باکس گل خواستگاری matchmaking-flower-box

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
گل باما

باکس گل خواستگاری

گل‌ها بخش مهمی در مراسم خواستگاری هستند. آن‌ها می‌توانند خلوص نیت و جدیت شما در ابراز علاقه به دختری که می‌خواهید از او خواستگاری کنید را نشان دهند. برای همین، نوع گلی که شما انتخاب می‌کنید و نوع ترتیبی که آن آن گل را ارائه می‌کنید خیلی در مراسم خواستگاری مهم است. راه‌های مختلفی برای هدیه دادن گل در مراسم خواستگاری وجود دارد. برای مثال، شما می‌توانید گل را به‌صورت یک دسته زیبا با روبان و تزیینات دیگر آرایش کنید یا آن را در یک جام گل به خانواده دختر مورد نظرتان هدیه دهید.

یک گزینه دیگر هم برای شما دادن باکس گل خواستگاری است که در یک جعبهٔ خیلی زیبا با تزیینات می‌تواند ظاهر زیبایی داشته باشد. موقع انتخاب نوع گل برای باکس گل خواستگاری هم که می‌رسد شما گزینه‌های متنوعی دارید که به‌غیراز گل رز می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. ما در این مقاله درمورد گل‌های مختلفی که شما می‌توانید برای باکس گل خواستگاری انتخاب کنید صحبت خواهیم کرد. 

باکس گل خواستگاری

انتخاب گل برای باکس گل خواستگاری جدید: گل ارکیده

گل‌های ارکیده می‌توانند انتخاب جدید و خلاقانه‌ای برای باکس گل خواستگاری باشند. اغلب از گل‌های ارکیده برای تزیین دکوراسیون خانه استفاده می‌شود. بااین‌وجود، این گل‌ها با زیبایی منحصربه‌فردی که دارند می‌توانند گل مناسبی برای باکس گل خواستگاری شما باشند. فرستادن گل ارکیده در قالب باکس گل خواستگاری می‌تواند به دختری که شما می‌خواهید از او خواستگاری کنید این پیام را برساند که شما علاقه خیلی زیادی به آن دختر دارید. همچنین، گل ارکیده می‌تواند بیانگر این باشد که شما خیلی برای او ارزش قائل هستید. 

باکس گل ارکیده برای خواستگاری

انتخاب گل برای باکس گل خواستگاری جدید: گل لیلی

گل لیلی هم یک گزینه دیگر برای باکس گل برای خواستگاری است که نسبت‌به گل رز یک انتخاب نامعمول به‌نظر می‌رسد. گل لیلی نشان‌دهنده ارتباط عمیقی است که شما ممکن است با فرد دیگر داشته باشید. اگر شما فکر می‌کنید که با فردی ارتباط خیلی عمیقی دارید و مخصوصاً آن ارتباط عاشقانه است و شما می‌خواهید از او خواستگاری کنید می‌توانید این گل را هم در باکس گل برای خواستگاری از دختر مورد علاقه‌تان قرار دهید. انواع مختلف گل لی‌لی وجود دارند که شما می‌توانید آن را برای باکس گل خواستگاری لاکچری خود انتخاب کنید. 

باکس گل لیلی برای خواستگاری

انتخاب گل برای باکس گل خواستگاری جدید: گل مینا

گل مینا یکی از زیباترین گل‌هایی است که در دنیا پیدا می‌شود. علاوه‌براین، گل مینا هم می‌تواند معنی عاشقانه داشته باشد. در جنوب آسیا کشورهای زیادی وجود دارند که گل مینا را به‌عنوان نمادی از عشق و علاقه در نظر می‌گیرند. شکل ظاهری گل مینا هم این‌طور است که به آن ظاهری زیبا و شاد را می‌دهد. گل مینا رنگ‌های مختلفی دارد. شما می‌توانید این گل را به‌تنهایی یا آن را در باکس گل خواستگاری لاکچری در کنار گل‌های دیگر بگذارید. 

باکس گل مینا برای خواستگاری

باکس گل خواستگاری لاکچری: گل میخک

اگر شما می‌خواهید به کسی بگویید که بودن با او شادی و لذت زیادی را برای زندگی‌تان می‌آورد می‌توانید از گل میخک استفاده کنید. گل میخک رنگ‌های خیلی متنوع و شادی دارد و شما می‌توانید با این رنگ‌های شاداب به کسی که به او علاقه دارید بفهمانید که زندگی با او می‌تواند شادی زیادی برایش داشته باشد. گل میخک ظاهر گردی دارد و رنگ‌های آن متنوع است و شما آن را به هرکس که می‌دهید می‌تواند دل او را آب کند. شما می‌توانید علاوه‌بر گل میخک گل‌های دیگری هم در باکس گل برای خواستگاری‌تان بگذارید که به آن ظاهری متنوع‌تر بدهید. 

باکس گل میخک برای خواستگاری

قیمت باکس گل خواستگاری

باکس گل خواستگاری قیمت‌های متنوعی دارد. قیمت باکس گل خواستگاری بسته به نوع گلی که شما از آن استفاده می‌کنید و رنگ آن می‌تواند متنوع باشد. برخی از گل‌ها نسبت‌به گل‌های دیگر معمول‌تر هستند و ممکن است قیمت کمتری نسبت‌به گل‌های نادرتر و کمیاب‌تر داشته باشند. علاوه‌براین، نوعی باکس هم در قیمت باکس گل خواستگاری اثر دارد. خیلی از فروشندگانی که باکس گل خواستگاری لاکچری را عرضه می‌کنند باکس گل چوبی، شیشه‌ای یا جعبه هارد باکس را ارائه می‌کنند. علاوه‌براین، تزئیناتی که در باکس وجود دارد مثل گذاشتن عروسک یا حتی گذاشتن گل‌های دیگر هم می‌تواند در قیمت باکس گل خواستگاری اثر بگذارد.

قیمت باکس گل خواستگاری

ثبت سفارش از واتس اپ