مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

گل خواستگاری matchmaking flower

باکس گل خواستگاری

flower box

جام گل خواستگاری

flower cup

سبد گل خواستگاری

flower basket

 

روز خواستگاری روز مهمی در زندگی هر فرد است که معمولا با همراهی شیرینی و دسته گل خواستگاری لاکچری زیباتر هم می‌شود. اما بهترین گل برای خواستگای چیست و چطور یک دسته گل خواستگاری مناسب انتخاب کنیم؟ در ادامه این مطلب در خصوص خرید گل خواستگاری شیک و مناسب و همینطور قیمت گل خواستگاری شیک شما را راهنمایی می‌کنیم. بعلاوه اینکه برای خرید اینترنتی دسته گل خواستگاری 1402 هم می‌توانید سری به گلفروشی اینترنتی گل باما بزنید.

خرید گل خواستگاری

روز خواستگاری مطمئنا در لیست مهم‌ترین روزهای زندگی هر فرد قرار می‌گیرد. هنگامی که از دختر مورد علاقه‌ی خود خواستگاری می‌کنید، فقط ثابت نمی‌کنید که او را دوست دارید؛ بلکه نشان می‌دهید خوشحال هستید و می‌خواهید آرزوها، امید و اهداف خود را با او به اشتراک بگذارید. برای این روز خاص، خرید گل خواستگاری نیز اهمیت زیادی دارد.

یک ترکیب زیبا از گل‌ها به خوبی احساس شما را نشان می‌دهد. البته انواع مختلفی از گل‌های زیبا وجود دارد که خرید گل خواستگاری را دشوار می‌سازد و بعلاوه قیمت گل خواستگاری هم شاید مهم باشد. بنابراین با این راهنمای خرید گل خواستگاری همراه ما باشید تا شما را با ایده‌های ناب آشنا کنیم.

خرید گل خواستگاری

انتخاب و خرید دسته گل خواستگاری مناسب

گل‌ها معمولا بخش جدایی‌ناپذیر روز عاشقانه‌ی خواستگاری هستند و البته اولین کاری که باید انجام دهید این است که گل‌های مناسبی برای دسته گل خواستگاری جدید یا سبد گل خواستگاری انتخاب کنید. برای این کار شاید بهترین راهنما این باشد که گل‌های مورد علاقه‌ی طرف مقابل را تهیه کنید و اگر در این مورد مطمئن نیستید، به سراغ گل‌هایی به رنگ مورد علاقه‌ی او بروید.

اگر می‌خواهید یک دسته گل خواستگاری کلاسیک داشته باشید، یک سبد گل خواستگاری رز قرمز یا باکس گل خواستگاری رز قرمز بهترین انتخاب خواهد بود.

بهترین گل‌ها برای خواستگاری

قرن‌هاست که گل نمادی برای بیان عشق است و رسم هدیه دادن گل برای خواستگاری و نامزدی نیز از همین نماد ریشه می‌گیرد. گل‌ها به سادگی و زیبایی احساسات قلبی را منعکس می‌کنند و به همین خاطر است که خرید گل خواستگاری به رسمی بی‌رقیب تبدیل شده است.

گل‌ها مقدمه‌ای برای اعتراف به عشق هستند اما کدام گل‌ها به عنوان گل خواستگاری بهترین گزینه‌اند؟ در ادامه به معرفی چند گل منحصربفرد و خیره کننده برای یک دسته گل خواستگاری شیک و باکلاس می‌پردازیم. لازم به ذکر است قیمت دسته گل خواستگاری ارزان بسته به نوع و تعداد گل‌هایی که تهیه می‌کنید، متفاوت خواهد بود.

بهترین گل‌ها برای خواستگاری

گل میخک: پیام عشقی بی‌انتها و بی‌وقفه

آیا می‌خواهید به فرد مورد علاقه‌ی خود بگویید که با تمام وجود دوستش دارید؟ برای این کار یک دسته گل میخک قرمز تیره بهترین گزینه است. میخک قرمز نماد عشق، اشتیاق، هیجان، تحسین و شیفتگی است و با خرید دسته گل خواستگاری از گل‌های میخک به فرد مقابل خود نشان می‌دهید که بی‌وقفه و بدون شک، او را دوست دارید.

گل میخک نه تنها به عنوان گل خواستگاری، بلکه برای اولین سالگرد ازدواج نیز کاربرد دارد و به عنوان گل سالگرد ازدواج معروف است.

