مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل هدیه gift flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل رز متوسط
سبد گل رز متوسط
2,830,000 تومان
سبد گل شماره 28
سبد گل شماره 28
3,492,000 تومان
سبد گل شماره 27
سبد گل شماره 27
3,492,000 تومان
سبد گل شماره 2
سبد گل شماره 2
1,730,000 تومان
سبد گل شماره 25
سبد گل شماره 25
3,916,000 تومان
سبد گل شماره 24
سبد گل شماره 24
6,132,000 تومان
سبد گل شماره 29
سبد گل شماره 29
9,432,000 تومان
سبد گل شماره 22
سبد گل شماره 22
3,614,000 تومان
سبد گل شماره 21
سبد گل شماره 21
1,552,000 تومان
سبد گل شماره 20
سبد گل شماره 20
1,110,000 تومان
سبد گل شماره 19
سبد گل شماره 19
2,951,000 تومان
سبد گل شماره 18
سبد گل شماره 18
2,811,000 تومان
سبد گل شماره 17
سبد گل شماره 17
1,475,000 تومان
سبد گل شماره 16
سبد گل شماره 16
2,453,000 تومان
سبد گل شماره 15
سبد گل شماره 15
1,006,000 تومان
سبد گل شماره 13
سبد گل شماره 13
5,934,000 تومان
سبد گل شماره 12
سبد گل شماره 12
2,832,000 تومان
سبد گل شماره 7
سبد گل شماره 7
3,930,000 تومان
سبد گل داوودی میخک سفید صورتی
سبد گل داوودی میخک سفید صورتی
1,110,000 تومان
سبد گل شماره 4
سبد گل شماره 4
360,000 تومان
سبد گل شماره 1
سبد گل شماره 1
2,798,000 تومان
سبد گل رز قرمز لیلیوم بنفش
سبد گل رز قرمز لیلیوم بنفش
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل بزرگ مناسبتی
سبد گل بزرگ مناسبتی
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل بادکنکی رز ارکیده سفید
سبد گل بادکنکی رز ارکیده سفید
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل بله برون رز ارکیده
سبد گل بله برون رز ارکیده
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل میکس اوریانتال آلسترومریا داوودی
سبد گل میکس اوریانتال آلسترومریا داوودی
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل شماره 23
سبد گل شماره 23
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

سبد گل هدیه

معمولا افراد تمایل دارند وقتی برای اولین به خانه کسی می‌روند برای میزبان هدیه‌ای بخرند. این هدیه‌ها می‌تواند یک جعبه شیرینی یا شکلات یا یک گیاه آپارتمانی باشد. با این حال گزینه‌های پرطرفدار دیگر شامل خرید باکس گل هدیه، دسته گل هدیه، خرید جام گل هدیه و یا یک سبد گل هدیه زیبا و خاص می‌شود. گل‌ها انتخاب خوبی برای هر مناسبتی هستند؛ از گل روز مادر و گل روز پدر گرفته تا گل روز ولنتاین و غیره.

سبد گل هدیه

همیشه گل دادن انتخابی است که شما می‌توانید در مناسبت هدیه دادن از آن استفاده کنید. یکی از راه‌هایی که شما در هدیه دادن گل می‌توانید از آن استفاده کنید دادن سبد گل هدیه است. با یک سبد گل هدیه زیبا شما هم می‌توانید دوست یا فامیل را غافل‌گیر کنید و هم این‌که گل‌های زیبا را به دکوراسیون خانه او اضافه کنید. ما در این مطلب انواع گل که می‌توانید برای خرید سبد گل زیبا تهیه کنید را برایتان مثال خواهیم زد. 

سبد گل هدیه

انتخاب انواع سبد گل: سبد گل زیبا برای خواستگاری

برای سبد گل خواستگاری شما باید گلی را انتخاب کنید که حالتی رمانتیک و عاشقانه داشته باشد و هم این‌که کمی جنبه رسمی داشته باشد، چون شما دارید به خواستگاری عشقتان می‌روید. یک سبد گل هدیه برای خواستگاری که خیلی هم ظاهر زیبایی دارد و هم می‌تواند خیلی رمانتیک باشد سبد گل زیبا لاله و گل ارکیده است. اگر هم شما هیچ کدام از این گزینه‌ها را دوست ندارید، می‌توانید سبد گل رز هدیه را در مناسبت‌های این‌چنینی هدیه دهید. 

