مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

باکس گل مردانه men type flower box

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل رز قرمز 4 شاخه
باکس گل رز قرمز 4 شاخه
334,000 تومان
باکس گل هفت رنگ متوسط
باکس گل هفت رنگ متوسط
1,121,000 تومان
باکس گل استوانه ای رز قرمز صورتی
باکس گل استوانه ای رز قرمز صورتی
1,962,000 تومان
باکس گل داوودی رز سفید صورتی
باکس گل داوودی رز سفید صورتی
1,117,000 تومان
باکس گل رز صورتی ارکیده بنفش
باکس گل رز صورتی ارکیده بنفش
1,511,000 تومان
باکس چوبی لیسیانتوس رز بنفش
باکس چوبی لیسیانتوس رز بنفش
1,624,000 تومان
سطل گل رز قرمز داوودی سفید
سطل گل رز قرمز داوودی سفید
1,486,000 تومان
باکس گل چوبی رز قرمز داوودی سفید
باکس گل چوبی رز قرمز داوودی سفید
652,000 تومان
باکس گل رز قرمز صندوقچه‌ای
باکس گل رز قرمز صندوقچه‌ای
1,123,000 تومان
باکس گل رز آفتابگردون
باکس گل رز آفتابگردون
1,067,000 تومان
باکس گل رز سطلی
باکس گل رز سطلی
798,000 تومان
باکس گل خوابیده رز
باکس گل خوابیده رز
931,000 تومان
گل باما

باکس گل مردانه

می‌دانم ممکن است چه فکری بکنید. هدیه دادن گل برای مرد؟ آیا خرید گل برای مردان ایده‌ی خوبی است؟ پاسخ این است که مردان هم به اندازه زنان می‌توانند از گل‌ها لذت ببرند و این تفکر که فقط زنان از گل خوش‌شان می‌آید حقیقت ندارد. شما با هدیه دادن یک باکس گل مردانه به برادر، پدر یا همسر خود و یا خرید گل روز پدر می‌توانید به او نشان دهید که از او قدردانی می‌کنید و از وجود او در زندگی‌تان بسیار خوشحال و شاد هستید.

باکس گل مردانه

در خرید باکس گل طبیعی برای مرد چند نکته را باید در نظر بگیرید. مردها خیلی از رنگ‌های ملایم مثل صورتی ممکن است خوش‌شان نیاید و بیشتر شما باید به سراغ رنگ‌های گرم و تند برای گل بروید. همچنین، برای هدیه دادن باکس گل مردانه مجبور نیستید حتماً گلی را انتخاب کنید که معطر است و می‌توانید گل‌هایی که بوی خاصی ندارند را هم انتخاب کنید و فراموش نکنید خرید باکس گل هدیه زن و مرد نمی‌شناسد! ما در این مطلب چند انتخاب باکس گل طبیعی که می‌توانید برای باکس گل مردانه داشته باشید را برایتان توضیح خواهیم داد. 

باکس گل مردانه

انتخاب گل برای باکس گل تولد مردانه: گل شمعدانی

گل‌های شمعدانی نماد خوشحالی، آرزوهای خوب و سلامت هستند. برای همین، شما می‌توانید این گل‌ها را برای باکس تولد مردانه خود انتخاب کنید. گل‌های شمعدانی رنگ‌های مختلفی مثل رنگ قرمز، زرد، صورتی، نارنجی و سفید دارند. شما برای باکس گل تولد مردانه می‌توانید رنگ قرمز یا سفید را انتخاب کنید. گل شمعدانی قرمز نشان‌دهنده عشق و علاقه است. برای همین، زنانی که می‌خواهند باکس گل تولد مردانه را برای مرد زندگی‌شان انتخاب کنند می‌توانند گل شمعدانی قرمز را به عنوان باکس گل طبیعی به مردشان هدیه دهند. 

باکس گل تولد مردانه با گل شمعدانی

انتخاب گل برای باکس گل پسرانه: من گل داوودی

گل داوودی ظاهر ظریف و زیبایی دارد. شما با انتخاب گل داوودی قرمز برای باکس گل پسرانه می‌توانید از بودن پسر مورد علاقه در زندگی خودتان قدردانی کنید. این به این دلیل است که گل‌های داوودی می‌توانند نماد دوستی و سلامتی باشند. برای همین، دادن گل داوودی به‌عنوان باکس گل پسرانه می‌تواند حرکت مناسبی برای قدردانی از وجود او در زندگی‌تان باشد. برای انتخاب رنگ گل داوودی برای باکس گل پسرانه بهترین رنگی که شما می‌توانید انتخاب کنید رنگ قرمز است که یک رنگ گرم و تند محسوب می‌شود و نشان‌دهنده عشق و علاقه است. 

باکس گل پسرانه با گل داوودی

انتخاب باکس گل برای تولد شوهر: گل کاملیا

اگر به دنبال باکس گل برای تولد شوهر خود می‌گردید می‌توانید از گل‌های کاملیا استفاده کنید. گل‌های کاملیا نماد قدردانی و تحسین هستند. شما با هدیه دادن باکس گل هدیه به شوهرتان می‌توانید به او نشان دهید که از وجود او در زندگی‌تان قدردان هستید و او را تحسین می‌کنید. برای باکس گل برای تولد شوهر شما می‌توانید از کاملیای قرمز استفاده کنید. گل کاملیای قرمز نشان‌دهنده عشق و علاقه است. برای همین، کاملیا برای هدیه دادن باکس گل برای تولد شوهر یک انتخاب مناسب محسوب می‌شود. 