گل رز: معرف همیشگی عشق و اشتیاق

چه کسی هست که گل رز را دوست نداشته باشد؟ این گلز یبا با گلبرگ‌های نرم، عطر محسورکننده و رنگ‌های شگفت‌انگیز یکی از گل‌های محبوب و رمانتیک در سراسر جهان است. گل رز مظهر عشق واقعی است. اگر می‌خواهید عشق خود را به کسی نشان دهید، نیاز به یک سخنرانی طولانی ندارید، با یک دسته گل رز قرمز به سادگی می‌توانید این عشق را نشان دهید. گل رز در رنگ‌های مختلفی موجود است اما برای بیان عشق چه به عنوان گل ولنتاین و یا به عنوان گل خواستگاری، گل رز قرمز یک انتخاب عالی است.

یک دسته گل رز نمادی از عشق نامحدود است و در یک جام گل رز خواستگارییا سبد و باکس گل فوق‌العاده خواهد بود.

گل رز: معرف همیشگی عشق و اشتیاق

گل لیلیوم: به عشق خود اعتراف کنید!

آیا شیفته‌ی زیبایی و لبخند او هستید؟ پس بهتر است با یک دسته گل لیلیوم صورتی به عشق خود اعتراف کنید. گل‌های لیلیوم زیباترین و بهشتی‌ترین گل‌هایی هستند که به انتقال احساس عشق و شیفتگی شما کمک می‌کنند. اگر به فکر خرید گل خواستگاری لاکچری یا جام گل خواستگاری لاکچری هستید، بی‌شک لیلیوم گزینه‌ی فوق‌العاده‌ای برای این کار است.

لیلوم یک گل عالی برای هدیه دادن به شریک زندگی در سی‌امین سالگرد ازدواج است زیرا این گل نمادی از یک پیوند ناگسستنی است.

گل لیلیوم: به عشق خود اعتراف کنید!

گل ارکیده: نمادی از عشق عمیق و شدید

ارکیده عاشقانه‌ترین و زیباترین گلی است که می‌تواند عشق شدید و عمیق شما را منتقل کنند. این گل‌های زیبا و کمیاب در رنگ‌های مختلف موجود است و می‌تواند برای یک سبد گل خواستگاری لاکچری و شیک گزینه‌ی فوق‌العاده‌ای باشد. بعلاوه اینکه وقتی صحبت از زبان گل‌ها می‌شود، هرچه گل خاص‌تر و کمیاب‌تر باشد، نشان می‌دهد عشق شما واقعی‌تر است.

اگر به دنبال خرید گل خواستگاری شیک هستید و می‌خواهید پیامی از عشق منتقل کنید، گلی بهتر از گل ارکیده نیست!

گل لاله: گلی زیبا برای ابراز عشق

اگر به دنبال یک گل‌آرایی فوق‌العاده برای شاد کردن و لبخند بر لبان کسی نشاندن، هستید، لاله‌ها به سادگی می‌توانند این کار را انجام بدهند. گل لاله مانند لیلیوم و گل رز در طیف‌های رنگی گسترده‌ای موجود است اما لاله‌های قرمز معمولا شاداب‌تر به نظر می‌رسند و به عنوان گل خواستگاری، به خوبی می‌توانند عشق بی‌پایان شما را انعکاس دهند.

هدیه دادن گل لاله بیان عشق به زبان ویکتوریایی است. به همین خاطر لاله‌ها در هر رنگی به ویژه قرمز بهترین انتخاب برای بیان عشق و احساسات هستند.

گل لاله: گلی زیبا برای ابراز عشق

گل آفتابگردان: پیام‌آور عشق و شادی

آیا می‌دانستید به غیر از یک دسته گل رز قرمز، گل آفتابگردان نیز انتخاب بی‌نظیری به عنوان گل خواستگاری است؟ بله؛ همینطور است. یک دسته گل آفتابگردان شاد و درخشان برای اعتراف به عشق و روشنایی بخشیدن به قلب یک فرد ایده‌آل‌ترین گل است.

بنابراین اگر به فکر خرید گل خواستگاری زیبا هستید تا با آن نشان دهید حضور او در زندگی شما اهمیت زیادی دارد و از داشتن او بسیار خوشحال هستید، از گل‌های آفتابگردان زرد برای این کار استفاده کنید.

 

 

گل آفتابگردان: پیام‌آور عشق و شادی

 

گل داوودی: گلی برای عشق، علاقه و مهربانی

گل‌های داوودی معمولا به عنوان گلی برای بیان مهربانی، محبت و دوستی شناخته می‌شود. این گل پس از رز و لیلیوم از محبوب‌ترین گل‌هاست؛ بنابراین اگر می‌خواهید با یک دسته گل خواستگاری ساده و شیک احساس عشق و علاقه‌ی خود را به کسی منتقل کنید، یک دسته گل داوودی قرمز تهیه کنید زیرا این گل می‌تواند نمادی از عشقی باشد که هرگز نمی‌میرد.

