مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل پول paper money flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
گل باما

سبد گل پول

هدیه دادن یکی از زیباترین و معنی دارترین حرکت‌ها و رسم‌هایی است که ما انسان‌ها در بین خودمان داریم. با هدیه دادن ما روابطی که بین خودمان وجود دارد را بیش‌از پیش مستحکم می‌کنیم و به این صورت، احساساتمان را طوری بیان می‌کنیم که شاید با کلمات نتوانیم به‌خوبی آن‌ها را نشان دهیم. یکی از راه‌های هدیه دادن می‌تواند گل دادن، کادو دادن یا پول دادن باشد.

باکس گل سفارشی

اگر شما به ذهنتان نمی‌رسد که به عزیزتان چه کادویی بدهید یکی از گزینه‌های شما پول دادن است. شما می‌توانید حتی یک قدم فراتر از پول دادن بروید و پولتان را به شکل خلاقانه در یک سبد گل پول در کنار گل‌ها قرار دهید. بعلاوه خرید باکس گل و پول یا دسته گل پول نیز ایده‌ی خوبی برای این مواقع است.

سبد گل پول

گل‌های متنوع و انتخاب‌های خلاقانه برای سبد گل با پول

گزینه‌های زیادی برای تزیین سبد گل پول وجود دارند. گل‌فروشی‌ها می‌توانند به‌طور خلاقانه‌ای تزیین سبد گل با پول را انجام دهند. اگر به فکر انتخاب گل برای سبد گل با پول هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که باقی این مقاله را بخوانید. ما در این مقاله انتخاب‌هایی که شما بین گل‌های متنوع برای تزیین سبد گل با پول دارید را برایتان توضیح خواهیم داد. 

گل‌های متنوع و انتخاب‌های خلاقانه برای سبد گل با پول

انتخاب گل برای سبد گل و پول: یاس بنفش

یاس بنفش گل معطری است و رنگ‌های متنوعی دارد که بسته به رنگ‌های مختلف آن این گل می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد. البته، گل یاس بنفش معنی کلی‌اش پاکی و معصومیت جوانی است. اگر شما می‌خواهید یاس سفید را برای سبد گل و پول خود انتخاب کنید این گل هم به‌معنای پاکی و معصومیت است. برخی‌ها هم به سراغ یاس سرخابی می‌روند که یاس سرخابی برای سبد گل و پول در مناسبت‌های عاشقانه مناسب‌تر است، زیرا بیانگر عشق و احساسات رمانتیک است.

انتخاب گل برای سبد گل و پول: یاس بنفش

انتخاب گل سبد گل با تزیین پول: گل کاملیای سفید

گل کاملیای سفید یک گل جذاب و زیبا با گلبرگ‌های سفید رنگ است و نماد این گل جذابیت و دلربایی است. اگر شما می‌خواهید به کسی سبد گل با تزیین پول دهید و آن کس برایتان عزیز است و می‌خواهید به او بگویید چقدر آن فرد زیبا است می‌توانید گل کاملیا را برای سبد گل با تزیین پول خود انتخاب کنید. 

انتخاب گل سبد گل با تزیین پول: گل کاملیای سفید

انتخاب گل برای سبد گل پول برای تولد: گل نرگس زرد

گل‌های نرگس زرد با گلبرگ‌هایی به شکل ستاره در مرکز کارشان که با حالت شیپوری وجود دارد گل‌های خیلی زیبا و جذابی هستند. رنگ زرد این گل‌ها می‌تواند روحیه ما را تقویت و روزمان را شادتر کند. گل نرگس نمایانگر آغاز جدید در زندگی است و این گل با رنگی که دارد می‌تواند انتخاب خوبی برای سبد گل با پول برای تولد باشد. علاوه بر این، برای دوستان یا کسانی که مرحله جدیدی از زندگی‌شان را آغاز کرده‌اند (مثل راه‌اندازی کسب‌وکار یا اگر آن‌ها تازه ازدواج کرده‌اند) قرار دادن این گل در مدل سبد گل پول انتخاب خوبی است. 

