مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل خواستگاری matchmaking flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل شماره 28
سبد گل شماره 28
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 27
سبد گل شماره 27
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 25
سبد گل شماره 25
3,296,000 تومان
سبد گل شماره 24
سبد گل شماره 24
4,032,000 تومان
سبد گل شماره 29
سبد گل شماره 29
5,832,000 تومان
سبد گل شماره 22
سبد گل شماره 22
2,954,000 تومان
سبد گل شماره 19
سبد گل شماره 19
2,018,000 تومان
سبد گل شماره 18
سبد گل شماره 18
2,180,000 تومان
سبد گل شماره 13
سبد گل شماره 13
4,139,000 تومان
سبد گل شماره 12
سبد گل شماره 12
2,232,000 تومان
سبد گل شماره 1
سبد گل شماره 1
1,778,000 تومان
گل باما

سبد گل خواستگاری

در زندگی افراد مناسبت‌هایی وجود دارند که سرنوشت‌ساز هستند و اهمیت زیادی دارند. این مناسبت‌ها می‌توانند مراسم ازدواج، عقد یا مراسم‌هایی مثل از دست دادن عزیز باشند. یک مراسم که مثل مراسم عروسی مهم است مراسم خواستگاری است. در این مراسم شما می‌خواهید به خواستگاری بروید و در آن جا با خانواده دختر مورد نظرتان حرف بزنید و نیت خود برای ازدواج کردن و شریک زندگی شدن با او نشان دهید.

سبد گل خواستگاری

به‌همین خاطر، علاوه بر داشتن یک ظاهر شیک و آراسته آوردن گل‌هایی در مراسم خواستگاری مهم است که می‌توانند به شما کمک کنند تا تأثیر مثبتی بر روی خانواده دختر مورد علاقه‌تان بگذارد. برای آوردن گل به مراسم خواستگاری شما انتخاب‌های زیادی دارید.

شما علاوه‌بر آوردن یک دسته‌ گل خواستگاری می‌توانید گل‌های خواستگاری را در قالب سبد گل خواستگاری در این مراسم بیاورید. برای گرفتن سبد گل خواستگاری گل‌های متنوعی وجود دارند که ما در این مقاله چند تا از آن‌ها را برای شما مثال خواهیم زد. (از صفحه باکس گل خواستگاری هم دیدن کنید.)

گل های قرمز برای سبد گل خواستگاری

انواع گل برای سبد گل خواستگاری لاکچری: گل رز

موقع خواستگاری و مراسم‌هایی این‌چنینی که می‌شود مسلماً اولین انتخابی که به ذهن افراد می‌رسد انتخاب کردن گل رز برای شب خواستگاری است. تعجبی هم ندارد، چون گل رز از قدیم نماد عشق و علاقه بوده‌است. برای همین است خیلی‌ها ممکن است برای چنین مناسبتی این گل را برای سبد گل خواستگاری‌شان انتخاب کنند.

از بین گل‌ها شما هم می‌توانید گل رز قرمز را انتخاب کنید که یک انتخاب کلاسیک است. اما اگر می‌خواهید به‌دنبال گل رز متفاوتی بگردید می‌توانید گل رز سفید را برای سبد گل خواستگاری لاکچری انتخاب کنید. گل سفید با رنگ سفیدی که دارد نماد پاکیزگی و معصومیت است و شما با سبد گل خواستگاری رز سفید هم می‌توانید در خلوص قصد و هدف خود برای خواستگاری کردن از عشقتان را نشان دهید. (از صفحه جام گل خواستگاری هم دیدن کنید.)

 گل رز در سبد گل خواستگاری

انتخاب گل برای سبد گل خواستگاری لاکچری: گل کاملیای قرمز

گل کاملیای قرمز به‌خاطر رنگ قرمزی که دارد که نماد عشق و علاقه فراوان است می‌تواند انتخاب خوبی برای سبد گل خواستگاری لاکچری شما باشد. اما انتخاب کردن این گل فقط به‌خاطر رنگ آن نیست که می‌تواند نمادین باشد. گل کاملیای قرمز در کشورهایی مثل چین و ژاپن گل محبوبی است. زادگاه گل کاملیا در چین است.

گل کاملیا در چین نمایانگر عشق ابدی حتی در مرگ است. دلیل آن این است که پایه گل و گل برگ‌های آن در زمان ریختن آن گل از همدیگر جدا نمی‌شوند. این پدیده نادری در بین گل‌هایی است که پژمرده می‌شوند. برای همین، در چین این گل نماد عشق ابدی را دارد. شما با انتخاب این گل برای سبد گل خواستگاری لاکچری می‌توانید به دختر مورد علاقه‌تان نشان دهید که قصد دارید که تمام زندگی خود را با او بگذرانید و این‌که عشق شما تا وقتی که مرگ شما را از هم جدا کند باقی خواهد ماند. (از صفحه سبد گل رز دیدن کنید.)

گل کاملیا قرمز در سبد گل خواستگاری

انتخاب گل برای سبد گل خواستگاری: گل گاردنیا

گل گاردنیا یک انتخاب غیرمعمول برای سبد گل خواستگاری محسوب می‌شود. این گل رنگ سفیدی دارد و رنگ سفید آن همان‌طور که گفتیم می‌تواند نماد خلوص و معصومیت باشد.

شما اگر می‌خواهید به‌غیر از سبد گل رز نوع دیگر گل را در این روز هدیه دهید می‌توانید گل گاردنیا را انتخاب کنید. گل گاردنیا می‌تواند به‌جای گل رز انتخاب مناسبی باشد. از این گل هم برای دسته‌گل عروس استفاده می‌شود. (از صفحه سبد گل هدیه دیدن کنید.)

گل گاردنیا در سبد گل خواستگاری

قیمت سبد گل خواستگاری

وقتی‌که شما به گل‌فروشی می‌روید و سبدهای گل خواستگاری را می‌بینید شاید اولین سوالی که از فروشی بپرسید این است که قیمت سبد گل خواستگاری چقدر است. قیمت سبد گل خواستگاری یک قیمت معین و ثابت نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

ممکن است شما فقط بخواهید از یک نوع گل در سبد خواستگاری‌تان استفاده کنید یا چند نوع گل را کنار همدیگر در سبد گل خواستگاری‌تان بگذارید. تعداد و انواع گل‌ها در قیمت سبد گل خواستگاری شما مسلماً تأثیر دارند و سایز سبد گل هم می‌تواند این قیمت را بالا و پایین کند. (از صفحه سبد گل نامزدی هم دیدن کنید.)

گل‌های لایت در سبد گل خواستگاری

ثبت سفارش تلفنی