مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل تولد birthday flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل رز متوسط
سبد گل رز متوسط
1,750,000 تومان
سبد گل شماره 28
سبد گل شماره 28
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 27
سبد گل شماره 27
2,842,000 تومان
سبد گل شماره 2
سبد گل شماره 2
1,700,000 تومان
سبد گل شماره 25
سبد گل شماره 25
3,296,000 تومان
سبد گل شماره 24
سبد گل شماره 24
4,032,000 تومان
سبد گل شماره 29
سبد گل شماره 29
5,832,000 تومان
سبد گل شماره 22
سبد گل شماره 22
2,954,000 تومان
سبد گل شماره 19
سبد گل شماره 19
2,018,000 تومان
سبد گل شماره 18
سبد گل شماره 18
2,180,000 تومان
سبد گل شماره 16
سبد گل شماره 16
1,784,000 تومان
سبد گل شماره 13
سبد گل شماره 13
4,139,000 تومان
سبد گل شماره 12
سبد گل شماره 12
2,232,000 تومان
سبد گل شماره 7
سبد گل شماره 7
2,430,000 تومان
سبد گل بادکنکی رز ارکیده سفید
سبد گل بادکنکی رز ارکیده سفید
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

سبد گل تولد

گرفتن جشن تولد و هدیه دادن در این مراسم به فردی در زندگی‌مان که دوستش داریم می‌تواند کار خیلی مهمی باشد. به‌طورکلی هدیه دادن و گرفتن مراسم تولد برای عزیزان و دوستانمان به این معنی است که ما آن‌ها را دوست داریم و از وجود آن‌ها در زندگی‌مان قدردان هستیم.

سبد گل تولد

برای همین، در مراسم تولد شما به شیوه‌های مختلف می‌توانید قدردانی و تشکر خود از وجود یک نفر دیگر در زندگی خود ابراز کنید. یکی از این راه‌ها دادن گل است. گل آن هم از نوع سبد گل تولد هدیه خوبی برای ابراز علاقه و ارادت شما به فرد دیگری است. (از صفحه باکس گل تولد هم دیدن کنید.)

گل‌های متنوع و شاد برای سبد گل تولد

با هدیه دادن سبد گل محبت خودتان به عزیزتان نشان دهید

گل‌های مختلف معانی مختلفی دارند و شما با دادن این گل‌ها می‌توانید عشق و علاقه خودتان را به عزیزتان نشان دهید. یکی از راه‌هایی که شما می‌توانید در روز تولد به عزیزانتان گل دهید، دادن سبد گل تولد است.

در سبد گل تولد شما می‌توانید گل‌های زیبا با رنگ‌های جذاب و چشمگیر را در آن قرار دهید. ما در این مقاله چند گلی که شما می‌توانید برای یک سبد گل تولد زیبا انتخاب کنید را مثال خواهیم زد. (راستی گل ماه تولد شما چیست؟)

گل‌های تیره و خوش رنگ در سبد گل تولد

انتخاب گل برای سبد گل تولدت مبارک: گل میخک صد پر

گل میخک صد پر با ظاهر زیبا و جذابی که دارد و معنی آن یک انتخاب ایده‌آل برای سبد گل تولدت مبارک محسوب می‌شود. معنای کلی میخک صد پر عشق است. البته بسته به رنگ میخک صد پر معنای آن می‌تواند مختلف باشد.

میخک صد پر نمادی از تمایز و جذابیت است. گل‌های میخک صد پر که رنگ قرمز کم‌رنگ دارند می‌توانند احساساتی مثل تحسین را ابراز کنند. میخک‌های صد پر تیره‌تر می‌توانند احساساتی مثل عشق و علاقه را نشان دهند. شما می‌توانید از میخک‌های صد پر سفید برای بیان کردن آرزوی خوش‌شانسی و بیان کردن احساس قدردانی خود استفاده کنید. میخک صد پر به‌تنهایی برای سبد گل تولدت مبارک انتخاب و مناسبی است. اما اگر دوست داشته باشید، شما می‌توانید آن را در کنار گل‌های دیگر هم در سبد گل برای تولد قرار دهید. (از صفحه دسته گل تولد دیدن کنید.)