گل زنبق آبی: یادآور ایمان و امید

آیا می‌دانستید گل زنبق آبی نمادی از امید و ایمان است؟ این گل‌ها معانی شگفت‌انگیز متفاوتی دارند اما وقتی یک دسته گل زنبق آبی به کسی هدیه می‌دهید، احساسات بسیار خالص و عمیقی را منتقل می‌کنید. بعلاوه اینکه گل زنبق آبی به عنوان گلی با قدرت‌های جادویی مانند قدرت جذب شناخته می‌شود. به همین خاطر است که یک دسته گل خواستگاری با گل‌های زنبق آبی برای انتقال عشق و امیدواری برای دریافت عشق گزینه‌ای عالی است.

گل ژربرا: پنجمین گل محبوب در جهان

داستان عاشقانه زندگی خود را می‌توانید با گل فوق‌العاده‌ی ژربرا آغاز کنید! این گل زیبا پنجمین گل محبوب در جهان است و خرید گل خواستگاری تزیین شده با گل‌های ژربرا می‌تواند یک انتخاب خاص و فوق‌العاده باشد. ژربرا نمادی از شادی، نشاط و بی‌گناهی است و به خوبی احساس پاک شما را منعکس می‌کند.

گل پیونی یا گل صد تومانی: انتخابی خاص برای گل خواستگاری

یکی از گل‌های زیبا و محبوب برای دسته گل خواستگاری، گل پیونی یا همان گل صدتومانی است. با این گل به خوبی می‌توانید نشان دهید که چقدر فرد مقابل را دوست دارید و چقدر برای او ارزش قائل هستید. پیونی‌ها گل‌هایی پرزرق و برق هستند که معنای عاشقانه را منتقل می‌کنند.

گل‌های پیونی تقریبا به راحتی یافت می‌شوند و برای تزیین یک دسته گل خواستگاری بزرگ می‌توانند ایده‌آل باشند. البته این گل‌ها دیگر صد تومان نیستند و قیمت گل خواستگاری جدید با پیونی بیشتر برایتان درمی‌آید!

گل پیونی یا گل صد تومانی: انتخابی خاص برای گل خواستگاری

خرید سبد گل خواستگاری شیک

خرید یک سبد گل معمولا یک انتخاب هوشمندانه برای گل خواستگاری است که می‌توانید آن را با گل‌هایی مانند رز، پیونی، ژربرا، لیلیوم و غیره تزیین کنید. اگرچه برای این مراسم‌ها یک سبد گل خواستگاری جدید و شیک گزینه‌ای مناسب است اما برخی از افراد خرید سبد گل خواستگاری با پول را نیز به عنوان هدیه در نظر می‌گیرند.

انواع سبد گل خواستگاری 2023 با زیباترین تزیینات را می‌توانید از گلفروشی آنلاین گل باما تهیه کنید. بعلاوه قیمت سبد گل خواستگاری در این فروشگاه بسیار مناسب است.

خرید سبد گل خواستگاری شیک

خرید باکس گل خواستگاری طبیعی

خرید انواع باکس گل از خرید باکس گل و شکلات، خرید باکس گل و عروسک، خرید باکس گل و بادکنک و غیره برای مراسم‌های مختلف از گل ولنتاین گرفته تا گل تولد گزینه‌های خاص و جذابی هستند. اما باکس گل خواستگاری شیک هم برای ماندگار کردن خاطره‌ی این روز می‌تواند انتخاب فوق‌العاده‌ای باشد.

برای تهیه یک باکس گل خواستگاری لاکچری می‌توانید از گل رز، لیلیوم، ارکیده و هر گل زیبا و خاص دیگری استفاده کنید. قیمت باکس گل خواستگاری بسته به اندازه باکس و تعداد گل‌ها متغیر است اما برای خرید باکس گل خواستگاری جدید با بهترین قیمت گل خواستگاری پیشنهاد می‌کنیم به گل باما سر بزنید.

باکس‌های شیشه‌ای برای خواستگاری می‌توانند بسیار خاص باشند. سفارش دسته گل خواستگاری شیشه ای برای افراد خاص پسند یک انتخاب فوق‌العاده است.

خرید باکس گل خواستگاری طبیعی

خرید جام گل خواستگاری

اگر می‌خواهید حسابی روز خواستگاری را خاطره‌انگیز کنید، گل خواستگاری با جام ایده‌ی ناب و منحصربفردی است. انواع مدل جام گل خواستگاری وجود دارد که تزیین جام گل خواستگاری طبیعی با گل‌هایی خاص مانند گل رز قرمز می‌تواند حسابی چشم‌ها را خیره کند.

