محصولات all products

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

باکس گل و شکلات

چرا در مناسبت‌های مختلف یکی از محبوب‌ترین هدایایی که می‌دهیم یا دریافت می‌کنیم گل‌ها هستند؟ چه چیزی باعث می‌شود که گل‌ها باعث برانگیختن احساس شادی و لذت آنی درما شوند؟ آیا می‌تواند این رنگ زیبا و طبیعی آن‌ها باشد که با احساسات ما ارتباط مستقیم برقرار می‌کند؟ همه این‌ها می‌توانند دلایل خوبی برای هدیه دادن گل در مناسبت‌های مختلف باشند. ما در مناسبت‌های مختلف می‌توانیم گل‌ها را به‌تنهایی به کس دیگری هدیه دهیم یا آن‌ها را در کنار هدایایی دیگر مثل پول یا شکلات هم هدیه دهیم. یکی از هدایای محبوب در مناسبت‌های مختلف مثل ولنتاین دادن هدیه باکس گل و شکلات است. شما برای تزیین و آرایش باکس گل و شکلات انتخاب‌های متنوعی دارید و می‌توانید در آن گل‌های متنوعی را قرار دهید. ما در این مقاله گزینه‌هایی که شما می‌توانید با آن‌ها باکس گل و شکلات خود را تزیین کنید را بررسی خواهیم کرد. 

باکس گل و شکلات

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات کوچک: گل آلاله

گل آلاله یکی از انتخاب‌های عالی برای باکس گل و شکلات کوچک است. این گل گلبرگ‌های نرم و گردی دارد و از لحاظ ظاهری کمی شبیه گل رز است. یک خوبی دیگر گل آلاله برای انتخاب باکس گل و شکلات کوچک این است که گل آلاله رنگ‌های متنوعی مثل صورتی، زرد و نارنجی دارد. اگر شما می‌خواهید در یک مناسبت عاشقانه یا رمانتیک این گل را هدیه دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ رنگ صورتی بروید. گل‌های آلاله زرد و نارنجی هم نشان‌دهنده شادی و انرژی مثبت هستند. 

باکس گل و شکلات کوچک با گل آلاله

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات مردانه: گل آفتاب‌گردان

برای انتخاب گل برای باکس گل و شکلات مردانه شما بهتر است به سراغ گل‌هایی بروید که ظاهر بسیار جذاب و رنگ‌های گرمی دارند. گل‌های آفتاب‌گردان می‌توانند انتخاب خوبی برای باکس گل و شکلات مردانه باشند. این گل‌ها رنگ زرد و گرمی دارند و می‌توانند شادی و خوشحالی را برای هر مناسبتی به ارمغان بیاورند. علاوه‌بر رنگ زرد گل‌های آفتاب‌گردان، رنگ کرمی، قرمز و حتی بنفش هم برای این گل‌ها وجود دارد. گل‌های آفتاب‌گردان زرد نشانی از شادی و انرژی مثبت هستند. بنابراین، این باعث می‌شود که این گل انتخاب خوبی برای هدیه دادن در جعبه گل و شکلات برای هر فردی باشد. شما می‌توانید از این گل برای هدیه دادن به مرد مورد علاقه در زندگی‌تان هم استفاده کنید. 

باکس گل و شکلات مردانه با گل آفتاب گردان

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات ولنتاین: گل رز

گل رز یک انتخاب محبوب و کلاسیک برای باکس گل و شکلات ولنتاین است. مخصوصاً گل رز قرمز گلی است که تقریباً همه برای باکس گل و شکلات ولنتاین ممکن است انتخاب کنند. با این وجود، اگر می‌خواهید در این مناسبت به سراغ یک رنگ دیگر به غیر از رنگ قرمز بروید می‌توانید رز سفید را انتخاب کنید. رنگ سفید گل رز نشان‌دهنده پاکی و معصومیت و عشق و علاقه شما به‌طرف مقابل است. برای همین، شما می‌توانید این رنگ را برای مناسبت ولنتاین انتخاب کنید. 

باکس گل و شکلات ولنتاین با گل رز

انتخاب گل برای جعبه گل و شکلات ولنتاین: گل کاملیای قرمز

گل کاملیای قرمز در کشورهای آسیای شرقی مثل چین و ژاپن نمادی مشابه با نماد گل رز دارد و بیانگر عشق و علاقه‌ای ابدی است. این گل قرمز به این دلیل به‌عنوان عشق و علاقه ابدی در نظر گرفته می‌شود، چون پایه و گلبرگ‌های این گل زمانی‌که گل از ساقه جدا می‌شود اصلاً به‌هیچ‌عنوان از همدیگر جدا نمی‌شوند. به این دلیل، خیلی از مردم در شرق آسیا این کار را به‌عنوان نماد عشق ابدی در نظر می‌گیرند. برای همین، گل کاملیای قرمز می‌تواند انتخاب خوبی برای جعبه گل و شکلات ولنتاین باشد. شما با هدیه دادن این گل در جعبه گل و شکلات ولنتاین به طرف مقابل خود می‌توانید بگویید که همیشه او را دوست خواهید داشت. 

جعبه گل و شکلات ولنتاین با گل کاملیای قرمز

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات تولد: گل گاردنیا

گل گاردنیا نماد شادی و لذت در زندگی است و می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای باکس گل و شکلات تولد باشد. رنگ‌های مختلف گل گاردنیا معنی‌های مختلفی هم دارند. برای مثال، گل گاردنیای سفید نشانگر پاکیزگی عشق و روابط است. گل گاردنیا صورتی نشان‌دهنده اعتماد و محکم بودن رابطه بین افراد است. گل گاردنیا قرمز هم نشان‌دهنده عشق و علاقه است. شما بسته به رابطه‌ای که با طرف مقابل دارید و می‌خواهید باکس گل و شکلات تولد را به او بدهید، می‌توانید هر کدام از این رنگ‌های گل گاردنیا را برای دادن هدیه به او انتخاب کنید. 

باکس گل و شکلات تولد با گل گاردنیا

انتخاب گل برای جعبه گل و شکلات: گل همیشه‌بهار

گل همیشه‌بهار یک انتخاب خیلی‌خوب برای جعبه گل و شکلات و مخصوصاً در مناسبت‌هایی مثل تولد است. گل همیشه بهار با مفاهیمی مثل شادی و خوشحالی، قدرت درونی و خوش‌شانسی مرتبط است. این گل طیف رنگ‌های قرمز، نارنجی، زرد و قهوه‌ای دارد. برای همین، اگر شما می‌خواهید باکس گل و شکلاتی به کسی بدهید و با زیبایی این گل روز او را زیباتر کنید یا حال او را بهتر کنید گل همیشه‌بهار می‌تواند انتخاب خوبی باشد. 

جعبه گل و شکلات با گل همیشه بهار

قیمت باکس گل و شکلات

باکس گل و شکلات می‌تواند تزیینات و آرایش‌های متفاوتی داشته باشد. برای مثال، شما در باکس‌های گل و شکلات علاوه‌بر گل و شکلاتی که می‌گذارید می‌توانید عروسک‌های کوچک یا تزئیناتی دیگری هم بگذارید. البته باید توجه داشته باشید که قیمت باکس گل و شکلات بسته به تزیینات اضافی یا نوع آرایش گل‌ها و تعداد و انواع گل‌هایی که در آن می‌گذارید بستگی دارد. هرچقدر که تعداد و نوع گل‌هایی که می‌خواهید در باکستان بگذارید بیشتر باشد قیمت باکس گل و شکلات شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت باکس گل و شکلات

ثبت سفارش از واتس اپ