گل ولنتاین

فیلتر قیمت :

تومان
فیلتر رنگ :
باکس گل رز هلندی سفید صورتی
باکس گل رز هلندی سفید صورتی

401,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز هلندی قرمز طرح قلب
باکس گل رز هلندی قرمز طرح قلب

445,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل میکس رز داوودی
باکس گل میکس رز داوودی

254,000 تومان
اضافه به سبد

ولنتاین که بود و چه کرد؟

بیایید به عقب برگردیم! زمانی که هیچ حرفی از گل ولنتاین یا حتی باکس گل رز قرمز در میان نبود. هنوز تاریخ ولنتاین و داستان پدر مقدس، در هاله‌ای از ابهام است. اما می دانیم که فوریه مدت طولانی است به عنوان یک ماه عاشقانه جشن گرفته می‌شود. سنت ولنتاین، همانطور که امروز می‌دانیم، ریشه در سنت مسیحی و روم باستان دارد. اما چه کسی مبدع سنت ولنتاین بود و چگونه با این مناسک باستانی ارتباط پیدا کرد؟

گل روز ولنتاین

تاریخچه ولنتاین

كلیسای كاتولیك بر گرفته از نام چند قدیس مختلف به نام‌های ولنتاین یا ولنتاینوس را می باشد كه همگی کشته شده اند. یک افسانه، ادعا می‌کند که ولنتاین کشیشی بود که در طول قرن سوم در رم خدمت می‌کرد. هنگامی که امپراتور کلودیوس دوم به این نتیجه رسید که مردان مجرد سربازان بهتری نسبت به مردانی که همسر و خانواده دارند هستند، ازدواج  را برای مردان جوان ممنوع کرد. ولنتاین با درک بی‌ عدالتی‌ های موجود، از فرمان کلودوس سرپیچی کرد و به طور پنهانی به برگزاری ازدواج برای جوانان ادامه داد و وقتی که اقدامات ولنتاین کشف شد، کلودیوس دستور داد او را اعدام کنند.

تاریخچه ولنتاین

داستان‌های دیگر حاکی از آن است که ولنتاین ممکن است به دلیل تلاش برای کمک به مسیحیان در فرار از زندان‌های مخوف رومی، جایی که اغلب مورد ضرب و شتم قرار می‌گرفتند، کشته شد. طبق افسانه ای دیگر، ولنتاین پس از اینکه عاشق دختری جوان شد، احتمالاً وقتی در حصر و محاصره بود به دیدار او می‌آمده و برای او نامه های عاشقانه می نوشته است. اگرچه حقیقت در مورد افسانه‌های ولنتاین مبهم است، همه این داستان‌ها بر جذابیت او به عنوان یک چهره دلسوز، قهرمان و از همه مهم‌تر عاشق تأکید می‌کنند. تا قرون وسطی، به لطف این شهرت، ولنتاین به یکی از محبوب‌ترین قدیسان انگلیس و فرانسه تبدیل شد.

خرید گل ولنتاین

آنچه مسلم است، نشان دادن عشق و محبت مختص یک روز به خصوص مثل ولنتاین نیست. اما شما یک مناسبت ویژه را در پیش رو دارید و باید برای آن تدارک ببینید. خرید گل ولنتاین بهترین نشانه برای نشان دادن عشق و محبت به شخصی است که دوستش دارید! چند سالی است که فرهنگ ایرانی ها با کشور های اروپایی ها شبیه شده و نباید تعجب کرد که عزیزانتان از شما بخواهند با هدیه روز ولنتاین نشان دهید چقدر برایشان ارزش قائل هستید. فلسفه گل ولنتاین هم همین است. در حالیکه ممکن است در تمام طول سال با برنامه‌های کوچک در مناسبت‌های مختلف و حتی بدون مناسبت علاقه‌‌ی خود را ابراز کرده به آن‌ها گفته باشید چه احساسی دارید. اما شاید باکس گل بتواند کمی متفاوت تر از قبل حال و هوای آنها را عوض کند.

خرید گل ولنتاین

اما اگر در مورد خرید دسته‌ گل ولنتاین مردد هستید، ما برای کمک به شما اینجا هستیم! برای خرید هدیه ولنتاین می توانید در گوگل نام گل باما را سرچ کنید تا با تنوع گل ها و دسته گل ها بتوانید بهترین انتخاب خود را انجام و در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما به دستتان برسد. این چیدمان‌های دلپذیر و خوشبو از گل‌های تازه، مطمئناً لبخندی بر چهره عزیزانتان می‌گذارند.

گل رز ولنتاین

اگر قصد ارسال گل به یک دوست را دارید، دسته گل رز هلندی را که نمادی از دوستی و محبت است امتحان کنید. خب البته این روزها شاید اوضاع اقتصادی زیاد جالب نباشد! چه باید کرد؟ خرید گل رز شاخه ای انتخاب دیگر شماست. به قول اون خواننده اروپایی اوضاع همینجوری نمی مونه :)

گل رز ولنتاین

گل ارکیده‌ ولنتاین

وقتی دنبال خرید گل ولنتاین برای هدیه دادن به عزیزان خود هستید، گل های رز احتمالاً اولین چیزی است که به ذهن شما خطور می‌کند. اما آنها تنها گل‌هایی نیستند که نماد عشق باشند. ارکیده ظریف و زرق و برق‌دار، گیاهی است که نمایانگر تجمل، زیبایی و قدرت است. ارکیده‌ های بنفش گلی زیبا با محبوبیت جهانی است که وزن عاطفی زیادی به همراه دارد و زیبایی را نمایان می‌کند. برای انسان‌های ارزشمند باید هدیه‌های ارزشمند تهیه کنید! این حرف را البته بازیگر نقش دنریس در فیلم گیو آو ترونز میزد. انسان های ارزشمند را می توان با یک شاخه گل هم شادمان کرد.

