مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

تاج گل لاکچری luxurious flower stand

فیلتر ها
3 فیلتر فعال
از دسته های دیگر
محصولات
251 محصول
جام گل بزرگ رز آلسترومریا
جام گل بزرگ رز آلسترومریا
6,560,000 تومان
تاج گل دو طبقه آنتریوم سفید سبز لیلیوم
تاج گل دو طبقه آنتریوم سفید سبز لیلیوم
7,140,000 تومان
تاج گل دو طبقه پایه فلزی آنتریوم سبز لیلیوم
تاج گل دو طبقه پایه فلزی آنتریوم سبز لیلیوم
7,029,000 تومان
تاج گل دو طبقه تسلیت پایه فلزی آنتوریوم
تاج گل دو طبقه تسلیت پایه فلزی آنتوریوم
8,459,000 تومان
تاج گل تسلیت دو طبقه ارکیده آنتریوم سفید سبز
تاج گل تسلیت دو طبقه ارکیده آنتریوم سفید سبز
7,770,000 تومان
تاج گل تسلیت دوطبقه آنتریوم سبز سفید لیلیوم
تاج گل تسلیت دوطبقه آنتریوم سبز سفید لیلیوم
8,459,000 تومان
تاج گل 3 طبقه آنتریوم سفید سبز لیلیوم
تاج گل 3 طبقه آنتریوم سفید سبز لیلیوم
11,601,000 تومان
گل باما

تاج گل لاکچری

آیا می‌خواهید به مراسم ترحیم فردی بروید و می‌خواهید برای او گل ببرید تا با خانواده داغ‌دار او در دردشان شریک شوید؟ یا شاید هم به یک مراسم شاد مثل عروسی یا افتتاحیه مکانی می‌روید و می‌خواهید به آن‌ها تبریک بگویید؟ یکی از کارهایی که می‌توانید برای بردن هدیه در این مراسم‌ها یا نشان‌دادن احساساتتان انجام دهید خرید باکس گل لاکچری یا خرید سبد گل لاکچری است. البته گزینه‌های دیگری مانند جام گل لاکچری، تاج گل لاکچری و دسته گل لاکچری نیز فوق‌العاده است تا به خوبی بدرخشید.

تاج گل لاکچری

تاج گل لاکچری شکلی به صورت حلقه‌ای یا قلبی یا شکل هشتی می‌تواند داشته باشد و در آن از گل های مختلف برای تزیین استفاده شده است. شما در آرایش تاج گل لاکچری انتخاب‌های مختلفی از بین گل‌ها دارید که ما به شما کمک می‌کنیم تا برای مناسبت‌های مختلف تاج گل زیبا را ببرید. با ما همراه باشید تا در این مطلب در مورد انواع تاج گل های لاکچری صحبت کنیم. 

تاج گل لاکچری

انواع تاج گل لاکچری چیست: تاج گل افتتاحیه

برای تاج گل افتتاحیه یا تاج گل نمایشگاه شما می‌توانید از یک یا چند گل برای تاج گل تبریک لاکچری تان استفاده کنید. یکی از گل هایی که شما می‌توانید در تاج گل افتتاحیه بگذارید گل رز است. می‌دانم که گل رز بیشتر معنای رمانتیک و عاشقانه دارد، اما شما می‌توانید از آن برای القا کردن پیام تبریک هم استفاده کنید. در تاج گل تبریک افتتاحیه می‌توانید از گل رز زرد استفاده کنید که به‌معنای دوستی است یا اگر هم می‌خواهید از گل رزهای صورتی هم می‌توانید استفاده کنید.

یک گل مناسب دیگر برای تاج گل تبریک افتتاحیه گل آفتاب‌گردان است که گل آفتاب‌گردان هم نمادی از دوستی است و شما می‌توانید تاج گل تبریک آفتابگردان را برای افتتاحیه مکانی ببرید که به تازگی باز شده و به این‌طور می‌توانید به صاحب آن تبریک بگویید. 

انواع تاج گل لاکچری چیست: تاج گل افتتاحیه

انواع تاج گل لاکچری چیست: تاج گل عروسی

یکی از انواع تاج گل لاکچری که شما می‌توانید در مراسم‌های تبریک ببرید برای تاج گل عروسی است. برای درست کردن تاج گل عروسی شما انتخاب‌های متنوعی دارید. یک انتخاب خیلی معمول برای این مراسم بردن گل رز است و شما می‌توانید تاج گل تبریک لاکچری را پر از رزهای رنگارنگ به سلیقه خودتان کنید. اگر هم خواستید به غیر از گل رز، گل دیگری را برای تاج گل تبریک لاکچری عروسی‌تان انتخاب کنید، می‌توانید گل آلاله، گل صد تومانی، کوکب، زنبق، گاردنیا یا ارکید را به‌تنهایی یا با ترکیب گل های دیگر استفاده کنید. 

