مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

باکس گل و شکلات flower box with chocolate

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل قلبی شکل قرمز
باکس گل قلبی شکل قرمز
1,045,000 تومان
باکس گل رز سورپرایز مکعبی
باکس گل رز سورپرایز مکعبی
1,058,000 تومان
باکس گل رز سورپرایزی استوانه ای
باکس گل رز سورپرایزی استوانه ای
1,013,000 تومان
باکس گل رز مربعی سورپرایزی
باکس گل رز مربعی سورپرایزی
958,000 تومان
باکس گل ولنتاین طرح1
باکس گل ولنتاین طرح1
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 30
باکس گل ولنتاین طرح 30
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 24
باکس گل ولنتاین طرح 24
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 29
باکس گل ولنتاین طرح 29
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 28
باکس گل ولنتاین طرح 28
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 27
باکس گل ولنتاین طرح 27
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 26
باکس گل ولنتاین طرح 26
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 25
باکس گل ولنتاین طرح 25
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

باکس گل و شکلات

چرا در مناسبت‌های مختلف یکی از محبوب‌ترین هدایایی که می‌دهیم یا دریافت می‌کنیم گل‌ها هستند؟ چه چیزی باعث می‌شود که گل‌ها باعث برانگیختن احساس شادی و لذت آنی در ما شوند؟ آیا می‌تواند این رنگ زیبا و طبیعی آن‌ها باشد که با احساسات ما ارتباط مستقیم برقرار می‌کند؟ همه این‌ها می‌توانند دلایل خوبی برای هدیه دادن گل در مناسبت‌های مختلف باشند.

باکس گل و شکلات

ما در مناسبت‌های مختلف می‌توانیم گل‌ها را به تنهایی به فرد دیگری هدیه دهیم یا آن‌ها را در کنار هدایایی دیگر مثل پول یا شکلات هم هدیه دهیم. یکی از هدایای محبوب در مناسبت‌های مختلف مثل خرید گل ولنتاین دادن هدیه باکس گل و شکلات است. شما برای تزیین و آرایش باکس گل و شکلات انتخاب‌های متنوعی دارید و می‌توانید در آن گل‌های متنوعی را قرار دهید. ما در این مطلب گزینه‌هایی که شما می‌توانید با آن‌ها باکس گل و شکلات خود را تزیین کنید را بررسی خواهیم کرد. 

باکس گل و شکلات

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات کوچک: گل آلاله

گل آلاله یکی از انتخاب‌های عالی برای باکس گل و شکلات کوچک است. این گل گلبرگ‌های نرم و گردی دارد و از لحاظ ظاهری کمی شبیه گل رز است. یک خوبی دیگر گل آلاله برای انتخاب باکس گل و شکلات کوچک این است که گل آلاله رنگ‌های متنوعی مثل صورتی، زرد و نارنجی دارد. اگر شما می‌خواهید در یک مناسبت عاشقانه یا رمانتیک این گل را هدیه دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ رنگ صورتی بروید. گل‌های آلاله زرد و نارنجی هم نشان‌دهنده شادی و انرژی مثبت هستند. 

باکس گل و شکلات کوچک با گل آلاله

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات مردانه: گل آفتاب‌گردان

برای انتخاب گل برای باکس گل و شکلات مردانه شما بهتر است به سراغ گل‌هایی بروید که ظاهر بسیار جذاب و رنگ‌های گرمی دارند. خرید باکس گل مردانه برای مناسبت‌های مختلف یک ایده‌ی خوب است و گل‌های آفتاب‌گردان می‌توانند انتخاب خوبی برای باکس گل و شکلات مردانه باشند. این گل‌ها رنگ زرد و گرمی دارند و می‌توانند شادی و خوشحالی را برای هر مناسبتی به ارمغان بیاورند.

علاوه‌بر رنگ زرد گل‌های آفتاب‌گردان، رنگ کرمی، قرمز و حتی بنفش هم برای این گل‌ها وجود دارد. گل‌های آفتاب‌گردان زرد نشانی از شادی و انرژی مثبت هستند. بنابراین، این باعث می‌شود که این گل انتخاب خوبی برای هدیه دادن در جعبه گل و شکلات برای هر فردی باشد. شما می‌توانید از این گل برای هدیه دادن به مرد مورد علاقه در زندگی‌تان هم استفاده کنید. 

