گل روز مادر

فیلتر قیمت :

تومان
فیلتر رنگ :
باکس گل رز هلندی سفید صورتی
باکس گل رز هلندی سفید صورتی

401,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز هلندی قرمز طرح قلب
باکس گل رز هلندی قرمز طرح قلب

445,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل میکس رز داوودی
باکس گل میکس رز داوودی

254,000 تومان
اضافه به سبد

گل روز مادر

ممکن است تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه برنامه‌ای برای روز مادر تدارک ببینیم یا خرید هدیه روز زن سخت شود اما جریان ساده‌تر از این حرف‌هاست! ایده کارهایی مانند درست کردن کارت تبریک و نوشتن متن توسط کوچک‌ترها، رفتن به رستوران برای نهار و هدیه دادن دسته گل روز مادر و دست گل روز زن شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد ولی اگر باعث شوند مادر خانواده احساسی خاص از جنس عشق و محبت کند، برنامه‌ به هدف خود رسیده است چون مادران و همسران، در روز ویژه‌ی مادر نیاز دارند توسط اعضای خانواده خود "احساس" شوند. به بیان ساده‌تر، باید فضایی مثل بهشت برای یک فرشته فراهم کنید! گل فروشی اینترنتی گل باما ارائه دهنده بهترین خدمات فروش گل در تهران این امکانات را فراهم کرده تا با خیال آسوده برای خرید گل روز زن اقدام کنید. گل روز زن را در کنار جزئیاتی که در ادامه شرح می‌دهیم فراهم کنید تا یک روز خاص را در کنار مادر یا همسر خود سپری کنید.

خرید گل روز مادر

آزادی بدهید

آزادی برای هر کسی معنا و مفهومی خاص خودش را دارد. گاهی مادران و همسران می‌خواهند آزادانه و خود جوش دست به هر کاری بزنند، در مقابل ممکن است برخی تنهایی را انتخاب کنند. اعضای خانواده باید احساس مادر را درک کنند و شرایط را برای رسیدن به نقطه‌ی ایده‌آل فراهم کنند. در روز مادر شاید بخواهد بدون اینکه نیازهای فرزندان و همسر خود را برآورده کند، از بودن در خانه‌ی خود لذت ببرد، در مقابل برخی می‌خواهند از خانه دور شوند چون خانه یادآور تمام کارهایی‌ است که باید انجام بدهند.

دسته گل روز مادر

زمانی برای خانواده صرف کنید

وقت گذراندن با خانواده منحصر به روز مادر نیست. اینکه روز پدر یا یا مادر را بدون والدین خود سپری کنیم کمی عجیب به نظر می‌رسد، آن‌ها به همین دلیل والدین ما هستند. به بسیاری از مادران می‌خواهند یک روز سرگرم کننده را در کنار فرزندان خود سپری کنند بدون اینکه مجبور باشند برای آن برنامه ریزی کنند، نه اینکه بدون میل قلبی فقط فرزندان خود را همراهی کنند. نکته اینجاست که باید فعالیت‌هایی که همسرتان دوست دارد انجام دهد را کشف کنید و از قبل در مورد آن‌ها با فرزندان خود صحبت کنید، چون قرار است روز مادر یک روز خاص باشد.

سبد گل روز مادر

یک روز را بدون وظیفه بگذرانید

همسران و مادران ما روزانه یک میلیون جزئیات را کنترل می‌کنند. قطعا تفکیک جزئیات و بررسی تک‌تک آن‌ها ساده‌تر است اما آن‌ها همه‌ی امور را با هم کنترل می‌کنند، که نشانه‌ی مسئولیت پذیری بالای آن‌ها است. غیر ممکن است مادران و همسران از نظر ذهنی از این وظایف جدا شوند، اما اعضای خانواده باید تمام تلاش خود را به کار ببندند. در مورد 5 کار مهم که به آن‌ها استرس می‌دهد فکر کنید و فقط آن‌ها را انجام دهید. یک هفته قبل از روز مادر وظایف خود را یادداشت کنید و کارها را آغاز کنید، حتی ممکن است لازم باشد در مورد برخی کارها زودتر اقدام کنید. تمام کارهایی که ممکن است باعث استرس آن‌ها شود یا حتی ناراحتشان کند برطرف کنید تا با خیالی آسوده به استقبال مراسم روز مادر بروند.

