مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

سبد گل لاکچری luxurious flower basket

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
سبد گل شماره 24
سبد گل شماره 24
4,032,000 تومان
سبد گل شماره 29
سبد گل شماره 29
5,832,000 تومان
سبد گل بزرگ مناسبتی
سبد گل بزرگ مناسبتی
تماس بگیرید
09120284787
سبد گل بله برون رز ارکیده
سبد گل بله برون رز ارکیده
تماس بگیرید
09120284787
گل باما

سبد گل لاکچری

چه کسی است که از ایده دادن گل در مناسبت‌های مختلف بدش بیاید؟ درست است ما الان دیگر مثل گذشته و در مناسبت‌های مختلف فقط به سراغ گل نمی‌رویم و با هدایایی دیگر مثل شکلات و هدایای یا هدایای کوچک می‌توانیم از دیگران قدردانی و از وجود آن‌ها در زندگی خودمان و تشکر کنیم. اما دادن گل هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد، چون گل‌ها با رنگ و طراوت و رایحه‌ای که دارند نمادی از زندگی و زیبایی در اطراف ما هستند. ما با دادن گل‌ها می‌توانیم این از وجود افراد در زندگی خودمان تشکر کنیم و علاقه و عشق خود را این‌طور به آن‌ها ابراز کنیم. (از صفحه سبد گل رز دیدن کنید.)

سبد گل لاکچری

برای همین، دادن یک سبد گل لاکچری در مناسبت‌های مختلف یا حتی بدون مناسبت و برای تشکر از کسی و ابراز علاقه کردن به او می‌تواند هدیه بسیار مناسبی باشد. بین گل‌ها انتخاب‌های متنوعی وجود دارد که شما می‌توانید برای هدیه دادن سبد گل لاکچری از آن‌ها استفاده کنید. ما در این مقاله به شما چند پیشنهاد گل برای سبد گل لاکچری را توصیه می‌کنیم که شما می‌توانید از آن‌ها انتخاب کنید. (از صفحه سبد گل خواستگاری دیدن کنید.)

ترکیب گل سفید و صورتی در سبد گل لاکچری

سبد گل لاکچری تولد: گل زنبق 

گل زنبق می‌تواند یک انتخاب خیلی‌خوب برای سبد گل لاکچری تولد باشد. گل‌های زنبق ظاهر بسیار زیبایی دارند و رایحه آن‌ها بسیار خوش‌بو است. این گل‌ها نمادی از خوشحالی و مثبت بودن در زندگی هستند و اندازه و رنگ آن‌ها متنوع است. شما با دادن سبد گل لاکچری تولد با رنگ شاد می‌توانید روحیهٔ او را در روز تولدش بالا ببرید و به تولد او رنگ و لعاب دیگری بدهید. (از صفحه سبد گل هدیه دیدن کنید.)

گل زنبق در سبد گل لاکچری

سبد لاکچری تولد: گل داوودی

گل‌های داوودی با رنگ‌های متنوع و ظاهر زیبایشان می‌توانند گل جالبی برای سبد گل تولد باشند. همچنین، این گل‌ها برای مناسبت‌هایی که رسمی‌تر هستند مثل گرفتن جشن برای تولد همکار در محل کار گل مناسبی هستند. شما می‌توانید یک رنگ گل داوودی یا چند نوع رنگ گل داوودی را با همدیگر در سبد گل تولد خود ترکیب کنید و با آرایش زیبا آن‌ها را تهیه کنید. 

گل داوودی در سبد گل لاکچری

سبد گل لاکچری خواستگاری: گل لاله

گل لاله در کنار گل رز یک گل محبوب و پر طرف‌دار است. کشور هلند در حال حاضر تولید کننده اصلی این گل است اما زادگاه اصلی این گل در ایران بوده‌است. گل‌های لاله و مخصوصاً گل‌های لاله قرمز با رنگی که دارند انتخاب خیلی خوبی برای سبد گل لاکچری خواستگاری محسوب می‌شوند.