 سبد گل زیبا برای خواستگاری

انواع سبد گل و هدیه: سبد گل لاکچری برای روز ولنتاین

از آنجایی‌که روز ولنتاین روزی عاشقانه است، شاید شما دلتان بخواهد که یک سبد گل خاص را به عشقتان بدهید. برای آرایش مناسب گل‌ها در سبد گل لاکچری شما می‌توانید یک سبد گل رز هدیه با رزهایی که یک رنگ هستند یا رنگ‌های مختلف دارند را تهیه کنید. سبد گل لاکچری شما برای روز ولنتاین می‌تواند شامل گل‌های رز قرمز که نشان‌دهنده عشق هستند،

گلهای رز صورتی که نشان‌دهنده زیبایی و گل‌های رز زرد که به‌طورکلی نشان‌دهنده علاقه و شادی هستند را برای سبد گل خاص روز ولنتاین انتخاب کنید. اگر می‌خواهید برای روز ولنتاین یک سبد گل هدیه را تهیه کنید که فقط یک نوع گل رز در آن وجود دارد رنگ زرد را انتخاب نکنید. این به این خاطر است که رزهای زرد به تنهایی در یک سبد گل بزرگ فقط نشان‌دهنده دوستی هستند و نشان‌دهنده عشق نیستند. برای همین، خیلی برای یک سبد گل و هدیه ولنتاین ممکن است انتخاب خوبی نباشند.

سبد گل لاکچری برای روز ولنتاین

گل رز بنفش را برای عشق تازه‌تان بگیرید

اگر هم شما رابطه خود با عشقتان را به‌تازگی آغاز کرده‌اید برای سبد گل خاص روز ولنتاین می‌توانید رزهای بنفش رنگ را انتخاب کنید که این رزها نشان‌دهنده شیفتگی شما توسط عشقتان در این رابطه هستند. اگر هم مدتی است که شما این رابطه عاشقانه را داشته‌اید و می‌خواهید برای او سبد گل برای تبریک روز ولنتاین بگیرید، به سراغ انتخاب دیگری بروید و می‌توانید به‌جای گل رز از گل‌های لالهٔ صورتی استفاده کنید. 

گل رز بنفش را برای عشق تازه‌تان بگیرید

انواع سبد گل و هدیه: گرفتن سبد گل برای تبریک انواع سالگرد

سالگردها مناسبت‌های مهمی هستند. برای مثال، شما در سالگرد ازدواج می‌توانید به همسرتان یادآوری کنید که چقدر زمان را با هم سپری کرده‌اید و چقدر این زمان برای شما مهم بوده‌است. شما می‌توانید قدردانی خود از این زمان مشترک را با گرفتن یک سبد گل بزرگ هدیه برای همسرتان نشان دهید. برای سبد گل برای تبریک سالگرد شما هم بهتر است از گل‌های فصلی استفاده کنید. چون سالگردها می‌توانند در هر فصلی از سال باشند و اگر شما این گل‌ها را انتخاب کنید،

این گلها نشان‌دهندهٔ زمانی هستند که شما می‌خواهید آن را جشن بگیرید. برای مثال، اگر سالگرد ازدواج شما در فصل بهار باشد، شما می‌توانید به سراغ گل‌هایی که در بهار می‌رویند برای سبد گل برای هدیه‌تان بروید. این گل‌ها می‌توانند گل‌های ۱۰۰ تومانی، گل‌های شکوفه هلو و گل‌های شکوفه گیلاس باشند. در موقع انتخاب رنگ گل هم برای سبد گل فانتزی و خاصتان شما می‌توانید رنگ‌های گرم و روشنی مثل رنگ‌های زرد، طلایی یا صورتی را انتخاب کنید. 

گرفتن سبد گل برای تبریک انواع سالگرد

انواع سبد گل: گل‌هایی برای مناسبت‌های هم‌دردی

برای خرید سبد گل ترحیم و ارسال سبد گل برای هدیه به کسی بفرستید که عزیزی را ازدست‌داده و داغ‌دار است، گل‌هایی مثل گل‌های زنبق و مینای چمنی گل‌هایی هستند که در این مناسبت‌ها می‌توانند انتخاب خوبی باشند. برای انتخاب رنگ این نوع گل‌ها در سبد گل بزرگ یا کوچک هدیه شما می‌توانید رنگ بنفش را انتخاب کنید. رنگ بنفش و آبی نشان‌دهندهٔ امید و تولدی دوباره هستند. 

 گل‌هایی برای مناسبت‌های هم‌دردی

 انواع سبد گل فانتزی: سبد گل هدیه تولد

برای سبد گل هدیه تولد اگر شما سلیقه طرف مقابلتان برای گل را می‌شناسید همان گل را در سبد گل تولد او قرار دهید. اگر هم نمی‌دانید سلیقه او چیست، می‌توانید به سراغ گل مخصوص ماه تولد برای سبد گل فانتزی تولد بروید. برای مثال، گل مخصوص متولدین ماه فروردین گل داودی است و معنای این گل می‌تواند معصومیت و وفاداری باشد.

