مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل نامزدی engagement flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل شماره 28
سبد گل شماره 28
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 27
سبد گل شماره 27
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 24
سبد گل شماره 24
4,032,000 تومان
سبد گل شماره 29
سبد گل شماره 29
5,832,000 تومان
سبد گل شماره 19
سبد گل شماره 19
2,018,000 تومان
سبد گل شماره 18
سبد گل شماره 18
2,180,000 تومان
سبد گل شماره 12
سبد گل شماره 12
2,232,000 تومان
سبد گل شماره 1
سبد گل شماره 1
1,778,000 تومان
سبد گل بله برون رز ارکیده
سبد گل بله برون رز ارکیده
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

سبد گل نامزدی

آیا می‌خواهید به مراسم نامزدی دوست یا فامیلتان بروید و در انتخاب هدیه دادن و یا گل دادن دودل هستید و نمی‌دانید چه گلی را برای مراسم نامزدی انتخاب کنید؟ یا دختری هستید که می‌خواهد مراسم نامزدی‌اش را به زیبایی و شکوه برگزار کند و در فکر تزیینات و دکوراسیون مراسمتان هستید؟ در هر صورت، شما می‌توانید از گل‌ها برای تزیین دکوراسیون و هدیه دادن در مراسم نامزدی استفاده کنید.

سبد گل نامزدی

با یک سبد گل نامزدی شما می‌توانید به دوستتان یا فامیلتان هدیه زیبا و لاکچری بدهید. اگر هم خودتان در مراسم نامزدی یکی از برگزارکنندگان مراسم هستید، با سبد گل نامزدی می‌توانید تزیینات مراسم خود را زیباتر کنید. ما در این متن کمی در مورد گل‌هایی که شما می‌توانید برای سبد گل نامزدی لاکچری برای مراسم نامزدی استفاده کنید صحبت خواهیم کرد. (از صفحه باکس گل نامزدی دیدن کنید.)

گل‌های پاستلی درسبد گل نامزدی

انتخاب گل برای سبد گل نامزدی لاکچری: گل رز

گل رز  آن‌قدر معروف و پرطرف‌دار است که نیازی به معرفی ندارد. خیلی‌ها از گل‌های رز در مناسبت‌های عاشقانه و مناسبت‌هایی مثل عقد و خواستگاری استفاده می‌کنند. گل رز در دسته‌گل‌های عروس، خواستگاری و غیره کاربردهای فراوانی دارد.

برای همین، گل رز انتخاب خوبی برای سبد گل نامزدی لاکچری محسوب می‌شود. سه نوع گل رز ایرانی، گل رز مینیاتوری و گل رز هلندی وجود دارد که شما می‌توانید از بین هر سه نوع برای سبد گل نامزدی شیک خود استفاده کنید. برای رنگ گل رز هم شما می‌توانید از رنگ‌های سفید، قرمز و صورتی برای سبد گل نامزدی خودتان انتخاب کنید. 

 با گل رز سبد گل نامزدی لاکچری

انتخاب گل برای سبد گل نامزدی جدید: گل لاله

گل‌های لاله هم مثل گل‌های رز نماد عشق و علاقه عمیق بین دو نفر هستند. در انتخاب گل‌های لاله برای سبد گل نامزدی شیک خود به این توجه داشته باشید که فصل رویش این گل بیشتر در بهار است.

خوبی گل‌های لاله این است که طیف رنگ آن‌ها بسیار متنوع است و شما می‌توانید از گل‌های لاله سفید، کرمی رنگ و رنگ‌های پاستلی مثل صورتی، هلویی، زرد و رنگ‌های تندی مثل قرمز، نارنجی و بنفش انتخاب کنید. البته برای مناسبت عاشقانه‌ای مثل مراسم نامزدی یک سبد گل نامزدی شیک با لاله‌های قرمز انتخاب خوبی محسوب می‌شود. اما شما مجبور نیستید خودتان را فقط به گل لاله محدود کنید و آن را در کنار گل‌های رز سفید هم می‌توانید قرار دهید. (از صفحه سبد گل رز دیدن کنید.)

با گل لاله سبد گل نامزدی جدید

انتخاب گل برای مدل سبد گل نامزدی جدید: گل زنبق

گل‌های زنبق ظاهر جذاب و ظریفی دارند. ظاهر گل‌های زنبق به این صورت است که از ساقه‌های نازک آن‌ها گل‌های کوچک به‌صورت آبشاری آویزان هستند. برای همین، به این نوع گل‌ها نردبان به بهشت می‌گویند.

یک خوبی دیگر این گل‌های زیبا این است که معطر هم هستند و بوی خوبی دارند. چون این گل‌ها چون ظریف هستند بهتر است که شما آن را در کنار گل‌های دیگر و برای تزیین مدل سبد گل نامزدی جدید خود استفاده کنید. برای مثال، شما می‌توانید دو یا سه نوع گل در سبد گل خود قرار دهید و سپس این گل‌ها را به‌عنوان تزئین در کنار آن‌ها بگذرید. (از صفحه سبد گل هدیه دیدن کنید.)

با گل زنبق سبد گل نامزدی جدید

سبد گل نامزدی مصنوعی

اگر کسی که شما می‌خواهید برای مراسم نامزدی‌اش سبد گل هدیه دهید کسی است که به گل‌ها و بوی آن‌ها حساسیت دارد می‌توانید یک سبد گل نامزدی مصنوعی را تهیه کنید. با تهیه کردن سبد گل نامزدی مصنوعی شما دیگر مجبور نیستید نگران این باشید که کسی که به او گل‌ها را هدیه می‌دهید به آن‌ها حساسیت خواهد داشت و این‌که این گل‌ها هیچ‌وقت پژمرده نخواهند شد. البته برای گرفتن گل‌های مصنوعی برای سبدتان به کیفیت آن‌ها هم دقت داشته باشید. هر چقدر که کیفیت گل‌های مصنوعی شما بیشتر باشد قیمت سبد گل نامزدی مصنوعی شما هم بیشتر خواهد بود. (از صفحه سبد گل خواستگاری هم دیدن کنید.)

گل‌های مصنوعی در رنگ‌های لایت در سبد گل نامزدی مصنوعی

سبد گل نامزدی: قیمت

حالا که ما کمی در مورد مدل‌های مختلف و گل‌هایی که شما می‌توانید در سبد گل نامزدی‌تان از آن‌ها استفاده کنید صحبت کردیم، بیایید به سراغ قیمت سبد گل نامزدی برویم. در خرید سبد گل نامزدی قیمت آن به چند عامل بستگی دارد.

وقتی که شما از گل‌های طبیعی استفاده می‌کنید باید به تعداد و نوع آن‌ها توجه داشته باشید. هرچقدر که نوع گل‌های شما در فصلی که شما می‌خواهید آن‌ها را تهیه کنید نادرتر باشند قیمت سبد گل نامزدی شما هم بیشتر خواهد شد. بنابراین، در خرید سبد گل نامزدی قیمت آن به نوع گل‌ها و تعدادی که شما از آن‌ها در سبدتان استفاده خواهید کرد بستگی دارد. (از صفحه سبد گل عروس هم دیدن کنید.)

رزهای قرمز در کنار حلقه در سبد گل نامزدی

ثبت سفارش تلفنی