رنگ قرمز لاله‌ها موجب برانگیختن احساساتی مثل عشق و اشتیاق می‌شود. برای همین، با قرار دادن این گل در سبد گل خواستگاری‌تان می‌توانید عشق و علاقه خود را به دختر مورد علاقه‌تان ابراز کنید. برای سبد گل لاکچری خواستگاری شما می‌توانید به تنهایی از گل لاله استفاده کنید یا آن را در ترکیب با گل‌های دیگر مثل گل رز یا زنبق بگذارید. (از صفحه سبد گل نامزدی دیدن کنید.)

گل لاله سبد گل لاکچری

سبد گل لاکچری خواستگاری: گل ۱۰۰ تومانی

گل ۱۰۰ تومانی یک گل ظریف با لطافت بسیار بالا است. گل‌های ۱۰۰ تومانی نمادی از عشق نجیب و پاک هستند. طیف رنگ صورتی آن‌ها می‌تواند نشان‌دهنده یک ازدواج شاد و خوش‌بخت بین یک زوج باشد. برای همین، دادن سبد گل لاکچری خواستگاری که در آن گل پیونی وجود دارد می‌تواند راه خیلی خوبی برای ابراز عشق پاک شما به طرف مقابل باشد.

گل‌های ۱۰۰ تومانی طیف رنگ‌های متنوعی دارند. برای مناسبتی مثل خواستگاری به شما پیشنهاد می‌کنیم که رنگ صورتی یا رنگ صورتی کم‌رنگ را برای گل ۱۰۰ تومانی انتخاب کنید. شما می‌توانید از این گل به‌تنهایی یا آن را با ترکیب گل‌های دیگر در سبد گل برای خواستگاری استفاده کنید. (از صفحه سبد گل عروس دیدن کنید.)

گل پیونی و گل لاله در سبد گل لاکچری

سبد گل لاکچری ترحیم: گل داوودی

گل داوودی در کشورهای اروپایی و آسیایی به‌عنوان نمادی از مرگ و غم و عزاداری شناخته می‌شود. خیلی از کشورهای آسیایی گل داوودی را به‌عنوان نمادی از غم در نظر می‌گیرند و در کشورهای اروپایی این گل به‌عنوان نمادی از مرگ شناخته می‌شود.

برای همین، بیشتر از این گل در مراسم‌هایی مثل مراسم خاک‌سپاری یا ترحیم استفاده می‌شود. برای قرار دادن یک سبد گل لاکچری ترحیم شما می‌توانید از گل داوودی سفید رنگ استفاده کنید. گل داوودی سفید رنگ گلی است که می‌تواند نشان‌دهنده همدلی و همراهی با خانواده عزیز ازدست‌رفته باشد. (از صفحه تاج گل ترحیم دیدن کنید.)

ترکیبی از میخک صد پر و رز سفید در سبد گل ترحیم لاکچری

سبد گل لاکچری ترحیم: گل فراموشم نکن

همان‌طور که از اسمش پیدا است، گل فراموشم نکن نمایانگر خاطرات و یادآوری است. شما با دادن این گل نشان می‌دهید که چقدر آن فردی که از دنیا رفته در زندگی شما نقش مهمی داشته‌است و خاطرات آن فرد همیشه با شما جاویدان باقی می‌ماند.

شما با دادن این سبد گل ترحیم به خانواده عزیز ازدست‌رفته می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که آن فرد همیشه در خاطر شما باقی خواهد ماند و در زندگی شما نقش مؤثری داشته‌است. (از صفحه سبد گل پول دیدن کنید.)

گل فراموشم نکن در سبد گل لاکچری برای ترحیم

سبد گل بله برون لاکچری: گل رز

هیچکس نمی‌تواند اهمیت گل رز در مراسم‌هایی مثل خواستگاری، نامزدی و عقد را نادیده بگیرد. گل رز از قدیم به‌عنوان یک نماد عشق شناخته‌شده و خیلی در داستان‌های بومی و افسانه‌ها نقش مهمی داشته‌است. برای همین از گل رز در خیلی از مناسبت‌های عاشقانه و خیلی از عروسی‌های مجلل در سرتاسر دنیا در رنگ‌های متنوع و با تزیینات مختلف استفاده می‌شود.