انواع تاج گل لاکچری چیست: تاج گل عروسی

انواع تاج گل لاکچری چیست: تاج‌گل ترحیم لاکچری

برای انتخاب و خرید تاج گل ترحیم شما می‌توانید یک یا چند گل را با همدیگر ترکیب کنید. در مورد نوع رنگ تاج گل ترحیم لاکچری بیشتر سعی کنید به سراغ رنگ سفید بروید، زیرا این رنگ بیشتر در مراسم‌هایی مثل مراسم ترحیم استفاده می‌شود. بااین‌وجود، برای تهیه یک تاج گل کوچک ترحیم شما می‌توانید رنگ‌های دیگر را هم به سلیقه خود انتخاب کنید. یکی از انتخاب‌های شما برای تاج گل کوچک ترحیم میخک صد پر است. میخک‌های صد پر ظاهر بسیار زیبا و گلبرگ‌های موج‌دار و بوی خیلی خاصی دارند. از این گل‌ها هم در  تهیه تاج گل شیک استفاده می‌شود. 

انواع تاج گل لاکچری چیست: تاج‌گل ترحیم لاکچری

گل داوودی

یک انتخاب دیگر شما برای تاج گل ترحیم شیک گل داوودی است. گل داوودی در آسیا و اروپا ارتباط نزدیکی با مفاهیمی مثل غم، سوگواری و مرگ دارد و خیلی در این مناطق در مراسم خاک‌سپاری استفاده می‌شود. برای همین، شما می‌توانید از گل داوودی برای تاج گل کوچک ترحیم به تنهایی استفاده کنید. اگر هم دلتان می‌خواهد می‌توانید برای تاج گل از آن با ترکیب گل های دیگری مثل زنبق یا میخک صد پر استفاده کنید. 

گل داوودی

گل ارکیده

یک انتخاب دیگر برای تاج گل زیبا و لاکچری برای تسلیت می‌تواند گل ارکیده باشد. گل های ارکیده به معنای عشق و علاقه ابدی هستند و شما می‌توانید برای تاج گل برای تسلیت از گل های ارکیدهٔ سفید یا صورتی استفاده کنید. 

گل ارکیده

گل رز

ممکن است گل رز انتخاب نامعمولی برای تاج گل برای تسلیت باشد. ما عادت داریم گل رز را برای دادن هدیه در مناسبت‌های عاشقانه مثل روز ولنتاین و عروسی ببینیم. گل رز ظاهر بسیار زیبایی دارد و به معنی عشق و علاقه است. شما برای تاج گل برای تسلیت می‌توانید برای این تاج گل زیبا از رزهای سفید یا اگر دوست دارید رزهای قرمز را به خانواده داغ‌دار بدهید. 

گل رز

قیمت تاج گل های لاکچری چقدر است؟

تاج گل به خاطر ساختاری که دارد و نوع آرایش گلی که در آن به کار می‌رود قیمتش نسبت به دسته گل، سبد گل یا انواع دیگر آرایش گل می‌تواند گران‌تر باشد. تاج گل‌ها انواع مختلفی دارند و در شکل‌های مختلف درست می‌شوند.برای همین، قیمت آن‌ها می‌تواند بسته به شکلشان متفاوت باشد. علاوه‌براین، برخی‌ها دلشان می‌خواهد تاج گل دو طبقه را سفارش دهند.

تاج گل دو طبقه دارای دو طبقه ارایش گل است که روی همدیگر قرار گرفته‌اند. همان‌طور که از اسم تاج گل دو طبقه پیداست، این تاج دارای دو طبقه گل است که تعدادشان زیاد است و قیمتش هم می‌تواند خیلی زیادتر از تاج گل یک طبقه باشد. 

قیمت تاج گل های لاکچری چقدر است؟

تعداد طبقات کمتر در تاج گل، قیمت ارزان‌تر!

به‌طورکلی، اگر به‌دنبال تاج گل ترحیم ارزان یا هر نوع تاج گل ارزان قیمت می‌گردید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که بیشتر از یک تاج گل یک طبقه نگیرید. شما می‌توانید شکل و نوع آرایش گل‌ها در تاج گل ترحیم ارزان را خودتان انتخاب کنید. اما دقت کنید که در تاج گل ترحیم ارزان شما هر چه تعداد و نوع گل هایتان بیشتر باشد قیمت آن‌هم بیشتر خواهد شد. 

تعداد طبقات کمتر در تاج گل، قیمت ارزان‌تر!

ثبت سفارش تلفنی