جام گل flower cup

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
جام گل آنتریوم آلسترمریا صورتی و ارکیده
جام گل آنتریوم آلسترمریا صورتی و ارکیده
1,830,000 تومان
جام گل رز آلسترومریا قرمز
جام گل رز آلسترومریا قرمز
1,295,000 تومان
جام گل میخک صورتی ارکیده آنتریوم و رز
جام گل میخک صورتی ارکیده آنتریوم و رز
1,665,000 تومان
جام گل آلستر لیسیانتوس سفید صورتی و آنتریوم
جام گل آلستر لیسیانتوس سفید صورتی و آنتریوم
810,000 تومان
جام گل آنتوریوم آتشی داوودی زرد
جام گل آنتوریوم آتشی داوودی زرد
972,000 تومان
جام گل رز صورتی آنتریوم بنفش
جام گل رز صورتی آنتریوم بنفش
1,486,000 تومان
جام گل آنتریوم و رز سفید صورتی کوتاه
جام گل آنتریوم و رز سفید صورتی کوتاه
1,930,000 تومان
جام گل طرح سنگی رز ارکیده سفید و آنتریوم
جام گل طرح سنگی رز ارکیده سفید و آنتریوم
2,955,000 تومان
جام گل رز آنتریوم نباتی
جام گل رز آنتریوم نباتی
جام گل بزرگ رز قرمز آنتریوم سفید ارکیده
جام گل بزرگ رز قرمز آنتریوم سفید ارکیده
گل باما

جام گل

دادن هدیه گل همیشه در تمدن‌های دنیا وجود داشته و از قدیم تابه‌حال، رسمی است که هم زنده مانده و هم محبوبیت خود را حفظ کرده‌است . دادن هدیه گل یکی از بهترین کارهایی است که ما می‌توانیم برای افراد نزدیک به خود یا افراد دیگر انجام دهیم. علاوه‌بر زیبایی ظاهری و بوی خوب گل‌ها آن‌ها می‌توانند نمادها و معانی مختلفی داشته باشند و ما با دادن این هدایای گل می‌توانیم احساسات خودمان را به فرد دیگر نشان دهیم. گل را می‌توان در قالب‌های مختلف هدیه داد. هدیه دادن گل در قالب جام گل هم یکی از فرم‌های هدیه دادن مخصوصاً در مناسبت‌های رسمی مثل خواستگاری، عقد و بله‌برون یا تبریک گفتن به یک فرد دیگر است. ما در این مقاله درمورد انواع جام گل توضیح خواهیم داد. 

انواع جام گل: جام گل خواستگاری

خواستگاری یک مناسبت خیلی مهم و رسمی است. شما در این مناسبت می‌خواهید خانواده دختری که می‌خواهید از او خواستگاری کنید را تحت تأثیر قرار دهید و همچنین علاقه و احترام خود را هم به دختر موردنظر و هم خانواده او نشان دهید. پس انتخاب یک جام گل خواستگاری مناسب در این مناسبت بسیار مهم است. 

بهترین جام گل خواستگاری: جام گل روز

مسلماً روز به‌عنوان گلی محسوب می‌شود که خیلی از اما برای مناسبت‌های عاشقانه یا به‌مناسبت روز والنتاین آن را به هم هدیه می‌دهیم. برای همین، گل رز به‌عنوان جام گل هدیه می‌تواند انتخاب خوبی باشد. رز گلی است که نشان‌دهنده عشق و علاقه است و خیلی از این جام گل هدیه در خواستگاری‌ها استفاده می‌شود. گل رز رنگ‌های سفید، صورتی و قرمز دارد. اگر شما می‌خواهید عشق و علاقه خود را به‌طرف مقابل برسانید، می‌توانید سفارش جام گل رزهای قرمز را بدهید. اگر هم می‌خواهید که خلوص نیت در خواستگاری را برسانید می‌توانید سفارش گل روز سفید را بدهید. قیمت جام گل رز بسته به تعداد آن و نوع ترتیب گذاری آن می‌تواند متفاوت باشد. 

جام گل بله برون

برای هر مناسبتی شما باید جام گل و هدیه مخصوص آن را بگیرید. برای سفارش جام گل بله‌برون هم معمولاً مردم به سراغ جام گل لاکچری و جام گل شیک می‌روند. حالا این جام گل می‌تواند گل رز یا ترکیبی از گل رز و گل‌های دیگر باشد. ما در این‌جا چند نوع از جام گل بله‌برون که خیلی شیک و مناسب این مناسبت هستند را به شما معرفی خواهیم کرد. 

