مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

دسته گل خواستگاری matchmaking flower bouquet

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

دسته گل خواستگاری

خواستگاری می‌تواند یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های زندگی شما باشد. در این مراسم، شما ممکن است کمی نگران و مضطرب باشید، چون می‌خواهید علاقه و خلوص نیت خود برای خواستگاری از دختر مورد علاقه‌تان را هم به او و هم به خانواده‌اش ثابت کنید. برای همین، ظاهر شما یک جنبه مهم از این قضیه است و یکی از عواملی است که می‌تواند در مراسم خواستگاری خیلی مهم باشد.

دسته گل خواستگاری

انتخاب دسته گل خواستگاری خوب و مهم‌تر از قیمت دسته گل خواستگاری از موارد با اهمیت ماجرا هستند. شما می‌توانید با یک دسته گل خواستگاری ساده اما زیبا هم دختر مورد علاقه‌تان و هم خانواده او را تحت تأثیر قرار دهید.

انتخاب‌های زیادی از گل‌ها برای دسته گل خواستگاری وجود دارند که می‌توانند یک دسته گل خواستگاری شیک را به وجود بیاورند. ما در این متن در مورد انواع گل که شما می‌توانید برای دسته گل خواستگاری ایرانی از آن‌ها استفاده کنید صحبت خواهیم کرد. 

خرید دسته گل خواستگاری

انتخاب گل برای دسته گل خواستگاری ساده: دسته گل خواستگاری رز 

مسلماً اولین گزینه‌ای که برای دسته گل خواستگاری ساده به ذهن می‌رسد دسته گل خواستگاری رز است. گل رز از قدیم نماد عشق و علاقه بوده‌است. همچنین، این گل با الهه زیبایی و عشق یونانی که آفرودیت نام دارد ارتباط نزدیکی دارد.

گل‌های رز در دسته گل خواستگاری رز بسته به نوع رنگ آن می‌تواند معنی متفاوتی داشته باشد که ما در این‌جا انواع معانی آن‌ها را به‌طور مختصر برای شما توضیح می‌دهیم. البته خیلی‌ها هم ترجیح می‌دهند که بجای دسته گل خواستگاری سنتی، باکس گل خواستگاری را انتخاب کنند.

دسته گل رز برای خواستگاری

دسته گل خواستگاری رز قرمز 

دسته گل خواستگاری رز قرمز از بین رنگ‌های سفید گل ژیپسوفیلا عمق عشق و علاقه شما را می‌رساند. هرچقدر که رنگ دسته گل خواستگاری رز قرمز تیره‌تر باشد می‌تواند شدت علاقه و تعهد شما به دختر مورد علاقه‌تان را نشان دهد. برای همین، رز قرمز یک انتخاب خوب برای یک دسته گل خواستگاری شیک می‌تواند باشد. 

رز قرمز و زیپسوفیلا، دسته گل خواستگاری

دسته گل خواستگاری رز صورتی

رز صورتی نمادی از عشق واقعی، قدردانی، لطافت و زیبایی است. اگر شما دسته گل رز را انتخاب کنید که طیف رنگ آن کمی تیره‌تر باشد، می‌توانید خیلی قدردانی خود را از فرد مورد علاقه‌تان نشان دهید. بااین‌وجود، با دسته گل رز صورتی کم‌رنگ با ترکیبی از گل فریزیا، می‌توانید نشان دهید که برای آن فرد احساس شادی می‌کنید و و این دسته گل نماد نرمی و مهربانی شما است.

دسته گل رز صورتی برای خواستگاری

دسته گل رز سفید

یک انتخاب برای دسته گل خواستگاری جدید گل رز سفید است. رزهای سفید بیانگر معصومیت و پاکی و جوانی هستند. شما با انتخاب  رز هلندی سفید می‌توانید عشق پاک و صادق خود برای ازدواج با زن مورد علاقه‌تان را نشان دهید. علاوه‌براین، رزهای سفید هم نشان‌دهنده عشق همیشگی و جوانی هستند. 

دسته گل رز سفید برای خواستگاری

انتخاب گل برای دسته گل خواستگاری جدید: گل زنبق

اگر به‌دنبال انتخاب دیگری برای دسته گل خواستگاری جدید خود به غیر از گل رز هستید می‌توانید از زنبق استفاده. درست است که گل‌های زنبق انتخاب معمولی برای دسته گل خواستگاری لاکچری نیستند، اما شما می‌توانید از شکل زیبای این گل‌ها برای جلوه دادن بیشتر به گل خواستگاری‌تان استفاده کنید.