باکس گل تولد شوهر با گل کاملیا

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری برای تولد: گل همیشه‌بهار

گل‌های همیشه بهار گزینه مناسبی برای باکس گل لاکچری برای تولد مردان هستند. این گل‌ها معانی مثبتی می‌توانند داشته باشند و اغلب با مفاهیمی مثل شادی، خوشبختی و خوش‌شانسی مرتبط هستند. گل‌های همیشه بهار رنگ‌های زرد، نارنجی، قرمز و حتی قهوه‌ای هم دارند. شما برای باکس گل لاکچری برای تولد مردان می‌توانید از این رنگ‌های گرم یکی را انتخاب کنید.

گل همیشه‌بهار زرد و نارنجی می‌تواند برای هدیه دادن به دوستان مناسب باشد، زیرا نشان‌دهنده گرمی و شادی است. از سوی دیگر، گل‌های همیشه بهار قرمز نشان‌دهنده مثبت اندیشی و خوش‌شانسی هستند و شما می‌توانید آن را به هر طرف دیگر که فامیل یا آشنای نزدیک شما نیست هدیه دهید. گل‌های همیشه بهار در سبد گل هدیه نیز می‌تواند حسابی بدرخشد. 

باکس گل لاکچری تولد با گل همیشه بهار

انتخاب گل برای جعبه گل مردانه: گل رز

چه کسی در بین زن یا مرد است که از گل رز برای جعبه گل خوشش نیاید؟ باکس گل رز و به طور کلی گل‌های رز با ظاهر زیبایی که دارند و نماد دیرینه‌شان به‌عنوان عشق و علاقه انتخاب مناسبی برای جعبه گل مردانه محسوب می‌شوند. شما برای جعبه گل مردانه می‌توانید گل رز قرمز را انتخاب کنید. گل رز قرمز نشان‌دهنده عمق عشق و علاقه است و شما می‌توانید آن را به‌ عنوان یک باکس گل ولنتاین مردانه هم هدیه دهید. برای جعبه گل مردانه شما می‌توانید گل رز مشکی را هم انتخاب کنید، چون این رنگ رنگ نادر و کمیابی است و می‌تواند به عنوان هدیه شوهر یا نامزدتان شما را غافل‌گیر کند. 

جعبه گل مردانه با گل رز

انتخاب گل برای باکس گل ولنتاین مردانه: گل سوسن

گل سوسن با نمادی که به عنوان عشق، آرامش و مراقبت دارد می‌تواند گل بسیار مناسبی برای هدیه دادن باکس گل ولنتاین مردانه به دوست پسر و نامزدتان باشد. شما می‌توانید یک باکس گل ولنتاین مردانه پر از گل‌های سوسن روشن و رنگارنگ را به مرد زندگیتان هدیه بدهید. برای انتخاب رنگ باکس گل هدیه سوسن شما می‌توانید سوسن قرمز را به مرد مورد علاقه خود هدیه دهید. 

باکس گل ولنتاین مردانه با گل سوسن

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری مردانه: گل ادریسی

گل‌های ادریسی گل‌های زیبا با گلبرگ‌های پر و فراوانی هستند و طیف رنگ متنوعی دارند. برای همین، گل‌های ادریسی برای باکس گل لاکچری مردانه انتخاب خوبی محسوب می‌شوند. گل‌های ادریسی نمایانگر قدردانی و احساسات از صمیم قلب هستند. بسته به رنگی که شما برای آن‌ها انتخاب می‌کنید این گل‌ها می‌توانند معانی مختلفی داشته باشند. برای مثال، اگر شما رنگ سبز را برای باکس گل لاکچری مردانه و برای گل ادریسی انتخاب کنید، این گل می‌تواند نشان‌دهنده آغاز فصل جدیدی در زندگی باشد. بنابراین، باکس گل هدیه ادریسی برای مردان می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. 

باکس گل لاکچری مردانه با گل ادریسی

مدل باکس گل مردانه

در انتخاب مدل باکس گل مردانه بهتر است به سراغ باکس‌هایی بروید که ظاهر ساده‌ای دارند و خیلی پرزرق‌وبرق نیستند. درعین‌حال، شما می‌توانید باکسی را انتخاب کنید که بی تجمل و درعین‌حال، شیک باشد. به سایز مدل باکس گل مردانه هم توجه داشته باشید که خیلی باکس کوچکی را برای مردان نگیرید. شما می‌توانید در مدل باکس گل مردانه‌تان علاوه بر گل هدایای دیگری هم بگذارید. برای مثال، اگر ساعتی برای نامزد یا شوهرتان خریده‌اید و می‌خواهید به او هدیه بدهید، می‌توانید آن را در کنار گل‌ها قرار دهید و یا ایده‌ی خرید باکس گل و شکلات را در نظر داشته باشید. 

مدل باکس گل مردانه

ثبت سفارش تلفنی