مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل ترحیم funeral flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل شماره 29
سبد گل شماره 29
5,832,000 تومان
سبد گل شماره 22
سبد گل شماره 22
2,954,000 تومان
سبد گل شماره 13
سبد گل شماره 13
4,139,000 تومان
سبد گل شماره 12
سبد گل شماره 12
2,232,000 تومان
سبد گل بزرگ مناسبتی
سبد گل بزرگ مناسبتی
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل شماره 23
سبد گل شماره 23
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

سبد گل ترحیم

موقع حضور در مراسم ترحیم یا ارسال سبد گل ترحیم که می‌رسد، شاید شما در انتخاب گل برای سبد گل ترحیم مردد باشید. این کاملاً طبیعی است. این به این خاطر است که مراسم‌های ترحیم مراسم‌های مهمی هستند. شما هم می‌خواهید به خانواده عزیز ازدست‌رفته نشان دهید که کاملاً با او هم‌دردی می‌کنید و چه بهتر از این‌که یک سبد گل ترحیم را برای او ارسال کنید.

سبد گل ترحیم

ارسال گل عرض تسلیت و کلاً خرید تاج گل ترحیم یا سبد گل برای تسلیت به خانواده داغ‌دار می‌تواند احساسات شما را خیلی بیشتر از کلمات تسلیت بهتر بیان کند. برای همین، انتخاب گل‌ها برای سبد گل برای تسلیت کار خیلی مهمی است. ما در این مقاله گل‌هایی که شما می‌توانید برای او سبد گل برای تسلیت را انتخاب کنید و رنگ آن‌ها را برایتان مثال خواهیم زد. 

سبد گل ترحیم

نمونه سبد گل ترحیم: سبد گل ترحیم کوچک یا بزرگ با میخک صد پر 

شاید شما گل‌های میخک صد پر را با شکل ظاهری آن‌ها که گلبرگ‌های موج‌دار یا بوی خاص‌شان بشناسید. اغلب از گل‌های میخک صد پر در تاج گل ترحیم و در تزئینات و دکوراسیون گل استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای سبد ترحیم گل میخک صد پر سفید، قرمز یا صورتی را به سلیقه خودتان انتخاب کنید. 

سبد گل ترحیم کوچک یا بزرگ با میخک صد پر 

نمونه سبد گل ترحیم: گل داوودی

گل داوودی می‌تواند گل خوبی برای گذاشتن در سبد گل ترحیم کوچک و بزرگ باشد. شاید این انتخاب به دلیل نمادین بودن این گل باشد. جالب است که بدانید که نماد گل داوودی در کشورهای آسیایی به معنای غم غم و سوگواری است. در اروپا هم این گل را به عنوان نماد مرگ می‌شناسند. در هر دوی این کشورها از این گل در مراسم‌های سوگواری و خاک‌سپاری خیلی استفاده می‌شود. برای همین، شما می‌توانید از گل داوودی برای سبد ترحیم استفاده کنید. 

نمونه سبد گل ترحیم: گل داوودی

نمونه سبد گل ترحیم: گل زنبق

معنی گل زنبق آغاز کردن یک فصل جدید در زندگی است و شاید شما به معنای گل این‌طور فکر کنید که شاید انتخاب عجیبی برای سبد ترحیم باشد. بااین‌وجود، شما با ارسال سبد گل ترحیم به خانواده داغ‌دار می‌توانید به آن‌ها بفهمانید که عزیز ازدست‌رفته آن‌ها هیچ‌وقت از یاد و خاطره نمی‌رود و این‌که با وجود غم و اندوهی که آن‌ها در مورد عزیز ازدست‌رفته‌شان دارند، به فکر ادامه زندگی باشند و زندگی خود را با یاد و خاطره عزیزشان ادامه دهند. 

نمونه سبد گل ترحیم: گل زنبق

انتخاب گل برای سبد گل ترحیم لاکچری: گل ارکیده

اگر شما می‌خواهید یک سبد گل ترحیم را برای مراسم ترحیم ببرید، گل ارکید می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این گل‌ها ظاهر بسیار زیبا و لطیفی دارند و مهم‌تر از این‌که نمایانگر عشق ابدی هستند. با توجه به معنای این گل‌ها شما می‌توانید این گل‌ها را برای سبد گل لاکچری برای ترحیم انتخاب کنید که می‌خواهید به مراسم ترحیم شوهر یا همسر ازدست‌رفته ببرید.

برای انتخاب رنگ گل برای این سبد گل ترحیم بزرگ یا کوچک ارکید، شما می‌توانید رنگ سفید و صورتی را انتخاب کنید. این ارکید های سفید و صورتی در سبد گل ترحیم بزرگ یا کوچک شما می‌توانند نشان‌دهنده معصومیت و خاطرات باشند. 

