باکس گل هدیه gift-flower-box

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
باکس گل استوانه ای رز طلایی
باکس گل استوانه ای رز طلایی
باکس گل رنگی ارکیده رز
باکس گل رنگی ارکیده رز
باکس گل مستطیلی بادکنکی لیسین توس زنبق بنفش
باکس گل مستطیلی بادکنکی لیسین توس زنبق بنفش
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
باکس گل استوانه ای آنتوریوم رز سفید صورتی
باکس گل چوبی متوسط رز سفید آنتوریوم بنفش
باکس گل چوبی متوسط رز سفید آنتوریوم بنفش
گل باما

باکس گل هدیه

نمی‌دانم شما هم احساس من را دارید یا نه. وقتی‌که وارد یک گل‌ فروشی می‌شوم بوی خوش گل‌ها و فضای خنک گل‌فروشی من را تحت تأثیر قرار می‌دهد و نگاه من بلافاصله جذب برگ‌های سبز و گلبرگ‌های رنگارنگ گل‌ها می‌شود. نمی‌دانم چه چیزی درمورد گل‌ها است که روحیه ما را تغییر می‌دهد و زیبایی آن‌ها باعث می‌شود که از ناراحتی در بیاییم.

گل‌ها خیلی وقت است که به‌عنوان هدیه به افراد داده می‌شوند. برای مثال، باکس گل هدیه در خیلی از مناسبت‌ها مثل روز ولنتاین، روز تولد و مناسبت‌های سالگرد ازدواج به‌طرف دیگر به‌عنوان ابراز احساسات یا قدردانی از او داده می‌شود. اگر شما هم دوست دارید باکس گل هدیه را به عزیزتان هدیه دهید، ما در این مقاله چند پیشنهاد در مورد گل‌هایی که شما می‌توانید آن‌ها را برای خرید باکس گل هدیه در آن قرار دهید داریم که کمی در مورد آن‌ها توضیح خواهیم داد. 

باکس گل هدیه

انواع باکس گل هدیه: گل رز

اگر فردی که برای او می‌خواهید باکس هدیه گل را تحویل دهید نامزد شما یا کسی است که عاشق او هستید، می‌توانید یک باکس گل رز را به‌عنوان باکس گل هدیه تولد به او بدهید. رزها در بین گل‌ها نماد علاقه و عشق را دارند و شما با هدیه دادن این باکس هدیه گل می‌توانید به کسی که دوستش دارید این‌طور ابراز علاقه کنید. شما می‌توانید از بین رزها رنگ قرمز، صورتی و سفید را انتخاب کنید. 

باکس گل هدیه رز

انواع باکس گل هدیه: گل ژربرا

گل‌های ژربرا، گل‌های رنگارنگ روشنی هستند که می‌توانند افراد را شاد کنند و رنگ متفاوتی به‌روز آن‌ها ببخشند. خود گل ژربرا را می‌توانید در یک دسته‌ گل هدیه داده یا آن را با گل‌های دیگر قاطی کنید. اما گل ژربرا به‌خودی‌خود در یک باکس گل هدیه هم می‌تواند نمای بسیار زیبایی داشته باشد.نماد گل‌های ژربرا معصومیت، خوشی و بشاشت است. برای همین، این گل‌ها برای خرید باکس گل هدیه برای دختران، خوب هستند که از رنگ‌های رنگارنگ و متنوع خوش‌شان می‌آید. اگر شما دخترعمویی دارید که تولدش است و می‌خواهید به او تبریک بگویید می‌توانید این باکس گل هدیه را به او بدهید. 

باکس گل هدیه ژربرا

باکس گل هدیه مردانه

می دانم هدیه دادن باکس گل به مردها ممکن است کمی عجیب‌وغریب به‌نظر برسد، چون گل اولین انتخاب هدیه به هر مردی نیست. بااین‌وجود، شما با هدیه دادن یک باکس گل که گل‌های زیبایی در آن وجود دارد و با دقت انتخاب شدند می‌توانید علاقه خود را به مرد مورد علاقه‌تان ابراز کنید. در مورد انتخاب کردن گل مناسب برای مردها سعی کنید به سراغ گل‌هایی بروید که بوی خوشی دارند یا شکل آن‌ها بسیار جذاب است. ما در این بخش دو نوع از گل‌هایی را مثال می‌زنیم که شما برای خرید باکس گل هدیه برای مردتان می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. 

باکس گل هدیه برای مرد

انواع باکس گل هدیه مردان: گل‌های داوودی قرمز

گل‌های داوودی که رنگ قرمزی دارند باعث می‌شوند که گل مناسبی برای هدیه دادن به مردها باشند. گل داوودی نماد دوستی و سلامت است. برای همین، شما اگر بخواهید از شوهرتان قدردانی کنید می‌توانید گل داودی را به او هدیه بدهید. 

باکس گل هدیه داوودی

انواع باکس گل هدیه مردانه: گل‌های پرنده بهشتی

گل‌های پرنده بهشتی یک نوع گل استوایی هستند که گلبرگ‌های آن‌ها نارنجی پررنگ است و خیلی رنگ زیبایی دارند. گل‌های پرنده بهشتی نماد وفاداری، عشق و علاقه شما را می‌رسانند. رنگ خاص و شکل جذاب و زیبای پرنده‌های بهشتی می‌تواند انتخاب خوبی برای هدیه دادن به شوهر شما باشد. 

باکس گل استرلیتزیا

قیمت باکس گل هدیه

قیمت باکس گل هدیه بسته به نوع گلی که شما می‌خواهید به طرف مقابل هدیه بدهید می‌تواند متفاوت باشد. دلیل آن‌هم این است که به‌طورکلی گل‌های طبیعی حساس هستند و به مراقبت زیادی نیاز دارند. حتی مراقبت و رشد برخی از گونه‌های آن‌ها می‌تواند خیلی دشوار باشد. برای همین به‌طورکلی، گل‌ها گران قیمت هستند. همچنین، نوع ترتیب آن‌ها در باکس هدیه گل و تزئینات اضافی هم که می‌توانند داشته باشند در قیمت باکس گل هدیه می‌تواند مؤثر باشد و آن را بالا ببرد.

قیمت باکس گل هدیه

 

ثبت سفارش از واتس اپ