 با ترکیب گل رز سفید و گل میخک صد پر: سبد گل تولدت مبارک

انتخاب گل برای سبد گل برای تولد همسر: گل ارکیده

اگر شما همسری دارید و می‌خواهید برای او گل خاص و منحصربه‌فردی بگیرید گل ارکیده انتخاب خوبی است. گل ارکیده نمایانگر عشق منحصربه‌فرد شما است. نمادهای دیگر این گل لوکس بودن و رمز و راز است. گل ارکیده می‌تواند انتخاب مناسبی برای سبد گل برای تولد همسر باشد. همچنین، شما با قرار زدن این گل در سبد گل برای تولد همسر می‌توانید به او نشان دهید که چقدر از وجود او و دوست داشتن او در زندگی‌تان خوش‌شانس هستید. (از صفحه جام گل هدیه دیدن کنید.)

با گل ارکیده سبد گل تولد همسر

انتخاب گل برای سبد گل تولد همسر: گل ۱۰۰ تومانی

گل پیونی هم گلی است که معنی اصلی آن عشق است. برای همین، این گل انتخاب خوبی برای سبد گل تولد همسر محسوب می‌شود. گل پیونی در فرهنگ آسیای شرقی و با فرهنگ چینی‌ها ارتباط نزدیکی دارد. در چین از این گل در مراسم‌های رسمی و تشریفاتی استفاده می‌شود و اسم چینی‌ها برای زیباترین تقریباً به گل 100 تومانی ترجمه می‌شود. شما با انتخاب این گل برای سبد گل تولد همسر و دادن این هدیه به او می‌توانید نشان دهید که همسرتان بسیار زیبا است و این که چقدر او را دوست دارید. (از صفحه سبد گل رز دیدن کنید.)

با گل 100 تومانی سبد گل تولد همسر

انتخاب گل برای سبد گل برای تولد: گل آلسترومریا

گل آلسترومریا که به آن لیلی پرو هم می‌گویند بیانگر وفاداری، تعهد، حمایت و بقا است. اگر شما دوستی دارید و مدت طولانی است که او در زندگی شما بوده و خیلی از شما حمایت می‌کرده انتخاب این گل برای سبد گل برای تولد او انتخاب مناسبی است. گل آلسترومریا گلبرگ‌های بسیار ظریفی دارد و طیف رنگ‌های آن متنوع است. شما می‌توانید از بین رنگ‌های زیبای گل آلسترومریا یکی را برای سبد گل تولد زیبا خود انتخاب کنید. (از صفحه سبد گل خواستگاری دیدن کنید.)

با گل آلسترومریا سبد گل تولد

انتخاب گل برای سبد گل تولد مردانه: گل آفتاب‌گردان

در انتخاب گل برای مردان انتخاب گل‌هایی بهتر است که شکل جذاب و زیبا و رنگ گرمی دارند. گل آفتاب‌گردان یک انتخاب خیلی‌خوب برای سبد گل تولد مردانه محسوب می‌شود. این گل با رنگ زرد و گرمی که دارد هم به‌معنای عشق است و هم به‌معنای تحسین، وفاداری و پایداری. با قرار دادن گل آفتاب‌گردان در سبد گل تولد مردانه شما می‌توانید به نامزد یا عشقتان یادآوری خاطرات گرمی را کنید که با هم داشته‌اید. (از صفحه باکس گل مردانه دیدن کنید.)