انتخاب گل برای سبد گل ترحیم لاکچری: گل ارکیده

انتخاب گل برای سبد گل ترحیم رومیزی: سبد گل رز

می‌دانم که گل‌های رز بیشتر برای هدیه دادن در مناسبت‌های عاشقانه مثل باکس گل ولنتاین، خرید سبد گل خواستگاری و سبد گل عروس و حتی سبد گل تولد شناخته شده هستند. بااین‌وجود، نمی‌توان زیبایی این گل‌ها و معنای آن‌ها را هم نادیده گرفت. درست است که معنی اصلی گل‌های رز عشق است. اما شما می‌توانید این گل‌ها را برای سبد گل ترحیم رومیزی به‌تنهایی و با ترکیب با گل‌های دیگر استفاده کنید.

با انتخاب این گل‌ها ها شما می‌توانید به خانواده داغ‌دار نشان دهید که چقدر عزیز ازدست‌رفته‌شان را دوست داشتید. اگر به‌دنبال انتخاب رنگ مناسب برای سبد گل ترحیم رومیزی هستید می‌توانید رز سفید را انتخاب کنید که این رنگ برای مناسبت‌های ترحیم بهترین رنگ محسوب می‌شود. 

انتخاب گل برای سبد گل ترحیم رومیزی: سبد گل رز

انتخاب گل برای سبد گل رومیزی ترحیم: سبد گل نرگس

گل‌های نرگس نشان‌دهنده آغاز جدید و زندگی جدید هستند. شما می‌توانید این گل‌ها را برای سبد گل رومیزی ترحیم خود انتخاب کنید و به خانواده داغ‌دار نشان دهید که مرگ پایان زندگی نیست و هنوز هم زندگی بعد از مرگ ادامه دارد. برای انتخاب رنگ گل نرگس برای سبد گل رومیزی ترحیم، شما می‌توانید گل نرگس سفید را انتخاب کنید. 

انتخاب گل برای سبد گل رومیزی ترحیم: سبد گل نرگس

اسم گل سفید برای تسلیت: گل فراموشم مکن

اگر شما به‌دنبال اسم گل سفید برای تسلیت می‌گردید که برای مراسم ترحیم خیلی خوب است گل فراموشم مکن انتخاب خوبی برای شما است. این گل نشان‌دهنده خاطرات ابدی و یادگاری است. شما با دادن این گل به خانواده داغ‌دار می‌توانید نشان دهید که چقدر آن مرحوم در ذهن و خاطرات شما باقی‌مانده و چه تأثیر شگرفی بر روی شما گذاشته است. 

اسم گل سفید برای تسلیت: گل فراموشم مکن

اسم گل سفید برای تسلیت: گل‌های گلایول

یک انتخاب خوب دیگر برای مراسم ترحیم گل گلادیول سفید است. گل‌های گلایل گلبرگ‌های لطیف و زیبایی دارند. علاوه‌براین، چیزی که درمورد این گل‌ها مهم است این است که این گل‌ها بیانگر قوت و اراده هستند. بنابراین، شما با قرار دادن این گل‌ها در یک سبد گل ترحیم بزرگ یا کوچک و هدیه دادن آن به خانواده داغ‌دار می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که در این شرایط سخت و غم‌انگیز قوی باشند و این‌که عزیزی که از آن از بین آن‌ها رفته شخصیت با عزم و اراده‌ای داشته و شخص مهم و خاصی در زندگی آن‌ها بوده است. 

اسم گل سفید برای تسلیت: گل‌های گلادیول

سبد گل ترحیم قیمت

اگر شما خدای‌ناکرده عزیزی را از دست می‌دهید و به فکر فرستادن سبد گل هستید، شاید به این فکر باشید که در انتخاب سبد گل قیمت آن تقریباً چقدر می‌شود. در گرفتن سبد گل ترحیم قیمت آن به چند عامل بستگی دارد. یکی نوع سبد گل و دیگری تعداد و نوع گل‌ها. اگر شما به‌دنبال سبد گل ترحیم ارزان هستید، باید سبد گل‌هایی را انتخاب کنید که جنسشان  از نوع حصیری است.

همچنین، در انتخاب سبد گل ترحیم ارزان شما بیشتر از یک نوع گل را نباید انتخاب کنید. هرچقدر که نوع گل‌های شما بیشتر شوند قیمت آن‌هم طبیعتاً بیشتر خواهد شد. یک عامل مهم دیگر در سبد گل ترحیم ارزان هم تعداد گل‌های شما است. هرچقدر که سبد گل شما بزرگ‌تر و تعداد گل‌های آن بیشتر باشد قیمت سبد گل شما هم گران‌تر خواهد بود. 

سبد گل ترحیم قیمت

سفارش گل تهران: با گل‌فروشی گل باما بهترین گل‌ها را برای انواع مراسم‌های مختلف سفارش دهید

شما می‌توانید در فروشگاه آنلاین گل باما انواع گل‌های متنوع را سفارش دهید و اگر به فکر سفارش گل سبد گل ترحیم تهران هستید، ما می‌توانیم انواع گل را خیلی سریع و فوری به مناطق مختلف تهران ارسال کنیم.

سفارش گل تهران: با گل‌فروشی گل باما بهترین گل‌ها را برای انواع مراسم‌های مختلف سفارش دهید

ثبت سفارش تلفنی