گل زنبق نشان‌دهنده رابطه عمیقی است که شما ممکن است با فرد دیگری داشته باشید. شما می‌توانید با انتخاب این گل به دختر مورد علاقه‌تان نشان دهید که علاقهٔ خیلی زیادی به او دارید. زنبق به رنگ‌های مختلفی دارد و شما با انتخاب آن می‌توانید یک دسته گل خواستگاری لاکچری زیبا را داشته باشید. 

گل لیلیوم، دسته گل خواستگاری سفید

انتخاب گل برای دسته گل خواستگاری طبیعی: گل ارکیده

گل‌های ارکیده یک انتخاب خوب برای دسته گل خواستگاری طبیعی هستند. بیشتر از گل‌های ارکیده در تزیین دکوراسیون خانه یا تزیین مراسم‌های عروسی استفاده می‌شود. اما شما می‌توانید از این گل‌ها برای دسته گل خواستگاری طبیعی استفاده کنید.

گل‌های ارکیده برای نشن دادن علاقه و عشق شما به دختر مورد علاقه‌تان بسیار مناسب هستند. این گل‌ها منحصربه‌فرد هستند و شما با دادن دسته گل ارکیده می‌توانید به دختر مورد علاقه‌تان نشان دهید که او جای خاصی در قلب شما دارد. اگر قصد دارید که یک گل لاکچری به عروس خانم هدیه دهید، جام گل خواستگاری هم گزینه‌ی جذابی است. 

ارکیده‌های رنگی، دسته گل خواستگاری لاکچری

انتخاب گل برای دسته گل خواستگاری لاکچری: گل مینا

گل مینا در مناطق جنوب شرقی آسیا نمادی از علاقه و عشق است. شما می‌توانید این دسته گل خواستگاری را به کسی بدهید که خودش روحیه و خلق خوشی دارد. این گل با رنگ‌هایی که دارد بیانگر شادی و بشاشت است. شما می‌توانید فقط از گل مینا در دسته گلتان استفاده کنید یا می‌توانید آن را با چند گل دیگر ترکیب کنید. 

گل مینا و دسته گل خواستگاری رمانتیک

انتخاب گل برای دسته گل خواستگاری باکس: گل لاله

گل لاله در کنار گل رز به‌عنوان یکی از نمادهای عشق رمانتیک محسوب می‌شود. گل‌های لاله هم مثل گل‌های رز با رنگ‌های مختلف معانی مختلفی دارند. شما می‌توانید برای مناسبتی مثل مناسبت خواستگاری لاله قرمز را به‌صورت دسته گل یا به‌صورت باکس به با خودتان ببرید. گزینه دیگر هم این است که شما برای دسته گل خواستگاری باکس می‌توانید از گل لاله با ترکیب گل‌های دیگر استفاده کنید. 

لاله های صورتی و دسته گل خواستگاری دخترانه و جذاب

انتخاب گل برای دسته گل خواستگاری باکس: گل میخک

گل میخک برای افرادی مناسب است که دختر مورد علاقه آن‌ها به آن‌ها حس شادی و خوشبختی را می‌دهد و آن‌ها می‌خواهند این نوع حس در زندگیشان را به این صورت به او ابراز کنند. برای همین، گل میخک می‌تواند انتخاب شاد و رنگارنگی باشد و روحیه دیگران را خیلی تقویت می‌کند.

گلبرگ‌های گل میخک گرد هستند و رنگ‌های آن‌ها باعث خوشحالی آدم می‌شود. شما می‌توانید از گل میخک به‌تنهایی برای دسته گل خواستگاری ساده‌تان استفاده کنید یا می‌توانید با ترکیب گل‌های دیگر با گل مینا یک دسته گل خواستگاری لاکچری را برای خودتان به وجود بیاورید. با این ترکیب گل می‌توان یک باکس گل لاکچری تمام عیار بهم زد. 

میخک و دسته گل خواستگاری پر از شادی

دسته گل خواستگاری طبیعی یا مصنوعی

در زمان گرفتن دسته گل خواستگاری شاید برخی‌ها به این فکر بیفتند که دسته گل خواستگاری طبیعی یا مصنوعی بگیرند. حقیقت آن است که خیلی نمی‌توانیم این دو را با هم مقایسه کنیم، چون همه می‌دانند که گل‌های طبیعی از هر لحاظ نسبت به گل‌های مصنوعی بهتر هستند.

