مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

باکس گل و عروسک flower box with doll

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل ولنتاین طرح1
باکس گل ولنتاین طرح1
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 30
باکس گل ولنتاین طرح 30
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 24
باکس گل ولنتاین طرح 24
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 29
باکس گل ولنتاین طرح 29
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 28
باکس گل ولنتاین طرح 28
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 27
باکس گل ولنتاین طرح 27
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 26
باکس گل ولنتاین طرح 26
تماس بگیرید
09120284787
باکس گل ولنتاین طرح 25
باکس گل ولنتاین طرح 25
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

باکس گل و عروسک

زمانی‌که نوبت به دادن هدیه گل به دوستان و آشنایانمان می‌رسد ما گزینه‌های متنوع و خلاقانه‌ای را در پیش داریم. انتخاب عادی و سنتی این است که فقط یک دسته گل یا یک باکس گل را به آن‌ها هدیه بدهیم. بااین‌وجود، بعضی وقت‌ها هم خیلی خوب است که خلاقیت به خرج دهیم و برای مثال، یک باکس گل عروسک را به آن‌ها هدیه دهیم. دادن باکس گل عروسک به اطرافیان و دوستانمان می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد.

باکس گل و عروسک

اضافه کردن عروسک به یک باکس گل یا تزیینات دیگر می‌تواند روحیه آن‌ها را خیلی خوب کند. شاید شما می‌خواهید به کسی در مناسبتی مثل روز مادر یا روز ولنتاین هدیه بدهید. در این مواقع دادن یک باکس گل عروسکی می‌تواند روحیه آن‌ها را باز کند و روز آن‌ها را شادتر کند. ما در این مطلب چند گل که شما می‌توانید از آن‌ها برای تهیه باکس گل عروسکتان استفاده کنید را مثال خواهیم زد. 

باکس گل عروسک

انتخاب گل برای باکس گل عروسکی: گل رز

گل رز یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌هاست از خرید باکس گل رز گرفته تا خرید باکس گل ولنتاین، این گل همیشه حرف اول را می‌زند و حالا هم نوبت باکس گل و عروسک است و شما هیچ‌وقت از چنین گلی خسته نمی‌شوید. خوشبختانه گل رز یکی از معمول‌ترین گل‌ها در گل‌فروشی است و تقریباً در هر فصل سال شما می‌توانید این گل را تهیه کنید. گل رز انواع رنگ‌های مختلفی دارد که هرکدام از این رنگ‌ها نشان‌دهنده معنی خاصی هستند. سه نوع گل رز اصلی وجود دارد: گل رز دورگه، گل رزهای مینیاتوری و گل رز باغی .

اگر دنبال گل رزی می‌گردید که معطر باشد و بوی خوبی بدهد باید سراغ گل رز باغی بروید که از بین گل‌های رز گران‌ترین نوع گل رز است. بااین‌وجود، انتخاب شما هر چه باشد گل رز یک انتخاب ایده‌آل برای باکس گل و عروسک است. 

باکس گل عروسکی با گل رز

انتخاب گل برای باکس گل عروسک لاکچری: گل لاله

گل‌های لاله هم مثل گل‌های رز نماد عشق و شادی هستند. این گل‌ها هم مثل گل‌های رز در بیشتر فصل‌های سال وجود دارند و برای همین، از لحاظ قیمتی مناسب هستند. بااین‌وجود، انواع نادرتر آن‌ها می‌توانند کمی گران‌تر باشند. یک خوبی دیگر گل‌های لاله که باعث می‌شود برای انتخاب باکس گل عروسک لاکچری انتخاب خوبی باشد این است که آن‌ها انواع رنگ‌های متفاوتی دارند و شما می‌توانید از بین هرکدام از این رنگ‌ها یکی را انتخاب کنید.

سه نوع گل لاله اصلی در بازار وجود دارند. این سه نوع گل‌های لاله هلندی، گل‌های لاله فرانسوی که نوع گران‌تر هستند و گل‌های لاله طوطی هستند. اگر طرفدار خرید باکس گل لاکچری هستید، لاله می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. 

باکس گل عروسک لاکچری با گل لاله

انتخاب گل برای باکس گل عروسک لاکچری: گل شیپوری

گل شیپوری با شکل گلبرگ‌های شیپوری که دارد و رنگ‌های زیبایش یک انتخاب خوب برای باکس گل و عروسک لاکچری محسوب می‌شود. زادگاه اصلی این گل آفریقا است و نماد زیبایی باشکوه و باوقار محسوب می‌شود. گل شیپوری دو نوع اصلی دارد: یک نوع با سر بزرگ و ساقه صاف و یک نوع مینیاتوری که بیشتر در تزیینات و کوچک‌تر استفاده می‌شود. گل شیپوری رنگ‌های کرمی، نارنجی، زرد، صورتی و بنفش تیره دارد. برای همین، شما می‌توانید از رنگ‌های زیبای این گل برای باکس گل عروسک لاکچری خود استفاده کنید. 

باکس گل عروسک لاکچری با گل شیپوری

انتخاب گل برای باکس گل و عروسک: گل ۱۰۰ تومانی

گل‌های ۱۰۰ تومانی با ظاهر زیبا و نمادی که دارند یکی از بهترین انتخاب گل برای باکس گل و عروسک و مخصوصاً در مناسبت‌هایی مثل مناسبت تولد برای خرید باکس گل تولد یا دسته گل تولد و سبد گل تولد محسوب می‌شوند. گل ۱۰۰ تومانی ظاهر ظریفی دارد و در رنگ‌های قرمز، صورتی، سفید و زرد موجود است. گل‌های ۱۰۰ تومنی صورتی و قرمز نشان‌دهنده عشق و ازدواج هستند و گل‌های ۱۰۰ تومانی زرد نشان‌دهنده آغاز زندگی جدید هستند.

بنابراین، هر انتخاب رنگ شما برای باکس گل و عروسک از گل ۱۰۰ تومانی می‌تواند انتخاب خوبی باشد. علاوه‌براین، گل ۱۰۰ تومانی بیانگر ثروت و رفاه و آرزوی سلامتی است. برای همین، شما می‌توانید از این گل برای هدیه دادن باکس گل و عروسک و آرزوی سلامتی برای طرف مقابل استفاده کنید.

باکس گل و عروسک با گل 100 تومانی

ثبت سفارش تلفنی