محصولات all products

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل استوانه ای رز طلایی
باکس گل استوانه ای رز طلایی
باکس گل رنگی ارکیده رز
باکس گل رنگی ارکیده رز
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
گل باما

باکس گل لاکچری

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که عزیزی از شما مثل پدرتان چند روزی حال روحی‌شان خوب نباشد یا غمگین باشند؟ در این مواقع، شاید شما با خودتان فکر کنید که من چه کار می‌توانم بکنم که روحیه عزیزانم را بهتر کنم؟ یکی از کارهایی که می‌تواند خیلی از گفتن حرف‌های محبت‌آمیز و دل‌داری دادن مؤثرتر باشد و دادن هدیه گل است. شما با دادن هدیه گل به عزیزان و آشنایانتان می‌توانید با زبان بی‌زبانی به آن‌ها بگویید که چقدر آن‌ها را دوست دارید و با این گل‌های زیبا روحیه آن‌ها را تقویت می‌کنید. 

باکس گل لاکچری: یک انتخاب جدید و جذاب برای هدیه دادن

برای دادن هدیه گل شما علاوه‌بر دسته‌گل می‌توانید یک باکس گل لاکچری را هم به عزیزانتان هدیه دهید. باکس گل لاکچری یک جعبه است که شما به انتخاب خود می‌توانید یک یا چند نوع گل را با تزیینات مختلف در آن قرار دهید. برای تزیین و آرایش باکس گل لاکچری شما انتخاب‌های متنوعی دارید. ما در این مقاله چند گلی که شما می‌توانید برای باکس گل لاکچری کوچک یا بزرگ انتخاب کنید را برایتان مثال خواهیم زد. 

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری خواستگاری: گل لاله قرمز

برای باکس گل لاکچری خواستگاری اگر شما می‌خواهید به‌غیر از گل رز انتخاب دیگری داشته باشید می‌توانید به سراغ گل لاله قرمز بروید. گل لاله‌های قرمز مثل گل رز مدتی طولانی است که بیانگر عشق و علاقه هستند. با انتخاب گل لاله قرمز شما می‌توانید احساساتی مثل عشق شورانگیز و علاقه را برانگیزید. با بردن یک باکس گل لاکچری خواستگاری پر از لاله قرمز، شما به دختر مورد علاقه و خانوادهٔ او می‌توانید نشان دهید که خیلی به آن دختر علاقه دارید و می‌خواهید زندگی آینده خود را با او سپری کنید. 

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری برای خواستگاری: گل ۱۰۰ تومانی صورتی رنگ

گل‌های ۱۰۰ تومانی یک ظاهر ظریف و گلبرگ‌های خیلی نرم و زیبایی دارند. طیف رنگ گل‌های ۱۰۰ تومانی متنوع است و این گل‌ها رنگ سفید، قرمز و صورتی دارند. گل ۱۰۰ تومانی می‌تواند بیانگر عشق نجیب و خالص شما باشد. برای همین، این گل می‌تواند انتخاب خوبی برای باکس گل لاکچری برای خواستگاری محسوب شود. از بین رنگ‌هایی که شما برای این گل می‌توانید انتخاب کنید رنگ صورتی پاستل یک رنگ خیلی زیبا است. علاوه‌براین، درست است که رنگ صورتی به اندازه رنگ قرمز رنگ خیلی شورانگیز و رومانتیکی نیست اما می‌تواند در باکس گل لاکچری برای خواستگاری احساسات رمانتیک به عشق شما را به‌طرف مقابل برساند. 

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری برای تولد: گل میخک صد پر

گل‌های میخک صد پر گلبرگ‌های چندتایی ظریفی دارند و سر گل میخک صد پر حالت گردی دارد. ساقه این گل‌ها بلند است و یک ویژگی خوب گل‌های میخک صد پر این است که طیف رنگ آن‌ها خیلی متنوع است و باعث می‌شود که این گل یک انتخاب خوب برای باکس گل لاکچری برای تولد محسوب شود. شما می‌توانید از بین رنگ‌های صورتی، سفید، قرمز، بنفش، زرد و نارنجی و همچنین، گل‌های میخک صد پر چند رنگی هم استفاده کنید.

گل میخک صد پر نشان‌دهنده دوستی و قدردانی از وجود طرف مقابل در زندگی ما است. برای همین، اگر ما بخواهیم باکس گل لاکچری برای تولد فردی در زندگی‌مان ببریم که دوستمان است یا می‌خواهیم از وجود او در زندگی‌مان قدردانی کنیم این گل انتخاب خوبی محسوب می‌شود. شما بسته به نوع شخصیت طرف مقابلتان می‌توانید رنگ‌های مناسب این گل را برای او انتخاب کنید. 

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری برای زایمان: گل گاردنیا

گل‌های گاردنیا گل‌های بسیار زیبا و معطری هستند. انتخاب این گل‌ها آسان است چون تقریباٌ هیچ‌کس را پیدا نمی‌کنید که از این گل‌ها بدش بیاید. علاوه‌براین، گل‌های گاردنیا نمادی از شادی و لذت در زندگی هستند. برای هرکسی که نوزادی در خانوادهٔ او به دنیا آمده‌است و شما می‌خواهید این گل‌ها را به‌عنوان باکس گل لاکچری برای زایمان او ببرید گل گاردنیا انتخابی عالی است. با این حرکت شما شادی خود از تولد آن نوزاد و اضافه شدن او به خانواده طرف مقابل را نشان می‌دهید. برای انتخاب رنگ گل گاردنیا برای باکس گل لاکچری برای زایمان شما می‌توانید از بین رنگ‌های سفید، صورتی و قرمز یکی را انتخاب کنید. 