بااین‌وجود، برای دسته گل مصنوعی و طبیعی یکسری مزایا و معایبی وجود دارد که اگر شما مایل به گرفتن دسته گل خواستگاری مصنوعی یا طبیعی هستید بهتر است این‌ها را بدانید. سبد گل خواستگاری هم نمونه‌ای جالب و نوستالژیک است. 

طبیعی یا مصنوعی؟ دسته گل خواستگاری طبیعی

مزایا و معایب دسته گل خواستگاری طبیعی

گل‌های طبیعی ظاهر و بوی تازه‌ای دارند و وقتی ما آن‌ها را می‌بینیم کاملاً جذبشان می‌شویم. همچنین، موقعی که شما می‌خواهید دسته گل خواستگاری را به کسی بدهید که گل‌های طبیعی دارد، این‌که شما به او دسته گل طبیعی دادید صادق بودن حس شما را به طرف مقابل می‌دهد. بااین‌وجود، یک عیب بزرگ دسته گل خواستگاری طبیعی این است که گل‌های آن همیشه پیش شما نمی‌مانند و مراقبت از آن‌ها هم خیلی سخت است. با اینکه از شما از آن‌ها مراقبت می‌کنید و بالاخره آن‌ها پژمرده خواهند شد. سبد گل رز برای تکمیل کردن یک شب رؤیایی بی‌نظیر است. 

علاوه‌براین، برخی از افراد می‌توانند به دسته گل‌های طبیعی آلرژی داشته باشند. یک عیب دیگر که دسته گل طبیعی خواستگاری دارد این است که برخی از گل‌های طبیعی فصلی هستند و اگر شما در فصلی بخواهید به‌دنبال آن‌ها بگردید ممکن است آن‌ها وجود نداشته باشند. گل خواستگاری باید خیلی خاص باشد!

گل‌های رنگارنگ و دسته گل خواستگاری با گل‌ها طبیعی

مزایا و معایب دسته گل خواستگاری مصنوعی

دسته گل خواستگاری مصنوعی تمام معایبی که دسته گل خواستگاری طبیعی می‌تواند داشته باشد را برطرف می‌کند. با دسته گل خواستگاری مصنوعی دیگر شما مجبور نیستید در مورد آلرژی گل‌ها نگران باشید.

علاوه‌براین، گل‌های مصنوعی همیشه باقی می‌مانند و پژمرده نمی‌شوند. یک  خوبی دیگر هم که گل‌های مصنوعی دارند این است که شما می‌توانید در هر فصلی هر کدام از آن‌ها را که بخواهید تهیه کنید. اما اگر بخواهید دسته گل خواستگاری مصنوعی خیلی‌خوب را تهیه کنید، باید خرج کنید چون دسته گل‌های مصنوعی که قیمت ارزانی دارند مشخص است که گل‌هایشان مصنوعی است.

بنابراین، تصمیم این‌که دسته گل خواستگاری طبیعی یا مصنوعی می‌خواهید بگیرید کاملاً با خود شما است. بیشتر افراد به سمت انتخاب دسته گل طبیعی می‌روند، اما همان‌طور که گفتیم هرکدام از این دو انتخاب مزایا و معایب خود را هم دارند. 

گل مصنوعی و دسته گل خواستگاری لاکچری

قیمت دسته گل خواستگاری

اگر شما مایل به گرفتن دسته گل خواستگاری هستید و می‌خواهید قیمت آن را بدانید، قیمت دسته گل خواستگاری می‌تواند به عوامل متفاوتی بستگی داشته باشد. ما گفتیم که اگر بخواهید سراغ گل طبیعی بروید، گل‌های طبیعی فصلی هستند.

فصلی بودن آن‌ها باعث می‌شود که برخی از آن‌ها در بعضی از فصل‌های سال رشد نکنند. این مسئله باعث می‌شود که اگر شما سراغ چنین گل‌های نادر و کمیابی بروید قیمت دسته گل خواستگاری شما هم زیادتر شود.

همچنین، شما شاید بخواهید که از یک گل یا از ترکیبی از گل‌ها استفاده کنید و برای آن‌ها تزیینات و آرایش‌های اضافی بگذارید. این عوامل همه باعث می‌شوند که قیمت دسته گل خواستگاری شما زیاد شود.

ترکیبی از گل‌ها شادی در دسته گل خواستگاری

ثبت سفارش تلفنی