گل ارکیده‌ ولنتاین

گل آفتابگردان

با چیدمان آفتابگردان‌های زیبا به عزیز خود نشان دهید چقدر به او اهمیت می‌دهید. در حالی که شاید گل آفتابگردان نماد یک هدیه عاشقانه نباشد، در عوض شاد و نشاط آور است. چهره‌ی گسترده و باز این گلهای زرد نمادی از خورشید، خوشبختی، تحسین و ماندگاری است و چیدمان آن‌ها را عاشقانه‌ تر از آنچه فکر می‌کنید نشان می‌دهد.

گل آفتابگردان ولنتاین

گل لیلیوم

اگر می‌خواهید ولنتاین خود را به روشی خاص جشن بگیرید، گل نیلوفر را به عنوان گل ولنتاین برای یکی از عزیزانتان استفاده کنید. البته لیلیوم به نسبت گل گران قیمتی است، اما بالاخره همه اش که نمی شود گل رز را برای هدیه انتخاب کنید؟ برای خرید دسته گل کمی ظریف‌تر، ترکیب نیلوفرهای سفید با نیلوفرهای صورتی را امتحان کنید تا جلوه‌ی بی نظیری به دسته گل ولنتاین شما بدهد. 

گل لیلیوم

گل لاله ولنتاین

یک دسته گل درخشان از لاله‌های قرمز هدیه‌ ای مناسب برای عزیزان شماست. در حالی که هر رنگ لاله معنای متفاوتی دارد، رنگ قرمز پرشورتر است و تعهد شما نسبت به شخص محبوب‌تان را نشان می‌دهد. چند شاخه لاله‌ی بنفش به آن اضافه کنید تا عشق شما احساسات خاص‌ تان را به زیباترین شکل بفهمد.

گل لاله ولنتاین

گل زنبق

این گل های خیره کننده نه تنها در همه‌ی مناسبت‌ها، بلکه یک روز ولنتاین خیره کننده را نیز رقم می‌زنند. زنبق بنفش طبق نوشته‌های اساطیر یونان نماد رنگین کمان است. از طرف دیگر زنبق زرد نماد شور و شوق است که آنها را به یک هدیه دوست داشتنی، شاد و عاشقانه برای ولنتاین شما تبدیل می‌کند.

گل زنبق ولنتاین

گل میخک

به عنوان هدیه اولین سالگرد عروسی گل میخک یک گل محبوب و معطر است که به عنوان گل ولنتاین و روز مادر داده می‌شود. بسته به رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید، دسته گل‌های میخک می‌تواند نشان دهنده خلوص و خوش شانسی (سفید)، تحسین (قرمز روشن) و همچنین عشق و تحسین عمیق (قرمز تیره) باشد.

گل میخک ولنتاین

گل آلسترومریا

نمادی از فداکاری و دوستی، گل آلسترومریا از انواع زنبق است و دارای عطر و بوی لطیف و دوست داشتنی است که مورد پسند محبوب شما خواهد بود. این گل‌های زیبا به عنوان نیلوفر پرو شناخته می‌شوند، و انواع و اقسام آن از جمله رنگ‌های سفید، اسطوخودوسی و زرد را شامل می‌شود. آن‌ها را با گلهای صورتی به کار ببرید تا عشق خود را ابراز کنید یا یک دسته از گلهای پر زرق و برق آلسترومریا را سفارش دهید.

گل آلسترومریا ولنتاین

گل داوودی

گل داوودی نمادی از خوش‌بینی و خوشبختی است. به طور خاص گل داودی سفید، نشان دهنده کمال است، که این گزینه مناسب برای دادن هدیه روز ولنتاین است. این گل با گلبرگهای زیبا و نازک، احساسات سنگینی را نشان می‌دهند، تمایل به اشتراک گذاری (قرمز) را ابراز میکنند و حتی این را نشان می‌دهند که شخصی دارای یک تحسین مخفی (زرد) است. رنگ ‌ای آن را با دقت انتخاب کنید تا محبوب شما از زیبایی این چیدمان گل در روز ولنتاین غافل‌گیر شود.

گل داوودی ولنتاین

گل شقایق ولنتاین

گل شقایق یک گل روشن و شاداب است یک انتخاب سنتی روز ولنتاین نیست، اما مطمئناً به عنوان گل روز ولنتاین، تازه و جدید است. این گیاه به عنوان سمبل محافظت شناخته شده است، و یک راه عالی برای گفتگوی دقیق به دوست است و نشان می‌دهد که از شما مراقبت می‌کند. پیام‌های زیرکانه، سرحال، ظریف و غیر منتظره دارد و به آنها نشان می‌دهد که خاص هستند.

گل شقایق ولنتاین

باکس گل رز هلندی مستطیلی بزرگ
باکس گل رز هلندی مستطیلی بزرگ

280,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز پلکسی کوچک
باکس گل رز پلکسی کوچک

156,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز هلندی سفید قرمز طرح  قلب
باکس گل رز هلندی سفید قرمز طرح قلب

455,000 تومان
اضافه به سبد
-10%
فروش ویژه
باکس گل رز قرمز طرح قلب
باکس گل رز قرمز طرح قلب

482,000 432,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز سفید استوانه ای
باکس گل رز سفید استوانه ای

375,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز آبی طرح قلب
باکس گل رز آبی طرح قلب

445,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز قرمز حرف R
باکس گل رز قرمز حرف R

220,000 تومان
اضافه به سبد