بهترین جام گل بله برون: جام گل رز 

 همان‌طور که در بخش قبلی گفتیم جام گل رز یکی از بهترین انواع جام گل زیبا برای مناسبت‌هایی مثل خواستگاری کردن محسوب می‌شود. جام گل رز می‌تواند رنگ‌های مختلفی داشته باشد. شما می‌توانید از رزهای صورتی، رزهای قرمز و رزهای سفید برای بله‌برون استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید که آن را با گل‌های دیگری ترکیب کنید و به آن نمای بیشتری بدهید، می‌توانید از گل‌های لیلیوم را هم قاطی گل‌های رز کنید. ترکیب گل‌های رز و گل‌های زرد لیلیوم می‌تواند یک جام گل از زیبا را به شما بدهد که برای چنین مناسبت‌های رسمی انتخاب خیلی خوبی است. 

انتخاب جام گل شیک برای بله‌برون: جام گل زیبای آنتوریوم

استفاده از گل‌های آنتوریم در یک جام گل می‌تواند انتخاب خیلی خوبی باشد. اگر شما طرفتان فردی است که سادگی و درعین‌حال شیک بودن را می‌پسندد، شما می‌توانید جامی را انتخاب کنید و آن را پر از گل‌های زیبای آنتوریوم بنفش رنگ کنید. این جام گل شیک در عین سادگی می‌تواند نمای زیبایی را به مراسم شما بدهد. 

جام گل لاکچری برای مراسم بله‌برون: انتخاب جام گل آنتریوم، ارکیده و لیسیانتوس

انتخاب این سه نوع گل می‌تواند منجر به یک جام گل لاکچری را برای مراسم بله‌برون شما یا بله‌برون دوستتان شود. این سه‌گل با رنگ‌های متنوعی که دارند می‌توانند ظاهر زیبایی را به جام گل بدهند. اگر شما نمی‌خواهید جام گل ساده را برای مراسم دوستتان یا برای مراسم خودتان داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از این گل‌ها برای جام گلتان استفاده کنید. 

انواع جام گل عقد

عقد هم مثل خواستگاری و بله‌برون یکی از مهم‌ترین مناسبت‌هایی است که افراد می‌توانند در زندگی‌شان داشته باشند. چه این مراسم عقد مال خود شما باشد یا چه فردی باشید که به مراسم عقد دوستتان دعوت شده‌اید و می‌خواهید برای او و جام گل تبریک را به او هدیه کنید. انتخاب گل مناسب برای جام گل عقد یک مسئله مهم است. برای انتخاب جام گل عقد گل‌های متنوعی وجود دارند که چند تا از بهترین‌های آن‌ها گل رز، ارکیده، مریم و گل صد تومانی هستند. چیزی که شما در خرید جام گل برای مراسم عقد باید در نظر بگیرید این است که اگر برای خودتان است، رنگ گل‌های آن را باید با لباس خودتان ست کنید. خرید جام گل برای مراسم عقد می‌تواند تجربه‌ای جالب باشد، زیرا شما می‌توانید گل‌های مختلف را با هم ترکیب کنیدیا فقط می‌توانید یک جام گل ساده را برای مراسم عقد خود انتخاب کنید. 

جام گل تبریک برای مراسم عقد: جام گل صد تومانی

 گل صد تومانی یکی از گل‌های بهاری و شاداب است که بوی خیلی خوبی هم دارد. این گل گلبرگ‌های ساده و ظریفی دارد و اگر شما به‌دنبال یک جام گل ساده هستید می‌توانید فقط گل‌های صد تومانی را در جام گل خودتان بگذارید. شما بسته به لباس عقدتان می‌توانید گل صد تومانی سفید یا گل صد تومانی قرمز یا صورتی را هم سفارش دهید. 

جام گل رسمی برای مراسم‌های عقد و عروسی: جام گل ادریسی

گل ادریسی گلی است که شامل کردن آن در دسته‌گل یا جام گل ظاهری پرحجم را به آن می‌دهد. شما هم می‌توانید این گل را به‌تنهایی برای سفارش جام گل رسمی مراسمتان انتخاب کنید یا آن را به‌عنوان بخشی از جام گل رسمی عقد مراسمتان شامل کنید. گل‌های ادریسی نماد استقامت و احساسات را دارند و رنگ آن‌ها صورتی کم‌رنگ یا سفید است. 

قیمت جام گل 

همان‌طور که گفتیم در هر جام گل شما می‌توانید گل‌های متنوعی قرار دهید. بنابراین، قیمت جام گل بسته به نوع گل و تعداد گلی که در آن وجود دارد می‌تواند متنوع باشد. اگر شما به‌دنبال جام گل ارزان هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که بیشتر از یک نوع گل در جام گل خود استفاده نکنید. چون گل‌های بیشتر مسلماً منجر به انتخاب یک جام گل گران قیمت می‌شوند. البته، انتخاب نوع جام گل یا ظرفی که قرار است گل‌ها را در آن قرار دهید هم در جام گل گران‌قیمت یا جام گل ارزان تأثیر دارد. به‌طورکلی، در خرید جام گل هرچقدر که بخواهید جام گل شما لاکچری تر باشد یا زیبایی بیشتری داشته باشد باید خرج بیشتری هم کنید.

ثبت سفارش از واتس اپ