برای مثال، گل متولد اردیبهشت زنبق الوادی یا گل برف است و شما می‌توانید این گلها را در یک سبد گل زیبا برای دوست یا کسی که می‌خواهید تولد او را بگیرید و آن را با گل‌های دیگر ترکیب کنید. برای متولدین خرداد هم شما می‌توانید یک سبد گل رز هدیه ببرید، زیرا گل مخصوص متولدین این ماه رز است و همان‌طور که می‌دانیم رز نشان‌دهنده احساسات رمانتیک و عاشقانه است. 

سبد گل هدیه تولد

سبد گل برای تولد همسر

اگر شما و همسرتان روز تولدش است و نمی‌دانید برای او چه نوع سبد گلی بگیرید یا شما دوستی دارید که خانم است و می‌خواهید یک سبد گل زیبا برای دوستتان بگیرید، گل‌هایی که می‌توانید برای آن‌ها انتخاب بکنید معمولاً گل‌های رز، گل‌های ۱۰۰ تومانی، زنبق لاله و ارکید هستند. به‌طورکلی، این گل‌ها انتخاب خوبی برای سبد گل برای تولد همسرتان و سبد گل زیبا برای دوستتان هستند. 

سبد گل برای تولد همسر

سبد گل تولد مردانه

اگر روز تولد شوهرتان رسیده و شما به فکر خرید باکس گل مردانه یا یک سبد گل برای هدیه تولد شوهر خود می‌گردید که مناسب او باشد، نگران نباشید. مردها هم گل‌ها را دوست دارند و این مسئله فقط به خانم‌ها محدود نمی‌شود. شما انتخاب‌های زیادی برای سبد گل تولد مردانه دارید. برای سبد گل تولد مردانه شما می‌توانید گل‌های میخک، گل‌های کوکب، گل‌های داوودی و ادریسی را انتخاب کنید. یادتان باشد که برای انتخاب رنگ گل‌ها برای سبد گل تولد مردانه به سراغ رنگ‌های گرمی مثل قرمز، نارنجی و بنفش بروید و از انتخاب کردن رنگ‌های ملایم و پاستلی مثل صورتی یا آبی آسمانی اجتناب کنید. 

سبد گل تولد مردانه

انواع سبد گل چوبی برای هدیه دادن: سبد گل هدیه عروسی

در زمان عروسی رفتن کاری که تقریباً همه مهمان‌ها یا شاید هم خیلی از آن‌ها انجام می‌دهند، دادن یک سبد گل هدیه عروسی به عروس یا داماد است. برای انتخاب گل برای این مناسبت شما گزینه‌های خیلی مختلفی دارید. طبیعتاً اولین گزینه‌ای که ممکن است به ذهنتان برسد انتخاب گل رز برای سبد گل هدیه عروسی است. تعجبی هم ندارد، چون گل رز نشان‌دهنده عشق است و برای این مناسبت یک گل مناسب است.

گل‌های دیگر برای گذاشتن گل در سبد گل چوبی برای عروسی می‌تواند گل ۱۰۰ تومانی، گل کوکب، گل لاله، گل ادریسی، ارکیده، زنبق الوادی و خیلی از گل‌های دیگر باشد که شما بسته به سلیقه‌تان می‌توانید هرکدام از آن‌ها را انتخاب کنید. 

سبد گل هدیه عروسی

قیمت سبد گل هدیه

حالا که شما این مطلب را در مورد گل‌های مختلف خواندید و تصمیم گرفتید که یک سبد گل را به‌عنوان هدیه در هر مناسبتی بدهید، شاید به این فکر باشید که قیمت سبد گل هدیه در چه طیفی می‌تواند باشد. اگر شما به‌دنبال قیمت سبد گل ارزان می‌روید به شما پیشنهاد می‌کنیم که اول نوع سبد گل را انتخاب کنید. طبیعتاً جنس سبد گل در قیمت سبد گل هدیه هم تأثیر گذار است.

برای مثال، سبد گل چوبی نسبت به سبد گل حصیری ممکن است قیمت بیشتری داشته باشد، چون روی آن بیشتر کار شده است. برای قیمت سبد گل ارزان هم به غیر از جنس نوع سبدتان شما باید بیشتر به سراغ یک نوع گل روید. هر چقدر که نوع گل‌های شما بیشتر باشد قیمت آن‌هم بیشتر خواهد بود. یک عامل مهم دیگر که تعیین‌کننده قیمت سبد گل ارزان است، تعدا گل‌هایتان است. هرچه تعداد گل‌های شما هم بیشتر باشد، قیمت سبد گلتان هم بیشتر خواهد شد.

قیمت سبد گل هدیه

ثبت سفارش تلفنی