با گل آفتاب گردان سبد گل تولد مردانه

انتخاب گل برای سبد گل تولد جدید: گل داوودی

گل داوودی  گلبرگ‌های ظریفی دارد و سر آن بزرگ است. این گل طیف رنگ‌های متنوعی دارد. شاید شما بیشترین رنگی که برای گل داوودی دیده باشید رنگ زرد آن است. اما اگر شما می‌خواهید احساسات قدردانی و علاقه خود با یک دوست را در تولدش بیان کنید می‌توانید از گل‌های داوودی سفید، بنفش و آبی‌رنگ استفاده کنید. نماد گل داوودی لذت، خوش‌بینی و وفاداری است و یک گل مناسب برای سبد گل تولد جدید برای دوستان محسوب می‌شود.(از صفحه سبد گل نامزدی دیدن کنید.)

 با گل داوودی سبد گل تولد جدید

انتخاب گل برای سبد گل تولد جدید: گل آهاری

گل آهاری گلی است که خیلی با یاد و خاطره ارتباط نزدیکی دارد. این گل گلبرگ‌های کوچکی دارد که به‌صورت لایه‌ای بر روی همدیگر قرار گرفته‌اند و سر بزرگی دارد. گل آهاری رنگ‌های متنوعی دارد و شما می‌توانید از بین رنگ‌های زرد، نارنجی، بنفش، صورتی و قرمز آن انتخاب کنید. گل آهاری می‌تواند برای تولد دوستی که می‌خواهید یاد و خاطره او را گرامی نگه دارید انتخاب مناسبی باشد. (از صفحه سبد گل عروس دیدن کنید.)

سبد گل تولد جدید با گل آهاری

انتخاب گل برای سبد گل تولد نوزاد: گل مینا

گل‌های مینا گل‌های کوچک و ظریفی هستند و رنگ‌های خیلی شاد و متنوعی دارند. معنای این گل معصومیت، ساده بودن، خوشبختی و آغاز جدید زندگی است. برای همین، گل مینا برای سبد گل تولد نوزاد انتخاب خوبی است. شما با آوردن سبد و پر کردن سبد گل تولد نوزاد با گل مینا و هدیه دادن آن می‌توانید آغاز زندگی جدید نوزاد را با خانواده او شریک شوید. (از صفحه سبد گل پول دیدن کنید.)

با گل مینا سبد گل تولد نوزاد

انتخاب گل برای سبد گل تولد خواهر: گل ادریسی

اگر می‌خواهید به اعضای خانواده و خواهرتان یک گل زیبا بدهید گلی که برای سبد گل تولد خواهر و هر یک از اعضای خانواده شما مناسب است گل ادریسی است. گل ادریسی نشان‌دهنده عشق و خانواده است و شما می‌توانید با هدیه دادن سبد گل تولد خواهر که پر از گل ادریسی است به خواهرتان نشان دهید که چقدر از صمیم قلب او را دوست دارید و از او حمایت می‌کنید. (از صفحه سبد گل هدیه دیدن کنید.)

با گل ادریسی سبد گل تولد خواهر

انتخاب گل برای سبد گل تولد دخترانه: گل زنبق

گل زنبق با نماد خلوص و زیبایی می‌تواند انتخاب مناسبی برای سبد گل تولد دخترانه باشد. گل‌های زنبق سفید نشان‌دهنده تواضع و معصومیت هستند. گل‌های زنبق نارنجی نشان‌دهنده شور و اشتیاق و علاقه هستند. یک نوع گل‌های زنبق دیگر هم هستند که به آن‌ها زنبق الوادی یا گل برف می‌گویند که آن‌ها هم نشان‌دهنده خالص بودن قلب هستند. به‌طورکلی، گل‌های زنبق با ظرافت و لطافتی که دارند برای سبد گل تولد دخترانه و به‌طورکلی یک سبد گل تولد زیبا برای هر یک از اعضای خانواده شما انتخاب مناسبی هستند. (از صفحه باکس گل لاکچری دیدن کنید.)

با گل زنبق سبد گل تولد دخترانه

ثبت سفارش تلفنی