مثلا گل رز رو چند بفروشیم خوبه؟

بازار گل باباییبازار گل شهید بابایی - سورپرایز برای ساکنان شمال و شمال شرق تهران

بازار گل از ساعت 10 صبح الی 19 برای عموم باز میباشد.
همچنین بازار گل محلاتی نیز برای عموم باز میباشد منتها با ساعت کاری متفاوت
با توجه به شیوع کرونا پیشنهاد میشود خریدتان را به تعویق انداخته یا آن را به صورت آنلاین انجام دهید.

فروش ویژه خرید گل

بازار گل ها در شهر تهران یکی از شلوغ ترین اماکنی است که می توانیم مثال بزنیم. قیمت خرید گل و تنوع گل و گیاهان در بازارهای گل شهر تهران به قاعده ای جذاب هست که برای مراجعه به آنها گاهی از خواب صبحگاهی بزنیم و سری بهشان بزنیم. بازار گل شهید بابایی در امتداد توسعه بازار گل فروشی در بین مردم تهران از سال 1400 افتتاح شده و به لحاظ موقعیتی یک گزینه بسیار ایده آل برای ساکنان مناطق شمالی و شمال شرقی تهران است. ساکنان شهرک های این مناطق از شهرک قائم گرفته تا محله پاسداران، از تهرانپارس گرفته تا ساکنان شهرک های نظامی در حوالی بلوار ارتش و اتوبان بابایی جزو مشتریان ثابت بازار گل شهید بابایی به حساب می آیند. ما در این صفحه می خواهیم به معرفی این بازار گل نوپا بپردازیم.

بازار گل شهید بابایی

بازار گل شهید بابایی - بازار داغ خرید گل و گیاهان آپارتمانی

همه ما در این شهر خشن زندگی می کنیم. وضعیت آپارتمان ها و نورگیرها و ایوان هایی که خانه های خودمان یا نزدیکانمان دارند نیازی به توضیح ندارد. شاید در این اوضاع اقتصادی از خرید گل و گیاه برای خانه هایمان کمی توی دلمان خالی بشود ولی واقعیت این است که ما با گیاهان آپارتمانی مانوس می شویم، حضور آنها نفس کشیدن را برایمان ساده تر، رنگ و روی سبز و سلامتشان اوضاع روحی ما را بهتر می کند. اگر بخواهیم از گل فروشی های سطح شهر برای خانه هایمان گل و گیاه بخریم، که خیلی اوقات هم این کار را می کنیم، معمولا آن تنوع و قیمتی که ایده آل ماست گیرمان نمی آید.


بازار گل شهید بابایی غرفه های بزرگ و خوبی به فروش گل و گیاهان آپارتمانی اختصاص داده، تنوع گیاهان بسیار فراتر از دیفن و سیکاس و کاج مطبق است و تقریبا هر مدل گیاه آپارتمانی که فکرش را بکنید آنجا عرضه می شود.
قبلا مقاله ای در وبلاگ گل باما درباره محبوب ترین گیاهان آپارتمانی منتشر کردیم که اولا خالی از لطف نیست حالا که صحبت به اینجا رسیده نگاهی به آن بیندازید، دوم اینکه گیاهانی که در آن مقاله معرفی کرده ایم در غرفه گیاهان آپارتمانی بازار گل شهید بابایی قابل خریداری است.

 

بازار گل شهید بابایی - بازار داغ گل و گیاهان آپارتمانی

بازار گل شهید بابایی - خرید انواع گل های شاخه ای گلدانی

این بخش از متن شاید شما را به کمی معتجب کند، و شاید به خودتان بگویید "خب مگه از یک بازار گل انتظار دیگه ای هم میره؟" واقعیت این است که با توجه به محدود بودن فضای گل فروشی های سطح شهر معمولا تنوع گیاهان گلدانی و گل های شاخه ای محدود و محدودتر می شود.
این مساله در بازارهای گل البته وجود ندارد و در بازار گل شهید بابایی هم غرفه های بزرگ و پر تعداد به خرید گل های شاخه ای و گل های گلدانی اختصاص پیدا کرده است. اگر از گلدان های پلاستیکی قهوه ای و مشکی که در گل فروشی ها به چشم می خورند خوشتان نمی آید، می توانید در کنار خرید گل به غرفه های فروشنده ی گلدان ها سر بزنید. تنوع در کنار قیمت مناسب مزد زحمت کسانی است که به این بازار گل خلوت و تازه تاسیس قدم می گذارند.

بازار گل شهید بابایی - خرید انواع گیاهان گلدانی

ساعت کاری بازار گل شهید بابایی

از مزایای بازار گل شهید بابایی در مقایسه با سایر بازار گل های شهر تهران ساعت کاری آن است. ساعت فعالیت گل فروشان بازار گل شهید بابایی از ساعت 8 صبح الی 8 شب هست که این امر کمک می کند تا آقایان و خانم هایی که احیانا کارمند هستند و یا به هر دلیلی نمی توانند صبح خیلی زود به بازار گل مراجعه کنند بتوانند سری به این محل بزنند. شهرداری تهران در مواقعی از سال مثلا نزدیک فصل بهار به بازار گل ها نهال های رایگان می دهد و اگر زرنگ باشید می توانید گاهی با مراجعه به بازار گل، افزون بر خرید هایتان تعدادی گیاه خوب هم بدون پرداخت هزینه به خانه ببرید.
همچنین با در نظر گرفته شدن فضای کافی برای پارکینگی مختص به بازار گل شهید بابایی، از دغدغه های مراجعین برای پارک کردن وسایل نقلیه شان برای دسترسی به بازار گل کاسته شده است. شاید  تنها نقطه ضعف این بازار گل بد مسیر بودن آن باشد.

ساعت کاری بازار گل شهید بابایی

آدرس و دسترسی بازار گل شهید بابایی

یک جورایی اگر هر قسمت از آدرس را اشتباه بروید؛ اگر از غرب به سمت شرق می روید سر از اتوبان پردیس در بیاورید و اگر از شرق به غرب اتوبان بابایی در حرکت هستید شاید بازار گل را رد کنید و به سمت دانشگاه امام حسین روانه شوید. برای همین در ادامه نقشه راه را آورده ایم.
اتوبان شهید بابایی شرق به غرب - بعد از خروجی لشگرک (لواسان) - یک کیلومتر جلوتر (حدودا 2 دقیقه ) - بازار گل یاس
* دوستانی که از سمت غرب اتوبان بابایی به سمت شرق میان میتوانند با دیدن تابلوی خروجی لشگرک - لواسان روی پل بروند و بلافاصله به سمت خروجی بابایی شرق تغییر مسیر دهند تا در مسیر درست قرار بگیرند.
شما میتوانید با کلیک روی لینک زیر محل بازار گل بابایی رو روی نقشه مشاهده بفرمایید .
  مشاهده نقشه   

در ادامه با عکس محل دقیق رو برای شما مشخص می کنیم .

 

 

 

 

 

سفارش از بازارگل بابایی