البته اگر خودتان ذوق کافی دارید می‌توانید جام مناسبی تهیه کنید و با دنبال کردن انواع آموزش جام گل خواستگاری، یک جام منحصربفرد بسازید. با این حال پیشنهاد می‌کنیم ریسک نکنید و خرید جام گل خواستگاری جدید از گل باما را در نظر بگیرید و به صورت اینترنتی سفارش دهید.

قیمت جام‌های گل به ویژه اگر تزیین بزرگ داشته باشند، می‌تواند بالا باشد اما برای قیمت جام گل خواستگاری ارزان، یک جام کوچک‌تر با گل‌هایی مناسب‌تر می‌تواند کاربردی باشد.

خرید جام گل خواستگاری

سبد گل خواستگاری طبیعی یا سبد گل خواستگاری مصنوعی؟

گل‌های طبیعی رنگ و بوی زندگی می‌دهند و معمولا انتخاب اصلی به عنوان گل خواستگاری هستند. با این حال گل خواستگاری طبیعی همیشه تنها گزینه نیست و برای خیلی از افراد خرید گل خواستگاری مصنوعی یک جایگزین بهتر محسوب می‌شود.

خرید دسته گل مصنوعی خواستگاری به ویژه برای افرادی که به گل‌ها حساسیت دارند، می‌تواند بهترین گزینه باشد. البته خیلی از افراد هم یک گل خواستگاری مصنوعی شیک را که بتوانند برای سال‌ها به یادگار نگه دارند را ترجیح می‌دهند.

قیمت گل خواستگاری مصنوعی در مقایسه با گل‌های طبیعی چندان تفاوتی ندارد؛ به ویژه گل‌های مصنوعی باکیفیت که ظاهری مشابه با گل‌های طبیعی دارند. قیمت دسته گل خواستگاری مصنوعی یا قیمت جام گل خواستگاری مصنوعی را می‌توانید از بازارهای گل مصنوعی بپرسید و یک گزینه شیک برای این روز تهیه کنید.

سبد گل خواستگاری طبیعی یا سبد گل خواستگاری مصنوعی؟

کدام گل نماد ازدواج و خواستگاری است؟

گلی که اغلب به عنوان نماد ازدواج استفاده می‌شود، گل رز است. به خصوص رز قرمز نشان‌دهنده‌ی عشق و علاقه است و اغلب در دسته گل عروسی یا تزئینات عروسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از سوی دیگر، گل رز سفید نیز نمادی از پاکی و بی‌گناهی است که آن را انتخابی محبوب به عنوان گل عروسی می‌سازد.

قانون 5 گل رز چیست؟

قانون 5 گل رز می‌گوید اگر شما یک شاخه گل رز به فردی بدهید، می‌خواهید احساسات عاشقانه خود را نشان دهید اما اگر 5 شاخه رز بدهید، این نشان‌دهنده‌ی محبت یا عشق واقعی است. تعداد گل‌های رز در یک دسته گل خواستگاری می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد اما به طور کلی اعتقاد بر این است که هر چه تعداد گل‌های رز بیشتر باشد، احساس شما معنای عاطفی عمیق‌تری دارد.

قانون 5 گل رز چیست؟

کدام گل نماد ازدواج شاد است؟

گل‌های زیادی هستند که نشان‌دهنده‌ی یک ازدواج شاد هستند و از جمله‌ی آنها می‌توان به لیلیوم سفید، گل آفتابگردان و گل‌های داوودی اشاره کرد. این گل‌ها نمادی از خلوص، دوستی، عشق، شادی و وفاداری هستند.

خرید گل خواستگاری از گلفروشی آنلاین گل باما

اگر قبلا برای فرد مورد علاقه‌ی خود گل خریده‌اید، حتما سلیقه‌ی او را می‌دانید و این برای خرید گل خواستگاری مناسب می‌تواند به شما کمک کند. اما اگر هیچ ایده‌ای ندارید که گل مورد علاقه‌ی او چیست، می‌توانید از میان انواع گل‌ها و تزیین‌ها یک گل خواستگاری شیک تهیه کنید. گلفروشی آنلاین گل باما با انواع دسته گل، سبد گل، جام گل و غیره مرجع خوبی برای خرید گل خواستگاری طبیعی است و بهترین قیمت گل خواستگاری طبیعی را می‌توانید از این گلفروشی بخواهید.

خرید گل خواستگاری از گلفروشی آنلاین گل باما

منبع

ثبت سفارش تلفنی