انتخاب گل برای سبد گل با پول برای تولد: گل نرگس زرد

انتخاب گل برای تزیین گل با پول کم: سنبل آبی 

گل‌های سنبل گل‌هایی هستند که ما به‌خوبی با آن‌ها آشنایی داریم. مخصوصاً ما از این گل‌ها برای تزیین سفره هفت‌سین خودمان هم استفاده می‌کنیم. گل‌های سنبل نشان‌دهندهٔ پایداری و دوام هستند. این گل‌ها برای هدیه دادن از سوی شوهرها و مردانی مناسب هستند که می‌خواهند زندگی مشترک‌شان با همسرشان جشن بگیرند یا از او قدردانی کنند. شما با انتخاب گل سنبل برای تزیین گل با پول کم می‌توانید قدردانی و تحسین خود از شریک زندگی‌تان را به این صورت نشان دهید. 

انتخاب گل برای تزیین گل با پول کم: سنبل آبی 

انتخاب گل برای تزیین گل با پول کم: گل فراموشم نکن 

گل فراموشم نکن به‌معنای یاد و خاطره ابدی است و شما می‌توانید با هدیه دادن این گل به همسرتان نشان دهید که او همیشه در یاد و خاطرتان باقی می‌ماند و عشق خود را به او این‌طور ابراز کنید. همچنین، اگر نامزدی دارید و می‌خواهید به او عشق و علاقه خود را نشان دهید گل فراموشم نکن انتخاب خوبی برای تزیین سبد گل پول است. 

انتخاب گل برای تزیین گل با پول کم: گل فراموشم نکن 

مدل سبد گل پول: سبد گل رز با پول

رزها گل‌های عاشقانه و به به‌معنای احساسات رمانتیک هستند. شمانه تنها می‌توانید از آن‌ها در مناسبت‌های رسمی و غیر رسمی مثل سبد گل خواستگاری و خرید گل ولنتاین استفاده کنید بلکه می‌توانید آن‌ها را به‌عنوان هدیه در سبد گل رز با پول به دوستان و عزیزانتان بدهید. گل‌های رز بسته به رنگشان می‌توانند معانی متفاوتی داشته باشند.

برای مثال، اگر شما به فکر تزیین سبد گل رز با پول برای عشقتان هستید می‌توانید از رز قرمز استفاده کنید. اگر هم می‌خواهید تزیین پول با گل رز را برای دوستتان انجام دهید می‌توانید از گل رز زرد استفاده کنید. همچنین، شما می‌توانید از رزهای صورتی برای تزیین پول و گل رز برای گل روز مادر و دادن رز سفید برای چنین مناسبت‌هایی استفاده کنید. 

مدل سبد گل پول: سبد گل رز با پول

انتخاب گل سبد گل با پول برای تولد: گل ۱۰۰ تومانی

اگر شما به‌غیر از تزیین پول با گل رز به دنبال انتخاب دیگری می‌گردید، گل ۱۰۰ تومانی انتخاب خوبی برای تزیین سبد گل پول برای مراسم تولد است. این گل‌ها علاوه‌بر ظاهر زیبایی که دارند نمایانگر ثروت و غنا و عشق و علاقه هستند. شما می‌توانید گل‌های ۱۰۰ تومانی را برای تزیین سبد گل تولد همراه با پول انتخاب کنید و برای طرف مقابل آرزوی خوشبختی و رفاه داشته باشید. بیشترین رنگ گل‌های ۱۰۰ تومانی برای مدل سبد پول تولد رنگ‌های صورتی و قرمز هستند. بااین‌وجود، شما می‌توانید رنگ‌های سفید و زرد را هم برای این مناسبت انتخاب کنید.

انتخاب گل سبد گل با پول برای تولد: گل ۱۰۰ تومانی

ثبت سفارش تلفنی