خرید گل روز مادر

نازشان را بخرید

یک نوبت ماساژ یا یک بلیط جکوزی بگیرید، گرفتن وقت برای مانیکور و پدیکور هم کارساز است. اگر مسئله هزینه است، خودتان آن‌ها را انجام دهید. اتاق خواب را مرتب و با شمع و گل رز قرمز تزیین کنید. آهنگ مورد علاقه‌‌اش را پخش کنید و مجلات مورد علاقه‌اش را آماده کنید و تا وقتی که او می‌خواهد داخل اتاق بمانید. پس از آن نوشیدنی مورد علاقه‌اش را آماده کنید، چای، قهوه و یا انواع دمنوش‌ها می‌توانند آرامش بخش باشند. گل رز روز مادر بهترین هدیه روز زن و بهترین شیوه‌ی خرید ناز همسر است.

هدیه روز زن

یک کار جدید انجام دهید

گاهی همسران یا مادران می‌خواهند کاری انجام دهند که قبلا هرگز انجام نداده‌اند، یک سرگرمی جدید! پس حتما باید جست‌و‌جو کنید تا مکان‌های جدید و به قول معروف سنگ‌های پنهان را پیدا کنید! خلاقیت به کار ببرید تا با برنامه‌ی جذاب روز مادر را منحصر بفرد برگزار کنید. اگر نتوانستید چیزی پیدا کنید در یک فاصله‌ی معقول جست‌وجو کنید. از دیگران در مورد کارهای جذابی که اخیرا انجام داده‌اند پرس‌وجو کنید تا بیگدار به آب نزده باشید چون بعد از آن وقت غافلگیر کردن است. زن‌ها غافلگیر شدن را دوست دارند مخصوصا اگر اهل ماجراجویی باشند!

گل روز زن

سپاسگذاری کنید

تمام مادران و همسران تنها یک‌ چیز می‌خواهند: سپاسگذاری در برابر همه‌ی آنچه انجام می‌دهند. خیلی ساده این سپاسگذاری را با هدیه دادن گل روز مادر، به مادر یا همسر خود نشان دهید. مادرها با عشق میلیون‌ها جزئیات را کنترل می‌کنند، جزئیاتی که دیگر اعضای خانواده به سادگی از آن‌ها عبور می‌کنند. آن‌ها سخت کار می‌کنند تا جایگاه خانواده را ارتقاء ببخشند و در مقابل تنها چیزی که می‌خواهند این است که از عشق و سخت‌کوشی بی‌حد و اندازه‌ی آنان قدردانی شود. مسلما این قدردانی منحصر به یک روز خاص مثل روز مادر نیست اما در روز مادر جلوه‌ی ویژه‌ای به خود می‌گیرد.

خرید گل روز زن


 
باکس گل رز هلندی مستطیلی بزرگ
باکس گل رز هلندی مستطیلی بزرگ

280,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز پلکسی کوچک
باکس گل رز پلکسی کوچک

156,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز هلندی سفید قرمز طرح  قلب
باکس گل رز هلندی سفید قرمز طرح قلب

455,000 تومان
اضافه به سبد
-10%
فروش ویژه
باکس گل رز قرمز طرح قلب
باکس گل رز قرمز طرح قلب

482,000 432,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز سفید استوانه ای
باکس گل رز سفید استوانه ای

375,000 تومان
اضافه به سبد
باکس گل رز آبی طرح قلب
باکس گل رز آبی طرح قلب

445,000 تومان
اضافه به سبد