باکس گل ولنتاین valentine-day-flower-box

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

باکس گل ولنتاین

وقتی زمان روز ولنتاین می شود ممکن است خیلی از ما می‌خواهیم فردی که دوستش داریم را غافل‌گیر کنیم یا به او هدیه بدهیم به این فکر کنیم که چه هدیه‌ای به او بدهیم که هم ابراز علاقه خود را به او نشان دهیم و هم این که کمی او را سورپرایز کنیم. یکی از هدایایی که در روز ولنتاین می‌تواند هم ابراز علاقه شما به عزیزتان را نشان دهد و هم این‌که از مد نمی‌افتد دادن باکس گل ولنتاین است.

با باکس گل ولنتاین شما گزینه‌های مختلفی دارید. شما علاوه‌بر قرار دادن گل‌های زیبا می‌توانید از تزئینات دیگری هم مثل باکس گل و شکلات یا باکس گل و عروسک استفاده کنید یا حتی هدیه خود را در این باکس گل بگذارید. برای همین، به خرید باکس گل ولنتاین هیچ‌وقت انتخاب بدی برای این مناسبت نیست. ما در این مقاله چند گل مناسب که شما می‌توانید برای خرید باکس گل ولنتاین در نظر بگیرید را برایتان توضیح می‌دهیم.

باکس گل مخصوص ولنتاین

خرید باکس گل ولنتاین: و باکس گل ولنتاین رز

گل رز انتخابی خیلی سنتی و همیشه خیلی مؤثر برای خرید باکس گل ولنتاین بوده است. این مسئله تعجبی هم ندارد، چون رزهای قرمز نماد عشق و ابراز علاقه بودند. از بین گل‌های رز، گل‌های رز طبیعی با گلبرگ‌های نرم و ظریفی که دارند می‌توانند نسبت‌به گل‌های دیگر دوام بیشتری داشته باشند. برای همین، شما از انتخاب رز برای باکس گل ولنتاین هیچ‌وقت پشیمان نخواهید شد.

قیمت باکس گل ولنتاین

انتخاب گل برای سفارش باکس گل ولنتاین: گل ارکیده و گل لاله

اگر شما می‌خواهید به جز رز سراغ گل دیگری برای سفارش باکس گل ولنتاین بروید می‌توانید از ترکیب گل لاله و گل ارکیده استفاده کنید. گل ارکیده معمولاً برای تزئین خانه استفاده می‌شود. اما گل لاله هم یکی دیگر از گل ها است که نشان دهنده عشق و علاقه در خیلی از مناطق دنیا است. گل‌های لاله مثل گل‌های رز رنگ‌های مختلف دارند که هر کدامشان نماد و معنای خاص خود را دارند. پس شما می‌توانید گل لاله قرمز یا صورتی را برای گل ولنتاین انتخاب کرده و آن را در کنار گل‌های ارکیده برای جعبه گل ولنتاین تان انتخاب بگذارید.

باکس گل لاله ولنتاین

انتخاب گل برای سفارش باکس گل ولنتاین: گل شقایق نعمانی

گل شقایق نعمانی یک گل فصلی است که در فصل زمستان می‌روید. این گل رنگ‌هایی که دارد خیلی با تضاد با همدیگر هستند. گل سفید شقایق نعمانی گلبرگ‌های سفیدی دارد و مرکز گل به رنگ تیره است. گل شقایق نعمانی هم رنگ‌های قرمز و تیره تمشک را دارد. اگر شما به‌دنبال گل تازه و با رنگ‌های خیلی پررنگ که تضاد رنگی زیادی دارند برای سفارش باکس گل ولنتاین خود می‌گردید این گل می‌تواند انتخاب جدید و متنوعی برای شما باشد.

باکس گل شقایق ولنتاین

قیمت باکس گل ولنتاین

قیمت باکس گل ولنتاین می‌تواند متنوع باشد. با توجه به نوع گل‌هایی که شما برای باکس ولنتاین سفارش می‌دهید این قیمت می‌تواند بالا یا پایین باشد. همچنین، برخی‌ها دوست دارند در کنار گل‌هایشان تزئینات دیگری داشته باشند یا شکلات بگذارند. همه این تزیینات و آرایش‌های گل ممکن است قیمت باکس گل ولنتاین شما را بالاتر ببرد. بنابراین، بهتر است قبل‌از این‌که باکس گل تان را سفارش بدهید در مورد این‌که می‌خواهید چه نوع هدیه‌ای به طرف مقابلتان بدهید و از چه گل‌هایی استفاده کنید تصمیم بگیرید، چون همه این‌ها می‌توانند بر قیمت باکس گل ولنتاین شما تاثیر بگذارند.

قیمت باکس گل ولنتاین

ثبت سفارش از واتس اپ