باکس گل و شکلات مردانه با گل آفتاب گردان

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات ولنتاین: گل رز

گل رز یک انتخاب محبوب و کلاسیک برای خرید باکس گل ولنتاین و همینطور باکس گل و شکلات ولنتاین است. مخصوصاً گل رز قرمز گلی است که تقریباً همه برای باکس گل و شکلات ولنتاین ممکن است انتخاب کنند. با این وجود، اگر می‌خواهید در این مناسبت به سراغ یک رنگ دیگر به غیر از رنگ قرمز بروید، می‌توانید رز سفید را انتخاب کنید. رنگ سفید گل رز نشان‌دهنده پاکی و معصومیت و عشق و علاقه شما به‌طرف مقابل است. برای همین، شما می‌توانید این رنگ را برای مناسبت ولنتاین انتخاب کنید. 

باکس گل و شکلات ولنتاین با گل رز

انتخاب گل برای جعبه گل و شکلات ولنتاین: گل کاملیای قرمز

گل کاملیای قرمز در کشورهای آسیای شرقی مثل چین و ژاپن نمادی مشابه با نماد گل رز دارد و بیانگر عشق و علاقه‌ای ابدی است. این گل قرمز به این دلیل به عنوان عشق و علاقه ابدی در نظر گرفته می‌شود، چون پایه و گلبرگ‌های این گل زمانی‌که گل از ساقه جدا می‌شود، اصلاً به هیچ عنوان از همدیگر جدا نمی‌شوند. به این دلیل، خیلی از مردم در شرق آسیا این کار را به‌عنوان نماد عشق ابدی در نظر می‌گیرند.

برای همین، گل کاملیای قرمز می‌تواند انتخاب خوبی برای جعبه گل و شکلات ولنتاین باشد. شما با هدیه دادن این گل در جعبه گل و شکلات ولنتاین به طرف مقابل خود می‌توانید بگویید که همیشه او را دوست خواهید داشت. 

جعبه گل و شکلات ولنتاین با گل کاملیای قرمز

انتخاب گل برای باکس گل و شکلات تولد: گل گاردنیا

گل گاردنیا نماد شادی و لذت در زندگی است و می‌تواند انتخاب خیلی خوبی برای باکس گل و شکلات تولد باشد. رنگ‌های مختلف گل گاردنیا معنی‌های مختلفی هم دارند. برای مثال، گل گاردنیای سفید نشانگر پاکیزگی عشق و روابط است. گل گاردنیا صورتی نشان‌دهنده اعتماد و محکم بودن رابطه بین افراد است. گل گاردنیا قرمز هم نشان‌دهنده عشق و علاقه است. شما بسته به رابطه‌ای که با طرف مقابل دارید و می‌خواهید باکس گل و شکلات تولد را به او بدهید، می‌توانید هر کدام از این رنگ‌های گل گاردنیا را برای دادن هدیه به او انتخاب کنید. به این ترتیب برای خرید باکس گل تولد ایده‌ی گل گاردنیا بسیار مناسب است و شکلات‌ها نیز جداگانه عشق و علاقه‌ی شما را نشان خواهند داد. 

باکس گل و شکلات تولد با گل گاردنیا

انتخاب گل برای جعبه گل و شکلات: گل همیشه‌بهار

گل همیشه بهار یک انتخاب خیلی خوب برای جعبه گل و شکلات و مخصوصاً در مناسبت‌هایی مثل تولد است. گل همیشه بهار با مفاهیمی مثل شادی و خوشحالی، قدرت درونی و خوش‌شانسی مرتبط است. این گل طیف رنگ‌های قرمز، نارنجی، زرد و قهوه‌ای دارد. برای همین، اگر شما می‌خواهید باکس گل و شکلاتی به کسی بدهید و با زیبایی این گل روز او را زیباتر کنید یا حال او را بهتر کنید گل همیشه بهار می‌تواند انتخاب خوبی باشد. 

جعبه گل و شکلات با گل همیشه بهار

قیمت باکس گل و شکلات

باکس گل و شکلات می‌تواند تزیینات و آرایش‌های متفاوتی داشته باشد. برای مثال، شما در باکس‌های گل و شکلات علاوه‌بر گل و شکلاتی که می‌گذارید می‌توانید عروسک‌های کوچک یا تزئیناتی دیگری هم بگذارید. البته خرید باکس گل و عروسک یا خرید باکس گل و بادکنک هر کدام به تنهایی می‌توانند عالی باشند اما قرار دادن شکلات در جعبه‌ها نیز برای عاشقان شکلات خالی از لطف نیست.

البته باید توجه داشته باشید که قیمت باکس گل و شکلات بسته به تزیینات اضافی یا نوع آرایش گل‌ها و تعداد و انواع گل‌هایی که در آن می‌گذارید بستگی دارد. هرچقدر که تعداد و نوع گل‌هایی که می‌خواهید در باکستان بگذارید بیشتر باشد قیمت باکس گل و شکلات شما هم افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت باکس گل و شکلات

ثبت سفارش تلفنی