انتخاب گل برای باکس گل هدیه کوچک: گل کاملیا

زمانی‌که شما می‌خواهید به کسی یک باکس گل لاکچری کوچک یا بزرگ هدیه دهید و به این صورت، می‌خواهید از او قدردانی و تشکر کنید گل‌های کاملیا انتخاب خوبی هستند. چون این گل‌ها نماد تحسین و قدردانی هستند. شما می‌توانید این گل‌ها را به هرکس که به او علاقه دارید هدیه دهید. رنگ‌های گل‌های کاملیا قرمز، صورتی و سفید هستند و شما می‌توانید هر کدام از این رنگ‌ها را انتخاب کنید.

رنگ‌های قرمز بیشتر نشان‌دهنده عشق هستند و برای نامزد یا همسرتان انتخاب مناسبی هستند. رنگ گل کاملیای صورتی نشان‌دهنده قدردانی است و برای همین، برای هدیه دادن به دوستان و همکارانتان انتخاب خوبی است. گل کاملیای سفید بیانگر معصومیت و پاکی است و شما می‌توانید آن را به فردی هدیه دهید که سنش نسبت‌به شما خیلی کمتر است. 

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری ارزان: گل گلایل

اگر به‌دنبال یک باکس گل ارزان هستید گل‌های گلایل انتخاب خوبی هستند. این گل‌ها نسبت‌به قیمت گل‌های دیگر خیلی قیمت پایین‌تری دارند. همچنین، شما با هدیه دادن باکس گل ارزان گلایل به فرد دیگر می‌توانید او را تشویق کنید تا مدتی از این گل‌ها نگهداری کند. این به این دلیل است که گل گلایل عمر طولانی‌تری در گلدان دارد و برای همین، کسی که از شما این گل‌ها را دریافت می‌کند می‌تواند تا مدتی از وجود آن‌ها در خانه‌اش لذت ببرد. گل‌های گلایل در رنگ‌های متنوع مثل سفید، صورتی، قرمز، بنفش و زرد موجود هستند. گل گلایل نشان‌دهنده قوت، عشق، افتخار و معانی دیگری مثل جذابیت و شادی در زندگی است. 

انتخاب گل برای باکس گل لاکچری با پول: گل آلسترومریا

گل آلسترومریا یک گل بسیار زیبا با گلبرگ‌های بلند و ظریف است که نوعی حالت شیپوری دارد. این گل بسته به رنگی که دارد می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد، اما معنی کلی آن نشان‌دهنده دوستی و عشق و قوت و تعهد به فرد دیگر است. همچنین، گل آلسترومریا می‌تواند نشان‌دهنده ثروت و فراوانی هم باشد که باعث می‌شود که انتخاب خوبی برای باکس گل لاکچری با پول باشد. شما برای تهیه باکس گل لاکچری با پول برای گل آلسترومریا می‌توانید از بین رنگ‌های سفید، زرد، صورتی و قرمز یکی را انتخاب کنید.  

باکس گل مصنوعی

ما در این مقاله بیشتر گل‌های واقعی و طبیعی برای هدیه دادن باکس گل لاکچری را مثال زدیم. بااین‌حال، بعضی‌ها ممکن است به سراغ باکس گل مصنوعی برای هدیه دادن بروند. اگر این‌طور است اصلاً اشکالی ندارد. مزایایی برای هدیه دادن برای باکس گل لاکچری مصنوعی وجود دارد که در هدیه دادن گل‌های طبیعی وجود ندارد. ممکن است طرف مقابل شما به گل‌های طبیعی آلرژی داشته باشد. در این زمان بهتر است شما گل‌های مصنوعی را به او هدیه دهید. همچنین، یک مزیت دیگر گل‌های مصنوعی این است که آن‌ها دیگر پژمرده نمی‌شوند و همیشه، وجود خواهند داشت. البته باید توجه داشته باشید که هر چقدر که گل‌های مصنوعی ظاهر و کیفیت زیباتر و بهتری داشته باشند قیمت آن‌ها هم خیلی بیشتر خواهد شد. 

قیمت باکس گل لاکچری

اگر شما تصمیم خود را برای تهیه باکس گل لاکچری گرفته‌اید و حالا به فکر آن هستید که قیمت باکس گل لاکچری چقدر می‌شود، باید چند عامل را در نظر بگیرید. قیمت باکس گل لاکچری بسته به نوع باکسی که شما انتخاب می‌کنید، نوع گل و تعداد گل‌هایی که در آن می‌گذارید متفاوت است. برای جعبه گل لاکچری باکس‌های مختلفی وجود دارد و مدل‌های آن‌ها مختلف هستند و جنس آن‌ها متفاوت است. همچنین، شما در یک جعبه گل لاکچری می‌توانید یک نوع گل یا چند نوع گل بگذارید و در کنار آن آرایشات و تزئینات مختلفی داشته باشید. قیمت باکس‌ها بسته به‌اندازه آن‌ها با همدیگر متفاوت است و قیمت گل‌ها هم همین‌طور. بنابراین، هر چه که نوع گل‌های شما در یک باکس بیشتر باشد طبیعتاً قیمت آن هم افزایش پیدا می‌کند.

ثبت سفارش از واتس اپ