبق برای تزئین یا قرار دادن آن در کنار گل‌های دیگر در دسته گل عقد عروس استفاده می‌کنند. اما برخی هم هستند که می‌خواهند برای دسته گل عقد ساده یا دسته گل عقد کوچک از این گل استفاده کنند. از آنجا که قیمت این گل می‌تواند کمی زیاد باشد، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که گزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر را انتخاب کنید و از این گل در کنار گل‌های دیگر به‌عنوان تزئین استفاده کنید. (از صفحه دسته گل نامزدی دیدن کنید.)

برای مراسم عقد دسته گل زنبق

قیمت دسته گل عقد

برای درست کردن دسته گل عقد عروس گزینه‌های مختلفی از بین گل‌های گوناگون وجود دارد. شما برای تهیه دسته گل می‌توانید از دسته گل عقد عروس استفاده کنید یا گل‌های دیگر را انتخاب کنید. گل‌ها بسته به نوع فصلی بودنشان ممکن است در بعضی از اوقات سال قیمتشان متفاوت باشد.

همچنین، برخی از گونه‌های گل نسبت‌به گونه‌های گل دیگر نادرتر و کمیاب‌تر هستند و برای همین، قیمتشان هم می‌تواند نسبت‌به گل‌های دیگر بالاتر رود. این عوامل باعث می‌شود که قیمت دسته گل عقد شما کمی زیادتر شود. همچنین، شما به جای یک گل می‌توانید از چند گل استفاده کنید و در کنار گل‌هایتان تزیینات دیگر را هم بگذارید که همه این‌ها می‌توانند بر روی قیمت دسته گل عقد شما تاثیرگذار باشند. (از دسته گل تولد دیدن کنید.)

انواع دسته گل عقد محضری با قیمت مختلف

ثبت سفارش تلفنی