شما می‌توانید از رز برای سبد گل بله برون لاکچری خودتان استفاده کنید. رزها انواع مختلفی دارند. سه نوع اصلی گل رز گل رز هلندی، گل رز ایرانی و گل رز مینیاتوری هستند. شما بسته به سلیقه خودتان می‌توانید از یک نوع گل رز برای سبد گل بله برون لاکچری استفاده کنید یا آن را با ترکیبی از گل‌های دیگر مثل زنبق و ارکیده برای سبد گل بله برون لاکچری خود قرار دهید. 

 با گل رز سبد گل لاکچری

سبد گل لاکچری برای نامزدی: گل نرگس

گل نرگس نمادی از زندگی جدید یا آغاز جدید محسوب می‌شود. همچنین، این گل می‌تواند نمایانگر شادی، لذت و اهمیت دادن باشد. برای همین، شما با انتخاب گل نرگس برای سبد گل نامزدی لاکچری می‌توانید هدف خود برای آغاز کردن یک زندگی جدید با عشقتان را به او نشان دهید.

زمانی‌که شما این سبد گل نامزدی لاکچری را برای خانواده عشقتان می‌برید، به آن خانواده نشان می‌دهید که به این دختر علاقه دارید و حاضرید که زندگی خود را وقف او کنید. برای تهیه سبد گل نامزدی شما می‌توانید به‌تنهایی از گل نرگس استفاده کنید یا آن را در کنار چند نوع گل دیگر قرار دهید. گل‌های نرگس در رنگ‌های متنوع وجود دارند و شما به سلیقه خود می‌توانید هر رنگی را که دوست دارید از آن‌ها انتخاب کنید. (از صفحه باکس گل لاکچری دیدن کنید.)

گل نرگس و سبد گل لاکچری

سبد گل لاکچری مصنوعی

اکثر افراد در زمان تهیه سبد گل‌های لاکچری به سراغ سبد گل طبیعی می‌روند. این انتخاب قابل‌درک است چون هیچ‌چیز نمی‌تواند جای گل‌های طبیعی را بگیرد. گل‌های طبیعی ظاهری با طراوت و تازه دارند و بوی خوش آن‌ها می‌تواند دیگران را جذب خود کند.

از سوی دیگر، سبد گل‌های لاکچری طبیعی ممکن است معایبی هم داشته باشند. برای مثال، ممکن است برخی از افراد به این گل‌ها آلرژی داشته باشند و اصلاً نتوانند نزدیک آن‌ها شوند. یک عیب دیگر سبد گل‌های لاکچری طبیعی هم می‌تواند این باشد که این گل‌ها زود از بین می‌روند. (از صفحه باکس گل رز دیدن کنید.)

گل‌های آلستر و رز در سبد گل مصنوعی

خرید سبد گل لاکچری

اگر شما طرف مقابل خودتان را می‌شناسید و می‌دانید که شاید او سبد گل مصنوعی را بیشتر می‌پسندد می‌توانید سبد گل مصنوعی لاکچری را برای او تهیه کنید. با تهیه کردن سبد گل مصنوعی لاکچری دیگر شما مجبور نیستید نگران این باشید که طرف مقابلتان ممکن است آلرژی به گلی داشته باشد یا گل‌های او زود پژمرده شوند. با اینکه سبد گل مصنوعی جای گل‌های طبیعی را نمی‌گیرد، اما شما با گرفتن نوع خوب آن‌ها که خیلی شبیه به گل‌های طبیعی هستند می‌توانید انتخاب خوبی را برای سبد گل لاکچری داشته باشید. (از صفحه باکس گل حروف دیدن کنید.)

قیمت سبد گل شیک و لاکچری

ثبت سفارش تلفنی